szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Problem ze spaniem!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 14 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,
Napisano: Treść:
lidiamital
2006-10-17
Email
Dziewczyny, poradźcie mi coś mały zaczna 6 msc.,a w nocy wybudz się co chwila to znaczy: usypia o koło 20, 20.30 budzi się już po godzinie i tak wkółkodo rana czasem w nocy wogóle się wybudzi i nie chce spać naszenie nie pomaga, zaczął też płakać przez sen. Nie wprowadziłam nic nowego do jedzonka, karmię piersią i zupkę podaję. Nie ma temp.,a dziąsełka też normallnie wyglądają w dzień przesypia maksymalnie 2 godziny. Jestem coraz bardziej zmęczona i rozdrażniona sypiam po 2,4 godziny na dobę mam dosyć. W dzień zały czas na rękach z krótkimi przerwami kiedy się zabawi. Może któraś z was przechodziła przez coś takieg?
Atka
2007-01-16
16:10:10
Email
LIDII jeśli widać mu białą plamę na dziąśle to tak do kilku dni powinno mu sie przebić przez dziąselko zabek. Ja już nie karmie mikiego (rozchorowałam sie, dostałam gorączki i straciłam pokarm).Daję mikiemu bebilon sojowy, bo on oprócz mojego mleka nic nie tolerował. Nie dość ze normalnie miał od urodzenia kolki to potem to była masakra. Przeszliśmy przez wszystkie mleka (najgorszy okazał sie Nan), ten sojowy bebilon okazał sie naszą ostatnią deską ratunku.Pediatra nie przepisała mikiemu zadnych leków. Powiedziała że wierzy mi ze te wrzaski sa trudne do wytrzymania, ale mamy to wytrzymać przynajmniej do 1,5 roku i potem (jak to okresliła)zobaczymy jak nie przejdą. Stwierdziła ze do 2 lat to normalne.Dzieci takie to sporadyczna ezdkosc ale bywają.Wczoraj dał nam tak popalić ze usnęlismy z nim w ubraniach (mąż w koszuli i krawacie bo wcisnęłam mu go zaraz jak tylko stanął w drzwiach) IFFCIA!!! gratuluję ząbków, jak już je sfotografujesz to daj znać - trzeba je koniecznie uwiecznić w galerii Szymusia!!!
Strona 14 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum