szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - załamka...:(((


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 44 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, następna
Napisano: Treść:
agnieszka74
2006-10-01
Email
Załamałam sie normalnie...:(((
Za miesiąc mam wesele brata. Byłam dzisiaj kupic sobie ciucha i...lipa. Nie ma nic na taka figure jak moja :(((
Po porodzie został mi brzuszek i zrobilam sie jaks duża w ramionach i piersi mam większe..
Macie jakies sposoby na szybkie zrzucenie kg przy braku czasu i funduszy..
Co wlasciwie jesc ???
Moze jakies macie jakies przepisy sprawdzone, ale jednoczesnie zeby człowiek nie chodził głodny.
ciekawa
2008-02-26
16:39:45
Email
Julio-zobaczyny jak z tym jo-jo. to mój 3 raz;0 dwa piersze były jakby nieplanowane-pierszy-ogromny remont z zalatania jadłam tylko wiśnie-po miesiacy 10 kilo mniej i ja jak anorektyczka-50kilo;) Oj ciężko było przytyc spowortem:) Drugi raz masa nerwówó i pamietam że raz ominełma obiad a potem nie bardzo mi sie chiało wogóle jesć i znowu 10 kilo mniej-waga 50 kilo. Tym razem tyłma ponad 6 miesięcy i to bardzo sie starałam:) Teraz chce tylko 5 stracić, chce to najważniejsze i nie zamierzam wyglądać jak kościotrup:) a wiecie co... co roku mam przesilenie wiosenne a w moim przypadku pobudzenie:) tylko okres ciąży mnie tego pozbawił:) Przez ok 3-4 mies mało co śpię i jestem jak na amfie-na tyłku nie usiedzę 5 minut i wyraźnie czuje że mi sie to zaczyna-uf jak dobrze mieś przypływ świeżej energii:)
Julia
2008-02-26
17:00:34
Email
Kurcze Ciekawa jak ja Ci zazdroszczę...mi jest cholernie ciężko schudnąć, a już 10 kg za jednym razem...nigdy mi się to nie zdarzyło, poza chudnięciem po ciążach. I tak się cieszę, że w ciąży nie za dużo przytyłam i wszystko potem spadało. Ale i tak...schudnąć ciężko, a przybrać baaardzo łatwo. Wystarczy kilka dni szaleństwa i już waga idzie w górę. A co do powera na wiosnę to ja też tam mam, może nie aż tak, że 5 min nie usiedzę, bo przy dwójce maluchów to bym czasem pół dnia przesiedziała i patrzyła się na ścianę ;o) Ale przypływ energii i takiego optymizmu jest, też to uwielbiam :o)
bela
2008-02-26
17:35:27
Email
ja tez malo jadam i u mnie to skutkuje. Wlasciwie tylko obiad a na sniedanie kawa i w szkole "szklanka mleka". Dodatkowo tance 2 razy w tygodniu po 2 godz. No i dziala.
dziewczyny ale zapomnialyscie chyba o DIECIE MATKI. Odchudzajace dobrze sie o niej wypowiadaja ze dziala.Moze wiec jej sprobujecie??? Gdzies tu kiedys byla na forum
ciekawa
2008-02-27
11:17:57
Email
Belu ja Ci powiem że jak sie nie zagłodze to nic nie zgubie-mie ma silnych:) kurcze talia już już prawie tylko ten tyłek:(
Kamila
2008-02-27
11:46:57
Email
http://mattkapolka.blox.pl/html/1310721,262146,13.html?218105 to link do tej dietki.. przyznam, że nie słyszałam o niej wcześniej, ale brzmi intrygująco :) co myślicie?
ciekawa
2008-02-27
12:27:53
Email
to chyba nastawione jest na wywołanie wstretu na te produkty:)
ciekawa
2008-03-25
19:34:09
Email
No laseczki jak tam po świętach-diety padły??? ja nieoczekiwanie zaczęłam swoją wcześniej. Planowałam taka nowość z rolleticu. Ostre zapalenie żołądka-polecam na schudnięcie-jak mi sie skończy chyba żadnej diety nie będę potrzebowała!!
ciekawa
2008-03-26
08:21:41
Email
No i wykrakałam;) został kilogram a ja znowu laseczka:)
Kamila
2008-03-27
18:07:47
Email
Też zaczęłam dietę 2. tygodnie przed świętami. Zgubiłam 2,5 kg. W święta świętowałam :) myślałam, że wszystko mi wróciło, ale nie waga 69. to tak jakby tylko pół kg więcej.. ale może być :) wczoraj miałam ciężki dzień.. tak mi się chciało jeść, tym bardziej, że w lodówce zostało jeszcze świateczne ciasto z kremem... no i pożarłam kawałek.. ale już dziś spoczko :) rano musli z owocami i mleczkiem, później jabłko, na obiad warzywka z indyczkiem i oki :) na kolacje może jakiś jogurcik wciągnę.. no i przed snem 100 brzuszków :) Ciekawa, jak się czujesz? Rozumiem, że dopadła Cię grypa żołądkowa??? Buuuuu współczuję! No i jedno zasadnicze pytanie: z czego Ty się odchudzasz kobietko???
ciekawa
2008-03-27
19:11:32
Email
He he oj tak wszystkich nas dopadła a ja nadal kiepsko sie czuje. Ale kurcze widok moich seksownych spodni na moim własnym tyłeczku...równie seksownym:):)......wynagrodził mi wszystko:) Kamilko przy wzroście 164cm 60 kilo wagi to według niektórych sporo choć ja lubię ta wagę i do niej dążę. Choć sam spadek wagi nie wystarczy nadal mam za dużo skóry i mój brzuszek-bądź co bądź niegdyś chluba i chwała nie wygląda za dobrze:( No ale nadal mam tą przerwę między mięśniami i na to zbytniego wpływu nie mam prócz ćwiczeń. A tak szczerze to waga 56 była by taka idealna-najlżej wtedy robić mi pompki:) Ale nie trzyma mi sie tak wiec daje sobie spokój:)
morwa
2008-04-01
09:50:05
Email
Witajcie, Agnieszka staraj się pić dużo wody mineralnej, nawet tej smakowej, nie zawiera ona cukru i nie ma się takiego apetytu. Ja schudłam już z 6 kg, ciągle popijając wodę, teraz nie rozstaję się z butelką nestle. mała poręczna do torebki nawet wejdzie, jak głód dopada to małymi łykami wodę popiajam. To działa.
ciekawa
2008-06-21
10:23:42
Email
hej dawno nikt tu nie pisał. Mam świetny sposób na poprawę humoru:) Napadłam na szafę i wywaliłam dosłownie 3/4 ciuchów!!!! Spoko nie zwariowałam-na bank też nie napadłam żeby zaraz wszytko odkupić. Jak tak na serio zajrzeć w szafy to jest tam masa 15-letnich spodenek, bluzeczek i innych ciuchów z liceum!!! Człowiek coś odkłada bo prawie dobre, bo schudnie albo ma sentyment i szafa pełna. Prawda jest taka że większości z nas zmienia sie figura po ciąży i trzeba to zaakceptować. Ja wagę mam super ale ciało mi sie rozeszło-jestem większa w biodrach i barkach, co za tym idzie w tali-nie zamierzam sie katować i frustrować wolę kupić coś większego niż wciskać sie w stare za ciasne i wyglądać na 3 razy grubszą jak jestem. Taka jest prawda ze nie wyglądam już jak nastolatka i dobrze bo niespełna 30 letnia kobieta powinna wyglądać inaczej:) Mąż mi powtarza ze wyglądam super-nie tylko on zresztą:) Kurcze trzeba sie zaakceptować dziewczyny bo ileż można sie odchudzać i zadręczać!!! Trzeba wyglądać super w każdej wadze a nie wiecznie wciskać sie za ciasne ciuchy i czekać na spadek wagi.
femag
2008-06-22
10:50:20
Email
Całkowicie Cię popieram Ciekawa. Sama jakiś czas temu zrobiłam dokładnie to samo. Trochę schudłam przy diecie,a teraz udaje mi się utrzymać wagę i jestem bardzo zadowolona.
ciekawa
2008-06-22
11:29:16
Email
Uff dzięki za odzew:) Już myślałam że wszystkie twardo sie odchudzają:)
dodka591983
2008-06-29
23:06:11
Email
eh ja po zrzuceniu 7kg stwierdzilam e gra nie warta swieczki, bo zeby utrzymac taka wage musialabym do konca zycia jesc wase (brrrrrr) a czemu mam odmawiac sobie jednej z najprzyjemniejszych rzeczy w zyciu?? chyba pogodzialm sie z tym ze nigdy szparagiem nie bede
ciekawa
2008-07-01
13:30:55
Email
Oj nie zgodze sie-oczywiscie organizm zawsze bedzie dążyłdo jakiejs optymalnej dla niego wagi ale sama widze po sobie ze jem normalnie-normalne sniadania i obiady i nic nie tyle-tyje sie wtedy gdy jesz ponad miare i podjadasz. Moja koleżanka schudła 13 kilo(nie po ciaży)-na diecie-przestwiłą wsoje zywienie na normalne regularne posiłki bez bezmyślnego objadania sie i podjadanie miedzy posilkami-niczego sobie nie załuje i nadal traci wagę.
dodka591983
2008-07-01
23:34:10
Email
no widzisz Ciekawa chyba roznie jest u roznyvh ludzi. ja np. nie podjadalam nigdy miedzy posilkami i kiedy 3 lata temu schudlam 14kg i przestawilam sie na normalne jedzenie w normalnej ilosci bez objadania i podjadania po roku juz przybralam jakies 9kg a reszta (ok 3 kg)doszla po ciazy ( w ktorej przybralam jakies 14kg). teraz po tym jak przestalam sie odchudzac wraca wszystko na swoje miejsce :) to chyba taka budowa i taki typ sylwetki, ale po co mam az tak walczyc skoro wcale zle ani grubo nie wygladam a maz mnie kocha nad zycie ?? to chyba jest najwazniejsze
ciekawa
2008-07-02
11:19:12
Email
No własnie i tego trzeba sie trzymac-kazdy ma do swojego wzrostu jakis tam zakres kilogramów-u mnie to o ile dobrze pamietam od 57 do 67kg. Ale ja najlepiej sie czuje w 60 i najlepiej wygladam. No 57 to taki super stan bo pąpki sie łatwo wtedy robi na treningach ale nie idzie tego utrzymac. Trzeba dobrze wyglądać zawsze niezaleznie od wagi;)
agnieszka_z
2008-07-02
16:58:51
Email
No dziewczyny czytam tu o dietach i wlasnie zjadam litrowy pojemnik lodow czekoladowych :) diety sa nie dla mnie :) trzeba miec radosc z jedzenia :)
Strona 44 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum