szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Wrześniowe niemowlaczki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 136 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, następna
Napisano: Treść:
kiwi
2007-01-17
Email
No to się przenosimy z działu o ciąży bo juz nam głupio siedzieć tam....
aniasz
2008-03-08
21:22:38
Email
hej dziewczyny :) nawet nie mam za bardzo czasu duzo pisać, więc na razie pozrawiam was wszystkie serdecznie razem z waszymi kochanymi pociechami!!! u nas wszystko w porządku, jak znajdę chwilkę to postaram się zrobić małą aktualizację :) tymczasem serdeczne życzenia z okazji dnia kobiet :*
agafa
2008-03-12
20:48:37
Email
hej hej !!! witamy po dluuuuugij prerwie, nie mamy dużo czasu niestetety, ale myślimy, pamietamy i cieplutko pozdrawiamy.....mamy sie dobrze, rośniemy, bawimy sie, łobuzujemy, śmiejemy się jak na półtoraroczniaka przystało...mówimy nie za dużo po polskiemy ( to co niezbedne do dogadania się ;)) ale za to po swojemy gadulimy jak katarynka.....wciąż Gusia jest z babcią, ja w pracy i studia powolutku do przodu ;) pozdrawiamy gorąco!!!!!!!!!!! trudno u mnie o czas na pisanie, nawet niestety rzadziej zaglądam, po załym dniu, wspólnych wieczornych podbojach świata z Gusia,i pisaniu pracy - padam padam na ryjka i chrapie do rana ;) może jak wiosna w pełni przyjdzie będę miała więcej krzepy......ściskamy mocno kovhane----takie już duże ;) wrześniaczki-- i kochane mamusie!!!!

agafa
2008-03-15
12:55:09
Email
ech, no to mam za swoje ;) tyle czasu nas nie było to teraz Was nie ma ;((( ale mam ndzieje, że u Was kochane wrześniaczki wszystko dobrze. Rośniecie zdrowo i zdobywacie świat wielkimi krokami ku u ciesze mamuś i tatusiów ;-)))))) u nas piątki wychodzą już kilka tygodni-ostatnie ząbki do wyklucia ;) poza tym Gusia pełna nowych pomysłow, ma ciekawą wyobraźnie...bawi bawi się w dom, chodzenie na zakupy, wychodzenie na spacer z Bobo (pies babci), ostatnio zapoznałą chłopaka, no i ma już za sobą pierwsze chodzenie za rękę zaq sobą ;)))) ten jegomość ma na imię Jasio i jest od Gusi starszy o miesiąc ;) najpierw oponował przed Gusi namowami, ale kiedy sie przełamał to maszerowali całe kilka minut zarączke...a Gusia jak to kobietka cały czas coś tam mu tłumaczyła ;) chyba ma to po mamie ;) ściskamy serdecznie życząc miłego weekendu.... My wieczorkiem zmykamy do babci, zawsze na długie trasy wybieramy sie, kiedy Gusia idzie spać, bo niestety nadal ma chorobę lokomocyjną., ale dzielnie to znosi i kiedy sieczasem zdarza, zę zwymiotuje do wreczka mówi nić nić , czyli że nić sie niestało. To buziaki

Azuza
2008-03-22
18:27:29
Email
Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, tęczowych pisanek i dyngusa cały ranek, słońca wiosennego i uśmiechu promiennego! Niechaj Wielkanocne życzenia, pełne nadziei i miłości, przyniosą sercu radość w te świeta i w przyszłości. Tego wszystkiego życzę Wam kochane wrześniaczki i Waszym rodzicom. Zuzia z mamusią
FK
2008-08-20
13:26:40
Email
Dawno żadnej z nas tu nie było, ale Azuza wkleiła fotki Zuzi w dziale ze zdjęciami, więc to dało mi nadzieję, że jeszcze tu czasem zaglądacie. Może znów nawiążemy kontakt? Ja w tej chwili mam mnóstwo pracy, ale dziś wieczorem lub jutro obiecuję napisać co u nas słychać i wkleić jakieś fotki Krzysia. A tymczasem najlepsze życzenia dla Oka, bo chyba właśnie dziś kończy 2 latka. Eva - może też tu zaglądasz. Odezwijcie się dziewczyny!
FK
2008-08-23
00:02:31
Email
Chyba jednak już tu nie zaglądacie :( Ale będę cierpliwa i poczekam jeszcze troszkę. No i po troszku postaram się opisywać, co u nas słychać. Zacznę od postępów w mówieniu. Całkiem nieźle to u nas wygląda. Krzysiowi buzia się nie zamyka. Sporo mówi jeszcze po swojemu, ale poza tym dużo słów i proste zdania. Dopowiada końcówki w wierszykach i śpiewa ze mną piosenki :) Już dawno wydawało mi się, że ma słuch muzyczny, no i teraz się to potwierdza :) Dziś nas rozbawił, bo powiedział: "Nie ma lekko" :) Napiszcie jak to u Was wygląda! Pozdrawiam gorąco :)
Azuza
2008-09-01
21:54:33
Email
Oj cieszę się, ze wreszcie ktoś coś napisał. FK ja tu czasem zaglądam ale nie zawsze piszę bo głupio tak samej rozmawiać..... Teraz idę usypiać Zuzie bo coś się rozbrykała ale jutro rano obiecuja tu zagladnąć. Buziaki dla Krzysia. No i sto lat dla Olka...!!!!!!!!!!!!!!!!
Azuza
2008-09-02
22:20:40
Email
Obiecałam, że zaglądne więc piszę. Juz dawno tu nic nie pisałyśmy a nasze dzieciaczki dużo się zmieniły... Zuzia też już dużo mówi a najchętniej powtarza to co nie powinna, zaczęła też wymyślać sobie różne historie-po prostu kłamie... Teraz opiekujemy się nią na zmianę tzn. w ciągu dnia albo mąż albo mój tato w zależności od godzin pracy Artura, a po południu ja, wiec ma urozmaicony dzień i każdemu zawsze wszystko opowiada co robiła ... Poza tym to nadal korzystamy z pampersów, bardzo ciężko ją nauczyć sikać na nocniczek a juz nie mówiąc o kupce z którą to czasem są problemy. Jutro idziemy na bilans dwulatków....jak to szybko zleciało a jeszcze niedawno byli tacy maleńcy...
Azuza
2008-09-02
22:21:49
Email
No idę już spać bo rano do pracy... Jak tu zagladcie dziewczyny to piszcie co u Was. FK musimy ożywić to nasze forum. Dobrej nocki...
FK
2008-09-13
22:55:31
Email
Nie pisałam, bo 2 tygodnie byliśmy na wakacjach. Teraz muszę się odnaleźć w codzienności, ale obiecuję w tym tygodniu coś napisać. Pozdrawiam!!!
asnowak
2008-09-17
15:07:47
Email
Ciekawa jestem gdzie byłas na wakacjach? I jak tam po powrocie?
FK
2008-09-22
15:29:25
Email
Byłam w spokojnym i pięknym miejscu u przemiłych Gospodarzy :) Azuza wtajemniczając Ciebie - tymi gospodarzami byli właśnie asnowak i jej mąż :) I tym właśnie sposobem poznałyśmy się a Ola i Krzyś wspólnie się bawili. Niestety wszystko, co miłe szybko się kończy... Wpadliśmy w codzienność. Znowu mnóstwo pracy i stresu. Ale o przyjemnych rzeczach będę pisać. Krzyś ma dziś urodziny. Wczoraj była rodzinka, dmuchanie świeczki i prezenty. Krzyś się tak rozkokosił, że nie mogliśmy go wyciszyć i poszedł spać dopiero ok. 23. Asnowak - szykujecie Oli jakąś imprezkę? Już teraz najlepsze życzenia dla niej od nas. Azuza - dla Zuzi też wszystkiego naj naj. Trochę spóźnione, ale szczere! Napisz jak było na bilansie dwulatka. My się wybieramy w piątek. A w zeszłym tygodniu byliśmy u alergologa. Stwierdził, że alergię pokarmową mamy raczej za sobą i możemy odstawić leki :) Mamy tylko obserwować bacznie Krzysia wiosną, bo ponoś alergia na pyłki najczęściej się między 2. a 3. rokiem życia ujawnia. Mamy jednak nadzieję, że to nas ominie. Ściskamy gorąco. Jak będę miała chwilkę, to obiecuję jakieś fotki wstawić. Piszcie dziewczyny, piszcie!
Azuza
2008-09-24
10:32:36
Email
Krzysiu wszystkiego najlepszego!!!!!!
Azuza
2008-09-24
10:38:44
Email
Ale super, że się spotkłyście-to musiały być udane wczasy, zazdroszczę Wam:-) Ja właśnie jestem na urlopie ale niestety nigdzie się nie wybieramy bo mąż pracuje. Zuzia właśnie przechodzi kurację bo podczas badania kału wyszło jej, że ma jaja glisty ludzkiej. Poza tym wszystko w porządku. Naprawdę zazdroszczę Wam tego spotkania... Wklejcie zdjęcia bo jestem ciekawa jak się dzieciaczki zmieniły, w końcu juz dwulatki...
FK
2008-09-24
20:31:58
Email
O rety biedna Zuzia :( Życzymy z całego serca, żeby kuracja szybko poskutkowała. A tak w ogóle Azuza, to Zuzia miała jakieś objawy? Czy dlatego robiliście badanie kału?
asnowak
2008-09-25
22:14:52
Email
W sobotę robimy mega imprezę. Zaproszone wszystkie dzieciaki z rodziny, pełno balonów. dzisiaj Ole odiwedził kolega, Antoś ma roczek ale chodzi jak dwulatek a rozrabia ho ho.Ola trafiła na swojego. Ugryzł ją w policzek i to porzadnie. Niestety takie uroki dziecięcych zabaw. Chociaz Ola to wyjatkowy urwis, wczoraj to ona była agresorem. Tak zdzieliła 3 letnią koleżankę paletką do tenisa stołowego w głowę ze ta ma dzisiaj mega guza na czole.
asnowak
2008-09-25
22:17:01
Email
Wszystkiego naj najlepszego Krzysiu.
asnowak
2008-09-25
22:19:50
Email
A oto i Ola

asnowak
2008-09-25
22:23:49
Email
lato

asnowak
2008-09-25
22:26:32
Email
A to ja i Ola. Za miesiac znowu nas przybędzie

Azuza
2008-09-26
22:26:17
Email
Hej!Ola to już duża dziewczynka. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! A co Ola będzie mieć siostrę czy braciszka?
Azuza
2008-09-26
22:30:38
Email
Jeśli chodzi o Zuzię to byliśmy nieświadomi , że może coś takiego mieć tym bardziej, że 3 miesiące temu badania miała robione. Teraz miała problemy z zaparciami i zawsze patrzyłam na kupkę czy nie jest bardzo twarda no i zobaczyłam małego białego robaczka więc odrazu spakowałam kupkę do badania i się okazało, że ma glisty. Nie będzie łatwo ale mam nadzieję, że się uda nam pozbyć tego problemu
Azuza
2008-09-26
22:32:30
Email
A propo powiększania rodziny to dzisiaj Zuzia się na mnie obraziła, (bo chyba przechodzi bunt dwulatka strasznie się złości i obraża) i mówi "mamo idź kup sobie nowego dzidzia"-nie wiedziałam co mam powiedzieć...
FK
2008-09-26
23:10:57
Email
Krzyś poznał Olę na zdjęciu mimo, że jest malutkie :) Wszystkiegi najlepszego jeszcze raz życzymy. Udanej imprezy! Ja może jutro coś więcej opiszę, bo dziś miałam beznadziejny dzień, więc idę spać, żeby go jak najszybciej zakończyć. Spokojnej nocki.
asnowak
2008-09-28
11:46:55
Email
I po imprezce, było super. Wystrzałowa swieczka na torcie, mega prezentów i głośne 100 lat
asnowak
2008-09-28
11:49:31
Email
Szybko te dwa lata zleciały

FK
2008-09-29
15:35:20
Email
Asnowak - cieszymy się, że imprezka się udała. A kiedy bilans dwulatka? My byliśmy w piątek, ale kiepsko to wypadło. Krzyś po szpitalu i po oparzeniu ma taki uraz do lekarzy, że zaczął płakać zanim doszliśmy do przychodni. A do tego w ogóle humor miał tego dnia zły i potem żałowałam, że nie przełożyłam tej wizyty na inny dzień. Pomiary mamy: waga 14,5kg, wzrost 92cm, więc jest to 90. centyl. Duży z niego chłopak. Niestety ciśnienia nie pozwolił sobie zmierzyć, ząbków nie dał obejrzeć. Dostał spazmów i właściwie nic nie mozna było zrobić :( Do tego trafiliśmy na panią doktor, która bała się płaczącego dziecka. Taka była nieporadna, że szok. Sprawdzała czy jąderka na miejscu są, ale bała się wziąć odpowiedzialność, więc nam dała skierowanie do chirurga, żeby sprawdzić. Do tego morfologia. Nie wiem jak Krzyś to znowu zniesie. Do tego chirurga zastanawiam się czy iść, bo my widzimy, że są na miejscu. Beznadziejna była ta lekarka. No a po tym wszystkim poszłam z Krzysiem na plac zabaw. Huśtawki były bez oparcia, więc usiadłam i wzięłam go na kolana. Huśtawka była polana atramentem albo czymś takim i załatwiłam sobie nowiutki płaszcz :( Tak więc dzień był do kitu :(
asnowak
2008-09-29
16:12:29
Email
uuto kiepsko naprawdę. Do chirurga w ogóle bym nie szła, po co małego stresować, bzdura jakaś. A wymiary no hoh o ale to duzy facet. Podejrzewam że ola nie wiele będzie miała mniej, ale zobaczymy. Zębów też na 100 proc.nie pokaże bo co to ona koń czy co> Byliśmy dzisiaj u lekarza - tak jak pzreczuwałam CHŁOPAK. Ale mam leżeć do 20 października, to juz nie jest fajne ale dobrze ze pod koniec a nie wcześniej.
Azuza
2008-09-30
19:00:29
Email
No to rzeczywiście kiepski dzień FK, ale Krzyś jest naprawdę dużym chłopcem-Zuzia jest drobniutka 12 kg i 86 cm. Ja wczoraj zamknęłam etap studiów-wreszcie mam tego mgr., no a teraz praca, dom itp...Asnowak gratulacje, bedziesz miała parkę.
agafa
2008-09-30
19:57:42
Email
hej Dziewczyny, ale miło że znów jesteście....tyle czasu mineło....niestety nie mam teraz zbyt dużo czasu na pisanie i przyznam że baaardzo dawno zaglądałam, ale jak widze wszystkie mamusie przy okazji 2 urodzin zaczeły wspominac i zajrzały tu...ciesze się niebawem i ja postaram sie nadrobic zaległości...za kilak dni...na razie Gusia chora, a my mamy napiety czas w pracy, ale w przyszłym tygodniu postaramy se zajrzeć tu z Gusią Pozdrawiamy serdecznie

asnowak
2008-09-30
20:58:20
Email
Oj leżenie mi nie leży zupełnie.
Azuza
2008-10-01
18:52:40
Email
Agafa super że znów do nas dołączyłaś. Ale Gusia wydoroślała-śliczna dziewczynka...
FK
2008-10-01
22:55:10
Email
Asnowak - fajnie, że chłopak. A leżenia nie lekceważ. Wiem, że to nie jest fajne, bo sama też przez to przechodziłam, ale jak trzeba to trzeba. Tyle tylko, że przy opiece nad Olą może nie byc Ci łatwo leżeć...
FK
2008-10-01
22:56:04
Email
Azuza - gratulujemy zakończenia studiów! Dzielna z Ciebie kobitka :)
FK
2008-10-01
22:57:50
Email
Agafa - Gusia prześliczna :) Fajnie, że jesteś. Jeszcze tylko Evy brakuje do kompletu, ale odezwała się w dziale ze zdjęciami, więc mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Dobrej nocki.
FK
2008-10-06
12:46:19
Email
Hej Dziewczyny, gdzie znów jesteście? Znów prawie zniknęłysmy z pierwszej strony! U nas ok. Krzys z niewielką moją pomocą recytuje "Wpadła gruszka do fartuszka" i spiewa "Domowe przedszkole" :) Poza tym mówi "Kocham mamunię" i "Kocham tatusia" i to jest absolutnie cudowne :) A ja chyba wystapię w reklamie Vanisha ;) W pralni powiedzieli mi, że nic z moim poplamionym płaszczem nie da się zrobić, więc go juz z bólem serca spisałam na straty, ale mama sie za niego wzięła i vanish sprawił, że śladu po plamie nie ma :) A co u Was? Asnowak - jak leżenie? Dajesz radę?
asnowak
2008-10-08
09:55:31
Email
Średnio mi to wychodzi, sporo leże no ale nie daję rady cały czas. Wczoraj trafił mni eszlak bo remont sypialni nie idzie tak jak powinien. Mężuś kupił samochód i mnie zostają ,,ochłapy;; na koncie. Zastanawiam się co zrobić, myśle nad strategią. Ola dzisiaj przy śnaidaniu powiedziała że nie lubi dźemu. Trzaska drzwiami regularnie a mi brakuje sił by egzekwować wymierzane kary.
asnowak
2008-10-08
09:56:58
Email
Gratulacje z powodu uratowanego płaszcza. Wczoraj kupiłam pierwsze niebieskie bodziaki, pajacyki. Mma nadzieję ze usg nie kłamie i to chłopak.
agafa
2008-10-13
20:55:45
Email
hej mamuśki i wrześniaczki, niestety u nas bardzo smutno, w zeszłym tygodniu praktycznie nagle zmarła moja teściowa ;((( nie chce tu zasmucać, dlatego tylko melduję się i piszę, że o Was pamietam. tylko jakos teraz trudno mi się zabrać do pisania, choć do nadrobienia sporo. Tak więc ściskam Was serdecznie, gratuluje cudownych dzieciaczków i tego wyczekiwanego maleństwa i jak tylko bedę mogła napiszę...pozdrawiam
FK
2008-10-13
22:12:54
Email
Agafa - bardzo mi przykro :( Trzymajcie się dzielnie!
FK
2008-10-17
23:09:41
Email
Co tam u Was? U nas zaatakowały zęby. Krzysiowi wychodzą trzy piątki jednocześnie. Dwie już się przybyły (przy sprawdzaniu o mało nie straciłam palca :)) a trzecia prawie prawie. Ale nie jest źle. Raczej go nie boli tylko swędzi i znosi to całkiem nieźle. Asnowak - jak się czujesz? Pewnie już coraz ciężej Ci jest. A Ola jak tam? Nadal urwisuje? Krzyś też się ostatnio troche rozbrykał. Szczególnie jak nie wyjdzie na spacer z powodu pogody, to po południu i wieczorem musi wybiegać co swoje po domu. Aż cały mokry jest po tym lataniu :) Pozdrawiamy i życzymy dobrej nocki.
asnowak
2008-10-19
14:57:36
Email
Ja leżę, leżę. Jutro wizyta zobaczymy. Chyba już mam skurcze, na razie nieregularne ale czasem ostro złapie.
FK
2008-10-21
11:30:29
Email
Asia - jak po wizycie? Wszystko ok?
asnowak
2008-10-21
15:08:29
Email
Witam, ok. Nadal mam leżeć bo do 26 powinnam donosić.potem pomału zaczynam wracać do aktywności, ale dobrze by było żeby maluch urodził się około 6 listopada. Jak znam nasze szczescie to jak nic urodzi sie 11 listopada, he he.Ola nie moze sie doczekać, codziennie luli lale, nawet pieluche jej zakłada.
FK
2008-10-27
11:53:23
Email
Asia dzis już 27. Mam nadzieję, że jeszcze jesteście 2 w jednym i mozesz sie już przestać martwić, że urodzisz za wcześnie. Cały czas 3mamy kciuki, żeby wszystko było ok. A ja kilka dni temu ucięłam sobie z moim synkiem pogawędkę o kobietach :) Krzys się obudził i powiedział "Kocham dziewczynkę". Na to ja się dopytuję: "A którą dziewczynkę? Jak ma na imię? Powiesz mamusi?". A Krzyś na to "Nie mogę" :) :) :) Taki tajemniczy jest :)
asnowak
2008-10-27
19:04:57
Email
Hej, ja już mało leżę, kończymy remont a dzidzi odechciało sie wychodzić. Mam 3 ogromne lustra w komandorze w sypialni wiec pewnie jak je zacznę polerować to się ruszy, ale z takimi drastycznymi metodami zaczekam do jakiegoś 3 listopada. Ola czeka na dzidzie. Pomaga nam wybrać imię, dzisiaj stwierdziła że to będzie Nowak. Tak czy owak będzie Nowak wiec rację ma, mała mądrala
asnowak
2008-10-28
10:27:37
Email
Ratunku, mój mąż ma kłopot nawet z montazem klamek w drzwiach!!!!
FK
2008-10-28
10:46:58
Email
No to chyba musisz wziąć sprawy w swoje ręce :)))
FK
2008-10-28
10:51:06
Email
A ja wczoraj byłam na takiej kontrolnej wizycie u ginekologa, do którego chodziłam będąc w ciąży z Krzysiem. Dwa lata minęły a ja się czułam jakby to wszystko było wczoraj. A jak zobaczyłam te wszystkie kobitki z brzuszkami, to im tak pozazdrościłam że ojej. Gdyby nie ten doktorat... No ale muszę najpierw zakończyć to wszystko :(
asnowak
2008-10-29
14:45:08
Email
To szybko zdobywaj tytuły i honory, bo poczuć ruchy dzidzi za drugim razem to jeszcze większa frajda.
FK
2008-10-30
16:07:11
Email
Ech... żeby to było takie proste...
asnowak
2008-11-03
12:56:41
Email
hej, mamy okropne nowiny. Ola jest na Odfdziale Dzieciecym. Zasłabła w niedziele rano, zupełnie straciliśmy z nią kontakt. Chyb areakcja na Zyrtec, który dostała wpiątek na wysypkę. W srode mam badani aneurologiczne. Teraz jest już wsyztsko super i rządzi na oddziale na całego. Mam nadzieję ze mały w brzuchu przeczeka.
FK
2008-11-03
13:50:37
Email
O rety Asiu :( Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Myślami jesteśmy z Wami. 3majcie się dzielnie! Ściskamy gorąco, szczególnie Olę.
asnowak
2008-11-05
14:00:40
Email
Na razie bez zmian, nowe badania, które nic nie wykazują.
FK
2008-11-05
20:56:57
Email
No to z jednej strony się trzeba cieszyć, że badania nic nie wykazują, ale z drugiej nieznana przyczyna to też nic dobrego... Ale jak się Ola czuje teraz? Wszystko w porządku? A maluch rozumiem trzyma się nadal brzucha mamy? Pozdrawiamy Was gorąco!
asnowak
2008-11-07
14:15:39
Email
Przeżyliśmy horror. EEG wykazało padaczkę. Neurolog zlecił tomografie by wykluczyć guza, krwiaki itp. Dzisiaj miała tomografie, wybudziła sie godzine temu z narkozy. Prawdopodobnie nie ma nic gorszego w tomografii. Czeka nas 3-4 letnie leczenie padaczki. Ale cieszymy się ze ,,TYLKO,, to.
FK
2008-11-07
22:54:12
Email
Asiu strasznie nam przykro :( Całym sercem jesteśmy z Wami! Trzeba mieć nadzieję, że traficie na dobrych lekarzy, którzy tak pokierują leczeniem Oli, żeby jak najmniej odczuwała skutki choroby. Ja znam osobę, która choruje na padaczkę i funkcjonuje zupełnie normalnie, więc na pewno tak też będzie w przypadku Oli. Głowy do góry! A my ze swojej strony obiecujemy się modlić o zdrówko dla Oli. Ściskamy Was bardzo bardzo gorąco!
asnowak
2008-11-10
09:27:18
Email
Hejj, wielkie dzięki. Jestesmy już w domu. Na razie wszystko ok, podjelismy leczenie. Lekarz prognozuje ze za 3-4 lata powinno być wszystko ok, ataki nie powinny sie powtórzyć. Najgorsze jednak czy wystapią jakieś skutki uboczne leku. Leki sa teraz nowoczesne co również znaczy -nie do końca przetestowane. Drugi maluch jakoś przestał się spieszyć, pewnie przeczeka do terminu.
FK
2008-11-10
20:19:03
Email
Dobrze, że już jesteście w domku. Trzeba myśleć pozytywnie - żadnych skutków ubocznych nie będzie i koniec kropka!!! A u nas... Zostałam na tydzień sama, bo uczę się do egzaminu. Krzyś pojechał z tatą do teściów. Wczoraj nie mógł usnąć wieczorem i wołał, ze chce do domu i do mamy :( Do tego mąż złamał sobie dziś rękę - gips na jakieś 4 -5 tygodni :( Tęsknię za nimi... Straszna pustka w domu :(
asnowak
2008-11-13
15:11:21
Email
Ola już wraca do siebie, na razie wszystko idzie ok. Niestety nieszczescia chodzą parami. Lekar zdopatrzył sie czegoś nie fajnego w pęcherzu malucha i jutro mam badania w Poznaniu na Polnej. Już nawet nie mam sił sie martwić.
FK
2008-11-13
16:49:13
Email
Asia musisz mocno mocno wierzyć, że wszystko będzie dobrze! Sprawdzą i powiedzą, że Mały bedzie zdrowy jak ryba. Inaczej być nie może. Ściskam Was bardzo bardzo gorąco.
asnowak
2008-11-15
12:30:07
Email
Faktycznie, badania wykazało ze jednak to jelito się wzdeło i wszystko z małym w porządklu. Ola też juz toleruje leki, wszystko wraca do normy. Pomału odpoczywam psychicznie. Wstaw jakies fotki Krzysia, ciekawe czy Ola go pozna.
FK
2008-11-15
22:43:14
Email
Uff... Cudownie, że z Maluchem wszystko w porządku. Cieszę się razem z Wami :)
FK
2008-11-15
23:12:24
Email
Jeśli chodzi o zdjęcia to my ostatnio mało robimy Muszę coś wyciagnąć od mojego taty, ale to już nie dzisiaj. Krzyś jest nadal u teściów. Przez kilka dni było wszystko ok, ale teraz znów zaczyna tęsknić. We wtorek zdaję egzamin i zaraz po nim jadę do moich chłopaków. Już się doczekać nie mogę. A jutro Krzyś jedzie na wieś do rodziny męża. Cieszy się, że świnki znów zobaczy :) Nawet wczoraj mówił "Kupimy świnkę" :)
asnowak
2008-11-16
16:41:53
Email
No jasne, niech napisze do Mikołaja. Ola póki co woła żeby jej kupić prezent, na razie bez szczegółów.
asnowak
2008-11-19
16:36:09
Email
Cezary Nowak urodził sie 17 listopada.

FK
2008-11-21
22:31:55
Email
Gratulacje :) Jaka fajna czuprynka :) Zyczymy Czarkowi dużo zdrowia i sczęścia w życiu! Rodzicom i siostrze tego samego! Ja już po zdanym egzaminie i jesteśmy znów w komplecie. Pozdrawiamy.
FK
2008-12-06
07:24:23
Email
Hej hej. Pewnie Asiu rzadko teraz tu zaglądasz, bo z czasem może być kiepsko. Jeśli jednak znajdziesz chwilkę, to napisz parę słów jak się chowa Czarek no i jak Ola go przyjęła. U nas ok, chociaż Krzyś ostatnio trochę gorzej sypia. Ciągle w nocy coś mu nos blokuje, tak, że trudno mu oddychać i przez to się budzi. Nie wiem, jaka może być przyzczyna. Nie wygląda mi to na katar uczuleniowy a na zwykły też nie bo trwa to zbyt długo - chyba już ponad miesiąc. Zastanawiam się czy to może być od zębów (piątki wszystkie naraz wychodzą), czy może to od suchego powietrza? Zobaczymy jak to dalej bedzie wyglądało. A co słychać u Zuzi, Gusi i Olka? Dziewczyny, jeśli tu jeszcze zaglądacie napiszcie coś koniecznie. Pozdrawiamy!
asnowak
2008-12-09
13:35:04
Email
Czarek jest bardzo grzeczny, dużo śpi, budzi sie co 3-4 godziny na jedzonko. Ola rozrabia na całego, bardzo sie cieszy z brata.

FK
2008-12-11
22:27:46
Email
Śliczne rodzeństwo :) Cieszymy się, że u Was wszystko ok. Krzyś często wspomina pobyt u Was. Pamięta Olę, świnki i Perełkę i że babki robił z piasku :) Pozdrawiamy gorąco!
Joanna26
2008-12-11
23:52:42
Email
Ale swietny koles! Na tym pierwszym zdjeciu jest przekapitalny:)))) Gratulacje z okazji narodzin mezczyzny z taka swietna czupryna!:)) Wszystkiego naj dla niego i siostrzyczki:)) No i dla mamy:)
FK
2008-12-24
00:00:12
Email
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Wrześniowym Niemowlaczkom oraz ich Rodzicom i Rodzeństwu życzy Krzyś z rodzicami :)
asnowak
2008-12-26
15:39:50
Email
Ale pech, doceniam życzenai zdrowych swiat. Ola wylądowąła wczoraj na zakźnym - grypa jelitowa. Gorączka ponad 40 stopni nie zbicia, stosowąłam nawet zimne kapiele. w szpitalu tez mieli kłopot ale udało się zejsc do 38 stopni.am nadzieje ze Czarusiowi zostanie darowane
FK
2008-12-27
17:47:15
Email
U nas też święta pod znakiem chorób. Krzyś mocno przeziębiony, a nas też grypa jelitowa dopadła. Jeszcze nie czujemy się dobrze. Mamy nadzieję, że Krzysia ta "przyjemność" ominie. Zdrowia życzymy Wam raz jeszcze.
Strona 136 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum