szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - maj/czerwiec 2009


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, następna
Napisano: Treść:
Kasia :)
2008-11-01
Email
Hej,czekam na mamusie ktore mają termin w tym okresie....Ja mam wstepnie na 29 maja.
Kasia:)
2008-11-18
08:01:06
Email
No ja tez jak na razie wygladam tak jak z małą w ciąży,co do usg-mam dzisiaj wiec napisze potem co i jak.tez juz bym chcala wiedziec no i miec przy sobie zdrowe dzieciatko...:)wyniki krwi mialam jak do tej pory ok:) Dziewczyny wkleilam w dziale niemowlaczki nowy temat o darmowych badaniach dzieci od 9-36 m-cy!!!!Ja swoją zapisalam
jessy
2008-11-18
14:10:11
Email
moj jest juz za duzy:) ale dobrze wiedziec.czekam wec na wiesci z usg:)
Kasia:)
2008-11-18
16:40:52
Email
Na usg wszystko ok,dzidzia ma 6 cm i 2mm inne wymiary w normie,lekarz nie widzi nic niepokojacego,co do płci to ? jeszcze nie wiadomo!:)
jessy
2008-11-20
21:19:58
Email
to dobrze ze wszystko w pozadku:) ja 1.12 ide na kontrole moze dowiem sie juz co nosze pod serduszkiem:)
madziarusek
2008-11-23
21:25:45
Email
ja mam termin na 26 maja, bylby cudowny prezent na dzien mamy:):)musze sie podzielic swoimi przyciami, bo kto jak kto ale przyszle mamy mnie zrozumieja chyba najbardziej......dzis poczulam takie dziwne bulgotanie w brzuchu, dziwne to bylo, jestem w 15 tyg i nie mam pojecia czy to juz ruchy malenstwa byly???pozdr dla mam pzrebywajacych w UK
Kasia:)
2008-11-24
08:13:43
Email
madziarusek,witaj i miło że do na dołaczyłas,napisz cos wiecej,która ciąża,jak ją znosisz....Ja mam do lekarza isc ok 9,ale chyba bede chciala zwolnienie na pierwszy tydzien grudnia,wiec tez 1 pojde do lekarza...och tez mnie ciekawość zrzera co będzie??!!
jessy
2008-11-24
17:08:33
Email
witam nowa kolezanke:)madziu to mogly byc juz ruchy dziecka.ja mam nisko polozone-za nisko-lozysko i juz czuje czasami jak sie rusza ale delikatnie i nie jest to wyczuwalne dla innych:) napisz nam jak przechodzisz ciaze i czy to pierwsza twoja ciaza. kasiu jak ci badania ogolne wychodza krew i tak dalej??ostatnio coraz gorzej sie czuje.coraz czesciej mnie jajniki i macica bola,jak bym miala skurcze.zaczynam sie coraz bardziej bac ze cos sie stanie albo poloza mnie do szpitala do konca ciazy.a jest jescze synek ktorego musze przypilnowac.za tydzien mam kontrole zobaczymy co powie.
Kasia:)
2008-11-25
07:44:55
Email
Wiesz,wyniki robilam z 1,5 miesiaca temu,teraz chyba sobie zrobie,bo cos mi tez ostatnio słabo,no i miewam bole glowy,juz z 3 razy bralam paracetamol,bo nie moglam wysiedziec.Tez pobolewa mnie bardziej brzusio,ale mysle ze zwiazane jest to z rozciaganiem macicy,i siedzeniem 8 godzin przy biurku,po pracy jestem zdechla....i najchetniej przelezalabym cale popoludnie:)
jessy
2008-11-25
16:33:13
Email
to nie dziwie sie ze cie brzusio boli jak ty tyle siedzisz praktycznie w jednej pozycji.ja nie moge godziny usiedziec w jednej pozycji bo zaraz mnie cos boli.ja jutro odbiera wyniki i sie zobaczy jak jest:)
Kasia:)
2008-11-26
09:22:30
Email
Daj znac jak wyniki:) mi wlasnie runela wizja zwolnienia tygodniowego w 1 tyg grudnia,bo tak mi sie robota zwalila,ze szkoda mi dziewczyn z tym zostawic,tym bardziej ze mi to zajmie mniej czasu,bo to robie...tak ze chyba dopiero od ok 15-17 sobie odpoczne:)
jessy
2008-11-26
11:05:31
Email
uuu to nie dobrze,ale moze uda ci sie wziasc zwolnienie w pozniejszym terminie.jak na razie to odpoczywaj wieczorem i w weekendy:) i to jak najwiecej:)
Basjaa
2008-11-26
21:00:25
Email
witajcie kobitki nie bylo mnie troche bo sie przeprowadzalam. mi juz brzuch sie tak powiekszyl ze najlepiej tylko dresy luzne spodnie. mam juz bulgotki w brzuchu i to raczej nie gazy bo chyba tak to sie zaczyna - ale cyhyba w II ciazy to wczesniej czuc -chyba w 16 tyg. ja mam dopiero 13 ttc wiec jeszcze troche podejrzewam ze wizyta u lekarza w piatek tez nic mi nie powie
Kasia:)
2008-11-27
07:53:57
Email
Hej mi tez jakos brzuch szybciej widac niz za 1 razem,oj nowe mieszkanko?Gratuluje,my w sierpniu sie przeprowadzalismy :)troszke roboty z tym bylo,zwlaszcza pakowanie i rozpakowywanie bylo dla mnie meczace,ale cale szczescie ze nie bylam jeszcze wtedy w ciazy,bo byloby ciezej.:)mi zaczyna brzusio sie napinac i twardniec,tak ze czyje ze max 2 tyg i tez bede dzidzie czula,wtedy pierwszy raz poczulam chyba w 16 tydz i 3 dni,a mąż tydzien pozniej:)
jessy
2008-11-27
14:16:38
Email
ja juz czuje delikatne ruchy,ale to chyba z tego powodu ze dzidzia jest nizej niz powinna.brzuch mijuz widac od jakiegos czasu i jest coraz wiekszy,musze juz kupic spodnie ciazowki:) odebralam dzisiaj wyniki badan, wszystko ok.a w poniedzialek ginekolog.to juz bedzie 15tydz, ciekawe czy cos milego powie:)
jessy
2008-11-27
14:17:38
Email
basjaa gratuluje nowego mieszkanka:)
Kasia:)
2008-12-01
10:08:24
Email
Jessy,daj znac po wizycie u lekarza,ja pojde 12 to bedzie przełom 16/17 tyg i moze dzdzia pokaze kim jest:) za pierwszym razem chyba nie bylam taka niecierpliwa....wzielam dzisiaj wolne,bo taka jestem jakas zdechla,do tego strasznie mnie bola plecy,meczy mnie nawet wejscie na 2 piero-masakra,co bedzie pozniej???:)
basienka25
2008-12-01
12:27:00
Email
Kasiu, mam radę na bolące plecy;) Nie noś, w żadnym wypadku Lenki:)
Kasia:)
2008-12-01
15:22:40
Email
Dzięki Basieńko,staram się,ale wyeliminować to w 100% nie mozliwe-na kibelek muszę ja podsadzic,czasem do wanny wsadzic-jak jest mężuś to on to robi,ale niestety nie wygralismy w totka i musi dlae pracować:) zreszta tak szczerze,to cholernie mi brakuje teo że moglam ja brać kiedy tylko nam się zachciało,ale plecy to moja zmora,az mi promieniuja do nóg..."::(
basienka25
2008-12-01
19:02:42
Email
Rozumiem Cię bardzo dobrze. Mi też dokuczają plecy, a czasem jak podniosę Olę, to tak zaboli, że szok. Dlatego staram się właśnie tego nie robić, no ale wiadomo, że całkowicie się nie da:(
jessy
2008-12-02
10:16:38
Email
hej dziewczyny.bylam wczoraj u lekarza wszystko jest w pozadku,dzidzius sie bardzo dobrze rozwija i rosnie:)
Kasia:)
2008-12-02
19:33:31
Email
Jessy,no to super,a jak płci jeszcze nie widział????
katarzyna_j
2008-12-11
14:07:06
Email
Przytulę się tu chyba do Was, bo nie mam się komu skarżyć na dolegliwości ciążowe. Do lipcowego wątku nikt jakoś nie chce dołączyć. Czyżby nie było lipcówek? :) Ja właśnie jestem w 10 tc, termin mam na 13 lipca. Druga ciąża, mój Kubuś ma rok i 4 miesiące. Tę ciążę też znoszę gorzej od poprzedniej. Częściej wymiotuję, mdli mnie, dusi, tak jakby ktoś mnie rękami za szyję ściskał. I spać bym mogła ciągle, ale w poprzedniej też. Tylko wtedy siedziałam sobie w domu najpierw z mężem, potem sama, jak poszedł na etat. A teraz mam Kubusia pod opieką. W poprzedniej ciąży brałam duphaston i w ogóle gin mnie nakręcała najpierw, że wcale nie zajdę, a potem, że zagrożona ciąża. A wszystko było ok. Teraz nie robię badań hormonalnych i nie biorę duphastonu ani luteiny. Wydaje mi się, że nic się złego nie dzieje.
Kasia:)
2008-12-11
14:36:26
Email
Hej:) jak ja sie ciesze ze nie wymiotowalam...ale mdlilo mnie bardziej no i tez bardziej jestem w sumie caly czas zmeczona...psychicznie czuje sie super,fizycznie-jak to w ciazy-raz lepiej raz gorzej:) jutro do lekarza,wiec z jednej strony mam małego nerwa z drugiej czuje podekscytowanie i ciekawość-czy bedzie widac płeć:)
bela
2008-12-12
10:35:47
Email
no Kasienko i jak ?? Podgladneliscie co bedzie?? CO bys chciala?? Tak dla innosci moglby byc ON ale pewnei wolisz ONĄ? ;-)
Kasia:)
2008-12-12
17:44:13
Email
Buu jeszcze nie wiemy,jaderek nie widzial,wiec nie ma na razie zadnej pewnosci,coz dowiemy sie po nowym roku.......bo jak stwierdził na razie niczego sobie nie da obciąć ze to ta lub ta płeć:)Kurcze zrobiło mi się łożysko przodujące i powiedział że to grozi krwawieniami,mam sie oszczedzac nic nie dzwigac i tym bardziej zwolnienie.Musze poczytac co to jest z tym łożyskiem bo z Lenka nie miałam tego problemu,więc go nie zgłębiałam:(
Basjaa
2008-12-14
21:15:01
Email
wydaje sie zatem Kasiu ze szykuje Ci sie cesarka, bp chyba z lozyskiem przodującym sie nie rodzi naturalnie ale nic wiecej nie wiem.co do płci to powinnysmy sie dowiedziec lada dzien. czy czujecie bąbelki w brzuchu? bo ja chyba tak - a poza tym tez bolą mnie plecy - zawsze mialam problemy ale teraz to zawsze trzeba!!! wziąc starsze dziecko. Katarzyno_j :D witam w wątku :D skąds Cie znam ;) - ja biore narazie duphaston bo mialam zagrozoną ciąże. teraz wizyta i usg 19-tego
Kasia:)
2008-12-15
10:10:19
Email
no niestety,choc sama wizja cesarki nie jest najgorsza,za to przeraza mnie ryzyko krwawien,co a tym idzie szpitala i predwczesnej koniecznosci cięcia,ale jeszcze licze na to ze sie łożysko podniesie i może ne będzie tak źle...
bela
2008-12-15
12:11:19
Email
lozysko moze podniesc sie do ok 30-32 tc. Ja mialam nisko ale 30 tc bylo w odpowiednim miejscu. Ale to fakt musisz sie baardzo oszczedzac poki co
katarzyna_j
2008-12-15
12:57:25
Email
Bo ja tu się przewijam już dwa lata. :) Chciałabym już czuć bąbelki i znać płeć, a ja nadal na etapie mdłości. :)
Kasia:)
2008-12-15
14:33:20
Email
:) mi stuknęły 3 na forum:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum