szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Do Beaty1978


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 10 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
Napisano: Treść:
iffcia
2008-05-13
Email
Bea kiedyś zgadałyśmy sie, że jestes z Pily (ja jestem z okolic) więc mam 2 sprawy. Gdzieś wyczytałąm że szukasz dobrego stomatologa. W Pile sie nie orientuję, ale w Czarnkowie jest rewelacyjny. POcząwszy od podejścia do dzieci a skończywszy na wiedzy. Gościu mnie po prostu powalił. Spojrzał na Szyma i mówi ze ma problemy z migdałami, że ciągnie smoka, że juz widać małą wade zgryzu i jeszcze kilka innych rzeczy a tylko na niego zerkmnął kątem oka bo grzebał przy zębach mężowi.aha i przyjmuje na fundusz. Wiem że to z PIły kawałek ale polecam. Jakby co to dam ci namiary . Druga sprawa to właśbnie ten 3 migdał. Wiem że szymek ma usunięcia bo laryngolog już mi to mówiła kilka miesięcy temu. Szymek 8 maja skończyl 2 latka. Czy orientujesz sie może od jakiego wieku kierują do szpitala i ile sie w naszym pilskim szpitalu czeka na zabieg i jak długo trzymają w szpitalu? dobę? pozdrawiam
iffcia
2008-07-11
19:57:11
Email
A wczoraj siedziałam troche dłużej juz nie pamięta,mw sumie czemu. Chyba mąż oglądał cos beznadziejnego w tv a se posiedziałam a i z kumpelą na gg gadałam. Bo z regóły wyłączam kompa jak stary wraca z roboty co by troche z nim pokonwesować. Taaaa wczoraj też dla odmiany przed 1 usnęlam. Uwielbiam sie tak kulać i nie móc sobie miejsca znaleźc. Adam usypia zanim przyłóży główę do poduchy i nawet nie ma komu dupy potruć bo z kim tu pogadać. Pewnie usypiałabym oprędzej ale bolą mnie nogi pod kolanami i to je prostuje, to zginam to zarzuce na męża ten przez sen biadoli że mu ciężko. Nie docenia tylko jaki to słodki ciężar a z resztą ja ciężka?!! phi wydumał sobie :)) A ten mój dobry humor to do czasu. Poczekajmy aż urodzę hehe bede smęcić o niewyspaniu ile wlezie. A tym bardziej że adam po robocie smiga na fuchy no i facet mu powiedział że ekipa mała i nie da rady żeby nie przyjeżdzał bo jak jego nie bedzie to bedzie musiał kogos inego na jego miejsce skołować. A na brak fuchowych dochodów nie możemy sobie pozwolić tak więc nawet jak urodze to popołudniami i wieczorami bede skazana na siebie. Z jednej strony to rozumiem przecież wiem jaka sytuacja u nas ale z drugiej strony nie wiem jak sobie poradze z wykąpaniem 2 małych smarków i położeniem ich spać. No bede musiała bo innego wyjścia nie bedzie ale jestem troszku przerażżona. No ale co bede smęcić. Przed nami pięęęęęekny aczkolwiek nieupalny weekend ale doceń że załatwiłam bez deszczu - przynajmniej niedzielę. Mi to tam nawet pasi bo na niedzieli mi najbardziej zależało. Bo my przekładać tego wyjazdu za zbytnio nie możemy. Chociaż jakby tak np w tym toruniu czy gdziekolwiek pojedziemy urodzić???? Całkiem romantycznie. A ty za duzo tak nie flirtuj z tym byłym z dawnych czasów :)). No . Teraz poptrzeć musze na mapę polski tzn najpierw ją poszukać i popatrzeć na kilometry i w ogóle pomyśleć tzn zdecydować sie gdzie jechać. Już widziałam staruszek jechałzostawić na magazynie auto (dziś dłużej tu w normalnej pracy robił) i zaraz pewnie zląduje do najukochańszej na świecie zonki. Musze sie troche sama czasem dowartościowywać :))
bea1978
2008-07-11
22:23:45
Email
A ja niedawno wróciłam od siorki, mały strasznie długo usypiał - chyba wyczół że mamusia się gdzieś wybiera:)Smutno mi teraz bez dzieci buuuuuu A co ja zrobię bez nich przez dwa kolejne dni??!!!!
Ja żartowałam hehe tak sobie tylko wspominamy z kolesiem dawne czasy hihi I na piwko się umawiamy bo niedługo bedzie w polsce:) Dobra lecę pakować nasze szpargały, bo zaraz szwagierka przyjeżdza ze szwagrem z poznania, bo z nami jada jutro. To papatki miłego weekendu :)
bea1978
2008-07-13
22:24:46
Email
Ale było superrrrrrrrrrr Fotki mozesz obejrzeć w dziele paździenrikowych niemowlaczków2006 :)Jestem zrąbana na maxa ale za razem super zadowolona, mimo że mnei dupsko i ręce nawalają hihi
iffcia
2008-07-14
20:49:19
Email
no ciesze sie że sie dobrze bawiliście; pewnie dlatego że zapomniałam napisać, że życzę udanego weekendu. My też sie odhamiliśmy :)) W ostateczności wylądowaliśmy w koszalinie i mielnie. Pogoda tez nam dopisała. Słońca za bardzo nie było, ale padało tylko w momentach jak jechalismy autem a poza tym to przynajmniej nie było gorąco bo chyba bym nie dała rady. Szkoda, że tak krótko. Ale zdązyłam sie za szymkiem stęsknić i on za nami tez. Mama mówiła, że cały dzień nic nie jadł dopiero jak go przywiozała do naszego domu wykapała i powiedziała że staruszkowie zaraz zlądują to nabrał apetytu a jak nas zobaczył to normalnie skakał z radochy :). Ale w szoku troche jestem bo jak go zostawiam u mamay na noc to nigdy aż tak nie tesknił. Co prawda ostatni raz podtrzuciłam go jak byłam przeziębiona na 1 noc ale nie tęskił aż do tegoo stopnia.. Mama opowiadała że co chwillle sie onas pytał.... szok pierwszy raz aż tak przeżywał rozstanie. Zastanawiam sie jak to bedzie jak bede w szpitalu :( No ale ogólnie weekend udany i to najważniejsze :)))
iffcia
2008-07-14
21:04:20
Email
fajne fotki :))
bea1978
2008-07-14
23:00:07
Email
Super że i Wam udało się poszaleć:) A co do Szymusia to pewnie takie przejsciowe tesknienie hihi Moje dzieci nie wspominały nas za dużo, miały tyle atrakcji że nie miały czasu pomysleć o nas :)Fakt że Czaruś wołał do mojej siostry "mama" ale to dlatego że nie umie powiedzieć ciocia hahaha
Dziś mój synek przechodzi samego siebie, nauczył się wychodzić z łóżeczka górą i tak sobie łaził w dzień zamiast spać, teraz też odstawiał numery, położyliśmy go z Olą do wyra ale też łaził w te i spowrotem, więc już nie wyrobiłam i spowrotem do łózeczka wylądowął, no i właśnie Ola przyszła mi powiedzieć że usnał :)ufff wreszcie bo myślałam że już dzisiaj nie usnie wcale haha
bea1978
2008-07-15
14:47:53
Email
Iffcia dawaj fotki z wypadu nad morze:)Pokaż jak wyglądasz z brzuszkiem :)
bea1978
2008-07-15
14:49:55
Email
A wogóle to może dołączysz do naszego październikowego działu co??Ja wiem że ani Szym ani nowa dzidzia nie z października ale po co mamy pisać osobno w różnych działach :)U nas często gości nuda więc dodatkowa osóbka zawsze się przyda, zawsze ktoś nowy pomarudzi, poopowiada:)Dawaj do nas, laski na pewno nie będą miały nic przeciwko :)
iffcia
2008-07-16
19:49:22
Email
No więc u nas nuda. Pogoda kichowata więc ani po dworze za bardzo platać nie można. Zdjęć na razie nie wkomponuję bo nie moge ich zgrać bo mam jeszcze windowsa 98 a płytka z programem działa na 2000. A za zaproszenie do październikowych dzięki :). Walnę tam wpisik nastepnym razem jak bede miała coś więcej do powiedzenia ;)
bea1978
2008-07-16
21:14:34
Email
EEE to widzę że nuda nie tylko nas dopadła. Laski z październikowych czekają na Ciebie więc dawaj do nas:)
Strona 10 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum