szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Mamusie majowych maluchów 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 48 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, następna
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-08-10
Email
No to nasza kolej. Oto mój synek ma 12 tygodni pięknie rośnie i nadal daje w kość.Kolki nie przeszły waży około 6 kg. mierzy 62 cm. Gaworzy przekręca się na boczek lewy, zaczyna chwytać rączkami i cudnie głośni się śmieje. Mam wrażenie, że fakt iż nie może się podnieść i widzieć całego świata bardo go drażni. Nadal nie przesypia nocki karmię go między 2 a 4. Rozumie już że z cycusia leci mleczko i jak go tylko zobaczy wydaję takie warczące dźwięki. No to teraz Wy!
xxx
2007-04-07
11:44:46
Email
"Wszycy już cię tu zanją z twojego debilizmu i swojej duszyczki takim pseudo zainteresowaniem nie odkupisz" za te słowa napisze do admina. To się tak nie skończy,nie pozowlę się tak obrażać. Naprawde, teraz przesadziłaś. WEDLUG MNIE FORUM NIE DZIAłA POPROAWNIE, JEśLI DWIE OSOBY MOGą MIEC TAKI SAM NICK!
xxx
2007-04-07
11:46:38
Email
no Danielu chyba jednak nie zauważyłaś ze tamten XXX jest pisany z wielkich liter, a ja mam nick z małych (xxx) Robisz tylko zamieszanie.
xxx
2007-04-07
12:05:35
Email
goga66 -pod jakim nickiem wedlug Ciebie pisze, jeśli nie pod swoim? co mam sobie nadać jeszcze jeden, żebyś była zadowolona? Przecież to niedorzeczne. Widze, że słów krytyki Danielu nie znosisz, mimo iż chętnie sam chętnie je wypowiadasz.
xxx
2007-04-07
12:05:44
Email
goga66 -pod jakim nickiem wedlug Ciebie pisze, jeśli nie pod swoim? co mam sobie nadać jeszcze jeden, żebyś była zadowolona? Przecież to niedorzeczne. Widze, że słów krytyki Danielu nie znosisz, mimo iż sam chętnie je wypowiadasz.
Daniel
2007-04-07
12:54:21
Email
tamten wpis był tez z małych xxx ....pamięć płata Ci figle???? Nie pamietasz co pisałaś??? Zresztą dwóch takich prozaicznych osobowości na jednym forum nie da się znaleźć i choćbyś założyła 20 różnych kont zawsze prezentowałabyś podobny poziom. Na szczęście wszystko jest do sprawdzenia i niebawem sie wyjaśni........wpiszcie sobie w okienko "szukaj zwrotu" małe xxx to zobaczycie co wyszuka i o kogo chodziło. Kłamstwo ma krótkie nogi szczególnie jak sie jest takim płytkomyślącym człowieczkiem:) Alleluja
xxx
2007-04-07
13:21:40
Email
wyjaśni się wyjaśni. Jeśli ja jestem prostolinijna to kim Ty jesteś? Prosze Cię, pewnie nigdy nawet obok uniwersytetu nie przechodziłaś... nie zamierzam z Toba dłużej prowadzić dysputy, taki zamordyzm bywa toksyczny. Widze, że strasznie się podjarałąś tamtym niemoim hasłem, które ktoś napisał dwa lata temu. Zatem żyj w nieświadomości i świeć złudny TRYUMF. AMEN! (CO PO HEBRAJSKI ZNACZY NIECH TAK SIE STANIE-DLA TWEJ WIADOMOśCI)
xxx
2007-04-07
13:26:39
Email
PS. tametn wpis z pewnością był w wielkich liter, whatever, jeśli na jednym forum dwie osoby moga mieć taki sam nick, to należałoby dla dobra innych to zeryfikować, nieprawdaż? Secondo- jeśli naprawde tamto zdanie wypłynęłoby spod mojego pióra, czy naprawde byłambym aż tak małointeligenta używając je poraz kolejny?
xxx
2007-04-07
13:27:58
Email
Poprostu nie mierz ludzi swoją miarą.
Daniel
2007-04-07
13:33:35
Email
Masz taki wolny tok myślenia że ci czasu nie starcza by w jednej wiadomości zawrzeć wszytko co istotne???? Dla twojej debilnej małej inteligencji która ciągle potwierdzasz- NIE MOŻNA ZAŁOŻYĆ DWÓCH KONT NA TAKI SAM NICK .............masz rację skończ ta pseudokonwersację. Bo banałem zaciągasz aż martwię się że może zbyt mocno ewoluowałaś i wcale nie jestes człowiekiem myslącym z łac. Homo Sapiens jak tak lubisz obce zwroty........Alleluja
xxx
2007-04-07
13:38:33
Email
pierwsze primo- widocznie można mieć. drugie primo-nie czepiaj się ile uzywam do tego rubryk, bo to moja sprawa, meritum OWSZEM NIE JESTEM HOMO SAPIENS BO HOMO SAPIENS SPRZED 20TYS LAT A HOMO SAPIENS SAPIENS jeśli już używamy fachowej terminologii. Widzę , że jesteś słaba, dajesz się wyprowadzić z równowagi i to mi się podoba. Własnie tego szukałam do mojej pracy magisterskiej. Dziekuje :-) pozdrawiam.
Daniel
2007-04-07
14:12:24
Email
Dla ścisłości to Homo sapiens jest człowiekiem rozumnym i o nim napisałam. Człowiek rozumny dzieli się na 3 podgrupy zmieniające się na przestrzeni tysiecy lat w porządku chronologicznym wygląda to następująco- człowiek współczesny (Homo sapiens sapiens)- dlatego nie podkreśliłam bo zdawałam sobie sprawę że z modelem współczesnego szablonu człowieka masz niewiele do czynienia. człowiek kromanioński (Homo sapiens fossilis czyli Homo sapiens kopalny) i człowiek współczesny starszy( Homo sapiens idàltu) Niestety w żadnej podgrupie nie znajduję dla Ciebie miejsca ale wolałam sprostowac bo jako przyszła pani o zgrozo mgr powinnaś wiedzieć o co się czepiasz płytka istotko..... Wielką radość sprawia mi odpisywanie na twoje nieudolne próby pokazania mojej ułomności gdyż świetnie widać jaką ty prezentujesz potęgę zaczynającą się od śmiesznego(niby nie twojego hahahah) xxx skończywszy na żałosnych nieprawdziwych i nie do końca zrozumianych wywodach:) Nie pozdrawiam i nie czekam na dalsze odpowiedzi pani przyszła mgr buehehehehehe ...teraz wiem skąd biorą się takie dziwolągi w naszym kraju.
emcia
2007-04-07
14:45:50
Email
Daniel i Aga, czytam wasze wpisy i dochodzę do wniosku, że niestety jesteście żałośni.... nie wiem, ale jeśli tak bardzo lubicie afery i kłótnie, to załóżcie sobie topik pod tytułem „tu możemy się pokłócić, lub sobie nagadać” czy coś takiego. Nie rób tego tutaj, bo sobie tego nie życzymy. Dopóki nie robiliście afery, było tu fajnie...teraz to się tu wchodzić i was czytać nie chce.... jesteście trollami internetowymi!!!!. Goga – co miał oznaczać Twój wpis? Że niby co? Ja czy którakolwiek z dziewczyn nie jest w stanie napisać pod swoim nickiem co sądzi o Danielu i ich wpisach? Daj spokój...nie będę się zniżać do ich poziomu...Masz dzieci przed sobą? Może Aga i Daniel to dzieci, skoro taka zabawa ich rajcuje, ale nie pozwolę sobie na to, aby ktoś w taki sposób próbował tutaj ingerować!!! Oczywiście Twoja wola, możesz sobie sprawdzać IP i co przez to chcesz udowodnić i komu? Jeżeli nadal będą tutaj prowadzone kłótnie...chyba ten topik umrze śmiercią naturalną..... bądź z dziewczynami założymy nowy....pozdrawiam.
Daniel
2007-04-07
14:54:04
Email
Emciu słoneczko......wszystkiego byśmy się spodziewali ale nie że staniesz po stronie xxx......Czy aż tak bardzo sie ucieszyłaś że ktoś dołaczył do krytykowania naszych osób ze zatraciłaś normalność??? Nie widziałaś że zostałaś przeproszona??? Co tu się dzieje??
lidiamital
2007-04-07
14:57:31
Email
O i ja niestety go założyłam. Jeśli komuś ma to pomóc to wyślę Ci goga IP na gg. Żebyś sprawdziła co zresztą jest przykre dla mnie że nas o to posadzasz ale może jestem naiwna. Szalenie miła atmosfera tu zapanowała taka serdeczna i świąteczna. Serio mam dosyć. Może czas założyć inny temat bo już niedługo nasze dzieci nie będą niemowlaczkami, a ja jakoś nie chcę już psuć sobie nerwów tą paplaniną zresztę bezsensowną.
emcia
2007-04-07
15:01:49
Email
Lidziu cieszę się bardzo, ze to zrobiłaś!!!!!!!!! Mam dość czytania wpisów Daniela....no niestety nie będę ukrywać, że mam nadzieje iż historia się nie powtórzy.... czyt. Daniel nie będzie wciskał swoje marne pięć groszy!!!!! Pozdrawiam.
Daniel
2007-04-07
15:17:49
Email
Widze ze nasza pokora i przeprosiny przegrały z chamstwem i wulgaryzmem xxx. Nic dla ciebie Emciu nie znaczy wyciagnieta ręka na znak przeprosin??? MAm wstawić tu zdjęcie jak klęczę??? żebyś to zrozumiała. A ty Lidka jesteś czemuś wina że tak wzięłaś sobie do serca wypowiedź Gogi??? Dziwicie się że ktoś cos podejrzewa??? A skąd tak z kosmosu w czasie trwania kłótni którą PRZEPRASZAM rozpętalismy-pojawiło się to xxx??? CZy to nie przypadkiem Emcia wpisała się w tym temacie jako Olivcia co nie jest takie hop siup bo trzeba to konto najpierw założyć......Myslicie że ja tu zaglądam z przyjemnością???czytając jakies wpisy xxx. Nie siejcie takiego dramatu jak byście żyli w innym świecie. I dajcie spokój "Godze" bo jeszcze z niej zrobicie potwora tak jak ze mnie gdy tylko wyraziłam swój osobisty osąd....za który zresztą przeprosiłam i naprawdę mi żal że tak się stało. I kto tu jest pozbawiony tolerancji-taki zarzut tez miał miejsce.........OPAMIEęTAJCIE SIĘ
emcia
2007-04-07
15:46:36
Email
Twoja wyciągnięta rękę ani mnie ziębi ani grzeje....dla mnie możesz nie istnieć po prostu. Odwracasz kota ogonem po wcześniejszym narobieniu chaosu!!! Nie rób z siebie ofiary losu, bo jeszcze ktoś uwierzy w twoją niewinność.... A co ? Teraz napadasz na Lidzie? Kozła ofiarnego widzę musicie mieć, bez tego ani huhu.. Skoro zaglądasz tu bez przyjemności – to mam propozycję NIE ZAGLKĄDAJ TU WCALE!!! Będzie jak dla was tak i dla nas lepiej!!!! Tolerancja, tolerancją – ale wszystko ma swoje granice, a wy je przekroczyliście!!!
lidiamital
2007-04-07
15:54:10
Email
Nie, nie czuję się winna i nie mam nic do ukrycia. Z chęcią więc wyślę godze IP. Z nikogo potwora nie robiłam i nie zrobię.Dziwisz się że zrobiło mi się przykro? Widzę, że zaden wpis nie ma sensu bo cokolwiek bym nie napisała i tak każdy zrozumie i skomentuje to po swojemu. Daniel daj więc spokój i najprosciej na świecie nie odpisuj xxx. Po co Ci te nerwy i kolejne przykre wpisy.
Daniel
2007-04-07
15:58:26
Email
Rozumiem i teraz wyraziłaś się jasno. Jeśli Lidka też taką postawę przyjmie to znikam z tego działu bankowo. Oczywiscie po wyjaśnieniu sprawy z IP bo jestem ciekaw kto tak ładnie pogrywa:) i czy te xxx i olivcie i emcie i o zgrozo inne to czasem nie to samo.......Przeprosiłam szczerze ale jesli tak to......trudno i tak byśmy sie nigdy nie dogadały. Czekam na Lidkę jak się zachowa po wpisie z przeprosinami za który też ją zaatakowałaś .....Ciekawe czy nadal obstaje przy swoich stwierdzeniach...mam nadzieję że tak......Bo szkoda bedzie ją tak opuścic. Wesołych Świąt mimo wszystko
Goga66
2007-04-07
15:59:26
Email
Lidia, Emcia Wy piszecie pod swoimi nickami. Ale nie wiem, co robi osoba xxx, ktora wystrzelila jak Filip z konopi. Jakie prawo ma sie do Waszych/naszych dyskusji wtracac osoba, ktora podobno wystepuje pod wlasnym nickiem a wczesniej nie zauwazylam zeby merytorycznie brala udzial w forum? Nie wiem czy to mama majowa, dowcipnis czy ktos inny. Ale sadzac po tresci, to ktos, kto tu bywa na forum i robi wszystko zeby ludzi sklocic i przelac swoje frustracje na innych. Ton jest niegrzeczny, dla mnie chamstwem jest atakowanie kogos, kto sie do xxx nie przyczepil. Rozmowa mogla byc miedzy Emcia i Daniel. Nikt, kto sie wtracil w te sprawe nikogo nie obrazal - wyjatkiem jest pani/pan xxx. Juz to forum przechodzilo ataki tego typu osoby. Byc moze to wciaz ta sama niezrownowazona postac tu sie kreci. Najlepszy sposob poprosic adminke zeby porownala nicki. Jak ktos ma czyste sumienie to po co czuc sie urazonym? Podanie prawdy tylko oczyszcza atmosfere. Poza tym atakowanie Daniel, ktora przeprosila za swoje zbyt raptowne zachowanie jest jakims nieporozumieniem. Dlaczego ktos, gdy sprawa powinna sie konczyc, bo jedna ze stron dazy do przeprosin i ugody, nadal atakuje i rozjatrza sprawe? Czyj w tym interes? Z jakiegos powodu pani xxx, chyba bardzo boli spokoj, moze nawet ja nudzi i woli sie pobawic naszym kosztem. Ze swojej strony przepraszam majowki, ze Was tylko wzielam pod uwage przy porownywaniu nickow. Bylo to bez sensu, bo kazda inna sfrustrowana mamusia badz nie mamusia a moze nawet facet moze tak brzydko pogrywac. Pozdrawiam swiatecznie
lidiamital
2007-04-07
16:11:09
Email
Ja już napisałam co o tym sądzę. Nie reaguje na xxx bo takich jak on już nie zliczę: filipinki, dorotki itp.... Nie zmieniam swojego zdania, w żadnym z tych wpisów go nie podwarzyłam i nie zmieniłam. Chyba czas założyć nowy topik bo w tym już za dużo przykrych słów padło. Może warto zacząć od nowa! Mając doświadczenia tego co tu się działo. Może gościć na nim każdy kto będzie chciał podzielić się swoimi radościami i smutkami i nie będzie na nim uszczypliwości, i wymiana zdań na poziomie.
Goga66
2007-04-07
16:13:26
Email
do xxx: Twoje wczesniejsze wpisy byly tez z malej literki. Juz zapomnialam,ze sie pojawilas jakis czas temu. Takze pod innymi nickami, z ktorych przynajmniej jeden zostal zablokowany. Czy Ty masz jakas cyklofrenie ze stanami maniakalnymi, ze musisz cyklicznie sie tu pojawiac i szkodzic na forum? Porownac adres tamtej xxx i Twoj, to raczej nie problem.
Goga66
2007-04-07
16:14:55
Email
Lidio - moze szkoda tego topiku - kilka stron dalej i juz nikt nie bedzie pamietal a przeciez kawal Waszej historii tu jest. Pozdrawiam i wesolych swiat
xxx
2007-04-07
16:17:44
Email
goga znowu mnie obrazasz. Jeśli ja nie mogę się wtracic to Ty także nie powinnaś. Wysyłajcie sobie te numery IP jakie będzie wasze zdziwienie ,kiedy okaze sie ze to ani jnie dawny XXX ani emcia ani lidia ani nawet mis koralgol.
Goga66
2007-04-07
16:20:02
Email
Nikt emci ani Lidii nie podejrzewa. Ale Twoje problemy osobowosciowe sa do przemyslenia. A choroba psychiczna, to w koncu nic wstydliwego, wiec dlaczego czujesz sie obrazona? Nikt zdrowy w koncu tak sie nie zachowuje
Goga66
2007-04-07
16:22:10
Email
Ja poza tym jestem stala uczestniczka forum a Ty kim jestes? Moze laskawie przeslesz jakies fotki, przedstawisz swoje dzieci, napiszesz cos o sobie. W koncu to forum dla ciezarnych i mam i przedstawiamy sie sobie.
Daniel
2007-04-07
16:25:26
Email
Dajcie spokój z tą xxx .Pewnie że jej nie sprawdzimy po IP bo ma neostradę ze zmiennym IP i zawsze ma inne.Jednego nie zmieni xxx to xxx i drugiego nie da sie załozyć.Kazda z nas na dobrą sprawę może sobie załozyć masę kont i napinać. Zakończmy kwestię xxx przepraszam przyszłej pani mgr:) buehehehehe Mimo wszystko proszę po raz kolejny i ostatni aby emcia mi wybaczyła. Nc takiego sie nie stało by tak sie drapać ....No dalej Emcia z okazji świąt:) Zgoda??? Chrystus kazał wybaczać ;) zagrałam poniżej pasa ;p z usmiechem na twarzy więc i wy sie usmiechnijcie:) LAseczki
xxx
2007-04-07
16:26:27
Email
"A ty Lidka jesteś czemuś wina że tak wzięłaś sobie do serca wypowiedź Gogi??? Dziwicie się że ktoś cos podejrzewa??? " nikt tu nic nie podejrzewa? Mozesz sobie mnie do woli wyzywać jeśli Ci to przyniesie ulge, nie dbam o to.
xxx
2007-04-07
16:28:29
Email
Daniel jeśli jesteś prorokiem i wiesz ze rzekomo mam neostrade to pewnie tez wiesz kim naprawde jestem :-) Widzisz gdyby nie ja to do teraz byś uwazała ze miałąś racje. Misja spełniona, narazka!
Goga66
2007-04-07
16:29:29
Email
Nie dbaj o to ale znikaj - albo sie przedstaw - z anonimem nikt nie powinien rozmawiac i to jest moja ostatnia tu i w tej chwili odpowiedz. Popieram Daniel, szkoda czasu na takie osoby. I chron nas Panie przed magistrami o takim poziomie kultury, ze wtracaja sie do rozmowy nigdzie nie przedstawiajac sie wczesniej.
Daniel
2007-04-07
16:30:56
Email
ciiiiiiiiiiiii dajmy spokój xxxL w tym jej problem :)i żaden zooom w aparacie jej nie uchwyci.....Emcia zgoda??? ;)Bo z ambony będę jutro piorunami trzaskała ręką księdza:)
xxx
2007-04-07
16:35:42
Email
boshe, ale wy łatwo wierzycie we wszystko . zacytuje buehehehehe . w pania magister uwierzyłyscie ale w to ze tamten xxx to nie ja to juz nie , bo tak wygodniej. Znikam, jasne mimo ze mnie tutaj coś trzymało o czym zadna z was pojecia nie miała.
Daniel
2007-04-07
16:43:02
Email
Nie można założyć drugiego konta xxx. I nie gloryfikuj swoich zasług bo to pierwszy z objawów demencji starczej która w ten sposób walczy z systemem własnego niedowartościowania.....
Daniel
2007-04-07
16:45:37
Email
wpisów sie pojawiło co nie miara......Emciu przeczytaj kilka wstecz:)
xxx
2007-04-07
16:46:55
Email
przykro mi ale demencje starcza to ja bede miala nieco pozniej niż Ty z racji wieku :D
Daniel
2007-04-07
16:59:01
Email
Zapraszam do tematu przeprosiny w dziale "matki zony i kochanki" Cóż wszytko ma swój kres ..................kłótnia przede wszytkim
Atka
2007-04-07
16:59:23
Email
"KREW NIE WODA" - poniosło nas i może dobrze - wypomnieliśmy sobie wszytko jak leci. Nie pierwsza taka kłótnia i nie ostatnia.DZIEWCZYNY - wpisywałyśmy się przecież na to forum głównie dlatego, że każda z nas prezentuje inny styl wychowania. Inny pod KAŻDYM względem: metod wychowawczych, finansów przeznaczanych na dziecko, sposobu na prowadzenie swojego życia...itd. I właśnie to nadaje sens temu iż tu poznałyśmy się i jesteśmy od tylu miesięcy.Dzięki temu łapiemy dystans w stosunku do tego jak my sami myślimy. Skoro te różnice nas do niedawna jeszcze łączyły to, czy ma to sens żeby teraz nas to miało podzielić już na dobre? Jeśli w dalszym ciągu będziemy tą kłótnię ciągnąć i angażowć w to coraz więcej matek, to dojdzie do tego, że będzie trzeba to forum podzielić na dwie części: na dzieci wychowywane przez rodziców zarabiających lepiej i dzieci tych rodziców, którzy ledwo ciągną od wypłaty do wypłaty. Bo właśnie do tego zmierzamy. Moje rodzeństwo kiedy jeszcze mieli wspólny pokój wiecznie odprawiało brewerie dotyczące wszystkiego co znajdowało się w ich pokoju. Mama przecięgnęła im przez środek pokoju wstążkę na ziemi. A oni po jednym dniu życia w miarę względnej zgodzie zaczęli kopać sobie do tej wstążki przesuwając granice.Wyrośli z tego od tamtej pory. Tyle, że oni byli dziećmi w wieku 10 i 5 lat. My jesteśmy rocznikowo jednak starsi od nich.Nie bądźmy snobkami - wiem, że dziś nikomu pieniądze z nieba nie lecą i żyje się jak żyje, al enie zmienimy tego skacząc sobie z tej okazji pazurami do oczu. Może pora też wyrosnąć? czy może jednak będziemy kopać sobie od dziś do naszej wstążki? bo powody znajdą się zawsze.Zwłaszcza ten aktualny biorący sie z tego iż jesteśmy BARDZO RÓŻNE. Wesołych świąt.
DanieI
2007-04-07
17:13:03
Email
daniel i co Ty na to? kto od mieczem wojuje od miecza ginie. jednak da się!
Daniel
2007-04-07
17:14:22
Email
o w mordę ........To jednak mamy kiche po całości To nie ja:( buuuuuuuuuu
DanieI
2007-04-07
17:16:25
Email
nie nie macie kichy po całości, tylko na przyszłość prosze mnie nie obraząc . Byłas taka pewna siebie i mnie zwyzywałaś. Ja juz wiecej nie zamierzam sie podpisywac Twoim imieniem, nie jestem świerem ale zapamiętaj to sobie
Daniel
2007-04-07
17:18:21
Email
mamy jednak kichę...........bo to zawsze będzie siało nutke niewiedzy czy ten Daniel to Daniel a swoją droga to nie mogę załozyć konta na xxx więc jak to mozliwe????NIE CZAJĘ............
DanieI
2007-04-07
17:21:07
Email
no widzisz, jednak nie jestem takim prymitywem jak myslisz :D Kombinuj. wesołych świąt.
Daniel
2007-04-07
17:27:12
Email
JEsteś bo to zrobiłas i nawet nie wiesz ze teraz wiele osób po prostu zrezygnuje z wpisów na tym forum .........bo jak wierzyć że ten nick to ten nick........Sama zobacz tamto xxx było wulgarne i prymitywne ...przeklinało szydziło i tp...Ty sie pojawiłas i dostałaś nieuczciwe cięgi ode mnie od Gogi itp......jedyne co teraz możemy zrobić to poprosić Administratorkę o sprawdzenie gdzie jest dziura bo nie u wszytkich ona wystepuje......Teraz to naprawdę sie zezłosciłam Sorki za moja nieuzasadniona pewność ale sama widzisz jaka kicha...............
Daniel
2007-04-07
17:28:23
Email
Obłęd sprawdzam czy Daniel to mój Daniel
xxx
2007-04-07
17:30:47
Email
oj wiesz, jestem? Nie ,koniec tych obelg myślałam ze trochę Ci się rozjaśni ale widze ze nie. W sumie macie racje ,nie moja sprawa. znikam na dobre.
lidiamital
2007-04-07
17:32:52
Email
O Boże co ja nie. Widzę, że odpowiednio wprawiona osoba może robić rzeczy o których nawet nie miałam pojęcia że są możliwe. Piszę do prawdziwego Daniela- Agi i wiki, jedynym sposobem na wstawienie zdjęcia jest zdjęcie z kamery internetowej jak pisałam mam lustrzanke a kabel od komórki którym zdjęcia przesyłałam na kompa zaślinił Dami. Zaraz wstawię jest byle jakie i tylko kawałek nas widać. Widzę, że fakt każdy może być xxx więc mogę przekserować umowę z pilickiej z nadanym IP i podpisem.Resztę admin sprawdzi.
Daniel
2007-04-07
17:45:40
Email
Ja tylko się ciesze że ta osoba xxx się ujawniła ze wklkiała mój nick.....tu odwołuje wszystko bo mogła narobić mi niezłej jazdy.....Może by napisała jaki to jest myk.......Lidka co zmieni ta umowa z IP ??? CZy teraz ja to ja -zawsze będziemy milei wątpliwości.......sorki ale powiem kur...mać
lidiamital
2007-04-07
17:49:13
Email
Wstawiłam w galerii Damiego. Nie chcę żeby ktoś mnie podejrzewał, że ja jestem xxx.
emcia
2007-04-07
18:02:39
Email
A teraz co Daniel...sam ze sobą gadasz?????? No chyba tyle ci pozostanie.... Uciekam, czas się przygotować do jutrzejszego wyjazdu, ale najpierw wypije pyszną popołudniowa kawkę z ciastem, które wczoraj umęczyłam z dwójka dzieci prawie na rękach....ma ktoś ochotę? Zapraszam!! I jeszcze raz Wesołych Świąt!!!
Daniel
2007-04-07
18:04:58
Email
W cywilizowanym forum taką możliwośc może posiadać tylko administrator bądź moderator ale nikt by sie nie odważył nadać moderatorowi takich uprawnień...... Tak odpowiedział administrator sieci u męża w pracy....więc pytanie czy to dziura w forum czy??????????? Nieźle;) xxx ...mam nadzieje ze to sformułowanie misja spełniona i te zapewnienia że więcej już nie napiszesz z mojego nicka to twoja matczyna troska o sprawy forum i jesteś tym kim myśle:) Tyle Wydedukowałam:)
Daniel
2007-04-07
18:06:55
Email
Na szczęście to zostanie wyjaśnione ......ale proszę xxx o zalogowanie sie na nicku Emcia niech niewiarek uwierzy
xxx
2007-04-07
18:10:33
Email
heh, tyle hałasu o nic. Myslisz Daniel ze ja nie mam nic innego do roboty tylko Ci robić jaja? prosze Cie! gdybym chciala to pewnie i bym mogła ale nie chce bom homo sapiens sapiens . ave!
Daniel
2007-04-07
18:12:36
Email
Udowodniłaś mi że to jest mozliwe więc zrób to jeszcze jeden raz.........W prezencie na zająca...Jak mam cie o to poprosić? Widzisz ze stałem sie mało wirygodny:) O to ci chodziło??? Udało się a teraz napisz jako Emcia i zakończmy te spekulacje
Atka
2007-04-07
18:15:54
Email
No paranoja...czytam to po dwa razy żeby uwierzyć.
Daniel
2007-04-07
18:17:00
Email
A co ja mam powiedzieć.......mam za każdym razem udowadniac że ja to ja ...a czy ty Atka to Ty???? no nic dla mnie kicha i tyle
Daniel
2007-04-07
18:24:01
Email
Mogę tylko przysiądz na zycie i zdrowie mojej rodziny ze tego nie preparuję i czekam na dalszy rozwój wydarzeń......ale numer
xxx
2007-04-07
18:28:43
Email
nic więcej nie powiem. Gdyby nie to ze kiedyś xxx napisał jakieś wulgaryzmy , to nie byłoby sprawy. Myślę że to świetny morał na nadchodzące święta, nie wyzywaj,nie obrażaj, naucz się słuchać, nie zazdrość aha i nie kłam ze masz króliczka z fischer prica :-)
Goga66
2007-04-07
18:38:12
Email
To nie posługuj się czyimś nickiem i nie będzie sprawy. A poza tym xxx nadal jestes anonimem, bo nie przedstawiłaś się - na dodatek nadużywasz bezczelnie możliwości, bo świństwem jest mieszanie pod czyimś nickiem. Nawet jeżeli odkryłaś kolejną nieszczelność forum, to zgłasza się to admince a nie mąci jeszcze bardziej. Poza tym wczesniej i tak rzuciłaś się na Daniel w sposób brzydki. daniel należą sie przeprosiny, tak jak ona przeprosiła już Emcię.
Daniel
2007-04-07
18:41:50
Email
Wszystko przyjmę z pokorą. Jak widzisz bo teraz to tylko Ty wiesz ze mówię prawdę ......Przeprosiłam w temacie w "matki zony kochanki" okazałam pokorę zajączek ....hmmmm nietrafiona złośliwość :) Ale skarciłaś mnie solidnie ......Szkoda tylko ze Emcia mnie podejrzewa że kombinuje bo teraz to naprawdę mi przykro i taka karę ok przyjme ale zrób coś bym stała się wiarygodna....Proszę P.S Zarejestruj się ( nikt nie podpisze się Twoim nickiem! ) jak widze ten badziewski komunikat to mnie skręca w nerce:)
Goga66
2007-04-07
18:45:00
Email
Daniel - spróbuj zmienić hasło - może masz zbyt oczywiste - swoje imię czy dziecka i zgłoś to koniecznie w happymum w poczcie - zaadresuj do administratora - niech sprawdzi, gdzie jest niweszczelność. kiedyś wystarczyło wstawic spacje przed lub po nicku ale to już zostało poprawione
xxx
2007-04-07
18:45:16
Email
goga66 czy ja namieszałam pod czymimś nickiem? nie ja tylko pokazałam Daniel ze mozna jednak tak i ze tamten typ to nie jestem ja. nie wiesz chyba co znaczy namieszac pod nickiem. i chyba nie chcesz :-)
Goga66
2007-04-07
18:46:48
Email
I olej tę pokorę - może nie zachowałaś sie zbyt grzecznie w stosunku do Emci ale przeprosiłąś i wystarczy. A jakieś xxx nie jest sędzią ani katem, który ma prawo kogoś karać, tylko intruzem bez twarzy , wieku i płci
Goga66
2007-04-07
18:48:20
Email
Wystarczająco namieszałaś - poza tym jesteś anonimem a anonimowe listy, głos na forum i samego anonima należy olać - wybacz! Póki sie nie przedstawisz, jestes dla mnie tylko pustyum xxx a nie człowiekiem
Daniel
2007-04-07
18:51:04
Email
Nie ma mozliwości trafienia w hasło nie uzywając programów hackerskich a i one długo by celowały.....gdzies jest dziura
Goga66
2007-04-07
18:56:57
Email
Napisałam już do adminki. Napisz też w swoim imieniu - w jakim wątku, kiedy pojawiła sia nieszczelność(na kontakt z happymum- zaadresuj do adminki w temacie). Masz prawo żądać zabezpieczenia swojego Nicku
Goga66
2007-04-07
19:11:52
Email
DanieI - ona tak wstawiła znak I zamiast l - zobaczyłam to na podglądzie strony. Moze fałszowac tylko nicki z literką L. Nie wiem, jak to zrobiła, że w nicku wyglada na normalne l ale podejrzałam kodowanie strony.
Daniel
2007-04-07
19:12:02
Email
Napisałam i podałam swoje IP .......mam nadzieję ze się wyjasni;(
Goga66
2007-04-07
19:15:44
Email
Końcowa litera L w Twoim nicku to jest duża litera i w przypadku pani xxx. Spróbuj wpisać Daniel swój nick jako Daniei tylko i duże i jak wrzucisz to na forum, to z duzego "i" w tej czcionce używanej na forum wyjdzie l. Jedyne, co możesz zrobić Daniel, to zacząć pisać swój nick dużymi literami i ogłosić wszędzie zmianę pisowni. Inaczej chyba nikt tego nie uszczelni. to wina czcionki gdzie duże "i" i małe "l" jest takie same. No i co spryciaro xxx?
Goga66
2007-04-07
19:17:56
Email
Ona może podpiąć się pod każdy nick gdzie jest małe "l". Wstawia zamiast niego duże "i", które przy wpisywaniu wygląda inaczej ale po wysłaniu na forum jest identyczne z "l"
Daniel
2007-04-07
19:18:18
Email
GOGA jestes boska:) Sprawdziłem i w pore zareagowałem:) i w ten sposób zająłem sie kontem Lidki:) nie będzie napinki chociaz na niej...a ja swoje zmienie na Agacośtam...coś wymyślę
lidiamitaI
2007-04-07
19:24:16
Email
Konto ocalone Lidka ....tu Daniel choć tyle dobrego mogę zrobić ze juz nikt go nie zajmnie a mnie cóż musisz wierzyć ze tego nie zrobie nigdy wiecej .........je*** xxx
xxx
2007-04-07
19:24:44
Email
gdyby nie podgląd nigyd byście na to nie wpadły heh. i widocznie ten koles wtedy dal sobie duze x a duze i male x wygladaja tak samo. proste? i nie myslce ze mialam zamiar podorbic konto kogos innego bo to zalosne a szczegolnie lidii mital któa jest kobietą z klasą, nie to co wy
AgaDan
2007-04-07
19:31:52
Email
Teraz naprawdę moge Emcie przeprosić ostatni raz....zrobi jak zechce-mam nadzieję że będzie OK- Przepraszam
Goga66
2007-04-07
19:36:17
Email
Uwaga - w lidiamital są aż trzy kombinacje. Z dwoma dużymi "i" lub z jednym z przodu lub jednym z tyłu
XXX-sprawdze
2007-04-07
19:41:56
Email
sprawdzam czy duże xxx i małe tak samo wygląda
XXX-sprawdze
2007-04-07
19:42:50
Email
No i głupio xxx? Jakoś różnią się te literki zasadniczo :)
AgaDan
2007-04-07
19:46:41
Email
Dobrze że byłem w pracy i obstawiłem Lidke 3 razy :) już sie nikt do niej nie dostanie....oprócz meża:) Pewnie udało mi się w ostatniej chwili:) Alleluja
AgaDan
2007-04-07
19:51:01
Email
hmmmmmm czyli to tamto xxx:) To franca francowata
lidiamital
2007-04-07
21:01:59
Email
Dziękuję. Choć żeby to wszystko zrozumieć muszę parę razy pocztać. Ja chcę żyć zgodnie. Ja wierzę w ludzi , gdybym nie wierzyła nie było by moich poprzednich wpisów.Częstoza tą wiarę w tyłek dostaję. Ja nie chcę się z wami rozstawać. Emcia musi też mieć czas żeby sobie to ułożyć.Ale słowo przepraszam wypowiedziane szczerze znaczy wiele.Sama czasami potrafię chlapnąć coś bez zastanowienia.Ale jestem tylko człowiekiem z lekko cholerycznymi cechami. Nie mam mocy wpływania na ludzi.Ale życzyła bym wam i sobie na te święta zgody.
AgaDan
2007-04-07
22:23:45
Email
Pewnie jakos to sobie Emcia poukłada i może teraz uwierzy w to że nie gadałam sama ze sobą...................Jednak i oa wygłaszała bezpodstawne zarzuty udając "nieżywego lisa":) Oj chyba nie będzie dobrze ale cóż .....chciałam:( To mój oststni definitywni ostatni wpis na ten temat................zaczynam od nowa jak mi sił starczy To był cięzki dzionek...papapapa
dota
2007-04-07
23:00:15
Email
ło matko doczytałam do końca, ale czy coś z tego zrozumiałam???? ...nie wiem. chciało by się tylko powiedzieć ...ale jaja ;) Dajcie już spokój dziewczyny z tymi kłotniami, i dalej prowadzmy sobie rozmowę w tym wątku, no bo jednak było tu fajnie i dalej tak może być. Wesołych Świąt :) pozdrówka i miłej nocki. PS mam nadzieję ze jak następnym razem tu zajrzę to nie będę miała takich zaległości hyhy :D
emcia
2007-04-08
07:27:48
Email
No Dociu, ciesz się, że z Ciebie nie zrobili xxx, bo na tym forum jest wszystko już możliwe.... .......Pewnie jakos to sobie Emcia poukłada i może teraz uwierzy w to że nie gadałam sama ze sobą...................Jednak i oa wygłaszała bezpodstawne zarzuty udając "nieżywego lisa":)..... NIE SKOŃCZYSZ ATAKOWANIA MNIE ODWRACAJĄC KOTA OGONEM? Tu przepraszasz i znów atakujesz. Boziu, z kim ja mam do czynienia..... Ale koniec!!!! Nie dam się już więcej prowokować!!! Dzisiaj wyjeżdżamy do Krakowa.. czas zjeść świąteczne śniadanie i ruszać w drogę. Jak wrócę wstawię parę fotek. Lidziu, Dociu miłego dnia!
Goga66
2007-04-08
08:22:37
Email
Jak mnie podrobisz, to może Ci uwierzę, że umiesz ;p
xxx
2007-04-08
09:49:10
Email
daniel, czy ty w pracy nie powinieneś ratować życia ludzkiego a nie kont forumowiczów?? Gdzie ty pracujesz? Może czs to gdzieś zgłosić? Imy na takich jak ty płacimy składki!!! W tym kraju za sprawą takich ludzi nigdy nie bedzie dobrze!!
dota
2007-04-08
10:32:06
Email
Hejka!! Dziś Nadia znowu siusiu zrobiła do nocniczka i stawia kolejne kroczki :) my dziś jedziemy do mojej babci ...czyli prababci Naduśki, ale będzie tez dziadziuś ....czyli mój tatuś hihi ale określeń. Miłego dzionka w miłej rodzinnej atmosferze :) pozdrówka
AgaDan
2007-04-08
13:34:54
Email
Szpitalny Oddział Ratunkowy- Jak sama nazwa mówi znajmuje się przyjmowaniem stanów zagrożenia życia wymagających natychmiastowego zaopatrzenia w celu kontynuacji dalszej disgnostyki. Nie myślisz chyba, że takie stany zdarzają sie co minute bym nie miał czasu i mozliwosci usiąść do SWOJEGO komputera. Jak cie to tak bardzo nurtuje to musze ci powiedzieć że wczorajszą noc przespałem --CAŁĄ NOC Z TWOICH podatków....Jak wiele innych które były i beda ale uwierz mi, że jesli kiedyś trafisz do mnie na oddział nie bedę nawet wnikał że jesteś taką francą xxx i tak jak zwykle z narażeniem swojego zdrowia i zycia będę ratował Twoje. Emciu- czy każdę wypowiedź skierowaną do Ciebie będziesz odbierała jako atak??? Proponuje Hydroxyzinum 0,1 i Captopril 12,5 pod język bo źle skończysz. Na zajączka od Dziadków i Rodziców Wiktorcia dostała całusa w policzek;) Było słodko
xxx
2007-04-08
13:50:35
Email
Nie nazywaj mnie "francą francowatą" ; brzmisz jakbyś był z Pasikurowic Wielkich.
lidiamital
2007-04-09
13:28:21
Email
Pierwszy dzień u dziadków z mojej strony teraz jesteśmy w domku Dami odsypia i jak przejdziemy przez podwórko zaczną się święta u drugich dziadków. Mówię wam Dami zgupiała przez nadmiar emocji i ludzi chałasu. Cały dzień z rączek do rączek jak zasr.. paczek. Potem nawet nie chciał do mnie. Nie mówiąc już o tym, że zero spania zarówno w nocy jak i w dzień. Dobrze, że święt końcówka- bo z małym dzieckiem to raczej nie święta. Siostra cyfrówkę przywiozła więc parę fotek wkleić mi się uda. Ale najpierw muszę je na maila dostać. A jak wasze święta i maluchy? Podczas święcenia zawartości koszyczka, mały o mało nie wyciągnął Pana Jezusa z grobu ale sytuację uratowały paluszki którymi chrupaniem zajął się i Pan Jezus wczśniej zmartwychwstać nie musiał.No mam całą lodówę domowych wyrobów bo mój tato ma wędzarnię i jest robiona przez niego kiełbaska i saceson i boczuś i szyneczki i schabiki. No i ciasto mamy no i moje sałatki. Kto ma ochotę to wpadać.Może chata nie za duża ale- CZYM CHATA BOGATA!!! Miło mi=nam będzie.Mąż mnie szturcha i mówi że dla zainteresowanych coś procentowego się znajdzie. Czekam pa
lidiamital
2007-04-09
13:39:32
Email
A i wytłumaczcie mi o co chodzi: Dobrze że byłem w pracy i obstawiłem Lidke 3 razy? Jakoś zabezpieczyć? A wogóle to poskarżę się na męża bo się nie dobrał ;))))))))))
Goga66
2007-04-09
13:48:54
Email
Lidia, Daniel zablokował możliwość podrobienia Twojego nicku.Można było go podrobić na 3 sposoby i nikt by nie zauważył nawet, że to nie Ty. No i nikt już na forum nie może się do tego nicku czyli Ciebie dobrać (przynajmniej w ten sopsób jak został podrobiony nick Daniel). Gwoli wyjaśnienia - można było zmienić każde z Twoich l na duże i albo oba naraz a nick wyglądałby tak samo. Wpisz sobie słowo lidiamital z dużymi "i" zamiast l i zobaczysz na forum wynik. Przy wpisywaniu literki się różnią, bo html używa kuriera ale na forum wyświetla się czcionka jednoelementowa, bezszeryfowa (bez pogrubień) i duże i oraz małe l wyglądają tak samo
Goga66
2007-04-09
13:50:59
Email
My byliśmy wczoraj u babci i u cioci. Zu źle spała - nadmiar wrażeń. Dziś cisza spokój, nawet mój mąż wyjechał poza Wawę i siedzimy same w domciu
Migotka
2007-04-09
13:55:07
Email
Witajcie kochani..wpadam do tego działu tylko z pytaniem do Gogi lub Daniel, nie jestem wciągnięta w temat tej kłótnii,ale czytając ostatnie wpisy o tych małych i duzych"i" zastanawiam się czy osoba które podrbia owe nicki w ten sposób może podszyć się pode mnie,Monisię lub tez kogokolwiek innego kto posiada w nicku "i"?
lidiamital
2007-04-09
13:56:25
Email
No to bardzo dziękuję i za zabezpieczenie i za wytłumaczenie. Widzę, że te nasze dzieci to jednak takich imprez nie lubią.Pozdrawiam i miłego dnia, wieczorku i nocki.
Goga66
2007-04-09
13:59:50
Email
Migotko - nie chyba że pisałabyś swój Nick dużymi literami -MIGOTKA (MlGOTKA) Migotka w nawiasie wpisane jest przez małe l a nie przez duże i. Chyba, że ten ktoś znajdzie inny sposób podrabiania nicków
Migotka
2007-04-09
14:01:42
Email
Potwoerne,ze znów się zaczyna ta sama szopka co była kiedyś....a już był taki spokój...echh....
DanieI
2007-04-09
15:00:19
Email
zgaście podjar, bo widzę ze oragzmu zaraz dostaniecie, podszyłam sie pod Danil tylko i wylacznie bo mnie oskarżono ze tamten xxx. A Wy się cieszycie jak głupki do sera. Nie myślcie ze ktoś bedzie wam nicki podrabiał. Widze ze macie problem z psychiką, jak byliście małE , to nikt was za warkoczyki nie ciągnął takie byłyście nieatrakcyjne to teraz się jaracie. ZA PóźNO. A ZRESZTA AGA WYGLADASZ JAK (ZA PRZEPROSZENIEM) Pół DUPY ZZA KRZAKA! WIECEJ ZDIEC JUZ NIE OGLADAM BO MI SIE KOMPUTER ZAWIESZA JAK WAS WIDZI.
Goga66
2007-04-09
15:13:18
Email
To niech Ci się ten komputer zawiesi raz na zawsze, bo kultura osobista i rozum już dawno zawisnęły na kołku. To nie forum dla chorych na manię anonimów, tylko dla mam. I nie zwracaj się do nas, jak do mężczyzn Pani Magister ;p
Goga66
2007-04-09
15:16:04
Email
Ostatnim wpisem udowodniłaś, że jesteś tamtym xxx - taki "uroczy" styl wypowiedzi tylko ty posiadasz. A podrobić to umiesz tylko nick Daniel i te z i i l a nie xxx.
xxx
2007-04-09
15:23:49
Email
ale jakie z was mamy jak siedzicie non stop na forum? dzieci muszą siedziec na podłogach i bawić sie butami... . A Ty babciu gogo rocznik 66 czy 66 lat? To forum dla matek a nie dla emrerytowanych mamusiek. Więc jesli ty tutaj jestes to napewno ja rez mogę.
xxx
2007-04-09
15:26:04
Email
aha, nie jestem zadna pania magister przynajmniej narazie, ale ty gogo to juz chyba doktorat zrobilas dawno ,prawda? :-)
Goga66
2007-04-09
15:29:13
Email
Widzę, że boli prawda, bo atakujesz na oślep. Ale jeśli chcesz znać prawdę - mam 66 lat i chciałabyś wyglądać jak ja w tym wieju ;p
Goga66
2007-04-09
15:30:59
Email
Nie będę się chwalić tytułami, bo to nie forum dla doktorów - magistrów, tylko mam. Obecnie studiuję, o czym już wiesz ale nie wiesz, który raz i nie musisz wszystkiego wiedzieć :)
Goga66
2007-04-09
15:32:07
Email
A argumenty masz kopiowane z jowitki-mapeta. Widac, że masz problemy z odklejeniem się od forum od lat.
Goga66
2007-04-09
15:33:04
Email
I to ostatni wpis, bo jak już pisałam, anonim, to nie człowiek a z powietrzem, póki nie szkodzi na zdrowie czy atmosferę, nie warto dyskutować.
xxx
2007-04-09
16:22:39
Email
a ja widze ze ty znasz na pamięć całe to forum i nie masz zycia prywatnego tylko ciagle interent. jasne siedze tutaj od kilku lat i obserwuje was. Wcale nie musze kopiowac argumentow od jakiejs jowitki ,jezeli ja wpadlam na to samo to widocznie to prawda i juz. Ja jestem młoda i studjuje nie powiem co bo i tak nie zrozumiesz. Kobiety marni z was psychologowie (sorry psycholożki) by były jeśli nie potraficie roszyfrować tak proste rzeczy,jakie się tutaj dzieją. Śmieszna jestes goga666 ewentualnie goga69
xxx
2007-04-09
16:22:47
Email
a ja widze ze ty znasz na pamięć całe to forum i nie masz zycia prywatnego tylko ciagle interent. jasne siedze tutaj od kilku lat i obserwuje was. Wcale nie musze kopiowac argumentow od jakiejs jowitki ,jezeli ja wpadlam na to samo to widocznie to prawda i juz. Ja jestem młoda i studjuje nie powiem co bo i tak nie zrozumiesz. Kobiety marni z was psychologowie (sorry psycholożki) by były jeśli nie potraficie roszyfrować tak proste rzeczy,jakie się tutaj dzieją. Śmieszna jestes goga666
AgaDan
2007-04-09
18:42:06
Email
............................................................................................................................................................................xxx.............................................................................................................................................................................................................
emcia
2007-04-09
20:49:07
Email
Cześć dziewczyny...święta, święta i po świętach...I całe szczęście, bo dzieci by dłuższych świąt chyba nie zniosły. Wczoraj, zaraz po śniadaniu pojechaliśmy do Krakowa. Poszliśmy nad Wisłę, ale bardzo tam wiało, więc „uciekliśmy” na Rynek. A tam wiadomo, życie tętni.. straganów, turystów pełno.... pochodziliśmy trochę, posnuliśmy się po uliczkach, poszliśmy jeszcze pod okno papieski no i powrót do domu. Generalnie wycieczka się udała, ale mogłoby być cieplej. Dzisiaj z kolei pojechaliśmy do mojej mamy, i jak każde święto u mamy jest zawsze zjazd moich sióstr z rodzinami. Była też moja przyjaciółka z rodziną, którą wszyscy traktujemy jak naszą siostrę. Generalnie gwar i tłok.... oczywiście świąteczny....Zajączek podrzucił prezenty dla dzieci...., ale co i od kogo zostawię dla siebie.............. Kapi opanował schody...Z resztą od jakiegoś już czasu każdy stopień go inspirował do wspinaczki...Tym razem wyszedł sam na pierwsze piętro, oczywiście pod moją eskortą.... Robi również coraz śmielsze samodzielne kroczki.... Jeszcze troszkę i będzie sam chodził....Właśnie kładę ich spać...miłej nocki.Pa
lidiamital
2007-04-09
22:22:58
Email
Nowe zdjęcia wstawione!!!
AgaDan
2007-04-09
23:21:29
Email
Dzięki Lidka, zaraz oblukam, pozdro dla Ciebie i Doci papap
dota
2007-04-10
08:47:07
Email
Hejka!!! Nadia jak zwykle dzielnie zniosła te świeta i te "z rączek do rączek jak zasr. pączek" (fajne to Lidziu :) ale jest zawsze taki moment ze chce do mamy i koniec nic jej nie bedzie trzymać u innych :) Ja chyba jestem bardziej wykończona tymi świętami niż ona :) No a dziś dzielnie spała od 23 do 6 bez zadnej pobudki no tyle ze o 6 juz wstała na dobre heh oststnio właśnie tak wstaje a teraz ziewa i marudzi ale spać nie chce się położyć :( Emciu ja jestem bardzo ciekawa co dostały dzieci od zajączka. Naduśkadostała jeszcze króliczka, zabawke edukacyjna z piosenkami o zwierzatkach i marynarkę (troche za duża na razie Nadia wygląda jak w płaszczyku, ale śliczna :) u mojej babci było fajnie bo to wieś wzieliśmy wózek i Nadia spała tam az 3 godziny, wsród spiewu ptaszków :) a wczoraj to typowe siedzienie przy stole. Nadia teraz zaczeła pyskować hihi i wogóle tak fajnie wszystko opowiada po swojemu :) pozdrówka i miłego dzionka
emcia
2007-04-10
11:01:23
Email
No to Dociu spędziłaś święta praktycznie jak ja...wśród śpiewów ptaków i wspaniałej otoczki natury... A jeśli chodzi o prezenty to Kacperek dostał zabawkę edukacyjną ślimaka z Fischer Price (jakaś znajoma nazwa firmy...hihi) Owieczkę beczącą z apaszką, książeczkę z twardymi karteczkami, od mojej mamy chodzi jeździk Hippo z Fischer, który zjada klocki. Niunia dostała śliczną małą podusię osiołka, taką do samochodu, pacynkę owieczkę, która podczas ruchów ręki beczy... niunia na jej widok powiedziała „....Atka popatrz, jakie on ma niedobre oczy.....” hihi śmiechu było, co nie miara, potem jeszcze dwie laleczki z ubrankami, takie zawieszki na ozdobę, dwa króliczki i jajka i dużo słodyczy, które nie wiem gdzie podziać. Oj, jeszcze parę takich imprez i trzeba będzie powiększyć „M”...hihi. Wiecie co, moja niunia jest na etapie zadawania pytań, a najczęściej jest to słowo „czemu”...i tak jedziemy autem i mówię do niuni – „popatrz koparka”, niunia – gdzie? – no tam...niunia-” czemu „ ja – bo kopie dziurę...n: - czemu...ja- bo robią chodnik...czemu? --- żeby można było tam bezpiecznie chodzić...czemu? żeby nie chodzić po ulicy...czemu???...bo na ulicy jest niebezpiecznie...czemu???? i tak rozmowa trwa w nieskończoność...hi hi. Śmiejcie się, śmiejcie...was też to czeka!!! HIHIHI. Lidziu, Dociu doszły fotki? Pozdrowienia!!PS.fotka z serii Telutubisie..tym razem w Krakowie...:-)))))

lidiamital
2007-04-10
11:19:30
Email
No no udało by się jakby nie były w mb. Jak zmniejszam to robią się maleńkie i wyglądacie jak krasnoludki. Jeszcze pokombinuję.
lidiamital
2007-04-10
19:24:48
Email
No normalnie Docia słów mi brak..........
dota
2007-04-10
19:46:07
Email
Lidziu a czemu brak Ci słów?
lidiamital
2007-04-10
20:20:56
Email
No dostałam album....
emcia
2007-04-10
21:59:11
Email
Dociu album rewelacja!!!! Ładuj nowe fotki koniecznie!!! Pozdrawiamy
dota
2007-04-10
22:08:13
Email
Emciu tam sa już najnowsze, te na huśtawce to właśnie u mojej babci na świętach, szkoda tylko ze nie było cieplutko :) pozdrówka miłej nocki
AgaDan
2007-04-10
23:29:21
Email
Fisher Price hihihihi uśmiały się dwie osoby na bank.....xxx i olivcia. A poza tym święta mieliśmy smutne.....nawet bardzo.;(Jak kogoś to jeszcze obchodzi. Odpowiedziałem Ci Lidka w temacie o zmniejszaniu zdjęć. Może coś z niego wyciągniesz. papa oczywiscie dla was wszytkich łącznie z super żartobliwą panią E (to nie jest atak)
lidiamital
2007-04-11
08:42:09
Email
No AgaDan czekamy jak tam święta i święcenie zniosła. Mała- mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało? Teść wczoraj pojechał na pierwszą dawkę chemii dziś ma wrócić. U nas nastrój też nie zbyt wesoły. Idę zjeśc śniadanko. Mąż nakarmiony ubrojony w kanapki, Dami pochłonął kaszkę nasza kotna Lenka wymaga, żeby jej porodówkę już naszykować- Daniel wrazie draki do porodu Cię wezwę. Wiecie na okrągło mam coś do roboty. Potem się odezwę.
lidiamital
2007-04-11
09:48:29
Email
A i jescze informuję, że szykuję płyty z bajami disneya i kołysanki. Niuni nagram dzisiaj, docia zrobiła zamówienie na kołysanki i piosenki fasolek. AgaDan jeśli chcesz coś tj baje albo piosenki to podaj mi na gg adres domowy.Docia twój gdzieś mam Emcia twojego nie. Ach i powiedzcie czy na płycie dvd czy na normalnej. Dzieki za wskazówki o zdjęciach.
lidiamital
2007-04-11
09:52:48
Email
Moje gg 5357495 Adresów nie wykorzystam do celów komercyjnych ;))))
emcia
2007-04-11
09:56:13
Email
U nas sukces!!! Kacper nauczył się pić z butelki, a było podejść co nie miara, za każdym razem kończące się krzykiem i wyrywaniem z rąk. Ale to dzięki Paulince, która mu podsuwała co chwila swoją butelkę z herbatką. I tak oto Kapi zaczął pić z butelki!!! Ale na mleko nie chce się złapać...no cóż poczekam jeszcze...,może i mleko mu zasmakuje. Lidziu, fajne na forum podałaś przepisy...może masz coś jeszcze oryginalnego, bo mnie repertuar się wykończył.... A może ty Dociu coś podsuniesz?? Napiszcie jakie dajecie śniadanka czy obiadki.;-) Brrrr, ale u nas brzydka pogoda..... oj gdzie ta wiosna!! Lidziu, jak się sprawdza u Ciebie ten chodzik z Chicco?? Bo u nas to największą frajdę ma z niego Paulinka. Kacper za to do nauki chodzenia prędzej wykorzystuje odkurzacz...a wygląda to tak, że mama odkurza, a Kapi pcha odkurzacz po całym mieszkaniu...Miłego dnia!!! PS. A wygląda to tak :

lidiamital
2007-04-11
10:35:01
Email
Samochodzik to ulubiona zabawka, zarówno dźwięki jak i manulne możliwości strasznie go cieszą.Przy nim w sumie nauczył się łazić- pchając go. Muszę już te boczne zabezpieczenia zdjąć bo sam chce wsiadać i podnosi nogi do góry co kończy sie przez te zabezpieczenia niejednokrotnymi wywrotkami.Przyjdzie czas, że i Kapi będzie z niego korzystał. Doci na którym z działów są przepisy dla maluchów.
lidiamital
2007-04-11
10:39:26
Email
Śniadanko nr 2 bo na pierwsze jada kaszki: jajówka, jajo na miękko, parówka, płatki ryżowe z owocami lub mlekiem. Omlecik z dżemem. Kanapeczki z wędlinką sparzaną. Obiadki pulpeciki, och ostatnio były jescze nadeser pierożki z kawałkami jabłek nie długo się je robi ale pycha, Spagetti z sosoem z mięska które ugotujesz. Jak mi wpadnie cośj jeszcze to napiszę
AgaDan
2007-04-11
18:03:57
Email
Dzieki Lidka za chęć nagrania płytki:) Nie gniewaj się raczej nie obejrzymy i nie przesłuchamy nigdy tego co mamy:) Dużo kombinujesz dla swojego serdelka z obiadkami:) Jeszcze 2 miesiące i też zacznę eksperymentować jak czasu będzie więcej. Wiktorcia zaczyna coraz śmielej stawiac nóżki i chyba coraz częściej opada na całe stópki więc samodzielne chodzenie coraz bliżej. Nareczka
dota
2007-04-11
20:39:27
Email
Lidziu, nieźle ma z Tobą Dami, heh albo Ty z nim, ta moja niejadka to juz nieraz mnie do pasji doprowadza :| normalnie ja juz nie mam pomysłów, jajo ble, jajówa ble, rosołek na róznych mięskach z warzywkami nieraz jej smakuje a ja dosypuję nieraz do tego misiowego ogródka zeby było bardziej sycące, a obiadki to zazwyczaj to co my jemy no chyba ze coś smazonego to nieraz otwieram słoiczek Nadii smakują tylko hippa te bez marchewki (2 smaki hyhy), kanapeczki z wedlinką ble, z serem niedobre, wogóle chleb to odpada. dziś na kolację zjadła trochę sucharka i troszkę wedlinki, na obiad troszkę ziemniaka, normalnie nie wiem czy ona nie głoduje? makaron z twarogiem i ze śmietaną jej smakował ale tylko cztery łyżki, makaron potem już nie, danonki już coraz gorsze tylko 1/3 tego małego i więcej nic banan niedobry dziś, ale za to gruszka smakowała, oczywiście tego wszystkiego nie dawałam jej dziś to tylko zbiór z kilku dni wcześniej a i tak nie wiem czy wszystko wymieniłam ehhh szkoda słów. A o mleku modyfikowanym moge zapomnieć, samo z butli bleee, zrobiłam płatki owsiane blee, kukurydziane tez niedobre ...już nawet nie pamietam co jej jeszcze wydziwiałam, zresztą to mleko jest okropne, a jaki smród ja się nie dziwię ze jej to nie smakuje :( Emciu fajne to zdjęcie z odkurzaczem, u nas Nadia wykorzystuje taborety do przemieszczania się i swoje krzesło do karmienia hehe fajnie to wygląda, a jaka zadowolona jest przy tym :) A no i też potrafi się tak wygiąć jak jej się coś nie podoba, że ciężko ją utrzymać. Aga a Tobie o co chodzi pisz co z tymi świętami? dlaczego smutne? czy cos się stało? chyba nie bedziemy musiały cię za kazdym razem prosić zebyś coś napisła? aaa no i Lidziu bardzo bym prosiła na zwykłej płytce. z góry bardzo bardzo dziękuję :) pozdrawiam i miłej nocki :) papa
emcia
2007-04-11
20:44:15
Email
Cześć dziewczyny!!! Oj Kacperek coraz śmielej zaczyna się puszczać i chodzić samodzielnie.... jeszcze trochę i już będzie sam chodził. Dziewczyny, ale moje dzieci wariują...no bawią się rewelacyjnie....a mamusia ma chociaż na chwilkę spokój... Najchętniej bawią się na rogówce, gonią, skaczą, przewracają się.... Paulinka to taki prowodyr... a Kacperek wszystko powtarza. W galerii wstawię parę fotek. Wiecie, ostatnio kupiłam kaszkę z Bobo Vity z kaszką manną. Polecam wam ją, bo jest super!! Jutro jedziemy z mężem na zakupy, bo pokończyły się nam już zapasy, więc czas uzupełnić. Zobaczę co jest z nowości to wam dam znać. Miłej nocki pa
dota
2007-04-11
21:43:17
Email
No musze sie pochwalić Nadia nam przed chwilą taki popis walnela ze hej. zaczęła normalnie chodzić hihi mąz nagrywał zobaczymy jak wyszło :)pozdrówka
AgaDan
2007-04-11
23:24:20
Email
Nie nie Dociu nie musicie mnie prosić, poprostu nie miałam nastroju o tym pisać...Wiki zdrowa, poprostu jakies dwa tygodnie temu pochowaliśmy ojca mojej przyszłej szwagierki, miał 46 lat pojechał do szpitala z biegunką i gorączką 42 stopnie i ponoć miał jakąś bakterię w płucach i po dwóch dnaich zmarł:( Także smutno było bardzo, no ale trzeba sie z tym pogodzić teściowie moi bardzo to przezywają, zwłaszcza teraz gdy na 30 czerwca jest ślub zaplanowany oj oj ale byle do ślubu potem razem zamieszkają i jakoś życie się bedzie toczyć. Ja też przezyłam tragedię jak miałam 12 lat i dałam rade z tym wszystkim. Poza tym wszystko dobrze jak to się mówi święta święta i po świętach hahahaha.Miłej i przespanej nocki życze, NO I GRAULACJE NADUŚKA brawo:)
AgaDan
2007-04-11
23:59:11
Email
No no ....moja żoneczka się otwiera na forum:) A ja tu ciężko pracuję jak widać z dala od domu i rodziny ....buuuuuuu idę spać szkoda kusić diabła w taki spokojny wieczór.....Słodkich snów
lidiamital
2007-04-12
09:08:02
Email
Przykro mi Aga i Daniel. Fakt trudno się radować jak ktoś bliski odchodzi. Ja pół nocy przepłakałam. Dami nagle w nocy obudził się i zaczął gaworzyć, naśladować samochodzik i to mnie zanipokoiło. Wzięłam go do siebie żeby dać mu pić, a dziecko mi leci przez ręce i aż mnie parzy. Rozebralismy go i po zmierzeniu temperatury okazało się, że 39,7. Pierwszy i drugi czopek nic. Okładaliśmy go mokrymi ręcznikami ale bał się zimnego więc tylko pod główkę się udało. Mięliśmy już jechać na pogotowie ale spadał po nurofenie. Teraz też gorączka 37,8. Żadnej wysypki, gardełko ładne z kąd to cholerstwo? Idę go włozyć do wanny z chłodną wodą pa. :(
lidiamital
2007-04-12
14:57:06
Email
Dopiero co wróciliśmy od pediatry. Zapalenie gardełka i antybiotyk. Oj pisać mi się nie chce. Leci mi przez ręcę przez jak laleczka na tę gorączkę leki działają tylko chwilowo max do godziny. Teraz zasnął mi na rękach z 38,8. Ryczeć mi się chce. Pieprzone choroby.
bela
2007-04-12
15:21:17
Email
Lidziu duzo duzo zdroweczka dla Damiego.Kurcze tak wysoka temperatura???...no szok!!! Moj Tomcio tez na to chorowal ale az tak wysokiej temp nie mial. jemu oscylowala sie ok 39,2. Tez nic przeciwgoraczkowego nie dzialalo albo tylko na chwile. Leki obnizajace dawalismy co 4 godziny bo tak nam pozwolila lekarka. Na szczescie antybiotyk pomogl zwalczyc temperature. Jeszcze raz duzo zdrowka. Tzrymajcie sie!!! (sorry ze sie tu wkradlam)
emcia
2007-04-12
18:38:23
Email
Oj Lidziu bidulko, trzymaj się dzielnie i dużo, dużo zdrówka dla Damiego!!! Lidziu, jeśli mogę Ci coś poradzić, to przy wysokiej gorączce bardzo dobrze sprawdza się 1/3 czopka pyralginy. U nas też nie pomagały doustne, nawet czopek tez nie pomógł i w tedy zadzwoniłam do swojego znajomego pediatry i polecił mi właśnie to. Sprawdzone i bez obaw. Jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia!!! Dociu, ja przez pewien okres czasu też miałam kłopoty z Kacperkiem. Jak pamiętasz, również nic mi nie chciał jeść...a jeśli coś mu dałam to skończyło się na 3 łyżeczce i basta!! Ale całe szczęście ten okres minął. Teraz zjada praktycznie wszystko co mu daję. A zaczęłam mu dawać obiadki takie nasze i zjada bez problemu. Od czasu do czasu dam mu gotowy słoiczek i też go zje. Deserki i kaszki też zjada, tak więc głowa do góry, może to tylko przejściowe...miejmy nadzieję.... Byłam dzisiaj na zakupach i Bobo Vita wprowadziła nowe kaszki. Wzięłam na próbę parę. Może Dociu wypróbuj coś z nowości, może załapie.... Deserki i owoce też zauważyłam jakieś nowości...tak więc zobaczymy jak będą smakować.... U nas dzisiaj była piękna pogoda...spędziliśmy na dworze (hihi ...Dociu to dla Ciebie) prawie 4 godziny, z przerwą na obiadek oczywiście... Oj, ale Kacperek źle dzisiaj spał..no chyba co godzinę się budził...masakra..... Bela, wpadaj do nas częściej....jesteś mile widziana!! Pozdrawiamy i miłego wieczoru!!! Aha, kupiłam Kacperkowi taką małą szczoteczkę do jego pierwszych ząbków...i bardzo mu spasowała......myje sam ;-))))

dota
2007-04-12
19:40:15
Email
Lidziu współczuje Ci strasznie, ostatnio Nadiuśka tez miała zapalenie gardziołka z wysoką gorączką, a przy okazji i ja miałam to samo, ehh straszne są te choróbska :| zyczymy duuuużo zdrówka, Aga współczucia, ehh to jest straszne młodzi ludzie odchodzą :| Ja już byłam starsza ale nie prawda ze czas goi rany, ja do tej pory sobie z tym poradzić nie mogę, jakoś nie potrafię tego zrozumieć dlaczego...? szkoda gadać. No w końcu cieplej się dziś zrobiło i można było rzeczywiście dłuuugo być na spacerku, ale jak zawiał wiatr to zimno było.Ale też z przerwą na obiadek byliśmy prawie 5 godzin na polu hihi :) Emciu spróbuję nowości, najgorszy problem w tym że Nadia chciała by jeść paluszkami a dużo rzeczy które mogę jej podac zeby sobie jadła nie smakuje jej, no a ciężko zeby kaszkę jadła sama hihi, no ale dziś po spacerze zjadła trochę obiadku, więc chyba nie głoduje hyhy, ogólnie też jej daję naszych obiadów, słoiczki tylko wtedy gdy mamy coś smazonego itp. Fajnie wygląda Kapi myjący zębole, my mamy taka szczoteczkę z silikonowym końcem haha a NAdia i tak woli odwrotnie ją sobie do buźki wkładać :) Dziewczyny dostałyście filmy?? widziałam ze ten cięzki nie może do Was dojść, a ten drugi już powinien być, fajnie NAdia sobie łazi :) pozdrówka
lidiamital
2007-04-13
13:02:02
Email
Dziś troszkę lepiej ale gorączka nadal trwa 38,7. Zbijamy ale cholerstwo wraca. Nie ma apetytu do napicia się czego muszę go niemal zmuszać. Ale`dziś już łazi i zaczął się usmiechać i przy muzyce tańczyć. Docia niesamowite uczucie jak tam małe łazi co? Emcia, Aga jescze na dokonania waszych czekamy.
Goga66
2007-04-13
13:16:47
Email
Lidko, to normalne, że nie ma apetytu. My w takich sytuacjach też nie mamy. Organizn sam się broni przed przeciążaniem go trawieniem. No ale pić powinien. W płynach można przemycić odżywcze rzeczy. Trzymaj się. Wysoka temperatura jest charakterystyczna u małyvh dzieci przy wirusowych choróbskach
emcia
2007-04-13
18:48:50
Email
Lidziu, super, że już jest lepiej!! Napisz mi proszę, co mu dajesz na zbicie gorączki? Wiesz, z mojego doświadczenia wiem, że te medykamenty doustne nie najlepiej działają, akurat na moje dzieci. Czopek jednak szybciej zbija gorączkę i nie drażni przewodu pokarmowego. Wiem, że to jest nie przyjemne, jak i dla matki, tak i dla malucha...ale ja najczęściej stosuje czopki. Ale dzisiaj była piękna pogoda...mmmmmmm...ani jednej chmurki na niebie. Byliśmy na spacerku 2 h, potem powrót do domku na zupkę i znów poszliśmy do ogrodu na następne dwie godzinki. Ale im buziulki już zaczyna opalać słoneczko.... kurcze, przy takiej pogodzie, kiedy spędza się całe dnie na polku, nie ma nawet czasu na porządki w domu....a tu taaaka sterta prania do prasowania...uufffaaaa... no cóż...poczekamy na deszcz ;-))) Miłego wieczorku ;-)
lidiamital
2007-04-13
18:57:41
Email
Tak to jest jak się chwali dzień przed zachodem słońca i to jescze 13 piątek. Powrót gorączki do 39.7. Paracetamol 150 w czopkach nie działa wogóle, nurofen doustny działa przez 30 mniut potem znowu teperatura rosnie. Dałam mu 1\3 czopka pyralginy i spadła tylko do 38 i kilku i z powrotem w góre. Po tym czopku biegunka, że hej leje się z niego. Tak się boi jak mu zdejmuję pampersa że nie daje się dotknąć przez te czopki.Nie mówiac już jak ma połknąć antybiotyk. Już piątą dawkę dostał i nic. Co to za cholerstwo?Spadam bo znowu kupka. Idę go wykąpać. Całuski pa
dota
2007-04-13
21:49:52
Email
Lidziu mocno trzymamy kciuki oby ta gorączka w końcu ustąpiła i żeby znów Damianek byl zdrowy jak rybka. U nas też ładna pogoda dziś była, choć zimy wiatr chwilami wiał, my łaziliśmy 3 godzinki do obiadku, no już myślałam ze mi nogi w dupę wlezą ;) no ale jak se wczoraj usiadłam to nici ze spania były więc łaziłam, ale i tak fajnie było a po obiadku jeszcze na 2 godzinki byliśmy tez na huśtawce ale była frajda pozdrówka
asia79
2007-04-14
09:47:55
Email
Hej jak zdrówko bobasa,myśle że gorączka już spadła i Damiś czuje się lepiej.Biedne te dzieciaczki tak muszą się namęczyć.Głowa do góry będzie dobrze.Całuski
lidiamital
2007-04-14
10:20:40
Email
Dziewczyny! Nie wezmę w tym sporze niczyjej strony. On mnie nie dotyczy, wielu z was też nie, a mimo to zaistniała tu polemika kto winien, a kto nie, kto ma rację, a kto się myli. Świat jest tak skonstruowany, że jedni mają lepiej inni nieco gorzej. Więc może dlatego, że znam Emcię torchę lepiej wiem, że manna jej z nieba nie spada, że nie zawsze miała lekko, że i ona ma swoje radości i smutki. Może to właśnie pozwala mi wiedzieć i widzieć więcej. Aga i Daniel wiem, że wam też lekko nie jestm, nie znam was na tyle, żeby miec prawo oceny tego co piszecie. Każde z was miało swoje osobiste powody. Ale jedno jest najgorsze nikt nie odpuścił z przycinkami mimo, że echa kłótni, sporu, dyskusji jak kolwiek by to nazwać przebrzmiały nie dosyć było jescze, a cała reszta forum się na to rzuciła ja sępy na mięso. Fakt nie ma sensu tego ciągnąć bo panie się nie dogadają, a wątek zrobił się tak przykry, że męczyć się i klikać. Nie piszcie więc dziewczyny nie będzie pożywki dla żądnych sensacji. Jak widzicie to te osoby nieźle namieszały podsycając i rozdmuchując. Wierzę, że nie Emcia była xxx i filipinką. To jescze`da się sprawdzić. i mam nadzieję, że zostanie wyjasnione. Mimo tego dla mnie spór był zupełnie nie protrzebny. Każda z nas podchodzi inaczej do życia, inaczej została wychowana, innymi wzorcami się kieruje. Nie można nikomu mieć za złe że coś ma lub tego nie ma. Tak naprawdę to nie da się ocenić człowieka tylko po kilku wpisać. Każda z was się broniła bo czuła taka potrzebę- ale drogie panie wy się nie znacie. Konflikt zaistniał u nas, a mimo to stałyśmy się przedmiotem oceny całego forum i zaczęło się pranie i wyciaganiei przeciąganie z przyciąganiem do swoich racji. Myslę, że czas zamknąć ten dział co czynię tym wpisem. Pewnie od kogos mi się oberwie za ten wpis. Starałam się nikogo nie obrazić. Jeśliktoś chce mi coś powiedzieć to proszę na gg, szczerze w miarę możliwości nie anonimowo. Mam nadzieję, że utrzymamy kontakt z osobami które będą tego chciały. Żegnam więc grzecznie wszystkich w tym dzieale bo zostało by tu tylko dwie osoby ale za to mnóstwo przykrych wpisów. Jeśli ktoś hce zacząć od początku oczywiście to czekam. Asiu zaprosiłam cię dosyć niedawno ale ten wątek się wypalił. Moje gg 5357495. Napiszę ci co u nas w wątku który załozyłaś.
emcia
2007-04-14
18:19:12
Email
No cóż....przyszło się nam rozstać......trudno. Najważniejsze, że Ciebie Lidziu i Dociu poznałam i miałam przyjemność z Wami konwersować.... co oczywiście nadal będę czynić, ale nie już na tym forum..... Żegnam i pozdrawiam Was gorąco!!!!
AgaDan
2007-04-14
20:51:09
Email
:) a życie i tak potoczy sie dalej:) Nie myślałam że to kiedys powiem ale ZOSTAŃ .....................ja odejdę Pozdrawiam.
Strona 48 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum