szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - na marzec 2008


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, następna
Napisano: Treść:
niekat
2007-07-24
Email
Hej!Niedawno sie dowiedziałam a właściwie potwierdziłam ciążę..baaardzo wyczekiwaną:)mam juz jednego Szkraba - 3 letnią córeczkę i marzyło mi sie od jakigoś czasu rodzeństwo dla niej.nie była jeszcze u lekarza ale wg moich obliczeń jestem w 5 tygodniu ciąży:)buziaki dla wszytskich przyszłych mamuś:)
monia_ireland
2007-07-24
14:06:07
Email
jest mi niezmiernie miło że mogę jako pierwsza Ci pogratulować:):):)G R A T U L A C J E!!!!!!!!!!
Adka1
2007-07-24
15:59:33
Email
Hej, miło cie goscic na forum. Ja mam termin na luty :-)
donka
2007-07-24
21:31:42
Email
Hej Kasiu!jednak nie wytrzymallas i przed wiztya zalozylas watek? witaj w happymumie i wskakuj na inne watki,aby jako juz doswiadczona mama radzic nam w potrzebie.
niekat
2007-07-25
07:33:15
Email
No witaj koleżanko:)nie wytrzymałam bo ja taki niecierpliwek jestem:)w przyszłym tygodniu dopiero ide na wizyte.Patrząc po necie i korzytsając z róznych kalkulatorów ustaliłam ze jestem miedzy 3 a 5 tygodniem (zycia bobo) i w 7 tygodniu ciąży:)różnie sie liczy albo od ostatniej miesiaczki albo od dnia zapłodnienia:)na pewno po badaniu zamelduję Wam co i jak :)
niekat
2007-07-25
12:41:18
Email
czyzbym była jednyna poczatkujaca ciężarną?....
donka
2007-07-25
13:12:24
Email
z czasem pewnie dolacza inne dziewczyny,tylko na razie nie sa swiadome jescze swojego stanu!
migotka25
2007-07-31
16:08:20
Email
Witam, Nie jesteś jedyną początkującą. Ja też mam termin na marzec. Według internetowych kalkulatorów na 16 marzec. Właśnie zaczęłam 8 tydzień ciąży i jestem bardzo szczęśliwa. Gratuluje i pozdrawiam.
niekat
2007-08-01
09:55:33
Email
heheh a ja własnie dziś weszłam w 7 tc:)jutro wizyta u gina i pewnie troszke stresu... od tygodnia dokuzaja mi potworne mdłosci.rzadko wymiotuje choc wiem ze by mi to jakos moze ulzyło:(w każdym razie od wczoraj zauwazyłam neiznaczą poprawę o tyle ze meczy mnie tylko z rana i na wieczór.A tak reszte dnia jestem w miare sprawna i nie robię głupich rzeczy jak nieprzytomna jakaś...ale za to płacze w sklepie z powodu braku bananów....:/dziwne te moje nastroje;)
Ziomeczek
2007-08-03
07:58:15
Email
Witajcie oczekujące Mamusie - to moje pierwsze szczęscie we mnie rosnące - od pełnych już 7 tygodni. Wyczekiwane szczęście. Termin mam na 22 marca - jestem szczęśliwa ale i pełna obaw - co jak czytam nie jest niczym dziwnym. Będę tu teraz pewnie zaglądać częściej i dzelić się wrażeniami, poszukując rad doświadczonych. Gratuluję nam wszystkim tej radości!!!
niekat
2007-08-06
09:08:41
Email
Niestety moje samopoczucie nie poprawiło sie.Dalej mam nudnosci i dalej całodobowo.U lekarza byłam i jest wszytsko ok a nastepna wizyta dopiero za miesiąc...konczy sie drugi tydzień moich nudnosci i konca nie widac.Męcze sie w pracy(w piatek szef jak mnie zobaczył zmioejsca wysłał do domu).Weekend spędzony w łózku dodał troche sił ale nadal nie jest dobrze...czyli wychodiz na to ze moje szczescie na razie okupuje cierpieniem:)heheh
Kornela
2007-08-08
08:35:18
Email
Cześć Mamusie, powiększam wasze grono bo mam termin na 25 marca, to moja druga dzidzia, mam córeczkę Marcelinkę która w czerwcu skończyła dwa latka. Narazie czuję się dobrze i oby tak dalej, jest to dla mnie miłą odmianą bo w ciąży z Marcelinką baaardzo źle się czułam i bałam się że tym razem będzie tak samo.
niekat
2007-08-08
09:20:33
Email
no tak czekam az sie nasz wątek rozkręci ale słabo nam idzie coś;)mnie własnie powoli rpzechodza nudnosci.Pozostaje mi jedzenie w łózku banana przed wstaniem i pęd do łazienki zaraz po wstaniu - tym razem jednak nie na rozmowę z wielkim uchem a jedynie na siusiu.bardzo z rana boli mnie aż pecherz taki jest pełny.Mimo ze Motylek jest przeciez jeszcze bardzo malutki to jego domek chyba zaczyna mi już ucisakc na pęcherz:)Jutro czeka mnie 8-godzinna podróż pociagiem i korzytsanie z tamtejszej toalety mnie przeraża...brzuszek zaczyna się pojawiać a najlepiej widać go rano i wieczorem:)na razie nic nie przytyłam ale w pasie rpzybyło mi ze 2 cm;)buziaki przyszłe mamusie marcowe:)
Kornela
2007-08-08
11:24:43
Email
Mnie przybyło w pasie 5 cm ale pewnie troche z opychania jedzeniem bo mam wielki apetyt
niekat
2007-08-08
14:55:30
Email
ja się tego boje że bede miała apetyt.I tego że nie bede potrafiła sobie odmówic niekótrych rzeczy.na razie nie moge patrzeć na czekoladę a sok z cytryny wypijam jakby to była zwykła woda.ciagle mis ie chce kwasnego.chociaz jak zjem 9wypije ) za dużo kwasnego to mnie znów mdli,,,poczakm jeszcze kilka dni (lub tygodni jak mi całkiem przejdą nudnosci i zobaczymy na co mam tak na prawde ochotę:)
xmyszkax
2007-08-13
12:14:52
Email
witam ja tez sie spodziewam dzidziusia na marzec 2008 jestem w 10 tyg ciazy fajnie ze jest ta stronka bo zawsze mozna podowiadywac sie co nie co.ja ostatnio rodzilam 9 lat temu i teraz to tak jak bym byla 1 raz w ciazy wszystkiego sie boje mam 5 corek i mam nadzieje ze teraz bedzie synek pozdrawiam
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum