szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - luty/marzec 2009 :-)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, następna
Napisano: Treść:
bela
2009-07-31
Email
mam nadzieje ze taka nazwa moze byc??
basienka25
2009-07-31
12:31:14
Email
Może być:)
dota
2009-08-03
21:24:39
Email
helo!!

hihi znalazłam wiec jest oki :) A ja znowu w domku, oj te powroty są okropne, nic mi sie nie chce ani gotowac ani sprzątac tylko na dworku bym siedziała, tak sie rozbrykałam :)
No ale fajnie ze pogoda dopisuje :) No a wakacje u rodzinki wychodza najtaniej no i troche opieki i pomocy wiecej :) hihi stwierdzilismy ze bedziemy na razie oszczędzac na wyjazdach, ale odpocząc gdzies trzeba bo juz dawno nigdzie razem nie bylismy :)

A teraz bylismy w domku na wsi u mojej babci i cioci, takze od rana do nocy na dworku nawet obiady i kolacje jak sie dało to na dworku i wszystko pod nos podetkniete, ło matko jak dobrze było :)

Teraz tylko dziewczyny rozbrykane, Kamilka ciągle na rączki woła a Nadia nieposłuszna i strasznie znowu zazdrosna.
basienka25
2009-08-03
22:00:20
Email
Fajnie,że odpoczęłyście:) No, tak u rodziny najlepiej, zwłaszcza,że pomoc przy dzieciach, haha:) Jak tam remont , Dota? My też zaczynamy remont, ale kuchni, no i dopiero gdzieś we wrześniu, może później. Aż się boję jak długo to będzie trwało i ile nas pochłonie:) Belu, a Wy kiedy się przeprowadzacie?
basienka25
2009-08-03
22:04:53
Email
Aha, my już po weselu:) Mama chwaliła Misię, że taka grzeczna. Hm, wychodzi na to że ona tylko u mnie taka maruda nieznośna, bo babcie nie narzekają, ciekawe czemu?:)
bela
2009-08-04
11:08:26
Email
BASIA daj jakies foty z wesela.
co do przeprowadzki to chce zdazyc przed wrzesniem. Trzeba pomalowac, ulozyc panele, zrobic kuchnie i lazienke. Reszte mozemy robic juz tam mieszkajac. Mysleze w ostatnim tyg sierpnia bedziemy sie przeprowadzac. No i chwile nie bede miala internetu :-/
basienka25
2009-08-04
19:21:21
Email
Co do zdjęć, to taki ze mnie fotograf, zresztą z męża taki sam, na weselu zrobiliśmy 10zdjęć, w tym 6 dla Oli z jednego ujęcia i 4 młodym z jednego ujęcia;/ Nie ma czego wstawiać:)
dota
2009-08-05
20:32:30
Email
Helo
no a ja ledwo sie rozpakowałam a tu okazuje sie ze jutro znowu jedziemy, o ile zdarze sie spakowac ...ufa mogłam wcale sie nie rozpakowywac, no szkoda troche pokopały nam sie plany i zamiast jeszcze 2 tyg wakacji to na 5 dni jedziemy, no trudno wazne ze i to jest ...tylko tak na wariackich papierach :\

O Belu no to juz jakies mieszkanko dostałas? Mam nadzieje ze wszystko zgodnie z planem :)

życze Wam szybkich i udanych remontów, u nas w sumie na razie stoi w miejscu hihihi ...bo nas nie ma ...ale moze to i tyle na razie mieli zrobić, jeszcze ostatnią klatke koncza i pewnie jak juz przyjedziemy, to zaczna dalej kuc, tzn zdejmą junkersa i podłacza sie do ciepłej wody :) oj nie moge sie doczekac :)

lece sie pakowac paaa
bela
2009-08-07
09:15:15
Email
ja mam weselisko we wrzesniu i zastanawiam sie czy isc ze wzgl na finanse....
bieganiny za rzeczami do mieszkania jest duuuzoo i czasu tez potrzeba. Kurcze...Musze wyrobic sie przed wrzesniem....
bela
2009-08-07
09:15:58
Email
Zosia siedzaca :-)

bela
2009-08-07
09:16:38
Email
i wielka jak pzrewijak ;-)

basienka25
2009-08-07
12:03:41
Email
O kurka, Misia tak fajnie to jeszcze nie siedzi:)) No i trochę mniejsza jest niż przewijak:) Ale swoją wagę już nabiera, waży ok 6900g. Troszkę więcej przybrała jak je zupki, kaszki i owoce. Ale apetyt ma niesamowity:) Jest strasznie ruchliwa, raz spadła już z łóżka, od tamtej pory Ola bardzo się o nią boi, jak tylko zostawiam Misię samą, dosłownie na sekundę, nawet nie spuszczam z niej wzroku to Ola zaraz gramoli się na łóżko ją pilnować:) W wózku jeździ to tylko na brzuchu, innej opcji nie ma, zasypia też raczej na brzuchu, zresztą ma to po Oli i mnie:) Wiadomo , że wesele kosztuje, a jak macie wydatki to może oszczędzić, chyba że to bliska rodzina, wtedy raczej nie wypada nie iść. Nam tez jeszcze w październiku jedno wesele się szykuje, akurat w środku remontów, ale pójść i wykosztować się musimy, bo to brat męża, Oli chrzestny. Dota, nie męczą Cię te wyjazdy? :) Ja to bym tak nie mogła, bo Misia to straszna domatorka, nigdzie jej nie pasuje, śpi tylko w swoim łóżeczku, nawet w wózku nie chce:)
basienka25
2009-08-10
16:55:11
Email
Oto Misia, pływająca:)

dota
2009-08-12
20:11:34
Email
uff jestem juz w domku!!!

Belu no my tez nie idziemy na weselicho tye ze bardziej ze wzg na Kamiske i jej jedzonko, nie wyobrazam sobie tesciowej wstajacej do niej w nocy. Ale kasa tez fakt na ulicy nie lezy, a to akurat tylko córka szefa męża wiec mozemy sobie odpuscic, choc nacisk był ;)

Kurczaki śliczne te Wasze dziewczynki :) Kamilka tez juz rwie sie do siadania, no i uwaga juz mi raczkuje, hihi skacze jak zabka na wszystkie strony. Juz przed wyjazdem słyszałam od Nadii "Mama a Kamilka popsuła mi domek dla kurczaczka" hihi no i teraz juz tak bedzie ciągle ;P

Basiu no wyjazdy zawsze troche mecza ..bo wszedzie dobrze, ale w domku najlepiej, ale przychodzi taki czas ze ja musze wyjechac i koniec, potem doceniam bycie w domku ;) Ale nie powiem wyjazd do mojej rodzinki oki, ale teraz ten ostatni był do meza rodzinki, hihi juz nie było tak fajnie :) dobrze jednak ze tak krótko hihi no i ze pogoda dopisała :D

no a co do spania, to Kamiska najlepiej na dworku, a nocki oczywiscie w domku. Bo w domku budzi sie raz i pospi troszke dłuzej, a na wyjazdach potrafiła i co godz sie budzic a wstawała o 6 a nawet o 5.30 :)

Jak bede wklejac jakies zdjecia do albumu to i tu tez wkleje :) pozdrówka papa
basienka25
2009-08-13
16:38:10
Email
Dota, wstaw fotki swoich dziewczyn. Miśka też staje jak raczek, sunie do przodu głową, albo buja się w przód i w tył:)
dota
2009-08-14
22:51:15
Email
no tu siedząca Kamisia

Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum