szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - termin na kwiecień 2008


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 18 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,
Napisano: Treść:
kasia22
2007-11-20
Email
zakładam ten temat, ponieważ sama mam termin porodu na kwiecień 2008, dokładnie na 20 kwietnia. Czy są dziewczyny, które też tak jak ja będą rodzić w kwietniu. Piszcie
Kaczuszka
2008-06-15
10:48:02
Email
Jetsem jestem a własciwie jestesmy ja i Gabrysia :) juz w domu i wreszcie mama na chodzie. Gabrydia urodziła sie 30 maja o 20.30. Niestety poród był wywyływany. Z podowdu wysokiego cisnienia spedziłam prawie dwa tygodnie w szpitalu a na koniec wywołali poród co niestety sprawiło ze trwał o 10 godzin i był ciezki. Sam moment rodzenia trwał tylko 15 minut wiec mała nie była wymeczona ale dosjc do tych 15 minut to trzeba sie nameczyc. Tatus rodził z nami i chyba tylko dzieki niemu udało nam sie szczesliwie dotrwac do konca. Połóg kolejna masaka, jakos ciezko to wszytsko przeszłam. Wzywalismy nawet karetke do mnie bo miałam straszny skurcz macicy, ale juz jest ok jestesmy całe iszczesliwe w domu. Mała wzyła 3800 i ma 54 cm ale juz widze e wazy sporo wiecej w czwartek pierwsza wizyta u lekarza i wszystko bedzie jasne ale mału klocek z niej :) Jest kochana słodka i podobna do taty :) wszyscy pisza zebym wysłała im zjdecja małego Mareczka czyli Tatusia :) Ciesze sie ze najgorsze juz za mnaale nie bedzie mi łatwo zdecydowac sie na kolejne dziecko. Pozdrawiam Was i wasze maleństwa!
grubasek
2008-06-21
10:26:39
Email
Gratuluję Kaczuszko!!! No to Gabrysia wcale nie była traka malutka. Wspaniale jest tak patrzeć jak dziecko rośnie. Niedługo zapomnisz jak ciężko było przy porodzie. Malutka wynagrodzi Ci wszystko. Jak patrzę na Karolka, to już nie pamiętam jak to było bez tego cudownego brzdąca. Życie jest teraz jeszcze piękniejsze, choć dziecko zajmuje prawie cały mój czas. Pozdrawiamy Was cieplutko.
Kaczuszka
2008-06-26
09:31:40
Email
Dziękuje :) juz jet dobrze juz zapominam o porodzie a Gabi rosnie i jest coraz bardziej komunikatywna :). Dzis jedziemy na zakupy Mama musi jakos zaczać wyglądać :)
Strona 18 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum