szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin na sierpień 2008


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 16 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,
Napisano: Treść:
agata27
2008-04-03
Email
Witam wszystkie przyszłe mamusie które maja termin na sierpień tego roku - ja mam na początek i juz nie moge się doczekać, chociaż mam pewne obawy związane z porodem... Mam nadzieje że dołączycie do wątku żeby wymienić się radami, obawami i szczęściem związanym z oczekiwaniem na maluszka :)
anka729
2008-12-01
08:34:29
Email
Oj, wyszło na to, że wciskam dzieciom jedzenie :/. Normalnie nie każę im jeść, bo tyle pisze w tabelce i tak musi być. To była konkretna sytuacja. Nie chcieli jeść i lekarka powiedziała, żeby im dłuższe przerwy robić. Rano zjedli bardzo mało(stwierdziłam, że zgłodnieją to zjedzą następnym razem), po 5 godzinach (doszłam do wniosku, że przerwa musi być naprawdę długa) dałam jeść i efekt był ten sam :(. Dwa razy pociągnął i koniec - dlatego dawałam tą strzykawką. Teraz już jest lepiej - dla mnie ważne jest, że zjadają po 120 (choć ostatnio nawet udaje się 150). Nie muszą jeść nie wiadomo ile. Ale jak widzę, że mały wcale nie chce a za chwile jest zły (wiadomo - trochę, bo dziąsła a trochę przez głód) a butla nadal nie wchodzi to trzeba inny sposób znaleźć. Poza tym przy bólu jamy ustnej (Mikołaj miał jakieś afty) nawet sam chętnie jadł strzykawką, bo nie trzeba było ciągnąć, więc go nie bolało :D. Ja się całkowicie zgadzam, że nie ma co na siłę dawać, zwłaszcza jeśli dzieciaki ważą prawidłowo, ale to było po tym jak sporo schudli (przez chorobę) a potem jeszcze ten brak apetytu - coś musiałam zrobić, bo nie chciałam mieć dzieci w szpitalu pod kroplówką! Na szczęście jest lepiej i mam nadzieję, że tak zostanie :). Trzymajcie się!
alicja83
2008-12-21
20:47:11
Email
Wesolych Świat, duzo sniegu, radosci i zdrowka Wam dziewczyny i waszym pociechom (mezom rowniez ;))
Strona 16 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum