szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Styczeń / Luty 2009


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 30 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, następna
Napisano: Treść:
dota
2008-08-23
Email
hejka!! mówiłam ja co prawda na 20 luty ale mi nie przeszkadza, a nawet lepiej jak troszke wiecej nas się zbierze. Będzie milej :) pozdrówka
basienka25
2009-05-18
11:20:21
Email
Oj z tym spaniem, to cięzko, ze smoczkiem też. Ola ssałą do 4 miesiąca potem sama odrzuciłą i nie chciała więcej, a Michaśka ssie ciągle, przyzwyczaiłą się niestety, ale bez tego ciągle by skwierczała, więc ją zatykamy :) I di spania musi być koniecznie, zawsze, a wieczorem po karmieniu odkladam do łóżeczka, trochę po kwęka i zasypia. Zresztą w dzień też tak robię, chyba że idziemy na spacer to wtedy śpi w wózku.
dota
2009-05-18
20:39:04
Email
Kamilka jeszcze bez smoka i nawet niezle jej idzie zasypianie choc nie zawsze ;) bo nieraz trzeba ululac. A Nadia no cóz ona z kolei na poczatku ssała mojego palca przy zasypianiu, a od ok 10 mca kupiłam jej smoka i tak prawie rok go ssała najpierw tylko do spania a potem w róznych okolicznosciach.
Kati
2009-05-25
07:20:00
Email
jakby wszystkie co urodziły zostawały w tym dziale to niezły burdel by sie zrobił. dziewczyny- dorosłe jesteście, macie juz dzieci... idźcie na swoje miejsce
basienka25
2009-05-25
10:00:06
Email
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej... co Cię to obchodzi kto gdzie pisze?
Kati
2009-05-26
08:00:43
Email
a co ciebie obchodzi co mnie obchodzi?? zadałas pytanie bez sensu. to tak jakby upomnieć człowieka, że załatwia się na środku przystanku... z jednej strony racja- powinien w szalecie, ale z drugiej co to kogoś obchodzi gdzie się załatwia... i każdą sferę życia można podciągnąć pod podobne "niby racja ale co cię to..." a guzik mnie to... ale głupio robicie i tyle... wprowadzacie bałagan na forum, inne pójdą waszym śladem "oj bo szkoda naszego słodkiego topiku.." i forum schodzi na psy. takie milczenie przyzwolenia. a jakby admina się tym zainteresowała... to nagle przebudzenie i z uprzejmości aż mogło by zemdlić "bo hm, ojej, faktycznie, to już nie nasze miejsce... dziewczyny, ale tu zaspałyśmy, ojej, gapy jesteśmy... ojej..." ...generalnie mam to gdzieś, ale z waszej strony argumentów brak.
bela
2009-05-26
09:57:11
Email
Kati nikt na nie upomnial i nikogo nie razi gdzie piszemy tylko jak zwykle Ciebie....no i wg tego mysleina "co kogo obchodzi" to co Cie obchodzi co inne forumki pomysla i gdzie beda pisaly i co beda robily?? Z reszta zamieszania nie ma bo jest podana data. Juz nikt raczej nie urodz w styczniu 2009 ....
a teraz wyjasnienie: nie szkoda nam tego topiku tylko zauwaz ze jest nas tylko 3 i piszemy bardzo zadko wiec nie zameldowalysmy sie w niemowlaczkach bo nie ma sensu robic balaganu skoro i tak malo co piszemy. Takie jest moje zdanie......ale rozwazymy Twoja sugestie.....I to tyle tematu
dota
2009-05-29
20:30:39
Email
tez mi sie wydaje ze wszystko jedno gdzie piszemy bo sty luty 09 juz nieaktualny. A ja znowu chora :( złapałam od meza i tylko modle sie o ty oby dziewczyny nie załapały :( Kurde kiedy to ciepło w koncu pryjdzie ..teraz znowu zimno :( buuu
Basjaa
2009-05-29
22:36:25
Email
kobietki jak wspominacie II poród naturalny - czy rzeczywiscie jest łatwiejszy ??? jak mówią ... jestesmy razem z Kasią :) "na dniach"
basienka25
2009-05-30
09:40:59
Email
Hej, ja też chora:((( Chyba mam zapalenie piersi. Trzeba będzie na izbę przyjęć jechać:((
bela
2009-05-30
10:17:15
Email
to i ja sie dolacze do chorych. Kaszel i bol gardla. Mam antybiotyk. Zdrowia Wam zycze i sobie
dota
2009-06-03
16:06:54
Email
oj widze ze wszytske rozłozyło, mam nadzieje ze juz oki. Ja powoli dochodze do siebie obyło sie bez antybiotyku, choc jak sie okazało jednak bakteryjne zapalenie to było no i jesli bedzie sie to czesto powtarzac lub co gorsza wystąpia powikłania to bede musiała usunąc sobie migdałki :( buuu juz sie boje pozdrówka i duzzo zdrówka zycze i lata w koncu bo u nas ciągle zimno
basienka25
2009-06-03
20:03:45
Email
U mnie ok. Nie wiem czy to było zapalenie, podejrzewam że tak, ale gorączki nie miałam, jakoś sobie poradziłam , kapustą i ściąganiem. Ale mleko się przepaliło trochę i dwa dni Michaśka nie chciała w ogóle ssać, więc ściągałam, ale na szczęście już dobrze. Obeszłam się bez lekarza. Belu jak u Ciebie? Lepiej? Pogoda to i u nas paskudna, dziś nie wychodziłyśmy nawet na dwór, bo wiało strasznie. W piątek mamy wesele i nie zapowiada sie na poprawę [pogody.
bela
2009-06-04
13:49:43
Email
u mnie tez jak u Doty horoby. Moje zatoki sa w trakcie leczenia. Zosia od przedwczoraj ma zastrzyki bo ma chore uszy. Tomek od wczoraj tez antybiotyk bo kaszlal i mial tempke.
normalnie mam dosc..tylko sie "pociac". Dolek taki niesamowity ze.........
tylko zdrowia Wam i sobie zycze......
dota
2009-06-04
18:04:04
Email
HElo!! Ja nie wiem co z tymi choróbskami normalnie porazka zawsze coś dzis Nadia juz z katarem wrrr. Dobrze3 choć Basiu ze u Was juz wszystcy zdrowi, i oby wcale sie do Was nie przypałetało juz nic. My na 10 jestesmy umówieni na szczepienie i mam nadzije ze juz nic nam w tym nie przeszkodzi, bo to dopiero pierwsze szczepienie po szpitalu bedzie ..normalnie az cykora mam. BELU WRACAJCIE SZYBCIUTKO DO ZDRÓWKA!!!!! No i duzo słonka... moze wtedy nie beda sie czepiac te wirusy i bakterie.pa!!!
dota
2009-06-04
18:06:20
Email
aa no i znowu mam problem z Nadii kupkami :( niby je tak samo, ale boi sie zrobic kupke kurce nie wiem od czego to, niedawno zaczełam ja uczyc sama usypiac i nocki owszem rewelacyjne ..ale czyżby sie na kupkach to odbiło?
basienka25
2009-06-05
13:50:15
Email
Oj kochane i do Was wkrótce zajrzy słonko, wygoni choróbska. Zdrówka życzę.
dota
2009-06-07
14:53:00
Email
ehh nic dodac nic ując Nadia chora, Kamilka zakatarzona mi jeszcze do konca nie przeszło, na dworze 10st normalnie przekichane :( Belu a jak Wy juz lepiej choc u WAS? pozdrówka
bela
2009-06-18
11:07:42
Email
DOTA wyszliscie juz z chorob??
BASIA a co u Was??

u mnie takie doleczanie zatok. Dzieciaki powiedzmy ze zdrowe. ZOsia czasem pokaszluje ale DR nie widza w tym zadnej choroby. Poprawilo sie jej spanie bo budzila sie co 2 godz a teraz zrobi sobie choc jedna przerwe 4 godz. Jest ciekawska okropnie. Do siadu do sama sie podnosi. Slini sie i okropnie wkurza na zeby ale ich jeszcze ie widac. W rodzinie zachwycaja sie jej pogodnoscia i ciagle usmiechnieta mina. SYna juz nie posle do zlobka bo i tak caly czerwiec nie chodzil przez choroby. jakos musimy sie pomeczyc przez wakacje. Jutro koniec roku szkolnego. Choc jestem na wolnym to jakos tak mysle o tym calym zamieszaniu ktore jest tak na koncowce np. swiadectwa. A dopiero co byl poczatek. CZas niestety leci chyba szybciej niz dawniej ;-)
basienka25
2009-06-18
15:42:26
Email
U nas ok, też czekamy na lato. Pogoda do kitu, średnio co drugi dzień wychodzimy na dwór, jak jest w miarę ciepło.
dota
2009-06-21
20:29:59
Email
helo! u nas tez pogoda w kratke, ale juz zdrowi :) no moze Nadia katar znowu złapała, chyba wczoraj jechalismy do Leborka to ok 60km no ale ona nie zawsze wytrzyma i wczorajsza jazda była okropna kilka razy musielismy sie zatrzymac no a w powrotnej drodze dopiero zdarzył sie wypadek (tzn. wymiotowała :( ) kurcze tak chciałabym gdzies z nimi na wczasy pojechac, ale ta droga to koszmar :( Teraz Nadia juz tydz chodzi do przedszkola, no i moze dochodzi do konca czerwca, choc ten katar nie wrózy nic dobrego ;) Kurcze kiedy bedzie to lato???!!! Kamilka spi rewelacyjnie jedna do 2 pobudek w nocy, Nadia tez teraz juz spi dobrze, po tym jak nauczyłam ja zasypiac wiec rewelka choc ze spaniem :) "Dzis w zoo bylismy i tez raz ulewa a raz kropi a zapowiadało sie tak ładnie, choc troche zwiedzilismy :) A czas oj naprawde zapierdziela jak szalony pozdrówka
dota
2009-06-21
20:31:22
Email
Belu a jak robisz entery? jesli mozna wiedzieć? moze na gg 7809611
basienka25
2009-06-22
08:53:32
Email
Fajnie Ci że w nocy się wysypiacie:)) Tego zazdroszczę:)) Ja dziś co godzinę wstawałam do Michaśki, nie chciałam jej cyca dawać , smoczkiem zatykałam, ale i tak płakała. Myślę,że w nocy chociaż to może już co trzy godziny jeść, a nie co dwie jak w dzień. Ale głodomorek mój znów mało na wadze przybrał, jakieś 600g za sześć tyg. Nie wiem o co chodzi, tak często je, a mało przybiera. Chyba będzie jak Ola drobna. Dobrze,że Wy już zdrowe.:))
basienka25
2009-06-22
08:56:22
Email
Ach, dziewczyny, muszę się pochwalić, że ważę już tyle co przed ciążą:)) Dużo mnie to wyrzeczeń kosztuje, bo jak chodzę spać to burczy mi w brzuchu,no i nie objadam się słodyczami, no i jeżdżę na orbitreku, ale tak mi się nie chce czasami, że się zmuszam. Od 1 maja zrzuciłam już prawie 8 kg.
basienka25
2009-06-22
08:57:20
Email
A od dziś mam zamiar razem z sąsiadką rowerami jeździć. Wieczorem jak położę dziewczynki spać, będziemy wycieczki sobie robić:))
dota
2009-06-22
18:33:25
Email
Basia ..a ja zazdroszcze Ci wagi ja teraz znów na plusie :( z Nadia jakos tak szybko poszło nawet nie wiem kiedy ..a teraz oponki same :( az mąz ostatnio sie czepił :(
dota
2009-06-22
18:35:07
Email
a te rowery buuu ...ja chyba zaczne na rolki wieczorami chodzić ...tyle ze po takim dniu jak dzis to na nic nie mam siły
basienka25
2009-06-22
20:43:29
Email
Wiesz Dota, ja po Oli nie mogłam zrzucić właśnie , a teraz jakoś szybko mi się udało, teraz muszę ciało umięśnić trochę, bo wisi mi wszędzie:)) Ja na początku też myślałam że nie dam rady ćwiczyć, bo mnie tak dziewczyny wykańczają, ale się zawzięłam. Innego wyjścia nie mam, samo mi nie zleci:) A i Tobie wytrwałości życzę.
basienka25
2009-06-22
20:45:23
Email
AA włąśnie wróciłam z rowerów. Godzinkę i 15 minut jeździłyśmy, całą naszą mieścinę objechałyśmy, ale fajnie się czuję, ciekawe czy jutro będą zakwasy od rowera:)
dota
2009-06-23
17:56:00
Email
Oj Basiu gratuluje samozaparcia, mi brak siły, choc nie powiem ze nie walcze zupełnie. Trzymam kciuki za szybkie nabranie miesni :)
dota
2009-06-24
21:16:54
Email
No ja wczoraj i dzis zrobiłam troche brzuszków ło matko jakie teraz mam zakwasy, jej ale moze jest jakas szansa na zgubienie tej skóry ochydnej i tłuszczyku :)

A Ty Basiu miałas zakwasy czy ominęło Cie to cholerstwo :) pozdrówka
basienka25
2009-06-24
21:38:14
Email
Jak zaczynałam robić brzuszki, to oczywiście że miałam zakwasy:) Od orbitreka nie miałam. Dziś też zrobiłam sto brzuszków, ale dziś na ćwiczenia założyłam pas neoprenowy, czy jakoś tam , fajnie mi się brzuchol spocił. Chyba coś ujędrniającego muszę kupić jakieś serum może? Ale przy karmieniu można stosować takie rzeczy na skórę??
dota
2009-06-25
19:37:48
Email
Jej Basiu 100 brzuszków rety ja chyba w zyciu tyle nie zrobie :( A co do smarowideł to niby nie wolno przy karmieniu piersia z Nadia sie nie sm,arowałam i teraz tez czekam az skoncze karmic.

A tak wogóle to jak ten czas leci strasznie moja Miska juz niedługo 4 mc skonczy o rety kiedy to zleciało.

Belu a Jak u Was? Choróbska sie do Tomka nie doczepiły? Nadia z dnia na dzien coraz gorszy kaszel i katar :(
dzis Kamilka tez zakatarzona i marudna. A pogoda to dzis okropna ciagle deszcz :(
papa
basienka25
2009-06-25
19:44:14
Email
No tak ,czas pędzi, zaraz miną wakacje i do pracy:( A Ty Dota kiedy wracasz do pracy?
dota
2009-06-25
20:39:12
Email
Oj ja to jeszcze rok posiedzę z małą. nie chce jej z nikim zostawiać. A tak bedzie juz miała rok i 3-4 mce i bedzie "kontaktowniejsza" :)
basienka25
2009-06-27
09:50:53
Email
Wczoraj bylysmy na szczepieniu, Michasia wazy 6kg. Pewnie najmniej z nas:) W koncu byla nasza lekarka i sie zainteresowala jej wagą, bo poprzednio inne nic nie mowily. Poradzila wprowadzac juz do jej diety kaszki i zupki. Na początek Sinlac, potem jakies zupki bezmięsne. Powinna troszkę poprawić się na wadze. Ale najwidoczniej taka już jej uroda. Będzie drobniejsza od innych dzieci, jak Ola:) A i kupki się unormują jak będzie wcinać zupki. Bo w dalszym ciągu co 7-8 dni. Ale nie podaje jej nic i sama robi, tak wielką że wycieka z pampersa i wszystko dookoła uwalane:) Dziś więc było prawdziwe śniadanie, podałam jej troszkę Sinlacu, ale chyba więcej wypluła niż połknęła:)
dota
2009-06-29
22:06:41
Email
Hej Ale fajnie macie :) My za miesiąc idziemy na szczepienie, no Kamilka to klposik jak nie wiem, ręce opadają od dzwigania :) A dzis miała strasznie marudny dzien bo cały weekend w rozjazdach w sobote bylismy w jastrzębiej Górze, w niedziele w Łapalicach u mojej babci i cały czas nianczona i na rękach noszona troszke mi sie "zepsuła" ;) no a pozatym troszke najadłam sie nieodpowiednich rzeczy i chyba brzusio ją boli dużo dzis ulewała :( bidulka moja mała. Chyba za duzo truskawek nawcinałam :( a moze jeszcze jakies inne rzeczy jej szkodziły??

Oj a u nas dzis skwar suuper. Nadia zaniosła kwiatki do przedszkola dzis i juz ma wakacje :) potem na placu zabaw siedziałysmy dłuugo. A dzis wieczorkiem chciałam isc na rolki no i niestety dopiero co mi Nadulka zasnęła a ja juz tylko do spania mam siłe :( Strasznie długo mi zasypiała ponad 1,5 godz :(

A jeszcze przed chwila sie dowiedziłam ze juz w środe bedą mi kuć łazienkę :( porażka Ale z jednej strony sie ciesze bo w koncu jak normalni ludzie bedziemy miec ciepłą wode normalna a nie jakies junkersy :)

pozdrówka papa
dota
2009-06-29
22:09:04
Email
A co do wagi nie przejmuj sie bedzie dobrze ..fajnie ze choc troche zjadła, Nadia przeciez tez mało przybierałana wadze, a jak zaczęłam wprowadzac nowe jedzonko, to pluła na km wszystkim póki był cycuś to mało co chciała innego, a jak odstawiłam ją od cysia to zaczęła wcinac az uszy sie trzęsą :) no i chyba teraz jest w jakiejs swojej normie :)
basienka25
2009-07-03
14:14:44
Email
U nas ruszyło z kupkami:) od tygodnia je sinlac i kupa jest co dzień:) a myślałam, że będzie ją zapierać ta kaszka, a tu proszę:) może jutro spróbujemy zupkę, jak u babci znajdzie się na działce młodziutka marchewka i ziemniaczek:) U nas okropny upał, a wieczorami burze, jak wy sie miewacie??
dota
2009-07-03
21:22:51
Email
No to super ze kupki juz oki :)

U nas tez upały w nocy tez uały. Burza z ulewa raz była i przegoniła nas do domku z placu zabaw, ale jak przestało znowu goraco sie zrobiło i Nadia w kałuzach sie pluskała :)

A dzis na plaze sie wybralismy jak tata z pracki wrócił, hihi wyszalała sie Nadulka :) Ale kiepsko bo akurat teraz zlot zaglowców i opener i diabli wiedza co tam jeszcze. Ludu mnóstwo korki i pozamykane ulice :(

Łazienka juz pokuta :( i na razie mamy dziure do sąsiadki...ehh niech te remonty konczas ie juz< pozdrówka
dota
2009-07-03
21:27:31
Email
A tak wogóle to KAmilka juz raczkuje!!!!! Tzn nie na czworakach, tylko odpycha sie rączkami i idzie do tyłu jak raczek, no i opiera sie juz na nóziach i dupcie do góry podnosi, oj chyba szybciutko zacznie mi drałowac po mieszkanku :) A wogóle jaka gaduła, co ona to juz nie powie dadadada tatatata, aaaaa eeeee oj hej i jakies tam jeszcz w róznych intonacjach raz krzyczy raz cichytko, a jak próbuje powtarzac wpatrzona w moje usta i tak samo chce jakby chciała cos powiedziec, oj smiesznie to wygląda :)
A jak wsze dzieciaczki gaworza juz sobie też unosza dupcie?
basienka25
2009-07-04
09:18:51
Email
Nio u nas z gadaniem to słabo dalej, już coraz więcej gaworzy.ale to jeszcze nie to:) za to ruchliwa jest bardzo, czasem uda jej się coś jakby na raczka stanąć, kręci się wokół własnej osi, przewraca się na brzuch i na plecy.Ja też myślę że wcześnie zacznie raczkować, na pewno wcześniej niż OLa. Dziewczyny, od kilku nocy już nie czuję się jak mleczarnia:) Michaśka budzi się co 2,5- 3 godziny, a nie co godzinę jak ostatnio:))
bela
2009-07-06
13:30:44
Email
hej dziewczyny!!
u nas Zosia sie przeziebila. Ma temperaturke i pokaszluje. DR powiedziala ze ma czerwone gardlo i dala antybiotyk. Ale nie ufam jej i ide do drugiej.
ZOsia powiedzmy ze zjada mleko butelkowe i owoce. kaszka jeszcze jej nie podchodzi. Bardzo duzo mowi i siedzi z podparciem a nawet sie podciaga i sama posiedzi przez chwilke. Tomek chodzi do zlobka choc nie chce ale coz...
bela
2009-07-06
16:59:58
Email
uzylam nosidla a by pojsc do lekarza (prywatnie) bo mieszka w bloku bez windy wiec bylo akurat. Ale wzbudzalam zainteresowanie na ulicy hehehe. No i ten drugi DR stwierdzil to samo ale dal lagodniejszy antybiotyk. Wogole obeszlo by si bez antybiotyku gdyby nie fakt ze ciagle lapie uszy....Teraz czekamy na poprawe
dota
2009-07-08
12:37:56
Email
Oj Belu zdrowiejcie szybciutko, szkoda ze nie obyło sie bez antybiotyku :( JA w chuście często nosze Kamilke no i też każdy zerka, niektórzy komentują hihi ale pozytywnie :)

Basiu to masz przekichane nocki, jejku KAmiska na szczęscie w nocy suuper spi choc ostatnio mi sie popsuła, bo juz przesypiała całe a ostatnio znowu o 3-4 sie budzi, no ale to tylko raz góra dwa :) haha a ja i tak niewyspana chodzę

Nadia mi znowu zaczęła okropnie sie zachowywać, ale mysle ze to znowu to cholerne spanie znowu po 9 godz wstawała, a potem niewyspana to i marudna i złosliwa :( co prawda zasypiała sama ale ja zawsze za drzwiami stałam ..teraz uczymy sie całkowicie samemu zasypiac, jest cięzko ...ale juz dłuzej znów spi i znów od dwóch dni to kochana córunia :)

A dzis cały czas pada i chyba jobla dostane, wszędzie tylko kują łazienki, i cały czas hałas straszny Ale w koncu Kamilka zasneła mam nadzieje ze troche pospi. my juz tez dziure w kaflach na nowo ufa juz mam dosc tych remontów

a w piątek jedziemy do mojej babci na tydz moze zmiana klimatu troche nam polepszy humory i troche odpoczniemy :) pozdrówka
bela
2009-07-09
13:04:40
Email
DOTA jaki antybiotyk miala Kamila na oskrzela?? ak dlugo to przechodzla czy szybko choroba minela?? Bardzo kaszlala??
moja Zosi ma poczatki zapalenia oskrzeli cholerka jasna... To od tych upalow i klimatyzacji w sklepach.... Ma zinnat. Ciekawe jak dlugo bedzie chorowac....
dota
2009-07-21
11:27:59
Email
helo!!
ja juz w domku! A w sobote jedziemy do drugiej mojej babci na tydzień :) Pogoda nam dopisała było fajnie :)

A co tam u Was słychać, Belu juz minęło zapalenie? jak dzieciaczki sie czują, Basiu a co u Ciebie? Wybieracie sie gdzies na odpoczynek?

To była nasza pierwsza taka daleka podróz od dawna gdzie Nadu;lka zasneła i moglismy chyba na drugi koniec polski jechać, a zaczęło sie nieciekawie, ze myslałam ze nigdzie nie dojedziemy ufff udało sie hihi pozdrówka papa
basienka25
2009-07-21
20:21:54
Email
Witajcie. Dota jak długo jechaliście? Ile km? My byliśmy parę dni w domku letniskowym nad rzeką, w lesie. Niedaleko naszej miejscowości. Daleko nigdzie się nie wybieramy, ze względu na to,że Michaśka nie bardzo lubi długie wojaże:) W następnym roku chcielibyśmy pojechać nad Bałtyk, ale po litewskiej stronie. Odległość od nas taka sama, jak nad polskie wybrzeże, a droga lepsza i nie ma tam takiego tłoku jak u nas. a jeszcze w sierpniu chcemy wyskoczyć na jeden dzień do aquaparku do Druskiennik. Ciekawe jak taką podróż zniesie Misia. Niby nie daleko, ale jednak.Ola lubi jeździć, z nią nie ma problemu. Chciałabym się pochwalić że schudłam już 10 kg, gdyby nie brzuch, który nie chce się uparcie schować:) to wyglądam jak przed ciążami obiema:). Dążę do wagi sprzed studiów, mało brakuje:) Cel do końca wakacji zobaczyć 5 z przodu na wadze:)))
dota
2009-07-21
22:12:46
Email
helo!!
Basiu jechalismy 170 km w jedną stronę zajęło nam to 2,5 godz (z trzema przystankami) a spowrotem 2 godz suuuuper, normlanie odetchnełam z ulgą jak NAduska zamknęła swoje piękne oczęta i przespała cała drogę :)

teraz jedziemy bliziutko bo niecałe 50 km stąd, ale juz i na takiej trasie jest kiepsko wiec znowu sie martwię czy Nadia zasnie czy bedziemy sie zatrzymywać? i czy uda nam sie bez wymiotów dojechać?

Basiu a skad jestes? fajne plany za rok my morze mamy pod nosem a marzą mi sie góry, no moze za rok sie uda jak KAmilka nie bedzie miec problemów z jazdą bo na razie jest oki :) choc NAdia jak była taka mała to tez jeszcze nie miała nic przeciwko jeżdzie.

no i gratuluje sukcesu z wagą :) u mnie tez jest juz coraz lepiej, w koncu zaczeło schodzic w dół no a ta 5 na początku huhu tylko pozazdrościc planów :) mi tez brzuch jeszcze wystaje :( i na razie nie mam kiedy sie wziąć za siebie, choc przed wyjazdem zaczełam sobie troche cwiczyc, moze potem tez sie zmobilizuje :)..bo tak nie moze byc.

pozdrówka paaaa
basienka25
2009-07-22
08:56:16
Email
Dota, ja mieszkam na skraju Puszczy Białowieskiej, która niestety nie będzie siódmym cudem świata, hahaha:) My marzymy o morzu, a Wy macie pod nosem:), od nas do Was nieco ponad 500km. Byliśmy w Gdyni 2 lata temu na urlopie, dokładnie to obok Władysławowa, w jakiejś wioseczce, bodajże Swarzewo. Ja uwielbiam morze, w góry jakoś mnie nie ciągnie, byłam raz, nie zauroczyło mnie tak jak morze:) Zresztą dzieci są stanowczo za małe, żeby w góry jechać. Moi rodzice za to uwielbiają wspinaczki, co roku chociaż na parę dni jeżdżą, a też spory kawałek od nas, do Zakopanego 640km. Właśnie dzisiaj pojechali tam. Mama mojego męża była tym roku na Litwie nad morze i tak zachwalała, żeby pojedziemy na pewno za rok.
basienka25
2009-07-22
21:21:26
Email
Dziewczyny, Misia dziś pierwszy raz posmakowała swoich stópek:)) Wiecie,że dopiero niedawno , przed paroma dniami usłyszeliśmy jaki się cudownie śmieje w głos:)) Ale to nie ja, ani tata nie potrafi ją rozśmieszyć, ale siostrzyczka:))) W końcu zaczęła gadać, to takie prawdziwe już gaworzenie::)) Z kupkami też lepiej, są codziennie, o różnych kolorach i zapachach, zależy jaka zupkę zje:))Ale martwi mnie że są twarde, wyraźnie się napina jak robi. Chyba za dużo marchewki, musimy ograniczyć. Dota , a Ty już Kamilce dawałaś coś? Czy dalej tylko cycuś?:) Misia pałaszuje zupki na obiad, już z mięskiem, a na podwieczorek owoce ze słoiczka. No ale mamusine mleczko i tak najlepsze, mimo, że z apetytem zjada obiadki.
basienka25
2009-07-22
21:22:58
Email
A my 2go sierpnia znów mamy wesele, no i znów się martwię jak to będzie z Michasią:)
dota
2009-07-24
09:45:56
Email
helo!!
No gratuluje Misi nowych umiejetnosci :) Kamilka juz jakis czas temu odkryła swoje stópki i juz próbuje stawać na nie, normalnie az sie boje, bo to wszystko przeciez za wczesnie, pewnie niedługo juz mi biegac zacznie i nie nadąze za nią ;)

Hihi KAmilka tez najlepiej lubi sie smiac z siostry :) ale ogólnie jest wesoła i prawie kazdy jak sie postara to potrafi ją rozsmieszyc, a usmiechy strzela do kazdego, hehe nawet do robotników co ciepłą wode nam robią w bloku :)

Co do innych smakołyków to jeszcze Kamilka nie probowała ...wczoraj byismy na szczepieniu mała wazy juz 7kg, i jak rozmawiałam z pediatra to mozna oczywiscie jej juz dawac cos, ale lepiej przeczekac upały i pózniej zacząc oby zadna salmonella ani zatrucie sie nie przypałetało. Wiec poczekam, szczególnie ze wage ma słuszna wiec mleczka jej nie brakuje :)

A z kim zostwaiasz Miskę na wesele? My jestesmy zaproszeni na 29 sierpnia, no ale zrezygnujemy chyba bo nie mam z kim zostawic za bardzo, a z dziecmi nie pojde o ile Nadii to moze by sie jeszcze podobało, tak Kamilka to za mała na takie imprezy ;)

No a z wakacjami to rzecywiscie wszędzie daleko macie :( Niezły pomysl z tą Litwą, ale tam tez kawał drogi do morza, chyba nie? No moze i to ze lepsze drogi i szybciej mozna gnac. Choc u nas to juz makabra bo jak jest luzniej to albo fotorejestrator albo jakis zamaskowany samochód :( ostatnio nas złapali i 400 zl +10 pkt matko strasznie droga nieraz moze podróz kosztowac :(

oj lece bo pakowac sie musze jutro dale j ruszamy, a tak nie lubie pakowania ze szok, i jeszcze ta pogoda dzis juz chmury ciekawe czy padać nie bedzie, bo pranie mi schnie, a jeszcze jedna pralka sie pierze.
br> buziaczki papa
basienka25
2009-07-24
16:41:52
Email
Hej, moja mama będzie pilnować Misię jak pójdziemy na wesele. Olę weźmiemy ze sobą na trochę. Już się cieszy, bo raz była, wtedy w czerwcu. A w październiku żeni się męża brat, to nie wiem kto będzie za nianię, nie wypada nie iść. Może chrzestna Michasi popilnuje,ale nie wiem czy Michasia zostanie z nią:) A Kamilka dużo waży, miesiąc młodsza od mojej a trochę większa. Miśka 6,5kg waży. Nawet zupki, kaszki nie powodują większego przybierania na wadze, jak widać. Tak już będzie:) W zeszłym roku mój mąż 12 pkt ( 3 mandaty) miał za przekroczenie prędkości.
bela
2009-07-30
10:31:38
Email
hej laseczki :-)
Zofi ma lekki katarek od tygodnia i nie mozemy sie go pozbyc. Zastanwiam sie czy to nie alergczny. Z. jest ciekawska bardzo, obgryza paznokcie u stopek, siedzi z podparciem i sama zrywa sie do siedzenia, sprezynuje na okraglo i bardzo ja cieszy to niby stanie, przewraca sie na brzuch i plecki, wyczynia istne akrobacje w lozeczku nawet w nocy. Czasem to sie smieje z tych jej figlli. Smieje sie wiecznie od ucha do ucha. Zeby nadal nie wyszly ale juz sa coraz blizej co niestety sprawia ze wszystko obgryza a na raczkach i paluszkach ma taka obgryziona i odchodzaca skorke :-(. Zjada zupke i deserki a o kaszce nie chce slyszec. Szkoda... Gadula i spiewaczka z niej
moja waga powoli leci ale jem slodycze i mam kurcze taki walek tluszczowy na brzuchu :-/
bardzo chcialabym wyjechac ale mamy lada moment urzadzanie mieszkania i przeprowadzke wiec kasy troce pojdzie. Tak mysle ze moze choc na weekend wypad zrobimy gdzies w gory bo blisko. Nad morze juz obowiazkowo w przyszlym roku. A moze zebralybysmy sie razem?? Ale to jeszcze duzo czasu i roznie moze sie dziac. Ale jak bedziecie nad morzem to szukajcie jakis kwater w miare blisko morza i tanich ;-)) . No DOTA Ty masz pole do popisu :-))
moj Tomek o dziwo caly lipiec chodzil do zlobka!! NOramalnie sukces ze bez chorob!! Bylo troche ulgi ale jak wracala to nadrabial swoim zachowaniem ;-). Sierpien musze wytrzymac ;-))
bela
2009-07-30
10:36:59
Email
sluchajcie a przenosimy sie do wlasciwego dzialu??
basienka25
2009-07-30
16:50:07
Email
Może się przenieśmy:))
bela
2009-07-31
09:49:39
Email
przenioslam nas do luty marzec ale nie dalam odstepu i tak malo czytelnie wyglada....a trudno....najwazniejsze ze MY bedziemy wiedzialy
Strona 30 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum