szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin na Kwiecień 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 32 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, następna
Napisano: Treść:
ka_ma
2005-10-12
Email
Cześć! Jestem mamą 6-letniego chłopca a w kwietniu spodziewam sie drugiego dzidziusia. Może ktoraś w Was też ma termin na kwiecień. muslę że bedzie o czym pogadać
dota
2006-05-29
18:05:18
Email
Hej mamuśki!!!! Urodziłam śliczną dziewczynkę tydzień temu 22.05 o 12.45 wszystko poszło migusiem przed 6 zaczęły sie skurcze o 9.45 byłam w szpitalu a o 12.45 już na świecie pojawiła sie moja kruszynka. Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie. Dziś już mamy pierwszy spacerek za sobą :D pozdrawiam dota :D
greoo
2006-05-31
16:08:40
Email
DZIEWCZYNY TO JA MAGDA DAWNO NIE ZAGLADALAM NA NASZ CZAT WIDZE ZE WSZYSTKIE JUZ JESTESMY MAMAMI GRATULUJE NIE WIEM JAK U WAS, BO BRZMI ZE INACZEJ NIZ U MNIE ALE JA OD URODZENIA JESTEM W AMOKU I SZCZERZE MOWIAC MOCNO BYLAM PRZERAZONA. TERAZ ASKA MA JUZ PRAWIE 2 MSC I JEST LEPIEJ.POSTARAM SIE ZAGLADAC ALE CZY ROZWAZALYSCIE ZMIANE TEMATU NASZEGO CZATA?? POZDR
dota
2006-06-02
21:03:17
Email
Hejka!!! Ale wszystkie mamusie mają teraz mało czasu :) Jak już pisałam poród miałam bardzo krótki i nie było aż tak źle (przynajmniej tak mi sie wydaje). Mała od razu zaczęła szukać cyca, tak ze odpukac na razie nie miałam problemu z karmieniem. w szpitalu bardzo sie nami opiekowali, bardzo miłe połozne i lekarki, choć bardzo chciałyśmy do domku. nie mogłam jakoś oka zmruzyć, byłam niewyspana ale szczęśliwa. a teraz też jakoś nam idzie choć są jakieś wątpliwości nieraz. jutro chyba jedziemy zważyć małą. wydaje mi sie ze jakoś mało kupek robi. no ale jutro zobaczymy bo raczej sie najada ładnie ssie i budzi sie na jedzenie. Teraz jest ze mną mąż i strasznie mi pomaga, także troche mam prościej, ale od wtorku idzie juz do pracki no i wtedy zobaczymy. brrrr trochę sie boję. buziaczki.
basienka25
2006-06-03
08:33:34
Email
Dota na pewno sobie poradzisz:))A tak wogóle to gratuluję córeczki:)) Co do kupek to nie martw sie na zapas,Moja Olcia od urodzenia robi kupke raz na tydzień( no ostatnio była 2 razy) i wszystko jest w jak najlepszym porządku.A ja sie cieszę, że nie ma częsciej, bo jak już zrobi, to hoho.A ten zapaszek;))
dota
2006-06-04
16:31:16
Email
Basieńko dziękuję za gratulacje i słowa otuchy. a dziś byliśmy zważyć małą i rzeczywiście tak jak pisałaś nie ma sie czym martwić niedługo bedzie z niej mały klopsik :)
ilona81
2006-06-14
14:22:50
Email
Hej, wlaczyli mi net ;) Gratuluje Dotko.. widzisz, twoj czas tez nadszedł :) moje małe przed wczoraj skończyły dwa miesiące, i sa juz dorodne i coraz to ciężejsze :P jest duzo pracy, ale jakoś sobie radze :) przywykłam do braku snu, poprostu :) pozdrawiam :)
dota
2006-06-18
18:10:25
Email
Hej Ilonko!!! Dziękuje za gratulacje :D Moja w poniedziałek będzie miała miesiąc, podziwiam Cię bo wiem ile roboty przy jednym, a co dopiero dwa takie małe szkraby :) buziaczki :D
ka_ma
2006-06-23
10:33:58
Email
cześć dzieczynki!! U nas wszystko ok, tylko trochę za gorąco!!!!! 29 czerwca mały skończy 3 miesiące jest fajowy i bardzo pogodny.Mikus przyniósł ze szkoly ospę ale mały nie zachorował ( dzieci karmione piersią do roku nie powinny zachorować gdyż maja od nas przeciwciała) U mie noce wyglądają super mały zasypia ok 20 i śpi do 3 rano. a póżniej juz co 2 godzinki je. chociaż dzisiaj w nocy budził sie i krecił bo bylo gorąco. ja już zaczynam się martwic powrotem do pracy-macierzyński kończy mi się 2 sierpnia. no jeszcze urlop!!!! ale od września wracam do pracy!!! mały wdzień jest juz bardziej aktywny i nie śpi tyle lubi jak zmywam i jak ćwiczymy. pozdrawiam was, buziaczki
dota
2006-06-26
14:36:21
Email
Hejka mamuśki!!! U nas też wszystko byłoby super, gdyby nie te upały ;) mi one nie przeszkadzają uwielbiam lato!!! Ale Nadia strasznie się męczy :( już było tak że w nocy potrafiła przespac 4-5 godz, a potem po 3 godz sie budziła, a teraz co godzinę najwyżej 2 (ale to już sukces) w dzień jest jeszcze gorzej, no ale już niedługo będziemy mogły wychodzić na spacerki same (ten połóg trwa za długo ;/ ) i nie bedziemy sie grzały w domciu :) buziaczki :) A Tobie Kama życzę oby ten wrzesień nigdy nie nadszedł ;) a tak wogóle z kim potem maluszek zostanie? myślałaś już nad tym? opiekunka, żłobek? a może masz kogoś w rodzinie kto mógłby sie zająć Mateuszkiem ?
ilona81
2006-06-27
13:29:31
Email
Hej dziewczyny, u nas tez sa straszne upały..juz nie wiem gdzie mam sie z dziewczynkami przed nimi chować :( jestem nie wyspana..ciągle zapocona..po porodzie czułam sie duzo lepiej niz teraz.. jestem wychudzona..tylko brzuszek wisi..był juz taki fajny ale od paru tygodni pojawił sie na nim jakiś pagurek prawdopodobnie maluchy coś przerwały w czasie ciąży, bądz to przepuklina jeszcze za wczesnie by strwierdzić.. mi kręci sie w głowie, która zresztą sstrasznie mnie boli całymi dniami.. na twarzy pojawiło się mnóstwo przebarwień..nie wiem skad dopiero teraz.. oj.. to chyba wszystko ze zmęczenia mam nadzieje, ze jak miną upały to i dolegliwości znikną..
ka_ma
2006-06-28
22:07:09
Email
cześć!!! Oj ilonko ty pewnie jesteś tak we wykończona!! Opieka nad dwojką maluchów to ciągłe wesołe miasteczko!!! :-))) mam nadzieję że jesteś pod opieką lekarza. zrób morfologię-może to anemia skoro tak gwałtownie chudniesz. napisz koniecznie ja się czujesz!!!! Dotka do matiego szukam opiekunki mam nadzieję ze znajdę kogoś odpowiedniego jest jeszcze trochę czasu. jeszcze może przez 2-3 tyg września pociągnę zwolnienie. ale póżniej muszę już wracać do pacy bo w pożdzierniku sa wybory samorządowe!!!! Mati 29 września skonczy pół roczku. strasznie mnie to przeraża. bede musiala wprowadzić mu mleko modyfikowane itd!! Ale to jeszcze chwilka chociaż czas lepi nieubłaganie. wczoraj byliśmy na szczepieniu mati waży 6550g!! duży z niego chłopczyk!!! jutro jedziemy do dermatologa na druga wizytę bo mati ma trądzik niemowlęcy ( teraz jest juz dobrze choc jeszcze pojawiaja sie krostki ale w porównaniu z tym co miał to drobnostka) bylismy juz tez u neurologa i mamy stymulowac malego cwiczeniami-ma napieta bardziej prawa strone ciała. cwiczenia sa bardzo fajne i mati bardzo je lubi. dzisiaj bylo juz chlodniej!!! mati byl juz spokojnieszy. bylismy 3 godz na dzialce u tesciowej w cieniu bylo super!!dotka ja mialam to samo w te gorace noce tez mati czesto sie budzil!! buziaczki dziewczynki!!! pa
dota
2006-06-30
13:58:09
Email
Hejka!!! U nas ostatnio było kilka chłodnych dni i mieliśmy trochę więcej snu nie tylko w nocy, ale i w dzień... ale znów zapowiadają upały.. ehh Nadia ma trochę zapadnięte ciemiączko byliśmy u lekarza... przybiera dobrze na wadze... no ale widać przy tych upałach za mało je... ehh a więcej nie chce :( Ostatnio wogóle jakoś tak dużo złego się dzieje teraz zauważyłam że źle pielęgnowałam fałdki na szyi i ma zdartą skórkę, pozatym na płatku uszka pojawiły sie jakieś krostki i nie wiem czy to uczulenie na płyn do kąpieli jonsona (używam do mycia włosków) czy przez to że troszkę wody dostało się do uszka i czy to w czymś mogło zaszkodzić?!? ~wcześniej za krótko obcięłam 2 paznokietki i były zaczerwienione... o jejkuś nieraz mi się wydaje ze nie nadaję się na bycie mamą i tylko krzywdę zrobię swojej dzidzi :( Sorki że tak się wyżalam pewnie i tak macie dość swoich problemów. Ilonko koniecznie zrób badania o których mówi Kama i dbaj o siebie choć wiem że przy dwójce maluszków to trudne zadanie, mi ledwo udaje sie cokolwiek zrobić przy mojej małej. Kama trzymam kciuki oby udało się znaleźć najwspanialszą opiekunkę dla Twojego aniołka :) a ja z jednej strony cieszę się ze na razie nie muszę myśleć o pracy, a z drugiej przeraża mnie to, dobra ale koniec narzekania!!! buziaczki :D
ilona81
2006-07-02
18:50:51
Email
Hej dziewczyny u mnie juz trochę lepiej:) ale ide ze sobą i dziewczynkami na morfologie w tym tygodniu.. upały dają sie we znaki, Natalka prawie nic nie je :( martwię się o nią.. na szczęście piją dużo herbatek, wiec nie grozi im odwodnienie.. jeszcze miesiąc temu Nati była o 2 cm wyższa od Alicji, obecnie Alicja przerosła ja o pół cm. Martwię się o Natalkę je połowe tego co Ala, ale lekarz mówi, ze przybiera na wadze w granicach normy więc nie ma sie o co martwić..mam nadzieje, ze to tylko chwilowy kryzys, poza tym maluszki sa bardzo silne, mają dokładnie 2,5 miesiąca i zaczynają gaworzyć..uśmiechają sie od ucha do ucha i bardzo lubia towarzystwo ;)trzymam kciuki za wasze dzidzie.i Dotka nie przejmuj się.. każda z nas popełnia błędy..i tak dla naszych pociech jesteśmy najlepszymi mamami na świecie ;)
dota
2006-07-04
22:34:09
Email
Hej dziewczyny!!! Ehh zmęczenie daje się we znaki, i nieraz mam takie wątpliwości. Wystarczy że Nadia pozwoli sie rodzicom wyspac a już swiat wyglada zupelnie inaczej. Ilonko ważne że dobrze Natalka dobrze przybiera... zobaczysz przejdą te upały i wszystko wróci do normy :)Moja kruszynka też różnie je nieraz strasznie się denerwuje... nie wiadomo dlaczego (podejrzewam że te upały jej nie leżą ;)bo w dzień jeździmy do dziadka - u niego trochę chłodniej w mieszkanku a wieczorem jak zjedziemy do nas to jest ukrop :( ale jakoś przetrzymamy. Najważniejsze że dobrze przybiera, bo raz się wystraszyliśmy ze ciemiączko za bardzo zapadnięte, ale pediatra uspokoiła nas ze wszystko oki waga dobra tylko troszke czesciej przystawiac do piersi :D Malutka sobie wesoło grucha i ślicznie się uśmiecha heh nawet przez sen :D pozdrowionka i całuski dla maluszków :*
21Aneta
2006-07-05
09:34:49
Email
Dziewczyny...Czy wy czasem nie powinnyście zmienić działu, co??? Na jakieś "Niemowlaczki kwiecień 2006" ??? No już!! :)))))))))))))
ka_ma
2006-07-21
13:07:37
Email
o rany zagladacie tu jeszcze!!!! u nas wszystko ok, mati waży 7 kg!!! jutro wyjeżdzamy nad morze.A od wrzesnia....dokladnie 4 wrzesnia wracam do pracy :-((( ( na pewno wtedy bede czesciej zagladala na forum) Pozdrawiam was wszystkie!!!! Buziaczki!! oj Anetka ma racje trzeba by się z tąd przenieść
ilona81
2006-07-22
13:50:41
Email
HEj.. moje małe juz oki.. jedzą normalnie..:) a przy tym są corazto bardziej kochane :) gruchają, gaworzą , wierzgają nóżkami i rączkmi.. są przednie ;)
Strona 32 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum