szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - grudzień 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, następna
Napisano: Treść:
anika1
2006-07-11
Email
Hejka! Usiłowałam znależć mamuśki z terminem na grudzień ale to chyba nie jest popularny termin ;-) Ja mam wyznaczony termin na 21.12. Licze na to że urodzi się troszkę wcześniej. Bardzo nie chciałabym rodzić w święta. Dopiero co zaczynam buszować na forum ale bardzo mi się tu podoba.
bela
2006-07-18
12:24:54
Email
u mnie tez sie sprawdzilo i u kuzynki tez.Terz czekam czy na szwagierce sie uda :-))))
Kaga
2006-07-18
13:59:16
Email
Witam ponownie. Czytam wasze wpisy o płci dziecka. Ja jeszcze nie wiem, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Wychodzi mi, że dziewczynka, ale zobaczyymy czy się sprawdzi. Mam wizytę 11.08 - więc pewnie wtedy się wyjaści. A tak w ogóle, to byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby to była dziewczynka. (Chociaż oczywiście najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe). Pozdrawiam, pa!
anika1
2006-07-18
14:07:48
Email
Ja od początku czułam że to będzie chłopak, ale po cichutku liczyłam że może jednak się mylę. Zawsze marzyło mi się ubieranie dziewczynki w sukieneczki i robienie kucyków :-) Ale masz racje że istotne żeby było zdrowe, a płeć to nie ma znaczenia, tym bardziej przy pierwszym dziecku. I bardzo się cieszę że to chłopczyk. A poźniej będziemy pracować do skutku ;-) hahaha
Mar-Tussia
2006-07-18
14:59:43
Email
Hej!! Jak Wy sprawdzacie to jaka będzie płeć?? Też chciałabym wiedzieć czy będzie chłopiec czy dziewczynka...
Mar-Tussia
2006-07-18
15:00:17
Email
Hej!! Jak Wy sprawdzacie to jaka będzie płeć?? Też chciałabym wiedzieć czy będzie chłopiec czy dziewczynka...
anika1
2006-07-18
15:43:52
Email
Mar-Tussia podaje strone http://jolmys.webpark.pl/
anika1
2006-07-19
10:34:43
Email
I co Mar-Tussia sprawdzałaś?
Kaga
2006-07-20
15:20:53
Email
Cześć dziewczyny! Jesli chodzi o płeć. Moja koleżnaka (termin 24 listopad) była wczoraj na USG i okazało się, że będzie miała chłopaka. Według wyliczeń też jej wychodził chłopak- więc się zgadza. Ciekawa jestem, czy mi też się sprawdzi, :) Jeśli chodzi o moje maleństwo, to jest troszkę leniwe, bo nie chce się nic ruszać ;). Pozdrawiam, pa!
anika1
2006-07-20
15:58:55
Email
moj dzidzius tez jest leniwy. ale na pewno dadza sie nam jeszcze we znaki.
hela
2006-07-21
13:57:49
Email
kobiety wczoraj zaczełm 17tc i w nocy poczuła, jak mnie ktoś dotyka od środka. to bylo tak delikatne że trzeba bardzo uważać żeby poczuć. w ciągu dnia to chyba jeszcze nie możliwe. pozdrawiam
martaT
2006-07-23
21:22:18
Email
Cześć Dziewczyny. Szczególnie pozdrawiam Mar Tussie mamy termin na ten sam dzień 30.12, dość charakterustyczny nie da się ukryć-prawda. Chciałam Cię zapytać czy już wiesz czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. Pozdrawiam wszystkie mamy i grudniowe pociechy.
Kaga
2006-07-25
07:38:44
Email
Cześć dziewczyny! Jak znosicie te upały? U mnnie w pracy jak na złość zepsuła się kilmatyzacja, już drugi tydzień ją naprawiają. Więc niedługo chyba wysiądę, moje biuro jest na 3 (ostatnim) piętrze, więc jest okropnie nagrzane od dachu. Mam spuchnięte nogi, szczególnie stopy. Najchętniej poszłabym na tydzień zwolenieia i odpoczęła. Pozdrowienia, pa!
anika1
2006-07-25
08:20:51
Email
Kaga myśle że zwolnienie to jest dobry pomysł. W końcu należy się nam troche odpoczynku. Ja w piątek idę do lekarza i mam zamiar wziąć zwolnienie na 2 lub 3 tygodnie. Ale ja to mam w sumie lepiej w pracy bo klima nieźle nam daje. Tylko że od tej klimy to mnie ostatnio już kark pobolewa. Pozdrowionka
Kaga
2006-07-25
11:46:59
Email
Naprawili nam kilmatyzację, huuuura!!! Może moje nogo trochę odpoczną! Pa!!!
Kaga
2006-07-27
08:34:32
Email
Witam ponownie. Dziewczyny powiedzcie mi, czy Wam też puchną stopy? Bo moje wyglądają trochę śmiesznie. I nie wiem czy to tylko od upału, czy coś złego się dzieje? trochę się martwię. Pozdrowienia!
anika1
2006-07-27
09:05:59
Email
Ja wieczorem, po całym dniu mam opuchnięte nogi, ale jakoś to przetrzymuje. Przy takich upałach to normalka. Moczenie w chłodnej wodzie przynosi troche ulgi. No i leżenie z nóżkami w górze. musimy to jakoś wytrzymać :-)
eewela
2006-08-01
11:53:24
Email
czesc dziewczyny! Ja mam termin na 19 grudnia! Mam niewielki okrąglutki brzuszek i mój synio aktywnie ćwiczy w nim fikołki. Pierwsze ruchy poczułam na koniec 17 tyg. najpierw łaskotał a teraz potrafi czasem wystraszyc jak znienacka kopnie. to moja pierwsza ciąza i nie mogę sie doczekać grudnia....
Kaga
2006-08-02
13:54:58
Email
Cześć! Chyba moja dzidzia się do mnnie w końcu odezwała w sobotę. Myślę, że to własnie to. Czułam takie śmieszne gilganie w brzuchu od środka. Nigdy czegoś takiego nie miałam, więc myślę, że to pierwsze ruchy. Ale jest to tak delikatne, że strasznie ciężko to zauważyć. W przyszły piątek jadę na wizytę, już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć dziecko. No i może dowiem się czy to chłopiec, czy dziewczynka. Pozdrawiam!
anika1
2006-08-02
19:26:30
Email
A moja dzidzia nadal nie kopie :-( Ale jak byłam w piątek u lekarza to słyszałam jego serduszko :-)
Mar-Tussia
2006-08-04
20:43:48
Email
Cześć Dziewczynki!!!Nie było mnie 2 tyg, bo urlopowałam sie nad morzem,ale już wróciłam na forum:)) nie mogłam się doczekać:)choć urlop był fajowy. Anika1 dzięki za stronę z tabelą, wyszło,że syn, a ja mam przeczucie, że córka:)))na usg nie było widać, bo moje malństwo jest wstydliwe i nie chciało się odpowiednio ułożyć ,co więcej skrzyżowało i zacisnęło nóżki, jakby wiedziało,że będziemy je podglądać.16.08 mam kolejne usg i może wtedy coś będzie widać.Ciekawa jesem ,choć tak na prawdę to nie ma to dla mnie większego znaczenia, najważniejsze żeby było zdrowe.Witaj MartaT, to samo imię i ten sam termin, a skąd jesteś??Ja z Opola byłoby nie źle jakbyśmy jeszcze rodziły razem:)))już wiesz, że nie znam jeszcze płci, ale zaraz po najbliższym usg dam znać co i jak:)) Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie. Aha, moja dzidzia już sie wierci-mega uczucie!!!!
Kamila
2006-08-07
13:23:33
Email
Hej dziewczyny! Jeśli można, to będę chyba tu do Was częściej zaglądać, bo w moim temacie na styczeń '07 jakoś pusto... w sumie mam termin na 01.01.07, ale coś mi się wydaje, że urodzę przed Bozym Narodzeniem :-) zaczęłam dziś 19. tydzień, w zeszłym tyg. poczułam ruchy :-) już zapomniałam jak to było :-) pozdrawiam!
martaT
2006-08-07
15:35:29
Email
Cześć wszystkie mamy serdecznie pozdrwiam. teraz kilka słów do Mar-Tussi, ja jestem z Krakowa więc z wspólnego porodu raczej nici, też jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka, z tabelki wyszło że dziewczynka ale to się okaże. Mój dzidziuś też się poruszył, kopie najczęściej wieczorem jak odpoczywam. Pozdrawiam serdecznie.
agula
2006-08-08
09:15:10
Email
Witam wszystkie:) Mam termin na 8 grudnia. W zasadzie czuję się ok, chociaż teraz 2 tygodnie byłam na L4 bo w tych najgorszych upałach bywało różnie. Ciekawę czy jeszcze wrócą? Mój dzidziuś to prawdopodobnie dziewczynka, choć myślę, że nigdy nie można być pewnym na 100% aż do dnia porodu:) Ale cieszę się bardzo bo marzyłam o córeczce. Kopie mnie od zeszłego poniedziałku czyli od 22 tygodnia. Bardzo śmieszne uczucie, cudowne, pozdrawiam
Kaga
2006-08-08
11:59:53
Email
Cześć dziewczyny, Moje dzieciątko dwa razy dopiero mnie pogilgało i to wszystko, ale myślę, że się dopiero rozkręca. Moje kostki niestety trochę mi puchną, na szczęście nie tak mocno jak w te upały. Czy Wam też puchną nogi? Odebrałam wyniki i w moczu mam trochę białka, więc się trochę niepokoję i już jutra jadę do mojej pani doktor. Ale robię sobie jeszcze raz dzisiaj wyniki, żęby sprawdzić dokładnie. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje i z moją dzidzią wszystko w porządku. Może jutro się dowiem, czy to dziewczynka czy chłopiec. Pozdrowienia, pa!!
Mar-Tussia
2006-08-08
12:20:24
Email
Wtajcie mamusie!!Zaczął mi sie 20. tydzień i troche się martwię,bo moja dzidzia ucichła ostatnio.Mam nadzieję,że to przejściowe..może jest leniwa:))Za tydzień mam usg to sobie pooglądam jak się werci, mam nadzieję ,że wszystko OK. Trochę boli mnie brzuch,ale pewnie tak ma być.Mój największy problem teraz to cera,w życiu nie miałam tyle pryszczy na twarzy,nawet jak dojżewałam, co ciekawe trochę mnie swędzą czasami. Ostatnio płakałam przed lustrem,pomóżcie,może macie jakiś magiczny specyfik, który można stosować w ciąży??Boję się malować,nawet mi się nie chce, bo to i tak nic nie da, z drugiej strony niepomalowana wyglądam jeszcze gorzej,a musze się ludziom w pracy na oczy pokazać.Więc zrezygnowałam z podkładu i tylko oczy lekko podkreślam cieniem i tuszem. Pozdrawiam!!!
Mar-Tussia
2006-08-08
12:22:36
Email
Wtajcie mamusie!!Zaczął mi sie 20. tydzień i troche się martwię,bo moja dzidzia ucichła ostatnio.Mam nadzieję,że to przejściowe..może jest leniwa:))Za tydzień mam usg to sobie pooglądam jak się werci, mam nadzieję ,że wszystko OK. Trochę boli mnie brzuch,ale pewnie tak ma być.Mój największy problem teraz to cera,w życiu nie miałam tyle pryszczy na twarzy,nawet jak dojżewałam, co ciekawe trochę mnie swędzą czasami. Ostatnio płakałam przed lustrem,pomóżcie,może macie jakiś magiczny specyfik, który można stosować w ciąży??Boję się malować,nawet mi się nie chce, bo to i tak nic nie da, z drugiej strony niepomalowana wyglądam jeszcze gorzej,a musze się ludziom w pracy na oczy pokazać.Więc zrezygnowałam z podkładu i tylko oczy lekko podkreślam cieniem i tuszem. Pozdrawiam!!!
Mar-Tussia
2006-08-08
12:23:18
Email
Wtajcie mamusie!!Zaczął mi sie 20. tydzień i troche się martwię,bo moja dzidzia ucichła ostatnio.Mam nadzieję,że to przejściowe..może jest leniwa:))Za tydzień mam usg to sobie pooglądam jak się werci, mam nadzieję ,że wszystko OK. Trochę boli mnie brzuch,ale pewnie tak ma być.Mój największy problem teraz to cera,w życiu nie miałam tyle pryszczy na twarzy,nawet jak dojżewałam, co ciekawe trochę mnie swędzą czasami. Ostatnio płakałam przed lustrem,pomóżcie,może macie jakiś magiczny specyfik, który można stosować w ciąży??Boję się malować,nawet mi się nie chce, bo to i tak nic nie da, z drugiej strony niepomalowana wyglądam jeszcze gorzej,a musze się ludziom w pracy na oczy pokazać.Więc zrezygnowałam z podkładu i tylko oczy lekko podkreślam cieniem i tuszem. Pozdrawiam!!!
Mar-Tussia
2006-08-08
13:51:36
Email
Kurcze,dlaczego mój wpis pojawił się 3 razy???Nie chcę zaśmiecać forum tylko swoimi wywodami i to tymi samymi.Bez sensu,sorki to nie było celowe.Paa!
agula
2006-08-08
14:13:04
Email
Mam pytanie do Marty T. W jakim szpitalu planujesz poród? Też jestem z Krakowa i myslę o Siemiradzkiego ale to w sumie dlatego, że moja gin tam pracuje. Dziewczyny, czy macie jakis sposób na pękające naczynka na nogach? pozdrawiam
martaT
2006-08-08
15:41:59
Email
Cześć Agula Ja planuje poród w Żeromskim ze względu na to że moja pani doktor tam pracuje, no i mama pracowała tam przez 30 lat, poza tym wiele moich koleżanek tam rodziło i było zadowolonych. Co do Siemieradzkiego moia koleżanka urodziła tam synka w lipcu była super zadowolona z położnych,lekarzy,opieki i szkoły rodzenia do której tam chodziła. Pozdrawiam serdecznie
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum