szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin na Kwiecień 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, następna
Napisano: Treść:
ka_ma
2005-10-12
Email
Cześć! Jestem mamą 6-letniego chłopca a w kwietniu spodziewam sie drugiego dzidziusia. Może ktoraś w Was też ma termin na kwiecień. muslę że bedzie o czym pogadać
ka_ma
2005-10-12
16:20:00
Email
nikt nie rodzi w kwietniu?? :-( Ja zdecydowałam sie na szpital na Żelanej, zapisałam sie do dr Siekierskiego.
ilona81
2005-10-13
16:25:58
Email
Hej.. jak to nikt.. ja rodze w kwietniu.. :D ale niestety bede pierworódką, i narazie wszystko mnie przeraża...:( ogromnie pragnę, ijuz nie moge doczekać sie tego maluszka, ale przeraża mnie ciąza, poród, połóg i wszystko co z tym związane.. Jestem w 14 t.c. objawy i dolegliwości książkowe..teraz zaczęły się omdlenia, których nigdy w zyciu nie doswiadczałam..za dwa tygodnie wychodzę za mąż, boje się że spotka mnie to podczas ślubu.. :( nie wiesz, czy sa na to jakieś sposoby?? pozdrawiam..ilonka
ka_ma
2005-10-13
18:28:47
Email
cześc Ilonka!!! ja jak błyłam w ciąży z synkiem też w czwartym miesiący wychodziłam za mąż. Myślę że na omdlenia nie ma skutecznego sposobu na twoim miejscy unikałam bym wychodzenia z domu bez drugiej osoby.!!:-)). Nic sienie marw bedzie dobrze!!!! Pozdrawiam
dota
2005-10-14
14:02:45
Email
Hej ja bede rodzić w maju o ile wszystko dobrze sie ułoży. ale na razie jestem przeziębiona i już nie wiem co ze sobą robić. pozdrawiam. P.S. to będzie mój pierwszy dzidziuś
ka_ma
2005-10-14
19:20:43
Email
Ja jestem od dwóch tygodni na zwolnieniu. Właśnie zaczęło się od przeziębienia....katar, kaszel, tem nie miałam. Mleczko, miodek, syropek Stodal i było lepiej. Niestety po któtkiej poprawie rozchorowałam się jeszcze bardziej. Od poniedziałku biorę antybiotych oczywiście wszystko pod kontrolą lekarza. Jest już dużo lepiej. A więc wskakuj do łóżka i dbaj o siebie. jeżeli nie będzie lepiej proponuje udać się do lekarza. Pozdrawiam. Mój synek urodził się 14 maja.
dota
2005-10-16
18:31:08
Email
Prawie cały piątek i sobotę przeleżałam w łóżeczku, dziś musiałam iść na uczelnię bo niestety ćwiczenia są obowiązkowe :(, ale i tak już o wiele lepiej się czuje :))). za mlekiem nie przepadam ale kuruję się wodą z cytryną i miodkiem, no i przede wszystkim czosnek. trochę się smaruję i wdycham amol... tylko nie wiem czy to nie zaszkodzi (bo to na alkocholu). mam nadzieję że mi się już nie pogorszy. a Tobie ka_ma życzę szybkiego powrotu do zdrowia no i żadnych więcej chorób. pozdrawiam. A jak Twój synek ma na imię ...coś mi mówi że też to będzie chłopczyk ...ale na razie tylko przeczucie :)
ka_ma
2005-10-16
22:21:15
Email
Witaj Dota! bardzo sie ciesze,że czujesz się lepij ale uważaj na siebie. mi pani doktor też mówiła o amolu. ja nie stosowalam ale jest bezpieczny. Możesz się nim również nacierać. Moj synek ma naimię Mikołaj. Jak byłam z nim w ciąży za każdym razem na USG mówili że będzie dziewczynka. A tu niespodzianka. Dzisiaj przy 3d i 4d o pomyłkę trudniej. Nie mogę się doczekać 20 tygodnia wtedy pewnie sie dowiem kogo moszę pod sercem. Jutro do pracy po dwóch tygodniach nieobecności pewnie bedzie sporo do zrobienia. Pa
ilona81
2005-10-17
17:12:18
Email
Hej mamuski..witam was..jak sie czujecie? Ja niewiedzac czemu mialam goraczke w nocy z soboty na niedziele.. hmm.. nie mam kataru, ani gardlo nie boli..tylko czułam sie słaba, zmęczona.. no i temperatura..ale przyszła teściowa leczyła mnie herbatkami i jest lepiej.. Na gorączkę wzięłam paracetamol, słuszałam, zy tylko ten można.. miejmy nadzieje, ze do wesela bede zdrowa.. jutro przymiarka sukni, nie mogę si edoczekac.. :D Pozdrawiam..
ilona81
2005-10-17
17:18:09
Email
A Ka_ma nawiązując do ślubu.. :P u mnie to będzie 16 tydzień ciąży..licząc tak po doktorowemu, od ostatniej miesiączki.. Mam pytanko.. Było widać brzuszek?? No i jak z imprezowaniem.. nie męczyły cię tańce? Boje się, ze sie przemęcze i malutki ucierpii :( a poza tym.. to nie znam jeszcze płci..ale jakoś tak.. przeczuwam , że to będzie on :)
dota
2005-10-17
17:54:43
Email
Cześć Wam! Miło mi się do Was odezwać :) Ja na szczęście (...a może i nie) pracuję tylko 3 dni w tygodniu więc jeszcze dziś mogłam sobie poleniuchować :)Ale jutro niestety znowu do pracy. do 20 tygodnia to u mnie daleko, ale w sumie sama nie wiem czy chce znac płeć dzidzusia. choć pewnie ciekawość mnie zje :) Jeszcze nikomu z rodzinki nie powiedzieliśmy o dzidziusiu i na razie nie mogę się doczekać jaka będzie ich reakcja. Ilonko trzymam kciuki żebyś czuła się super nie tylko w dniu wesela. I mam nadzieję Ka_ma że nie wymęczyli Cię dziś w pracy ;) pozdrawiam dota
ilona81
2005-10-17
21:14:44
Email
No.. ja też mam nadzieje, ze poczuje się lepiej.. ciesze sie, ze Tobie Dota humorek dopisuje..oby tak dalej.. ;)
ka_ma
2005-10-18
10:53:05
Email
cześć Dota!! cześć Ilona!!Strasznie się cieszę że tu zajrzałyście i możemy sobie tak po babsku pogadać.Ja jak brałam ślub byłam w 15 tygodni i wydaje mi się ze w kościele nic nie było widać. zamawiałam suknię 38 i bałam się że nie wejdę albo będzie trzeba ją przerabiać, nic podobnego, pasowała jak ulał..Pod koniec wesela byłam spuchnięta i to już widać na ostatnich zdjęciach. Ale na poprawinach już miałam brzuszek. Emocje, całe to zamieszanie a póżniej emocje opadły, stres minął i brzuszek wyskoczył!! :-))) Coś w tym czyba jest bo teraz brzuszek wyskoczył zaraz po tym jak powiedziałam w pracy dyrektorowi w 14 tygodniu. Na weselu bawiłam się wspaniale, nie skakałam...jak to na weselu tańce jedzenie, tańce jedzenie bedziesz miała czas zeby odpocząć.Ja dla swojego spokoju byłam tuż przed ślubem u lekarza. Będzie dobrze nic sie nie martw i ciesz sie ta chwilą. Dota cieszę sie że lepiej się czujesz. A na ból gardła mam rewelacyjny sposób. 3 łyżki mielonego siemienia lnianedo ( jkest w aptekach kosztuje jakieś 5 zł) zalewasz ciepłum mlekiem i dodajesz miód. Ja łyżeczkę ale można 2,3. Mówię Ci rewelacja.Można pić stodal i drosetux. Ja mam bardzo fajną pracę. Myslę że idealną dla mam. Pracuję w administacji samorządowej i mam bardzo fajnego dyrektora. a więc w pracy ok oczywiście jest trochę zaległości ale dam radę. Pozdrawiam was cieplutko..!!!! :-))) Karina
ilona81
2005-10-18
12:46:34
Email
Witka..własnie wróciłam z przymiarki sukni :D dzięki Bogu mam wiązany gorsecić, i domyślam sie, ze z biegiem dnia na weselu bedzie trzeba go luzować.. :P ważne by nie ściskał dzidzi..:P mile spędzonego czasu w pracy życze Karinko ;)
ka_ma
2005-10-18
13:07:42
Email
A dziekuję bardzo :-) A którego listopada ten wielki dzień!!!! Buziaki
ilona81
2005-10-18
13:16:12
Email
29 pażdziernika, godzina 13,00
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum