szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin na Kwiecień 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 30 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, następna
Napisano: Treść:
ka_ma
2005-10-12
Email
Cześć! Jestem mamą 6-letniego chłopca a w kwietniu spodziewam sie drugiego dzidziusia. Może ktoraś w Was też ma termin na kwiecień. muslę że bedzie o czym pogadać
ka_ma
2006-04-08
14:59:04
Email
cześć dziewczynki. U nas wszystko ok, Malutki mateusz jest grzeczny. zeby go tylko nie przechwalić jest bardzo grzeczny. Tylko je i spi. W nocy budzi sie raz między 1.00 a 2.00 na cyca i śpi dalej. Ja czuje sie coraz lepiej!!! Mama zdjeła mi szwy. Generalnie jest ok, szew swędzi ale to znaczy że się goi. Mam tylko straszny problem z brodawkami. Są bardzo rozcharatane!!!!! jak mały zaczyna ssać piekielnie boli. Jak pamiętam to jeszcze trochę potrwa zanim się wygoją!!! dziewczynki pozdrawiam Was bardzo , bardzo gorąco!!!! Życzę jak najmniej bolesnych porodów, zdrowych maluszków. Trzymam za was kciuki. A fotki będziemy sobie pokazywać jak wszystkie urodzimy!!!! Będzie miło jak każda b edzie mogła się pochwalić maleństwem!!! Pa
dota
2006-04-08
22:14:29
Email
Hej Ka_ma!!! bardzo sie cieszę że dobrze się czujesz no i że maluszek taki grzeczny :) A Ilonka i Pima teraz bidulki w szpitalach, ale mam juz nadzieję że są po porodzie i ze niedługo się odezwą. Dziewczyny ja cały czas trzymam kciuki, żebyście przed świetami do domku wróciły, całe szczęśliwe ze swoimi zdrowymi maluszkami :D pozdrówka :D
bondyrka
2006-04-10
20:05:33
Email
Dziewczyny wlasnie wracam od ginekologa,w srode o 8 mam sie stawic w szpitalu,przebija mi blony i poczekamy na skurcze,jak dobrze pojdzie to wieczorkiem synus bedzie z nami...hi hi jutro napisze,teraz zmykam
dota
2006-04-11
22:15:23
Email
Hej Bondyrko!!! Bardzo się cieszę że i w końcu Ty będziesz mieć swojego dzidzolka przy sobie. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło super i bez problemów. no i żeby dzieciaczek był zdrowy :) pozdrowionka papa
greoo
2006-04-13
15:53:07
Email
Cze Dziewczyny. Chciałam sie pochwalić ze też juz URODZILAM dokladnie 6 kwietnia a od niedzieli 9.04 jesteśmy już w domu. Urodziłam zdrową dziewczynke nazywa sie Asia, i dziś odebraliśmy jej akt urodzenia. Ogólnie poród był dla mnie cięższym przezyciem niż sie spodziewałam ale najgorsze było jednak leżenie w szpitalu już po. Słaba obsługa że tak to nazwe i problemy z karmieniem. Ciesze sie wiec ze mala byla zdrowa i udalo nam sie tak szybko wyjść. Ka_ma ozwij sie do mnie na maila jak znajdziesz chwile bo hcialam pogadac o karmieniu. Sa dwie szkoly zeby budzic dziecko co 2-3 godziny na karmienie lub zeby karmic tylko jak sie samo obudzi. Jak u ciebie z doswiadczenia wynika, co lepsze???ile twoj maly wazyl po porodzie?i jak przybiera na wadze??Ogólnie jak mozesz to napisz na mój mail, podam bo mam nowy MAGNYK@OP.PL. Pozdrawiam pozostałe Panie i jeśli macie ochote również piszcie. Do zobaczenia.
greoo
2006-04-13
15:54:24
Email
Aha dziś własnie minąl 1 tydzień życia Asi. Wow wow.Chcialam sie pochwalic. PAPA
gosiaczeq
2006-04-13
15:55:38
Email
Hello!Szukam USG 3D w Sczecinie.Pomocy!:)
pima
2006-04-14
15:58:33
Email
hej dziewczynki :) takze witam, greo ja tez urodzilam 6 kwietnia dziewczynke 3700 i 57cm dluga, mialam problemy z brodawkami, ale od dzis juz problem zniknal, dokladnie dzis dostosowalam podaz do popytu na mleczko i jest super. Moja Ewcia duzo spi, ladnie je i rest rozkoszna, chlopcy zareagowali super, tzn starszy bardziej opiekunczo a mlodszy olewacko ;) nie mialam naciecia, i nie wiedzialam, ze tak siwetnie mozna sie czuc po porodzie, wyszlam w drugiej dobie w sobote rano co u Was slychac ? bondyrko widze, ze w srode byl TEn wazny dzien, jak dojdziesz do siebie to napisz kilka slow Ilonko a co u Ciebie ? KaMa jak chlopcy ? starszy nie zazdrosny ? zycze wesolych swiat :)
ka_ma
2006-04-14
21:28:30
Email
cześc mamuśki i brzuchatki! gratulacje dla nowych mamusiek!! A wię na razie mamy przewagę dziewczynek!!! Ciekawe co dalej !!! Greoo i pima bardzo się cieszę że już macie wszystko za sobą!!!! Bondyrka, Ilonka i Dotka za was trzymam dalej kciuki!! dziewczyny Wesołych Świąt!!!!!! Pima Mikuś super reaguje na brata!!! Nie było jeszcze zadnych scen zazdrości!!!
dota
2006-04-20
15:10:28
Email
Hej dziewczynki!!! Gratuluję "dwutygodniowym" mamusiom!!! ale macie super!!! A ja musze się pochwalić ze w końcu się obroniłam i już mam szkołę z głowy i o jeden stres mniej :) A ciekawe co się dzieje z Ilonką i Bondyrką, nic się nie odzywają ale chyba dlatego że dzidziusie zabierają cały cenny czas :) mam nadzieję że taki8 jest powód i nic złego sie nie stało pozdrawiam i tzrymam kciuki za wszystkie mamusie co by miały mało problemów ze swoimi maluszkami ...a dużo radości :D
ilona81
2006-04-22
13:27:15
Email
Witajcie, wróciłam, po długiej hospitalizacji :( córusie urodziłam przez cc w nocy ze wtorku na środę 12,04.. Alicja - 49cm, 2300g, Natalia 50cm, 2500 g. są nie podobne, dwójajowe, dwa rózne charakterki :P ale całe i zdrowe, 10 Apgarów :) Ja odzywam sie dopiero teraz, gdyż dochodze powoli doiebie, tk jak ciaże swietnie znosiłam, tak ostatnie dni przed porodem i tuż po nim były koszmarne :( ciesze sie, ze juz po wszystkim i moge cieszyć się maleństwami w domu ;) daja mi popalić, o matko, ile przy dwójce jest roboty :/ jedna sie uspokaja, zaczyna płakać druga, i tak w koło macieja :P ale nie oddałabym ich za zadne skarby :) jak znajde dłuższą chwilę, to przesledze wasze zapiski, podczas mojej nieobcności :) pozdrawiam
ka_ma
2006-04-23
15:33:59
Email
aa
ka_ma
2006-04-23
15:41:01
Email
Ilonka gratulacje!!!! Super że dziewczynki zdrowe i wszystko u Ciebie dobrze!!!! bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję!! A tobie Ilonko życze duuużo wytrwałości!! mam nadzieję że mąż ci pomaga tak mi mój pomaga. Wyobrażam sobie ile przy dwójce jest roboty. prawda że pierwsza doba doba po cesarce to koszmar!!!!! Ja mam porównanie z naturalnym porodem!! Dotka a ciebie serdecznie pozdrawiam i trzymam za ciebie i twoje maleństo kciuki!!! na kiedy masz termin!!!! jeszcze nic nie wiemy o Bondyrce!!! Pozdrawiam
bondyrka
2006-04-24
11:38:38
Email
Czesc Dziewczynki,dopiero dzis znalazlam chwile by wejsc na internet,a wiec mialam miec wywolywany porod 13.04 jak wam pisalam,ale obylo sie bez tego,po poniedzialkowej wizycie u gina skurcze same przyszly,o 21 sie zaczelo,a o 4.14 Dominis byl na swiecie,porod przebiegl prawidlowo,choc bolalao okropnie,tymbardziej,ze nie dostalam zadnego znieczulenia,bo od poczatku mialam za duze rozwarcie.Teraz jest juz ok,synus wazyl 3840g jak sie urodzil,dostal 10 punktow i mierzyl 54cm,mnie caly czas boli krocze i saczy sie ropa,polozna sciagnela mi szwy i rzeczywiscie jest duzo,dozo lepiej,ale jeden sznureczek jeszcze wystaje,ona twierdzi,ze to szwy rozpuszczalne i ich sie nie wyciaga,zeby nie bylo zakazenia,ale ten sznurek jest gruby i juz minelo dwa tygodnie czy to mozliwe,zeby sie jeszcze nie rozpuscil??? Pomozcie
ka_ma
2006-04-24
11:58:44
Email
cześć Bondyrka!!!! GRATULACJE!!!! bardzo się cieszę że ty też nasz już poród za sobą!!! Gratuluje zdrowego i napewno pięknego maluszka!! Oj też był spory!!!! A jeżeli chodzi o szwy rozpuszczalne to jest to możliwe żejeszcze sie nie rozpuściły. ja też jak rodziłam pierwsze dziecko miałam taki problem. pamiętam że ten szew przeszkadzał mi okło miesiąca, aż byłam z tym u lekarza ale on stwierdził że tak musi być. A więc wytrwałości!!!! A jak maluszek??? grzeczny? Jak nocki? Karmienie? Pozdrawiam
ka_ma
2006-04-24
12:00:40
Email
DOTKA GRATULUJE MAGISTRA!!!!!! Super żejuą masz to z głowy!!! teraz tylko jeszcze maluszek przyjdzie na świat i będeziesz najszczęśliwszą osobą na świecie!! Bardzo Ci tego życzę, pozdrawiam
dota
2006-04-24
15:16:46
Email
Hej Mamusie!!! No I wielkie gratulacje Ilonko i Bondyrko Wy w końcu tez już ze swoimi pociechami :D bardzo się cieszę że wszystko się Wam udało i że macie zdrowe maluszki :D teraz tylko życzę Wam wszystkim aby maluchy dobrze się rozwijały i sprawiały jak najmniej problemów żebyście mogły odpocząć i szybko wrócić do formy!!! Trzymam mocno kciuki!!!
dota
2006-04-24
15:19:44
Email
Karinko bardzo dziękuje za gratulacje, ale niestety to jeszcze nie mgr ...na razie to licencjat :D A termin mam na 17 maja więc jeszcze sobie troche pochodze z brzuszkiem ...ale co tam to już tylko dni, a ciąża już donoszona i może zdarzy się coś wcześniej :D ...w razie co torby mam już spakowane :D pozdrawiam :D
bondyrka
2006-04-24
16:02:42
Email
Dzieki za gratulacje Mamuski,synus grzeczny jak aniolek,tylko je,spi i robi kupki,oj i to jakie... W ciagu tygodnia zuzylam cala paczke pieluszek-98szt.nie myslalam,ze tak to idzie,Ka_ma co do karmienia to mialam problemy spore,dopiero moja polozna srodowiskowa porzadnie mi powyciskala piersi i dosadzila tego brzdaca i teraz wreszcie pije sam,bez pomocy kapturka i be dopajania... Pozdrawiam
dota
2006-04-25
21:27:53
Email
Hejka!!! Bondyrko tylko pozadzrościć tak grzecznego maluszka i bardzo sie cieszę ze nie masz problemów z karmieniem. Mam nadzieję ze u mnie też nie będzie. A ja byłam dzis na ktg i usg dzidzia ma sie dobrze ...dalej potwierdza sie że to dziewczynka no i już waży 3 kg o jejciu chyba bedzie duży bobasek :D juz mam torby spakowane i tylko czekam na znak od córci ...ale jej sie nie spieszy heh pewnie jeszcze sobie troche poczekam w sumie to jeszcze trzy tygodnie. pozdrawiam :D
ilona81
2006-04-26
12:18:38
Email
Hej dziewczyny.. dotka, gratuluje dyplomu, reszcie pań, bobasków.. oj, moje dają mi popalić, w szpitalu karmiłam tylko piersią, miałam ogromną ilość pokarmu, starczało dla dwóch, bez problemu..teraz, dzieci objadają sie ile mogą i niestety w cycuszkach juz nie wystarcza..musze je dokarmiać i zaczął się problem kolek :/ całe noce i dnie nie przespane.. na szczęście mój mąż jest wspaniały,opiekuje sie maluszkami jak tylko może..kąpie, przewija, karmi, sprząta w domu..nie mogę narzekać..naprawde, jedynie w cigu dnia gdy ma inne obowiązki ja zostaje z małymi.. jedną przy cycyu, drugiej flache..jena kupa, druga kupa, i tak w koło :P terazpo wielkich żalach i płaczach kolkowych spią..biedactwa moje..tez bym sie zdrzemneła, ale niestety..pranie i prasowanie czeka.. ;( pozdrawiamy..
Basia.26
2006-04-26
13:00:49
Email
Ilona, gratuluje, ale byłam ciekawa co u ciebie:) no to masz dwa razy tyle tego matczynego miodu... ale i pieluszkowego smrodu;) hihi, wybacz, żarty się mnie trzymają:) jeszcze raz gratuluję, zawsze byłam ciekawa jak to jest mieć blixniaki:) fajnie masz, buziaki:)
dota
2006-04-27
18:54:10
Email
Cześć mamuski!!! dziękuje Ilonko za gratulacje :D już mam nareszcie to z głowy. A Tobie życzę dużo wytrwałości przy córeczkach. Już niedługo szcególnie jak kolki się skończą będzie o wiele lepiej :D ...i nie prasuj odpocznij sobie ...bo się wykończysz maluszkom sie nic nie stanie jak kilku ciuszków nie beda mialy wyprasowanych (prasuj tylko to co najważniejsze np. koszule męża ;) Pozdrówka :D
ilona81
2006-04-28
17:11:02
Email
Hej..no faktycznie, przy bliźniakach, to wszystko podwóje.. szkoda, ze ręce tylko jedne, które pod koniec dnia juz mi opadaja.. :/ ale. tak jak mówisz Dotka.. pare miechów, i bedzie gites :)
dota
2006-04-28
23:11:24
Email
Hejka!!! Dziewczyny ja nie wiem co sie ze mną dzieje. Od samego początku ciąży nie miałam takich zachcianek jak teraz. Mam ochotę na kanapkę z pasztetową z keczupem i rzodkiewkami i aż mi slinka cieknie na samą myśl ...a teraz sklepy pozamykane ...i cały dzien tak łaziłam zglądałam i nie wiedziałam co mi sie chce a teraz mnie taka ochota naszła na ta kanapkę ...ehhh
ka_ma
2006-05-09
10:03:11
Email
cześc dziewczynki!!!! Oj cos nam wątek spada!!!! Mamuśki nie mają czasu!!!!Dotka ja parę tygodni przed porodem też miałam takie napady apetytu. Tak jakbym chciała najeść się na zapas. I coś w tym jest!!!!! Teraz karmiąc piersią prawie nic nie moge jeść!!! od piątku wyeliminowałam tez z diety przetwory mleczne. Mateusz ma krostki na buzi. To prawdopodobnie trądzik niemowlęcy ale moja pediatra kazała odstawić bo równie dobrze może to być początek skazy białkowej. Dzisiaj idziemy na szczepienie. Mały jest nadal grzeczny i mało absorbujący. ale śpi już mniej w dzień. Rozgląda się i próbuje gaworzyć!!! W nocy bez zniam-czyli w spokojnie!!!! Pozdrawiam wszystkie. napiszcie co u was
dota
2006-05-10
10:56:49
Email
Hej mamuśki!! Jeszcze tydzień mi został do porodu a tu zupełnie nic :D wczoraj byłam na KTG dzidzia się wierci jak szalona zero skurczy, potem mi doktorka zrobiła jeszcze USG i stwierdziła że dzidzia bardzo dobrze sie czuje w moim brzuszku i to może być znak ze jeszcze sobie tam posiedzi (hehe mam nadzieje ze juz niedfługo :D) Kama masz super maluszka ...taki spokojny też bym tak chciała :) i trzymam kciuki zeby to sie jednak nie okazała skaza białkowa. A co do tej mojej kanapki to nawet jej wtedy nie zjadłam, a na nastepny dzień znowu było wszystko w porządku :D teraz czuję sie rewelacjyjnie, zupełnie jak nie w ciąży ...tylko ten brzuch jakiś taki wielki :D chyba coś za dużo zjadłam ;) Napiszcie coś wiecej jak sobie radzicie z maluszkami ...pewnie rosną jak na drożdzach no i jak sie wy czujecie?? buziaczki
ka_ma
2006-05-15
10:20:13
Email
OJ DOTKA!!!! To pewnie termin nasz na jutro. TRZYMAM KCIUKI!!! ZYCZĘ MAŁO BÓLU I ZDROWEGO MALUSZKA!!! TRZYMAJ SIE I ODEZWIJ SIE JAK TYLKO BEDZIESZ MOGLA. No chyba ze dzidzia nie bedzie się spieszyc!!!!
dota
2006-05-15
20:41:59
Email
Hejka!!! Karinko dziękuje za życzenia i mam nadzieję że tak bedzie. termin mam na 17, ale jak na razie zadnych skurczy ...no zobaczymy w koncu to i tak musi sie skończyć, a że cały czas czuję sie świetnie tak że nawet mi sie nie dłuży ...a wrecz odwrotnie czas leci w zastraszajacym tempie. Hihi ciekawe jak bedzie mi szybko leciał jak juz dzidzia bedzie!!! pozdrawiam
ka_ma
2006-05-29
14:21:21
Email
DOTKA CO U CIEBIE!!!!!!!MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPISZ COS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KARINA
dota
2006-05-29
18:05:18
Email
Hej mamuśki!!!! Urodziłam śliczną dziewczynkę tydzień temu 22.05 o 12.45 wszystko poszło migusiem przed 6 zaczęły sie skurcze o 9.45 byłam w szpitalu a o 12.45 już na świecie pojawiła sie moja kruszynka. Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie. Dziś już mamy pierwszy spacerek za sobą :D pozdrawiam dota :D
greoo
2006-05-31
16:08:40
Email
DZIEWCZYNY TO JA MAGDA DAWNO NIE ZAGLADALAM NA NASZ CZAT WIDZE ZE WSZYSTKIE JUZ JESTESMY MAMAMI GRATULUJE NIE WIEM JAK U WAS, BO BRZMI ZE INACZEJ NIZ U MNIE ALE JA OD URODZENIA JESTEM W AMOKU I SZCZERZE MOWIAC MOCNO BYLAM PRZERAZONA. TERAZ ASKA MA JUZ PRAWIE 2 MSC I JEST LEPIEJ.POSTARAM SIE ZAGLADAC ALE CZY ROZWAZALYSCIE ZMIANE TEMATU NASZEGO CZATA?? POZDR
dota
2006-06-02
21:03:17
Email
Hejka!!! Ale wszystkie mamusie mają teraz mało czasu :) Jak już pisałam poród miałam bardzo krótki i nie było aż tak źle (przynajmniej tak mi sie wydaje). Mała od razu zaczęła szukać cyca, tak ze odpukac na razie nie miałam problemu z karmieniem. w szpitalu bardzo sie nami opiekowali, bardzo miłe połozne i lekarki, choć bardzo chciałyśmy do domku. nie mogłam jakoś oka zmruzyć, byłam niewyspana ale szczęśliwa. a teraz też jakoś nam idzie choć są jakieś wątpliwości nieraz. jutro chyba jedziemy zważyć małą. wydaje mi sie ze jakoś mało kupek robi. no ale jutro zobaczymy bo raczej sie najada ładnie ssie i budzi sie na jedzenie. Teraz jest ze mną mąż i strasznie mi pomaga, także troche mam prościej, ale od wtorku idzie juz do pracki no i wtedy zobaczymy. brrrr trochę sie boję. buziaczki.
basienka25
2006-06-03
08:33:34
Email
Dota na pewno sobie poradzisz:))A tak wogóle to gratuluję córeczki:)) Co do kupek to nie martw sie na zapas,Moja Olcia od urodzenia robi kupke raz na tydzień( no ostatnio była 2 razy) i wszystko jest w jak najlepszym porządku.A ja sie cieszę, że nie ma częsciej, bo jak już zrobi, to hoho.A ten zapaszek;))
dota
2006-06-04
16:31:16
Email
Basieńko dziękuję za gratulacje i słowa otuchy. a dziś byliśmy zważyć małą i rzeczywiście tak jak pisałaś nie ma sie czym martwić niedługo bedzie z niej mały klopsik :)
ilona81
2006-06-14
14:22:50
Email
Hej, wlaczyli mi net ;) Gratuluje Dotko.. widzisz, twoj czas tez nadszedł :) moje małe przed wczoraj skończyły dwa miesiące, i sa juz dorodne i coraz to ciężejsze :P jest duzo pracy, ale jakoś sobie radze :) przywykłam do braku snu, poprostu :) pozdrawiam :)
dota
2006-06-18
18:10:25
Email
Hej Ilonko!!! Dziękuje za gratulacje :D Moja w poniedziałek będzie miała miesiąc, podziwiam Cię bo wiem ile roboty przy jednym, a co dopiero dwa takie małe szkraby :) buziaczki :D
ka_ma
2006-06-23
10:33:58
Email
cześć dzieczynki!! U nas wszystko ok, tylko trochę za gorąco!!!!! 29 czerwca mały skończy 3 miesiące jest fajowy i bardzo pogodny.Mikus przyniósł ze szkoly ospę ale mały nie zachorował ( dzieci karmione piersią do roku nie powinny zachorować gdyż maja od nas przeciwciała) U mie noce wyglądają super mały zasypia ok 20 i śpi do 3 rano. a póżniej juz co 2 godzinki je. chociaż dzisiaj w nocy budził sie i krecił bo bylo gorąco. ja już zaczynam się martwic powrotem do pracy-macierzyński kończy mi się 2 sierpnia. no jeszcze urlop!!!! ale od września wracam do pracy!!! mały wdzień jest juz bardziej aktywny i nie śpi tyle lubi jak zmywam i jak ćwiczymy. pozdrawiam was, buziaczki
dota
2006-06-26
14:36:21
Email
Hejka mamuśki!!! U nas też wszystko byłoby super, gdyby nie te upały ;) mi one nie przeszkadzają uwielbiam lato!!! Ale Nadia strasznie się męczy :( już było tak że w nocy potrafiła przespac 4-5 godz, a potem po 3 godz sie budziła, a teraz co godzinę najwyżej 2 (ale to już sukces) w dzień jest jeszcze gorzej, no ale już niedługo będziemy mogły wychodzić na spacerki same (ten połóg trwa za długo ;/ ) i nie bedziemy sie grzały w domciu :) buziaczki :) A Tobie Kama życzę oby ten wrzesień nigdy nie nadszedł ;) a tak wogóle z kim potem maluszek zostanie? myślałaś już nad tym? opiekunka, żłobek? a może masz kogoś w rodzinie kto mógłby sie zająć Mateuszkiem ?
ilona81
2006-06-27
13:29:31
Email
Hej dziewczyny, u nas tez sa straszne upały..juz nie wiem gdzie mam sie z dziewczynkami przed nimi chować :( jestem nie wyspana..ciągle zapocona..po porodzie czułam sie duzo lepiej niz teraz.. jestem wychudzona..tylko brzuszek wisi..był juz taki fajny ale od paru tygodni pojawił sie na nim jakiś pagurek prawdopodobnie maluchy coś przerwały w czasie ciąży, bądz to przepuklina jeszcze za wczesnie by strwierdzić.. mi kręci sie w głowie, która zresztą sstrasznie mnie boli całymi dniami.. na twarzy pojawiło się mnóstwo przebarwień..nie wiem skad dopiero teraz.. oj.. to chyba wszystko ze zmęczenia mam nadzieje, ze jak miną upały to i dolegliwości znikną..
ka_ma
2006-06-28
22:07:09
Email
cześć!!! Oj ilonko ty pewnie jesteś tak we wykończona!! Opieka nad dwojką maluchów to ciągłe wesołe miasteczko!!! :-))) mam nadzieję że jesteś pod opieką lekarza. zrób morfologię-może to anemia skoro tak gwałtownie chudniesz. napisz koniecznie ja się czujesz!!!! Dotka do matiego szukam opiekunki mam nadzieję ze znajdę kogoś odpowiedniego jest jeszcze trochę czasu. jeszcze może przez 2-3 tyg września pociągnę zwolnienie. ale póżniej muszę już wracać do pacy bo w pożdzierniku sa wybory samorządowe!!!! Mati 29 września skonczy pół roczku. strasznie mnie to przeraża. bede musiala wprowadzić mu mleko modyfikowane itd!! Ale to jeszcze chwilka chociaż czas lepi nieubłaganie. wczoraj byliśmy na szczepieniu mati waży 6550g!! duży z niego chłopczyk!!! jutro jedziemy do dermatologa na druga wizytę bo mati ma trądzik niemowlęcy ( teraz jest juz dobrze choc jeszcze pojawiaja sie krostki ale w porównaniu z tym co miał to drobnostka) bylismy juz tez u neurologa i mamy stymulowac malego cwiczeniami-ma napieta bardziej prawa strone ciała. cwiczenia sa bardzo fajne i mati bardzo je lubi. dzisiaj bylo juz chlodniej!!! mati byl juz spokojnieszy. bylismy 3 godz na dzialce u tesciowej w cieniu bylo super!!dotka ja mialam to samo w te gorace noce tez mati czesto sie budzil!! buziaczki dziewczynki!!! pa
dota
2006-06-30
13:58:09
Email
Hejka!!! U nas ostatnio było kilka chłodnych dni i mieliśmy trochę więcej snu nie tylko w nocy, ale i w dzień... ale znów zapowiadają upały.. ehh Nadia ma trochę zapadnięte ciemiączko byliśmy u lekarza... przybiera dobrze na wadze... no ale widać przy tych upałach za mało je... ehh a więcej nie chce :( Ostatnio wogóle jakoś tak dużo złego się dzieje teraz zauważyłam że źle pielęgnowałam fałdki na szyi i ma zdartą skórkę, pozatym na płatku uszka pojawiły sie jakieś krostki i nie wiem czy to uczulenie na płyn do kąpieli jonsona (używam do mycia włosków) czy przez to że troszkę wody dostało się do uszka i czy to w czymś mogło zaszkodzić?!? ~wcześniej za krótko obcięłam 2 paznokietki i były zaczerwienione... o jejkuś nieraz mi się wydaje ze nie nadaję się na bycie mamą i tylko krzywdę zrobię swojej dzidzi :( Sorki że tak się wyżalam pewnie i tak macie dość swoich problemów. Ilonko koniecznie zrób badania o których mówi Kama i dbaj o siebie choć wiem że przy dwójce maluszków to trudne zadanie, mi ledwo udaje sie cokolwiek zrobić przy mojej małej. Kama trzymam kciuki oby udało się znaleźć najwspanialszą opiekunkę dla Twojego aniołka :) a ja z jednej strony cieszę się ze na razie nie muszę myśleć o pracy, a z drugiej przeraża mnie to, dobra ale koniec narzekania!!! buziaczki :D
ilona81
2006-07-02
18:50:51
Email
Hej dziewczyny u mnie juz trochę lepiej:) ale ide ze sobą i dziewczynkami na morfologie w tym tygodniu.. upały dają sie we znaki, Natalka prawie nic nie je :( martwię się o nią.. na szczęście piją dużo herbatek, wiec nie grozi im odwodnienie.. jeszcze miesiąc temu Nati była o 2 cm wyższa od Alicji, obecnie Alicja przerosła ja o pół cm. Martwię się o Natalkę je połowe tego co Ala, ale lekarz mówi, ze przybiera na wadze w granicach normy więc nie ma sie o co martwić..mam nadzieje, ze to tylko chwilowy kryzys, poza tym maluszki sa bardzo silne, mają dokładnie 2,5 miesiąca i zaczynają gaworzyć..uśmiechają sie od ucha do ucha i bardzo lubia towarzystwo ;)trzymam kciuki za wasze dzidzie.i Dotka nie przejmuj się.. każda z nas popełnia błędy..i tak dla naszych pociech jesteśmy najlepszymi mamami na świecie ;)
dota
2006-07-04
22:34:09
Email
Hej dziewczyny!!! Ehh zmęczenie daje się we znaki, i nieraz mam takie wątpliwości. Wystarczy że Nadia pozwoli sie rodzicom wyspac a już swiat wyglada zupelnie inaczej. Ilonko ważne że dobrze Natalka dobrze przybiera... zobaczysz przejdą te upały i wszystko wróci do normy :)Moja kruszynka też różnie je nieraz strasznie się denerwuje... nie wiadomo dlaczego (podejrzewam że te upały jej nie leżą ;)bo w dzień jeździmy do dziadka - u niego trochę chłodniej w mieszkanku a wieczorem jak zjedziemy do nas to jest ukrop :( ale jakoś przetrzymamy. Najważniejsze że dobrze przybiera, bo raz się wystraszyliśmy ze ciemiączko za bardzo zapadnięte, ale pediatra uspokoiła nas ze wszystko oki waga dobra tylko troszke czesciej przystawiac do piersi :D Malutka sobie wesoło grucha i ślicznie się uśmiecha heh nawet przez sen :D pozdrowionka i całuski dla maluszków :*
21Aneta
2006-07-05
09:34:49
Email
Dziewczyny...Czy wy czasem nie powinnyście zmienić działu, co??? Na jakieś "Niemowlaczki kwiecień 2006" ??? No już!! :)))))))))))))
ka_ma
2006-07-21
13:07:37
Email
o rany zagladacie tu jeszcze!!!! u nas wszystko ok, mati waży 7 kg!!! jutro wyjeżdzamy nad morze.A od wrzesnia....dokladnie 4 wrzesnia wracam do pracy :-((( ( na pewno wtedy bede czesciej zagladala na forum) Pozdrawiam was wszystkie!!!! Buziaczki!! oj Anetka ma racje trzeba by się z tąd przenieść
ilona81
2006-07-22
13:50:41
Email
HEj.. moje małe juz oki.. jedzą normalnie..:) a przy tym są corazto bardziej kochane :) gruchają, gaworzą , wierzgają nóżkami i rączkmi.. są przednie ;)
Strona 30 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum