szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Zabawne powiedzenia naszych pociech:)))


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 11 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, następna
Napisano: Treść:
sylwia
2006-07-12
Email
Jako, że z racji wakacji :))) mam dużo wolnego czasu, udzielam sie na forum bardziej i przychodzą mi do głowy różne pomysły na tematy. Coraz więcej naszych pociech mówi, więc co powiecie, żeby pochwalic sie nowymi, zabawnymi słówkami naszych maluchów? Koniecznie ze słownikiem języka polskiego :))))).
Joanna26
2009-09-07
16:31:01
Email
Ostatnie "zabawne" (?) powiedzenie mojego dziecka - jak cos zepsuje: "Nie szkoooodzi! Kupimy drugie!" - dotyczy wszystkiego, wlasnej raczki, ktora "sie zlamala" tez... Zalala sie dzis dokladnie pitym soczkiem, czekalysmy na uatobus na przystanku, Emi mowi - "Nie szkooodzi", starsza pani malo nie spadla z lawki...
ciekawa
2009-09-08
20:55:40
Email
"a cio to" sama odpowiada-"nić", do kłapouchego-"am am?...nie!!! to nie!!". Na ostre pytanie..Natka chcesz w dupe?! odp-"nie dziekuje". Baciu-babciu. Jak nie chce siedzieć z babcią to "nie dziekuje baciu". Patiti-patyki(rzucanie z mostu-ulubiona zabawa) "nemoge nemoge beć"-oznacza nie mogę wejść, zejść, wyjąć
bea1978
2009-09-09
08:13:23
Email
Czaruś - co jadłeś w przedszkolu??- dobra dupa była mamusiu :)panie też się śmieją, że Czaruś na zupke mówi dupka ;)
Joanna26
2009-09-10
10:22:45
Email
Z podobnej serii... Powtorz slowo - mowi do Emilki jej laptop - "balon" - Emi mowi balon, "elipsa" - Emi mowi elipsa, "zrebak" - Emi mowi jebak.
agnieszka_z
2009-09-18
18:18:47
Email
My ostatnio uczymy sie wierszykow- ja zaczynam zdanie, chlopcy koncza. Uczymy sie "Z popielnika na Wojtusia", dochodze do momentu "byla sobie raz krolewna" i mowie "byla sobie raz..."- chlopcy zgodnym chorem na pol ulicy- "Kurwa!!!" I te zadowolenie na ich buziach kiedy przechodzaca pani zaczela az klaskac z wrazenia nie wspominajac o salwie smiechu :) zeby nie bylo- nie przeklinamy przy nich i w zyciu tego slowa nie slyszeli, tylko tak sobie zdrobnili krolewne :)
Joanna26
2009-11-16
10:36:53
Email
Moje dziecko ostatnio bardzo lubi uzywac wyrazen "daje slowo" i "no cos ty", przy czym mowi tak rozciagajac: no cooos ty:)
ciekawa
2009-11-30
18:04:21
Email
zgubiłam kolczyk...i marudziłam z tego tytułu a moje dziecko: mamusiu ciemu pacieś? Bo zgubiłam kolczyk:( o jejku jejku nie pać mamusiu-boska jest:) przytuliła mnie i klepała po plecach na pocieszenie:)
nelli
2009-12-04
16:32:20
Email
Mój syn uczył się alfabetu. Wymawiał kolejne literki, dodając do każdej z nich jakieś słowo. Tak więc było: A - jak auto, B - jak babcia, C – jak ciastko itd. Na końcu było Z – jak koń:)
karolina
2009-12-06
20:22:22
Email
kupiłam mojemu 3.5 letniemu synkowi garaż po złożeniu go przybiega do mnie i mówi "mamusiu jesteś wspaniała i kochana zawsze o takim marzyłem"..po chwili dodaje "we śnie".
Joanna26
2009-12-07
12:20:51
Email
:))))
Moja mama do Emili: chodz, umyjemy dupke, dostaniesz kasze i pojdziesz spac. Emila sie ociaga, nie chce sie isc myc, w koncu mowi: A czy moge dostac kasze bez dupki?
kyja
2009-12-07
15:54:24
Email
hehehe!! uśmiałam się z tej dupki:)!!!
Joanna26
2009-12-08
08:38:15
Email
My tez:) To nasz ostatni rodzinny hicior. Ale generalnie takie mowiace juz dziecko dostarcza rozrywki swoimi komentarzami:) Kiedys odebralam tel. i pytam meza - "Co tam Lukaszku", a Emi na to z radoscia: "Czy to nasz Lukaszek dzwoni?". A kilka dni temu, kiedy uslyszala, ze tata pojechal kupic sobie narty, to jej odpowiedz - typowo babska:)) - brzmiala: "Jak to?! Drugie??":))) Tez sie usmialam, musialam jej wytlumaczyc, ze pierwsze sprzedal, bo byly zle dobrane.
Joanna26
2009-12-09
10:00:34
Email
Mam jeszcze jedno. Emila na pytanie co bylo na obiad w przedszkolu odpowiada "Nie bylo pierogow". Ostatnio powiedziala, ze byly kluski. A co jeszcze? Nie bylo ziemniakow, nie bylo czegos tam, czegos tam. Po dłuzszej chwili: Aha, i nie bylo pierogow.:))))
Sylwetkar
2010-01-16
18:31:17
Email
to może dołącze i Zuzikowe powiedzonka np gałgan( kałuża) i coś co sie wszystkim podoba na pytanie kto jest u babci odp TAKA CHAŁA( pies wabi sie tarka)
Sylwetkar
2010-01-16
18:31:48
Email
kolejny dzień z życia łobuza...ksiądz przyszedł po kolędzie,pomodlił sie ,pochlapał wszystkich wodą, siada patrzy na naburmuszoną Zuzie i pyta "a co Tobie sie nie podoba ? czemu masz taką minke?" na to mała Zuzia wyciągając paluszek w str księdza "PAN"
Joanna26
2010-01-18
13:59:40
Email
Swietne:)) A co ksiadz na to? Okazal poczucie humoru?
Z opowiesci koledowych ja mam jedna od znajomej. Jej coreczka jest bardzo rodzinna, kazda zabawe przerabia na zabawe w dom. Przyszedl ksiadz, dal dziecku obrazek - Matka Boska z Jezuskiem. A mala na to trzezwo: "A gdzie jest tata"? :))) (Wizyta ksiedza generalnie sie jej nie podobala, jak zaczal sie zbierac do wyjscia, wykrzyknela z ulga: O, juz idzie!) U nas koleda w srode, ciekawe jakich atrakcji dostarczy nam nasze dziecko:)) Po oplatkach Emila dopytywala sie, gdzie sa te male obrazki, co jej dal te INNY TATA!!!!
Sylwetkar
2010-01-18
15:41:12
Email
ksiądz na szczęście posiadał poczucie humoru a co na innego tate? tato
Joanna26
2010-01-19
10:33:16
Email
Nasz tata oslupial, jak mu to opowiedzialam:)) Okolicznosc lagodzaca byla tak, ze jak ksiadz wyszedl, jeszcze sie za nim drzwi nie zamknelu, a Emila zapytala: Kto to byl? To tez opowiedzialam PRAWDZIWEMU tacie;)
Magdalenka
2010-02-23
08:28:59
Email
moja oleska (2,5 lata) przychodzi do mnie kilka dni temu i oznajmia powaznym glosem: mam dla ciebie zla wiadomosc! ktos mi ukradl cukierki!
Magdalenka
2010-02-23
08:30:31
Email
ola jeszcz niedawno na fryzure mowila: SILULA
basienka25
2010-02-23
10:08:31
Email
A jadłyście może cukierki gazowane:) To oczywiście zozole:)
karolina
2010-02-23
12:30:56
Email
mój synek 3.5 lat mówi raz do mnie"mamusiu kochana jak się ciesze że Ciebie mam bardzo,bardzo się cieszę że wybrałem Ciebie na swoją KOBIETĘ" za chwilę pyta mamusiu a jakby jakieś inne dziecko wybrało Ciebie na swoją kobietę t tez byłoby to Twoje dziecko nie?
Joanna26
2010-02-25
09:44:40
Email
Mamo, ile mozna siedziec w sklepie?

Oczywiscie wplyw tatusia...
kyja
2010-02-25
13:22:07
Email
hehe, jak nic wpływ taty:)Asiu, masz córeczkę-przekabać ją koniecznie na swoją stronę:)
Magdalenka
2010-03-01
07:55:36
Email
moje dziewczyny sie bawia. julia pyta ole (ktora miala byc pieskiem chyba): a kim ty jestes? na to ola: KOBIETA!
Joanna26
2010-07-05
13:31:30
Email
Nasz ostatni hit. Moja mama pyta sie Emilki, czy bedzie grzeczna podczas podrozy pociagiem. A Mila na to: Chyba tak, ale nie wiem, bo jeszcze z toba pociagiem nie jechalam. :))
A z innej beczki - Mila narysowala krzyz i mowi, ze to pan. Lukasz na to, jaki pan? No taki pan - odpowiada dziecko - w kosciele widzialam.
Joanna26
2010-07-25
21:37:10
Email
Hmmm... znowu ja... Ale jak sie nie podzielic?:)
Łukasz do rozkrzyczanej i rozmarudzonej Emilki: - Bylismy na wycieczce, dostalas balonik, dostalas stempelki, czego ci jeszcze do szczescia potrzeba?!!
Mila na to trzezwo i calkiem serio: - Czekolady.
kyja
2010-07-25
21:56:16
Email
Emilka dobra jest:)!!wyrośnie na konkretna babkę,hihi:))
Magdalenka
2010-08-03
12:51:00
Email
zaczepilam glowa o lep na muchy. jula, widzac to wola do mnie z nagana w glosie: zapomnialas sie schylic! KOBIETO! MASZ MOZG, MUSISZ MYSLEC!
Joanna26
2013-05-06
13:48:15
Email
Przypomniał mi się ten temat, więc odświeżam:) Nasza sześcioletnia córcia jest zdecydowanym domatorem. Wszędzie (poza przedszkolem;) trzeba ją końmi wyciągać. Nie zrażając się jej protestami, często jeździmy na niedalekie wycieczki do lasu, nad jakąś wodę itp. A co możemy podczas nich usłyszeć? Ostatnie uwagi: w odpowiedzi na propozycję obserwowania natury "Chciałabym już wracać obserwować obyczaje domowe". Po powrocie do domu: "No i pół dnia zmarnowane!". Inna wycieczka, w opinii dziecka udana: "Dzień był w dechę" (nie używam, nie wiem, skąd zna takie wyrażenie;). Po spacerze, podczas którego wyjęczała się za wszystkie czasy i napsuła nam sporo krwi: "Całkiem fajnie było, warto było się przejść". Czasami nie wiem, czy się śmiać, czy płakać;))
Strona 11 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum