szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - CZY SA DZIEWCZYNY Z TERMINEM NA GRUDZIEN'07?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, następna
Napisano: Treść:
alizey
2007-07-08
Email
helo, mam termin na grudzien tego roku... troche problemow, jak naazie wiecej leze niz ciesze sie swietneym samopoczuciem w ciazy... chetnie pogadam...:)
majka_76
2007-07-20
13:37:06
Email
A tak w ogóle skąd jesteście dziewczynki?
alizey
2007-07-20
14:54:31
Email
tu alizey - Poznan; z imionami jeszcze nic nie wiem... licze tylko tygodnie kiedy zagrozenie minie... (mam juz w domu Wojtka, Kaline i Julke) :)
majka_76
2007-07-20
17:29:58
Email
Hej babeczki!Czyży tak mało było grudniowych ciężarówek?I innych, czyli nie grudniowych?Wpadajcie tu kochaniutkie, "poplotkujemu" o naszych "ciężarówkowych"sprawach i nietylko. Pytałam skąd jesteście, a sama się nie przyznałam ;). Ja jestem z Warszawy(Bielany) i cholernie mi się ostatnio nudzi. Jutro jadę do mamy (pochodzę z Ostrowca Św.), mężusia zostawiam samego na gospodarstwie(pracuje), więc muszę mu wałówkę przygotować(gotuję właśnie fasolkę po bretońsku), bo się biedaczyna zagłodzi na śmierć ;) Pozdrawiam was wszystkie gorąco i czekam na wasze posty :)
majka_76
2007-07-20
17:32:01
Email
Do alizey - kochana, głowa do góry!Na pewno wszytko będzie u Ciebie ok i urodzisz pięknego synia, lub piękną córunię. Pozdrowionka dla starszych latorośli.
alizey
2007-07-20
21:22:18
Email
dzieki Majka... ja mam termin na dzien przed Toba, czyli 22 grudzien, ale tylko pierwsza moja ciaza skonczyla sie trzy dni po terminie-czyli syn (17lat!), dziewczyny (15 i 10 lat) obie przyszly na swiat w 38 tyg. Licze wiec, ze na Swieta bez problemu dotrzemy do domu :). Ale tyle jeszcze czasu do tych dni i tyle do zrobienia!!!
alizey
2007-07-20
21:25:44
Email
Narazie czekam na ukochanego, bo jakos wiekszosc czasu spedza w pracy za granica... ciezko...tym bardziej, ze musze lezec jak nie w szpitalu to w domu... ale od sierpnia juz chyba wreszcie razem! Dobrze, bo wtedy on mnie nie wpuszcza do kuchni i sam pichci smakolyki...
majka_76
2007-07-28
21:13:59
Email
Witam!Dziewczyny śpicie?;)Mało nas z grudnia...Frekwencje proszę poprawić :). Jak tam Wasze brzuszki?
majka_76
2007-07-30
14:42:47
Email
Hallo!Dziewczyny, gdzie się podziewacie?
fluczek
2007-07-30
20:57:26
Email
Hej wszystkim! Ja mam termin na 17 grudnia. Chciałam zapytać jak tam z waszą wagą? Ja trochę przedobrzyłam, ale to wszystko przez te słodycze! Nie mogę się opanować. Ale piję ok. 2 litrów wody dziennie. W 20 tygodniu mam 6 kg na + Zawsze miałam tendencję do tycia! A jak u Was? Napiszcie, żebym miała jakieś porównanie (albo się załamię) :-)
majka_76
2007-07-31
11:13:55
Email
Hej!Fluczek, nie załamuj się.Waga to indywidualna sprawa.Na początku możesz przytyć, a później przystopować.Ja na razie mam 3kg na +.jestem w 20t.c.Ale zaczyna mi już przybywać więcej, bo mam nieopanowane "ataki żerne";). Ale co tam. Najwyżej poźniej się będę martwiła.Na razie to chcę, żeby dziecko było zdrowe.A jak wasze brzuszki?Po mnie to nawet nie widać, że jestem w ciąży. Jak ktoś nie wie, to się na pewno nie zorientuje.Dziwne to jest dla mnie trochę, bo wiem, jaki brzuch miała moja koleżanka. Pewnie mnie później "wywali".Pozdrawiam..
donka
2007-07-31
13:38:09
Email
hej dziewczyny! postanowilam do Was zajrzec,bo ja sie urodzilam w grudniu,dokladnie w Mikolaja 06.12 i mnie zaciekawil Wasz watek. jestem wrzesniowka, termin na 21.09,wiec juz calkiem niedlugo...kompletuje wlasnie wyprawke dla naszej dzidzi:4 razy na USG wychodzila dziewczynka,wiec imie Julitka. Majka, milo "spotkac" kogos ze swoich stron. ja pochodze zNowej Slupi,mam nadzieje,ze kojarzysz. teraz mieszkam w Radomiu i niestety daleko mu do Kielc i okolic. zyvcze Wam kobietki zdrowka i waszym pociechom. ja na szczescie cala ciaze znosze bezproblemowo i wczesniej przed pojawieniem sie brzucha,to nawet zapominallam,ze w niej jestem,bo tak dobrze i normalnie sie czulam. trzymajcie sie dzielnie!
majka_76
2007-08-01
12:54:38
Email
Witam!Donka - oczywiście, że wiem, gdzie jest Nowa Słupia, choć byłam tylko przejazdem ;)Powiedz mi, co kupujesz dzidzi na wyprawkę.Ja na razie jeszcze nic nie kupiłam, a powinnam choć zainwestować w pampersy, bo podobno masa ich idzie przez pierwsze miesiące życia maleństwa.Jaki wózek fajny i w miarę niedrogi możesz polecić lub inne dziewczyny?Pozdrawiam
donka
2007-08-01
13:42:26
Email
wam jescze duzo czasu zostalo na kompletowanie wyprawki. ja jestem w trakcie, jescze zostalo sporo rzeczy nie zalatwionych z listy. papmersy mozna powoli kupowac,gdy sa promocje,bo to sie oplaca. dodatkowo slyszalam,ze najlepiej na poczatku kupic kilka paczek roznych firm,zeby zobaczyc,czy maluszek nie ma uczulenia. wozek juz kupiony,ale czy to trafiony wybor,to sie okaze we wrzesniu,wiec wtedy wam poradze. wybralismy firme TUTEK. niedrogie w stosunku do jakosci w porownaniu z innymi,a dosyc "sprytne" i zgrabne w prowadzeniu. na razie grudnioweczki myslcie o urokach lata,a na zakupy przyjdzie jescze czas jesienia! :)))
majka_76
2007-08-01
16:05:29
Email
Ma się rozumieć, że nie biegam po sklepach i nie kupuję ;)Choć czasem mnie kusi - tyle teraz wyprzedaży, ale na razie się powstrzymuję.Ciekawe jak długo, hihihi :)Weszłam na strone TUTKA i muszę powiedzieć, że całkiem fajne rzeczy mają i stosunkowo niedrogie ;).Co do lata, to zdecydowanie wolę pogodę jaka panuje przez ostatnie dwa dni. Jak jest gorąco to puchnę jak balon i jestem ospała.Niezbyt dobrze wpływa to na mój nastrój, a kiedyś uwielbiałam gorąca.Mój dzidziuś ostatnio tak się wierci, że nie wiem co. Najgorsze to znalezienie odpowiedniej pozycji do spania. I co najgorsze, nie mogę spać na brzuchu ;(. Pozdrawiam....
fluczek
2007-08-02
11:43:37
Email
Witajcie! Właśnie siedzę w domu na zwolnieniu (ból gardła i osłabienie!) Jak na razie mam płukać gardło rumiankiem i pić mleko z masłem, czosnkiem i miodem. Fu! Okropne, ale czego nie robi się dla dzidzi. Nie chcę żeby zrobiło się z tego coś gorszego, dlatego dmucham na zimne. Pozdrowionka!
majka_76
2007-08-02
16:57:10
Email
Dobry na gardło jest też syrop z cebuli lub płukanie gardła solą emską. Ja tak też miałam. Poza tym na gardło możesz brać wszytskie tabletki do ssania typy strepsils. Pozdrawiam
donka
2007-08-02
17:11:56
Email
w ciazy tez jest dopuszczony do stosowania TANTUM VERDE. oprocz tego oczywiscie wszystkie domowe specyfiki. moja metoda: zazywanie wszystkiego na raz,wkoncu ktorys moze zadziala.
fluczek
2007-08-02
17:22:59
Email
Dzięki dziewczyny za porady. O Tantum Verde też mówił mi lekarz. Mam nadzieję,że coś pomorze :-)
majka_76
2007-08-03
21:41:11
Email
Dziewczyny, poradźcie coś. Mam całe mnóstwo swędzących krostek na brzuchu wzdłuż linii pępka :( Co to może być? Help...
alizey
2007-08-03
22:40:45
Email
witam, widze, ze sie troszke zblizamy, moj brzuszek juz calkiem calkiem, zaczynam miec problemy ze schylaniem sie... to chyba wczesnie, ale moze przez to,ze jeszcze wciaz w wiekszosci leze... no a poza tym jak mawiaja lekarze przez to ze to czwarte i brzuch rozciagniety pewnie a ja mala jestem. no o naszym malenstwie trudno juz mowic fasolka, tak samo zreszta jak o Waszych! ostatnio lekarzowi udalo sie zrobic sliczna fotke jak trzyma raczke w buzi:) hm... majka, no idea, ja nie mam pojecia... chyba lekarz... jestem w czwartej ciazy ale sie z tym nie spotkalam...:(- jakies uczulenie...? poza tym dla mnie ta ponura, depresyjna pogoda w Poznaniu jest trudna do zniesienia... jak tylko slonce wyjdzie robi sie razniej ale naogol nie wychodzi...to ja juz chyba wole ten upal, w kazdym razie z pozycji lezacej w lozku...:)
majka_76
2007-08-04
22:43:26
Email
Niestety,wysypka się utrzymuje i jakby poszerza swój zasięg. Jutro idę do lekarza, bo zaczynam się niepokoić. Zostaje mi ostry dyżur w szpitalu :( Alizey, a jak Ty się czujesz i Twoja dzidzia?
alizey
2007-08-05
07:06:03
Email
Majka, daj koniecznie znac co powiedzieli w szpitalu! Mysle, ze nie ma sie czym martwic, ale szkoda zebys sie meczyla:). U mnie jako tako, jeszcze nie moge mowi o normalnym zyciu ale zaczelo sie podobno zasklepiac, jeszcze kilka tyg. Ale najwazniejsze, ze baby ok, roznie jak na drozdzach, wyglada zdrowo i wreszcie je czuje bezproblemowo i bez watpliwosci, co mnie bardzo uspokaja...hm...smieszne jest bo nie lubi jak siedze z podkurczonymi nogami, a w kazdym razie wtedy najwiecej kopie, za malo mu juz miejsca czy co...?;)
alizey
2007-08-05
07:56:15
Email
no i Fluczku, jak gardlo?
majka_76
2007-08-05
13:46:59
Email
No jestem po kontroli lekarskiej na położnictwie w szpitalu. Ufff... Nie ma się czym martwić. Prawdopodobnie to uczulenie na kosmetyk, albo owoce, które wpitalam jak kombajn owocowy. Mam standardowo pić wapno, smarować sudocremem i myć się szarym mydłem. Z dzidzią wszystko ok. Usg zrobione, serducho jak dzwon. Jak ja odmówię sobie owoców?! Mam nadzieję, że ta wysypka szybko minie i pójdzie w zapomnienie.
fluczek
2007-08-05
15:28:36
Email
Alizey, dzięki za troskę. Już lepiej, nawet się przyzwyczaiłam do mleka z czosnkiem :-) Jutro już muszę wracać do pracy! Nie mogę się doczekać czwartkowej wizyty u gina, bo idę razem z mężem :-) Będzie to 21 tydzień i 3 dni. Pozdrowionka.
alizey
2007-08-05
19:49:30
Email
NO TO SUPER DZIEWCZYNKI!!!Cieze sie, ze nie ma sie czym martwic... ale owocow tez by mi bylo szkoda, bo od poczatku ciazy to moj glowny pokarm... moze probuj Mjka droga elimanacji powoli wracac i uwazac co Ci faktycznie szkodzi... pytalyscie o wage, jak dotad mam ok +5kg, moze troszke mniej...lekarz powiedzial,ze to ok, a na cala ciaze powinnam sie zmiscic miedzy 9-12 kg, wiec wyglada, ze w normie. Zreszta jako doswiadczna ciezrowka musze powiedziec,ze w tzech poprzednich nie przekroczylam 10kg, zobaczymy. Mysle, ze to co piszecie o swoich wagach jest ok, jednak trzeba uwazac, zeby sie nie rozwalic do 20 czy 30kg, jak wiem niestety kilka z moich kolezanek tak to wlasnie przechodzilo i to nic fajnego, wiec w normie i bez stresu, ale uwazajcie, dla wlasnego i dziecka dobra. Zgubienie potem takiej nadwagi jest trudne, a czasami sie w ogole sie nie udaje... a przeciez nadal bedziemy chcialy byc piekne i czuc sie atrakcyjne... wierzcie mi, ok 40-tki to dopiero staje sie wazne!!! :) pozdrawiam znad malutkiej lampki pysznego wina :)
donka
2007-08-06
14:49:54
Email
fluczku,to jak bedziecie mieli szczescie i dzidzia sie dobrze ulozy,to moze zobaczycie jakiej plci jest twoj lokator?bo juz w 21tyg mozna. co do tycia,to wam powiem dziewczyny,ze nie ma reguly.ja do 7m-ca przyylam ogolnie tylko 5kg,a przez te ostatnie 4tyg az 3kg!mialam nadzieje skonczyc na 10kg na+,ale obawaim sie,ze jest to niemozliwe. wazny jest ruch (jesli ma sie taka mozliwosc) i umiarkowane obzarstwo...
majka_76
2007-08-06
14:51:58
Email
Hej!Zaczęłam 21tc i mam o 5kg więcej.Przez dwa tyg. przybralam 3kg. Jestem przerażona. Jak tak dalej pójdzie to dobiję do 20kg. Chyba ze w tym okresie ciazy waga tak wzrasta. Proszę o pocieszenie ;(
majka_76
2007-08-07
08:51:14
Email
Witam z rana!Jakoś mało nas się udziela w tym wątku. Grudzień mało popularny, hehehe. Pozdrawiam Was dziewuszki serdecznie. Nie będzie mnie przez jakiś czas, więc nic nie napiszę, ale Wy się udzielajcie. Buziaczki :))
fluczek
2007-08-07
15:09:50
Email
Hej! Ale pogoda! Źle znoszę takie upały. Powrót z pracy w taki upał to masakra! Postanowiłam nie jeść słodyczy! Ciekawe jak długo wytrzymam :-) Trzymajcie kciuki.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum