szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Styczeń / Luty 2009


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, następna
Napisano: Treść:
dota
2008-08-23
Email
hejka!! mówiłam ja co prawda na 20 luty ale mi nie przeszkadza, a nawet lepiej jak troszke wiecej nas się zbierze. Będzie milej :) pozdrówka
dota
2008-08-27
19:52:43
Email
taaa moja pamięc jest strasznie ulotna :( ale grunt to sobie przypomnieć http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=2622&str_nr=56 haha powiedziałam ze wkleje no i zapomniałam :) ale juz nadrobiłam wiec paaaaa
basienka25
2008-08-27
20:44:30
Email
U mnie wszystko ok. Serducho bije:) Usg mam za 4 tygodnie, więc się jeszcze poniecierpliwię:)
bela
2008-08-27
21:41:56
Email
Dota tak, dobrze pamietalam o co i kogo chodzilo. Pewne rzeczy byly bardzo jasne. W sumie to chyba nie musialyscie az zamykac watku. Lekcewazenie moze by starczylo?? Ale to stare dzieje
dota
2008-08-28
19:59:09
Email
hej!! No Belu widzisz tez sie zdziwiłam ze to koniec ...no trudno ..moze było nas za mało, no i to ze ta osoba tez miała dzidzie w wieku naszych?? eee nie warto juz rozgrzebywać starych ran. Polubiłam to forum i teraz w kolejnej ciązy wróciłam :) moze teraz bedzie wiecej szczęscia do poklikania? Basieńko cieszę sie ze wszystko oki. A nie masz usg co wizyte? Ja co prawda na przedpotopowym sprzecie, serduszka nie słychac, no ale cos tam zawsze widac :) Choc niby w sumie 3 usg wystarczą :) No Belu a jak tam po Twojwj wizycie mam nadzieje ze tez wszystko oki? JA coraz lepiej sie zaczynam czuć, chyba powoli mi sie zaczyna dobry okres z 2 trymestru :) pozdrówka
basienka25
2008-08-28
21:09:45
Email
No właśnie u mnie te przepisowe 3:) Serduszko słucha na takim sprzęcie ( nie wiem jak się nazywa) na każdej wizycie. Ale wiecie dziwi mnie trochę,że nie daje mi robić żadnych badań.tzn robiłam w 8 tyg, i od tej pory mówi że nie trzeba, dopiero za 4 tyg da mi skierowanie na glukozę i pewnie przy okazji morfologię i mocz.
bela
2008-08-28
21:15:25
Email
juz po wizycie i jestem z wizyty bardzo zadowolona. Wszystko z dzieckiem dobrze ale znow zaczyna sie to co w poprzedniej ciazy. Niestety szyjka juz sie skrocila (wczesniej o 2 tyg niz ostatnio) no i brzuch twardy :–(. No ale czekamy co bedzie dalej. Co do plci to nie bylo widac bo wlasnie dziecko bylo wcisniete bardzo w dol i nie bylo widac dobrze dupci i nozek. Czyli ulozenie miednicowe poki co. Niby DR jakos tak baknela ze nie powie na 100% ale gdzies jej mignelo ze nie ma siusiaka. No ale ze wzgledu na to wcisniecie moglo sie cos pomylic i bedzie patrzec nastepnym razem. Tyle mi wystarczy + moja intuicja :-). Na nastepny raz chyba juz nie bede pytac o plec. No i Data porodu poprawiona i wszystko jest jak ma byc. A wpisu poprzedniego lekarza powiedziala ze nie bedzie komentowac………. Wg jej wagi 1 kg przybyl ale to inna waga niz u poprzedniego dr. Waze 70 ale na mojej wadze 69. Tak czy siak 3-4 kg na plusie :-). W szkole jestesmy we 2 ciezarne. Ta druga ma dopiero na marca termin a u niej juz wszyscy zauwazyli ciaze. U mnie nikt nie poznal ciazy chyba ze wiedzial poczta pantoflowa. Tak wiec babeczki byly nieco zaskoczone jak jedna dzis nieproszona o mojej ciazy wypalila. Ale sie dziwnie czulam. Rumienilam sie jak male dziecko hihihi. Pozdrawaim Was i brzuszki
basienka25
2008-08-29
14:21:02
Email
U mnie w pracy wszyscy już wiedzą. Brzuszka trudno nie zauważyć, chociaż niektórzy wiedzieli już w czerwcu. Zwolnili mnie z dyżurów, cieszę się bardzo. Plan mam fajnie ułożony. Najpóźniej do 12,35 mam lekcje, przeważnie do 11.30.
dota
2008-08-30
19:46:19
Email
No to Belu uważaj na siebie, no i fajnie ze dzieciatko oki :) U mnie w pracy wszyscy wiedzą hihi bo pracuje u taty i brata :) więc ode mnie sie dowiedzieli, a tak to chyba, nikt kto nie wie to chyba sie nie domyśla :) choć ja juz w spodniach ciązowych, bo mi wygodniej :) Jak juz sa niech sie przydają. Choc troche jeszcze mi zjeżdżają ;) Myslałam teraz zeby zaczac na basen chodzić tylko troche boje sie o jakies infekcjie, w sumie nigdy w zyciu nic sie mnie nie czepiało, ale teraz przed zajsciem i juz na samym początku miałam zapalenie pęcherza i na antybiotykach :( nie wiem czy minęło bezpowrotnie, czy lepiej uwazać. W pierwszej ciązy chodziłam na basen i było oki, a teraz??? sama nie wiem co robić, a mój lekarz ogolnie nt basenów nie ma dobrego zdania, haha nawet nie wie ze chodziłam na basen w 1 ciąży :) lece paptki
basienka25
2008-09-01
19:10:37
Email
Dzisiaj znów zasłabłam w pracy. Drugi raz mi się to zdarzyło, po dłuższym staniu robi mi sie słabo. Namawiają mnie, żebym szła na zwolnienie, ale ja nie chcę w domu siedzieć, no ale zaczęłam się zastanawiać, czy aby na pewno dobrze robię:/
basienka25
2008-09-06
09:05:06
Email
Dziewczyny co u Was? wszystko ok?
dota
2008-09-08
18:35:27
Email
hejka!! Oj sorki ze tak nie zaglądam, ale jakos czasu brak na wszystko. I wogóle ochoty do kompa. Ogólnie ze mną oki, choc wczoraj i dzis jakas taka rozbita sie czuje, brzuch mnie strasznie boli z lewej strony zupełnie nie wiem od czego?? ale mam nadzieje ze jutro juz bedzie oki :) pozdrówka
bela
2008-09-13
07:54:28
Email
no obijamy sie strasznie w naszym watku. U mnie mdlosci wieczorne zniknely ok 2 tyg temu. Ale od tego tygodnia zaczely sie skurcze :-((. W zeszlym mialam jeden a w tym tyg to tak 1 na dzien. Nie duzo ale to nie dobrze bo dla mnie to juz powtorka z 1 ciazy i tylko patrzec kiedy mnie polozy
basienka25
2008-09-18
11:42:20
Email
Co u was? Ja jestem chora, boli mnie gardło, mam tam ropny czopek:( Byłam dziś u lekarza i jedyne co dostałam to zwolnienie do środy. A i płukać gardło szałwią.
basienka25
2008-09-18
11:43:46
Email
Belu, ja chyba też zaczęłam mieć jakieś skurcze, od niedzieli co dzień po jednym, no i nie są bezbolesne:( W poniedziałek mam wizytę u gin, ciekawe co powie.
bela
2008-09-19
17:14:10
Email
no ja sie wlasnie boje ze przez te skurcze mnie polozy. Kurcze jakby nie no-spa forte to nie wiem jak wygladalby moj dzien. Caly czas mnie dopadaja skurczybyki- niestety :-(. Wizyta 2 pazdziernika.
A czy znacie juz plec??
basienka25
2008-09-19
22:35:57
Email
Nie znamy:)
dota
2008-09-24
21:01:52
Email
hej O rety jak ostatnio mało czasu mam, a jak szybko mi leci ..nie do wiary ze to juz 18 tydz? Belu nie wiem jak skonczyła sie pierwsza ciąza, ale musisz uważać na siebie, szczególnie ze teraz przy dzidzi cięzko lezec i wypoczywać, no chyba ze masz kogos do pomocy. Hehe ja tu sie wymądrzam a sama tez ostatnio jakos sie przesilam chyba bo mi tez jakos tak brzuch twardnieje, ale wieczorami jest najgorzej. Płci jeszcze nie znam 1 paz ide do ginka ..ale czy on stwierdzi?? wątpię. A co do choróbsk to duzo zdrówka dziewczynki. oja córcia własnie zakatarzona i z gorączką ..mam nadzije ze ja sie uchowam i od niej nie złapię :( pozdrówka i miłej nocki
Kasia:)
2008-10-02
09:40:24
Email
Basieńko,dzieki i tez trzymam kciuki:)
bela
2008-10-02
18:04:10
Email
no ja po wizycie. Nie jest dobrze :-(. Skurcze robia swoje... Niestety...... DR chciala mi dac L-4 ale jakos ja "uprosilam" i jeszcze ze 2 tyg moge pochodzic do pracy w celu poprostu lepszego samopoczucia psychicznego bo w pracy mniej sie namecze niz w domu (jako gospodyni odpowiedzialana za wszystko no i mamam zbuntowanego 2,5 - latka) no i poki pogoda jeszcze w miare. Mam wiec cala recepte jakis lekow. Od poczatku tygodnia tak zle sie czyje: brzuch mam caly czas napiety, ciezki, bola krzyze. Jechalam na no-spie. W nocy tez bylo zle.... Ale te leki maja pomoc. I bedzie DZIEWCZYNKA!! Sama widzialam i poznalam :-)
To teraz wy piszcie co u was
Kasia:)
2008-10-02
18:16:02
Email
Bela,i Tobie ogromne gratulacje i z powodu ciazy i z powodu dziewczynki,na bank bedzie kapitalna i sliczniutka...ciekawe co bedzie u nas.....
basienka25
2008-10-02
18:57:01
Email
Belu, a więc uważaj na siebie, oszczędzaj się w miarę możliwości. Ja jutro mam usg, też jestem bardzo ciekawa czy poznamy płeć. Ale gdzieś podświadomie czuję, że to będzie druga dziewczynka:)
bela
2008-10-02
19:29:43
Email
Kasiu GRATULUJE Tobie!!!!!!! A na kiedy masz termin??? Moze bedziesz tu z nami pisac??
Basienka to czekam na wiesci
bela
2008-10-02
19:32:59
Email
aa i jeszcze DR pytala czy cos jem bo spadla mi waga o kilogram. Nie moglam w to uwierzyc hihihi. I mam robic badania m.in. glukoze fuj....
Kasia:)
2008-10-02
19:34:39
Email
dzieki,no ja jestem dopiero w 6 tygoniu,tak ze termin jak z Lenka-koniec maja poczatek czerwca,zobacze jeszcze dokladnie pewnie ok 14 jak pojde do lekarza i zalozy mi karte ciazy...:)
basienka25
2008-10-03
19:47:24
Email
Ja już po badaniu. Dzidzia waży 520g, całkiem sporo jak na 23 tygodnie. Podobno będzie gabarytów Oli, hihi. No i chyba raczej to dziewczynka, bo pani doktor nie widziała jąderek:). A tak to wszystko w porządku.
dota
2008-10-09
17:17:34
Email
helo!! Belu gratulacje dziewczynki :)) no i trzymam kciuki za to oby sie udało jak najdłuzej do pracy pochodzić :) Basienko suuper ze dzidza dobrze sie rozwija :) A u mnie tez oki. Na usg nie wyszło jeszcze kto tam tak rozrabia, ale za tydz ide na 3d, na połowkowe bo moj gin to olewa wszystko. A poki co pech mnie nie odstepuje tym razem zalane 4 mieszkania, mnóstwo zalów i gadania, rozkłuta łazienka dużo pyłu i kurzu ...mam dość :( normalnie wszystkiego sie odechciewa ...no ale dobrze ze to sie stalo teraz a nie jak dzidzia bedzie juz z nami w domku. Chciałam sobie do babci jechać, moze na basen zacząc chodzić ...ale jakos tak mało czasu na wszystko! Pozdrówka papa
dota
2008-10-09
17:22:16
Email
a powiedzcie mi dziewczyny ...moze pamietacie jak ubierałyscie swoje pociechy ...bo z tego co pamietam macie dzieciaczki z lutego? Czy kupowałyscie kombinezon jakis ...bo w sumie luty to jeszcze zimno, no ale juz niedługo ...i tak na dobra sprawe nie wiem czy kupowac jakis kombinezon czy wystarczy taki polarkowy kombinezonik + mam troszke wiekszy taki bawełniany ...kurcze nie mam zupełnie pojecia a nie chciałabym ani wydawac kasy w błoto, ani przeziebic maluszka na samym początku :( pamiętacie jak to było u Was ?
basienka25
2008-10-09
17:32:45
Email
Tak ja miałam dla Oli kombinezon. Ale jak masz polarkowy to chyba starczy. I tak będziesz przykrywac kocykiem w wózku, a na mróz chodzic nie będziesz raczej. Ja kupiłam juz taki fajny kombinezonik na 0-3 miesiące, na allegro za 3,55zł :) Bo tamten po Oli oddałam komuś.
bela
2008-10-09
17:52:01
Email
ja nie wychodzilam zima tyle co przejechac do lekarza i ubieralam dziecko grubiej a na to polarkowy kombinezon + kocyk i tyle
bela
2008-10-15
08:33:09
Email
no dziewczyny ale sie obijacie. Nie dosc ze jestesmy we 3 to tak slabo sie udzielamy ;-)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum