szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - maj/czerwiec 2009


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, następna
Napisano: Treść:
Kasia :)
2008-11-01
Email
Hej,czekam na mamusie ktore mają termin w tym okresie....Ja mam wstepnie na 29 maja.
Basjaa
2008-11-06
21:45:06
Email
Witaj - to bedziesz Kasiu pewnie pierwsza - mój termin to 6 czerwiec 2009 -moje gratulacje !!! jak sie czujesz? to pierwsza ciąża? Ja juz mam córeczke - ma 14 m-cy - Oliwię ... ale ta ciąża jakos bardziej "dokutna" ;)
Kasia:)
2008-11-07
07:48:13
Email
Hejka,cieszę sie że napisałaś,to też moja druga ciąża,mam córcię prawie 2,5 roczku...hmm ciekawe co tym razem zmajstrowaliśmy.....18 mam USG genetyczne-te z mierzeniem itp.Oj drugą ciążę tez przechodzę ciężej....mdli mnie prawie cały czas,pobolewa mnie brzuch,plecy w dolnej częśći i w ogóle strasznie chce mi sie spać,wieczorem padam z małą....Pozdrowienia
Kasia:)
2008-11-07
07:50:11
Email
p.s córcie urodziłam 10 czerwca,wiec bedzie prawie równo 3 latka różnicy :)
jessy
2008-11-10
15:59:11
Email
hejeczka.mam termin na 25 maja:) tez moja druga ciaza.mam synka 5lat.i tez ta ciaze przechodze znacznie gorzej:/
Kasia:)
2008-11-10
18:52:03
Email
Super,to jest nas już 3:)
Basjaa
2008-11-11
17:50:32
Email
Witaj - widze ze jak narazie doswiadczone mamusie :D słuchajcie ja to poprostu moge spać i spac - poprostu po położeniu Oliwi spac sama kłade sie i nie wiem nawet kiedy zasypiam .. strasznie to męczące bo nic nie mozna w domu dodatkowo zrobić ...Jessey - u Ciebie 5 latek pierwsze ddziecko - widze ze to ja sie pospieszylam ;))) u nas bylaby roznica nie cale 2 latka ...pozdrawiamy - ja juz rosne a Wy?
Kasia:)
2008-11-12
16:09:13
Email
Ja tez bym spala i spala,ale niestety jeszcze praca wiec padam abo z mala albo zaraz po niej,co sie dzieje wiczorem w tv nie mam pojecia...juz mi brzusio troszke urosl,ale mam nadzieje ze bede miala takie szczescie jak w 1 ciąży i nie przytyję wiecej..wtdy mialam + 11 kg.przy moim wzroscie i wadze wyjsciowej to pestka....oby i tym razem tak ladnie....cieżej jest tez z tego powodu ze zamiast lezec cale popoludnie trzeba zając sie dzieciąkiem,cos ugotowac itp.No ale wsio jest do przejścia:) U nas będzie prawie rowno 3 lata,a czy się pospieszylas??...nie ma reguly-szybciej odchowasz :) a i z rytmu nie wypadłaś:)Ma swoje plusy...
jessy
2008-11-13
14:09:56
Email
mala roznica wieku miedzy dziecmi ma pozniej swoje plusy.beda mogli razem chodzic na imprezki:) co do mojego synka to sie nie kierujcie mialam 19lat jak go urodzilam wiec mi sie nie spieszylo:) mi jak na razie waga stoi w miejscu, mialam straszne mdlosci na poczatku i malo jadla.przy pierwszym przytylam 22kg wiec teraz sie ciesze, moze mnie mi przybedzie.niestety nie mam tak dobrze jak wy ja musze na siebie bardzo uwazac mam za nisko osadzona ciaze:( cieszcie sie ze mozecie wszystko same robic bo mi juz tego strasznie brakuje:(
Basjaa
2008-11-13
21:25:44
Email
ja wlasnie siedze na zwolnieniu bo juz w 5-tym tygodniu polozyli mnie do szpitala - jak sie okazalo jakis krwiak zagrazal bralam leki na podtrzymanie itd ...ale ponoc juz sie wchłonął takze z dnia na dzien musialam przestac wiele rzeczy robic przy Oliwii - fakt troche teskno do tych szalonych pieszczot. ja tez mialam straaaszne mdłosci ale chyba przechodzą ufff bo jakos mnie wyjątkowo wkurzały ;) teraz chyba tez leciutko mija sennosc - no i chyba czesciej musze zaglądac na net - jakos tak kontakt ze swiatem ;) bo w telewizji to juz nic nie oglądam ....pozdrawiam Was
Kasia:)
2008-11-14
11:04:46
Email
Ja pierwsza ciąze przesiedzialam cala na zwolnieniu,szjka mi sie skracala,wodonercze, cukrzyca,maloplytkowosc,tak ze moze bedzie z tego powtorka...biore tez teraz luteine,bo mnie brzusio caly czas pobolewa,no i odliczam do grudnia,zeby juz troszke na zwolnieniu posiedziec,odpoczac...:)we wtorek usg-troszke sie denerwuje:)
jessy
2008-11-14
12:26:06
Email
kurcze to wy tez za ciekawie nie macie,nie jestem sama.u mnie niby troche lepiej ale przychodzi wieczor i sie rozkladam,boli mnie brzych nie moge zlapac oddechu i takie tam.na cale szczescie juz mnie nie mdli.ale za to moge spac caly dzien a w nocy siedziec:) a w tv faktycznie nic nie ma ciekawego:(
Kasia:)
2008-11-14
17:27:36
Email
haha to wszystkie jestesmy lekko wybrakowane z tymi dolegliwościami:)no ale grunt zebym nieczula sie gorzej niz przy 1,wtedy pomimo dolegliwosci strasznie bylam szczesliwa,wiec wszystkobylo do zniesienia...oj wieczorem tez mnie brzusi bardziej pobolewa i juz czekam tylko chwili kiedy mala zasnie zeby samej pognac do lozka...wiecie tak mi juz dobrze z tymi przespanymi do ok 7.30-8.30 nockami,ze az sie boje powrotu do pobudek...zreszta mala d nas przychodzi co noc i tez sie boje zeby sie nie musiala z nami potem na karmienia i zmiany pampersow budzic....jessy,mialas juz usg ok 12-13 tygodnia?Macie jakies przypuszczenia bądz zyczenia co do płci???
jessy
2008-11-16
12:46:01
Email
mialam usg w 11tyg dzidzius zdrowy troszke wiekszy niz powinien byc serduszko bije prawidlowo i ogolnie wszystko prawidlowo oprucz za niskiego obsadzenia lozyska:/ nastepne usg w 15tyg mam nadzieje ze juz poznam pledz.strasznie bym chciala dziewczynke juz chlopaka mam wiec moze tak do kompletu bedzie dziewczyna:)wygladam strasznie zle wiec moze cos z tego bedzie.slyszalam ze dziewczynki zabieraja urode a chlopcy dodaja.przy synku wygladalam super a teraz tragicznie:)co do wstawan nocny tez mam troche pietra jestem wielkim spiochem i troche mnie to przeraza szczegolnie ze od dawna spie sobie spokojnie cala noc a moje dziecko jak moze to spi nawet do 11stej:) ale dobrze bedzie juz raz to przezylysmy wiec i teraz tez bedzie dobrze.pomyslcie o tym co maja po piecoro i wecej dzieci:)
Kasia:)
2008-11-17
10:29:50
Email
spanie do 11,juz nie pamietam co to,zreszta nawet jak mala nocowala u dziadkow budzilam sie max o 9,wiec chyba sie odzwyczailam :)No ja z corcia myslalam ze to bedzie chlopiec,bo wygladalam typowo na chlopca-brzuch do przodu,po buzi nie bylo do 9 miesiaca widac,bardziej mialam ochote na kwasne i pikantne niz slodkie,wiec juz w takie przesady nie wierze..haha teraz czuje sie tak samo,a pewnie bedzie chlopiec:) kolezanka wygladala średnio,brzuch dodokola a urodzila chlopca...no ale zobaczymy...jakbysmy mogli wybrac,wybralibysmy 2 dziewczynke,ale i parka tez dobrze:) na razie modle sie tylko byleby zdrowe...
jessy
2008-11-17
19:39:28
Email
w sumie to nie ma reguly to jak sie wyglada do plci dziecka:)jak na razie brzuch mam taki jak przy synku:) bylas moze na usg jakos ostatnio??jak ci badania wychodza??juz nie moge sie doczekac kiedy sie dowiem czy chlopak czy dziewczyna,a bardziej od tego nie moge sie doczekac porodu.juz bym chciala zeby sie urodzilo:)
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum