szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wrzesień '06


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, następna
Napisano: Treść:
aniasz
2006-02-28
Email
hej :-) chętnie nawiążę kontakt z dziewczynami które mają termin na wrzesień tego roku :-)
eva
2006-02-28
15:07:16
Email
czesc ja tez mam termin na wrzesnia/chetnie porozmawiam z kims na ten temat/pozdrawiam
mami
2006-02-28
15:48:15
Email
Ja tagze mam na wrzesnie i jak sie czujecie bo ja to tak sobie musze powiedziec ze ciogle mi cos sie dzieje a na dodatek w niedziele zrobilam sobie bubu w noge i nie moge nawet chodzic normalnie tylko utykam ... ja to jakas pechowa jestem hihihi ale tak ogulem to nie jest tak zle.. a jak u was?
eva
2006-03-01
12:23:00
Email
no ja sie czuje calkiem dobrze, przechodza mi juz zawroty głowy, (wymiotów nie mialam wcale), brzuszek powolutku sie zaokragla, a ja juz nie moge sie doczekac wrzesnia, dzis nawet mi sie snilo ze urodzilam slicznego synka/pozdrawiam
aniasz
2006-03-02
11:50:34
Email
cześć! moje samopoczucie ciągle pozostawia wiele do życzenia. wprawdzie nie wymiotowałam, ale te mdłości mogą człowieka wykończyć... poza tym cały czas czuję się okropnie zmęczona, do niczego się nie nadaję, najchętniej to leżałabym tylko i oglądała TV. mam nadzieję że już niedługo mój stan się polepszy. pozdrawiam ania
mami
2006-03-02
17:03:43
Email
Ja juz myslalam za jak minelo 3 miesioce to juz tylko bedzie lepiej a tu niespodzianka od poniedzialku zaczelam wymiotowac ughhhh :( okropienstwo, na mieso nie moge patrzec a zato slodycze bardzo lubie ale ja zawsze mialam miekkie serce na slodkosci.. zajadam sie owocami i krakiersami a pozatym to jakos nic mi nie idzie i powiedzcie mi czy to normalne ze po 3 miesocach dopieru zaczelam wymiotowac przed mialam straszne mdlosci i juz sie tak cieszylam ze najgorsze za mno.. co wy na to?/ justyna
@lex@
2006-03-02
21:09:11
Email
hej dziewczyny.mam termin na 3 wrzesnia. hafciki zwlaszcza te wieczorne sa na porzadku dziennym i to prawie od poczatku ciąży. lekarz zapisal mi diphergan co łagodzi te dolegliwości ale mam mieszane uczucia bo na ulotce napisane jest ze leku nie powinny przyjmowac ciezarne. lekarz na to odpowiedzial ze na ulotkach firmy farmaceutyczne wypisuja rozne rzeczy aby w razie czego asekurowac sie. Co o tym myslicie? jezeli chodzi o samopoczucie to ania moge podac ci reke. ale zrobil sie ze mnie len. mezus mowi ze jestem nie do wytrzymania, no ale przeciez mam najlepsza wymowke na swiecie :-) ola
hikaru
2006-03-05
13:22:35
Email
czesc wszystkim wrzesniowym mamom ;) Ja mam termin na 24 wrzesnia, wlasnie mija 11 tydzien. Na poczatku nie bylo zle, tylko sennosc i mdlosci co jakis czas, ale chyba juz sie skonczyly. w zeszla sobote zlapalam przeziebienie, leczylam sie przez 8 dni bez zadnych efektow, wiec sie zdecydowalam na bioparox (chociaz moj lekarz nie byl do konca pewien..., ale chyba czas zmienic lekarza ;) czytalam zreszta gdzies na tym forum, ze dziewczyny w ciazy stosuja! mam nadzieje ze to mojemu malenstwu nie zaszkodzi. mnie bardzo interesuje jak sie czujecie psychicznie?? ja, chociaz czekalam dlugo i zaplanowalam tego dzidziusia calkiem swiadomie, to poczatek byl baaardzo trudny!! w moim przypadku to oznacza bardzo wiele zmian, muse zmienic miejsce zamieszkania, prace pewnie tez, a poza w wieku prawie 34 lat, jak sie po raz pierwszy dowiadujesz ze jestes w ciazu, to chyba musi byc wielka rewolucja... niby juz dosyc wolnosci, ale jak naprawde sie konczy to ciezko w to uwierzyc. na szczescie teraz kiedy minelo 1,5 od potwierdzenia ciazy, udalo mi sie przyzwyczaic do tej mysli i mam nadzieje ze to byl jedyny baby-blues przy tym dziecku. oby ;) a tak wogole, przytylyscie juz cos? ja przez ostatni tydzien doslownie w oczach zauwazylam jak mi sie zaokraglil brzuch i zwlaszcza wieczorem to juz jest taki pokazny ze nie wierze... mama mowi ze to pewnie blizniaki, sprawdze w przyszlym tygodniu co na to lekarz... caluje Was wszystkie! pa. i piszcie!
eva
2006-03-06
13:55:08
Email
witam serdecznie! No ja czuje sie coraz lepiej, mam termin na 12.09, jesli chodzi o brzuszek to tez mi sie zaczyna zaokraglac (szczególnie wieczorem) bo do tej pory bylam plaska jak deska:-), poza tym przybylo mi troszke w piersiach, caly czas mnie bola, moze nie tak mocno jak na poczatku ale jednak bola, juz sie nie mieszcze w zadne jeansy i kilka bluzek tez musialam odlozyc na "wyższą" półkę bo nie moge sie dopiac. Kurcze dziewczyny nie wiem jak wy ale ja juz nie moge sie doczekac, konczy mi sie wlasnie 12tc, a ja juz chcialabym zeby byla przynajmniej polowa, a jesli chodzi o samopoczucie to miewam baaaardzo rozne i zmienne nastroje, raz sie smieje raz chodze zla, jak to kobiety w ciazy, pozdrawiam wszystkich goraco
Basia 26
2006-03-06
14:49:56
Email
hej dziewczyny, znam ten cud oczekiwania. ja urodziłam 5 lutego:) teraz mój Miłosz ma 4 tyg i jeden dzień, hihi. cieszcie się ciążą, tym, że dbacie nie tylko już o siebie, ale też o tą mała istotkę. wysypiajcie się i jedzcie te frykasy, na które macie ochotę:) potem to się skończy, hihi... i spanie i jedzenie ulubionej czekoladki czy bigosu :) ale warto tak wywrócić świat do góry nogami. jeden bezzębny usmiech wynagradza wszystko:)
hikaru
2006-03-07
18:04:23
Email
czesc wszystkim :))dzieki eva za uwagi o brzuszku, wprawdzie widze ze Twoj dzidzius 2 tygodnie starszy, ale ja czytalam, ze po 16 tygodniach to jeszcze niewiele widac. no ok, u mnie moze za bardzo nie widac, ale czuje jak mi rosnie z dnia na dzien. juz sie musze rozgladac za jakimis fajnymi ciuszkami ciazowymi, na szczescie troche tego jest. moje piersi tez sie bardzo zaokraglily, a ze nigdy nie byly zbyt male, to juz bardzo czekam zeby mi brzuch urosl, bo wtedy piersi sie mniej rzucaja w oczy ;) wogole z tym tyciem w ciazy to kazdy ma inaczej, ja sie nasluchalam tyle ostatnio roznych historii, moja mama w pierwszej ciazy schudla 20 kg, tzn. w 9 miesiacu wazyla o 14 kg mniej niz na poczatku, a po porodzie to juz bylo 20. smieszne, co? i urodzila zdrowa i dosc duza coreczke. ale to chyba dlatego ze jej sie przytylo przed ciaza, a normalnie jest chudziutka.. i okres chudniecia jej przypadl na ciaze ;) ja sie jeszcze nie wyleczylam z przeziebienia (po 10 dniach), jednak bez lekow i w ciazu to zupelnie inaczej idzie... no ale przynajmniej odpoczywam! acha, mam juz pokazna kolekcje ubranek, bo moja rodzina jak sie dowiedziala, to mnie zaczela z radosci obsypywac. juz prawie wozek wybrali ;) dziewczyny piszcie cos wiecej o swojej radosci i wogole! caluje wszystkie!
Magda754
2006-03-08
08:38:26
Email
Hej dziewczyny :) Ja mam termin na 5.09. Jestem obecnie w 15 tyg. Wcześniej miałam okropne mdłości (lecz bez wymiotów), zgagi i wzdęcia (często bolesne kolki).Ale mam wrażenie, że od tygodnia to minęło ;) To moja II ciaża, z I mam 9 letniego syna :) całuski
Kinia
2006-03-10
15:07:10
Email
cześć Madziu, mam te same objawy, miło mi się dowiedzieć, że niebawem to minie (u mnie jest dopiero 8 tydzień
mami
2006-03-10
19:36:39
Email
Dziewczyny powieccie mi czy wy wiezycie w takie tam zabombony jak nasze babcie ze np. jak cos bryznie na ciebie to nie dotykaj sie twarzy bo dziecko bedzie mialo blizne czy jakies znamie czy wy wiezycie w to bo ja sie jakos bronie ale oczywiscie uwazam ale to sie czasami nie uda uniknoc.. a co wy na to, czy znacie jakies takie przypadki...???
Kinia
2006-03-11
09:28:20
Email
Ja myślę, że te zabobony to kompletne bzdury, ale sama też się czasem tak zachowuję, że np. wolę czegoś nie robić "tak na wszelki wypadek" - żeby potem się nic nie stało.
aniasz
2006-03-15
14:06:11
Email
hej! długo mnie nie było, ale niestety musiałam wyleczyc ospę u mojej czteroletniej córy. Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy :-) mam nadzieję że jakoś nas to do siebie zbliży. A jeżeli chodzi o zabobony to, chociaż sama w nie nie wierzę, to słyszałam o kilku przypadkach, kiedy matka przestraszyłam się w ciąży i złapała np. za głowę a dziecko urodziło się ze znamieniem. Także lepiej uważać. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam. Ania
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum