szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to mogą być objawy ciąży???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna
Napisano: Treść:
Agula
2005-04-05
Email
Witam :) 8 dni, zaraz po stosunku miałam owulację. Zrobiłam test dwa dni temu, chyba trochę za wcześnie, wynik był negatywny. Czekam teraz na pojawienie się okresu, lub nie :) Nie mam żadnych typowych objawów, bo trochę chyba na to za wcześnie, natomiast zastanawia mnie "skacząca" temperatura. Mianowicie raz mam 37.3, 37.2, innym razem 36.6, 36.8, 37.0 - częściej powyżej 37, ale nie przez cały czas. Teraz mam 37.2 i tak jest od rana, tj. od 6 :) Czy to może być objaw ciąży??? Dodam, że nie jestem chora, a przynajmniej nic o tym nie wiem :) Nie mam nawet kataru...
MoNiSiA
2005-11-11
09:36:47
Email
Zrób test ciążowy dla potwierdzenia, objawy mogą sugerować ciążę.
Goga66
2005-11-11
11:27:02
Email
Monisia ma rację. Objawy opisane przez Ciebie mogą choć nie muszą wskazywać na ciążę. Zrób jak najszybciej test - kupuje się w aptece - są różnych firm. Jeżeli ciąża się potwierdzi idź jak najszybciej do ginekologa a najlepiej ginekologa-położnika, który poprowadzi Twoją ciążę. Już teraz nie pal! nie pij! nawet piwa. Jeżeli pijesz kawę ogranicz do filiżanki dziennie. W pierwszym okresie łatwo zaszkodzić dziecku. Jesteś niepełnoletnia więc musisz powiadomić w razie czego rodziców. Dziecko naprawdę daje dużo szczęścia - ja mam 5-miesięczną córeczkę. Ale jeżeli nawet nie bęziesz chciała być mamą, to jest tak dużo ludzi czekających na takie maleńkie dziecko, możesz je w takim wypadku zostawić w szpitalu. Nie rób tylko nic pochopnie. Być młodą mamą może być bardzo fajnie. Będziesz jeszcze bardzo młoda, kiedy dziecko się usamodzielni. Trzymaj się mała
Goga66
2005-11-11
11:29:46
Email
Jeżeli się nie potwierdzi, za kilka dni zrób test innej firmy - czasem testy się mylą. Jeżeli nawet nie jesteś w ciąży koniecznie idź do lekarza, bo w takim przypadku prawdopodobnie masz zaburzenia hormonalne, co też koniecznie trzeba leczyć
martyska24
2005-11-17
21:33:25
Email
Czesc dziewczyny. Ja od jakiegoś tygodnia często z wami tu bywam. Mam dziwne przeczucie że jestem w ciąży. Z moich wyliczeń wynika że ok2tyg. Na początku bolał mnie brzuch jak przy miesiączce, potem doszły bóle jajników. Powiększyły mi się piersi. To co do tej pory lubiłam pić czy jeść nie smakuje mi. Ciągle piłabym kakao i zajadała się czekoladą i śledziami. Do tego chce mi się spaać a wcześniej potrafiłam siedzieć do 24-1 nad ranem. Zrobiłam 1 tet ale chyba za wcześnie bo wyszło że ciąży nie mam. Zrobiłabym test HCG ale na razie nie mam kasy a chłopaka nie chcę za wcześnie zawiadamiać. Jak dziewczyny myślicie jestem w ciąży czy nie? :)
izis23
2005-11-29
11:50:08
Email
hello,od dwóch dni odczuwam lekki ból jajników-lewego mocniej,mam obrzmiałe piersi i bolą mnie jak przed okresem,jestem mniej wiecej w połowie cyklu.Czy to mogą być objawy ciąży?Kiedy mogę zrobić najwcześniej test,żeby był on wiarygodny?
ilona81
2005-11-29
13:43:18
Email
hej, testy wykrywają ciąże ok 2 tygodni po zapłodnieniu, wtedy wykrywalny jest we krwi hormon produkowany w ciąży..ja zrobiłam test tydzien, po dniu spodziewanej miesiączki..byłam wtedy w dwu tygodniowej ciąży..test był pozytywny..udałam sie do lekarza by to potwierdzic..ale objawy powinnaś odczuć napiersiach..robią sie tkliwe, no.jak przed okresem wiec to mylące..ale zaobserwuj brodawki..robią sie dużo większe..i ciemniejsze..ja po tym własnie podejrzewałam u siebie ciąże..tylko i wyłącznie po tygodniowym spóźnieniu..i odmiennej postaci sutków..
cukiereczek22
2005-12-02
12:24:16
Email
Witam serdecznie. Mam maly problemik. 5 dni po dniu w ktorym mialam dostac okres zrobilam test ciazowy wyszedl negatywnie. Czy mi mo wszystko moge miec nadzieje ze jestem w ciazy? Okresu nie mam juz 9 dni. A z mezem bardzo pragniemy dziecka. Czy musze powtorzyc test i jak dlugo mam poczekac?
Izis23
2005-12-03
22:48:14
Email
Cześć dziewczyny.Mam takie pytanie :co oznacza ból jajników i piersi,który zaczął sie 15 dnia cyklu?Dziś rano zrobiłam test i wyszedł negatywnie,ale piersi mam nadal nabrzmiałe i bolesne,choć ustąpił ból jajników.Czy możliwe,że za wcześnie wykonałam test?A może po prostu mam zapalenie jajników?Dlaczego w ogóle na początku ciąż częśto zdarzają się takie bóle w okolicy jajnka lub obu?
MoNiSiA
2005-12-03
23:02:12
Email
15 dzień cyklu? Czy to nie jajeczkowanie? Jeśli się mylę, to przepraszam. Na pewno dostaniesz fachową odpowiedz :) A ból towarzyszący początkom ciąży na pewno spowodowany jest zmianom zachodzącym w układzie rozrodczym kobiety. Pozdrawiam.
cukiereczek22
2005-12-04
01:15:05
Email
Witam ponownie ;o) Niech ktoś odpowie mi na wczesniej zadane pytanko. Czy moge byc w ciazy? Czy moze powtorzyc test i kiedy? POzdrawiam ;o)
andzia_01
2005-12-04
09:12:25
Email
Izis, najlepiej zrób test ciążowy po terminie spodziewanej miesiączki, jeśli chodzi o ból jajników w 15 dniu cyklu jak opisywałas /czy to wystąpiło u Ciebie po raz pierwszy w zyciu? i z tego co rozumiem nie był to jakis silny ból?/ to tak jak pisała Monisia, może byc związany z jajeczkowaniem. Gdyby ten ból nie przeszedł i nasilał się, do tego doszłyby inne objawy np. gorączka to powinnas jak najszybciej zasięgnąc porady lekarza, bo zapalenia jajników nie wolno lekceważyc. A napięte i bolesne piersi- też przecież w drugiej połowie cyklu miesiączkowego pod wpływem hormonów mogą takie byc. Ale jeśli miesiaczka będzie się opóźniac....no to wtedy tak jak napisałam wyzej. Cukiereczku, to, ze pierwszy test ciążowy wyszedł negatywny wcale nie znaczy ze nie możesz byc w ciąży, odczekaj jeszcze kilka dni i zrób sobie kolejny test, pozdrawiam!
cukiereczek22
2005-12-05
10:21:39
Email
Witam ponownie. Dzieki za pomoc. Dziewczyny juz okresu nie mam 12 dzien moze w koncu sie udalo ;o) test zrobie za dwa dni dla pewnosci zeby to bylo 14 dni od spodziewanej miesiaczki. POZDRAWIAM ;o)
andzia_01
2005-12-05
12:01:33
Email
Trzymam mocno kciuki!!!
cukiereczek22
2005-12-06
17:05:50
Email
Czesc wam. Nadal nie mam okresu. Jutro chcem zrobic test zobaczymy jak wyjdzie. Cały czas mam wrazenie ze jednak cos ze mna nie tak a nie ze jestem w ciazy. POniewaz pierwszy test wyszedl negatywnie. Kto mi wyjasni czy jednak moge byc w ciazy i dlaczego pierwszy test wyszedl negatywnie jesli rzeczywiscie jestem.
cukiereczek22
2005-12-09
09:12:24
Email
Hello Teraz mam wiekszy problem. Nie jestem w ciazy wedlug testow. Zrobilam dwa i nic ciagle wynik "bez ciązy" Okresu jak nie mialam tak nie mam.Co mam robic? Czy to moze byc cos powaznego? Nie mam kiedy isc do lekarza bo ciagle pracuje. Co mi radzicie? POmóżcie prosze ;o)
cukiereczek22
2005-12-11
15:51:01
Email
Hejj dziewczyny. Nadal nie mam okresu, zrobilam znowu test pojawila sie malusienka cieniutka druga kreska.Czy komuś sie tak juz pojawilo i byla ciąża? Dla pewnosci ide do lekarza w koncu po to oni sa. Pozdrawiam ;o)
andzia_01
2005-12-14
08:29:45
Email
Byc moze jest to bardzo wczesna ciąża, dobrze byłoby gdybys oznaczyła sobie beta-hcg, a co powiedział lekarz?
MoNiSiA
2005-12-14
15:02:03
Email
Ja robiąc 2 tyg po zapłodnieniu test miałam taką cieniusieńką drugą kreseczkę, tak więc najprawodpodobniej jesteś w ciąży.
cukiereczek22
2005-12-18
17:39:08
Email
Witam Niestety nie jestem w ciazy Bylam u lekarza okazalo sie ze mam zaburzenia hormonalne dal mi cos na wywolanie okresu i lipa. Musze probowac dalej ;o( pozdrawiam ;o)
Natusia
2006-01-01
13:59:58
Email
Własnie mam pytanie, które bardzo mnie nurtuje: Czy jesli wynik testu wyszedł pozytywnie, to jest możliwosc, że test się myli? Słyszałam gdzies, że test się może pomylić jak wynik wyjdzie negatywny, a kobieta jest w ciąży, natomiast jesli wyjdzie pozytywny to na pewno jest w ciąży... Jak to jest? Czekam na odpowiedź i pozdraiwam :)
Goga66
2006-01-01
14:08:56
Email
Myślę, że może się mylić w kazda stronę. Ja po 2 dniach zrobiłam drugi test ciążowy, innej firmy żeby się upewnić.
MONIA77
2006-02-12
20:24:53
Email
Kochane, jestem dosc mloda-mam 18 lat.wspolzylam nedawnboz moim chlopakiem, ale uzywamy prezerwatyw i do tego tabletek antykoncepcyjnych. zawsze(odkad biore tabletki) po odstawieniu tabletki we wtorek dostaje okres w niedziele okolo poludnia, troszke wczesniej badz jak raz sie zdarzylo w sobote wieczorem. jest niedziela wieczor a mojego okresu nie ma!!!!mam lekki bol jajnikow jak przy miesiaczce, ale okresu nie ma.czy to moze byc ciaza?? kochalismy sie ok tydzien temu.strasznie sie boje!!a i temperature mam 37...:(((((((chcialabym skonczyc szkole a z mojej wyrzucaja dziewczyny w ciazy!!!powiedzcie czy to mozliwe przy takich zabezpieczeniach???a tabletki byly stosowane regularnie i prezerwatywy tez byly cale...
Goga66
2006-02-12
21:54:46
Email
Monia - po pierwsze to możesz mieć zaburzenia hormonalne - zrób spokojnie test. Jeżeli nie wyjdzie - za tydzień zrób drugi (kupuje się w aptece). Jeżeli pokaże się słaby objaw ciąży - cieniutka druga linia, to też nie musi być ciąza. Wszystko wskazuje raczej na zaburzenia hormonalne - to byłby duży pech gdybyś zaszła w ciązę tak mocno się zabezpieczając. A jeżeli nawet... To poczytaj wypowiedzi Monisi - jest szczęśliwa :))) Ze szkoły nie mają prawa Cię wyrzucić. W takim wypadku trzeba natychmiast odwołać się do kuratorim oświaty. Masz prawo mieć dziecko i kształcić się. To tylko Twój problem i Twoja sprawa. To Tobie będzie trudniej pogodzić wszystko a nie jakiejś nietolerancyjnej nauczycielce. Głowa do góry!
Goga66
2006-02-12
21:56:06
Email
Acha 2 dni w każdą stronę to jeszcze nie powód w ogóle do obaw. Poczekaj jeszcze dzień, dwa.
MONIA77
2006-02-21
00:00:36
Email
dzieki dziewczyny za to ze tak szybko odpisalyscie bo mialam duzo watpliwosci ale dostalam miesiaczke.prosze nie mowcie mi o zostawieniu dziecka w szpitalu bo mi sie slabo robi.powiem szczerze ze cieszylam sie jak dostalam bo to eliminuje pewne klopoty ale z drugiej strony ja jestem baardzo dojrzala i mam juz silny instynkt macierzynski i troszke mi byl dziwnie bo wiem ze to wspaniale!!czas czekac na prawdziwe dzidzi:)pozdrowienia
wiki
2006-04-01
17:07:27
Email
zastanawia mnie, czy początki ciązy zawsze objawiają się podwyższoną temperaturą. czy jeżeli temperatura jest w normie (36.5) to znaczy że nie jestem w ciąży?
małax2
2006-05-20
11:17:34
Email
Witam serdecznie mam pytanko odnosni objawów ciozy w 14 dniu cyklu odbyłam z moim facetem stosunek przerwany nastepnego dnia miałam juz bjawy typowe ból brzucha mdłosci ból rzołodka po 3 dniach zrobiłam test ciozowy wynik był negatywny czy to zawczesnie na test?
małax2
2006-05-20
11:20:19
Email
Dodam jeszcze ze mam podwyzszono temperature o 3 kreski czy przy stosunku przerwanym w dni płodne mozna zajsc w cioze dodam jeszcze ze przy 1 dziecku próbowalismy az pół roku i i po tym czasie dopiero zaszłam w cioze.
bela
2006-05-20
15:43:51
Email
wszystko sie moze zdarzyc :-)).Podwyzszona temp zwiazana jest zkolej na faza cyklu.jesli utzrymywac sie bedzie prze 16 dni to zn ze sie udalo.A czytala ze przy stos przerywanym tez jest mozliwa ciaza bo plemniczki uwalniaja sie juz wczesniej .Oczywiscie nie sa liczne ale jak sie trafil jakis mocny rycerz to.....A na test bylo jeszcze za wczesnie .Poczekaj do terminu okresu i wtedy zrob ponownie.Pozdrawiam.napisz jak to sie rozwiaze
małax2
2006-05-21
08:58:00
Email
Czy w trzecim lub czwartym dniu ciozy test jo wykryje czy nie,i czy mozliwe by było zeby w 1 dniu ciozy juz były objawy np.mdłosc.
Basia.26
2006-05-21
10:03:55
Email
test wykrywa po szóstym dniu od zapłodnienia (choć nie ma reguły, może i wtedy pokazać błąd), a co do objawów... nie wiem :(
bela
2006-05-21
10:59:31
Email
objawy ciazy raczej nie pojawiaja sie tuz po zaplodnieniu ale... wszystko jest mozliwe ;-)
małax2
2006-05-24
14:28:16
Email
dzis juz usmy dzien w którym mi niedobrze z powodu mdłosci zrobiłam 2 test wynik ujemny czy po tygodniu test sie dalej moze mylic a temperatura dalej 37,5 .
pinkie
2006-05-24
14:48:23
Email
Mała, dopiero w siedemnastym dniu podwyższonej temperatury (od momentu jajeczkowania) możesz myśleć o ciąży. W normalnym cyklu temperatura spada w 14-15 dniu.
Kati
2006-05-25
06:53:14
Email
ÓSMY....
bela
2006-05-25
09:33:19
Email
spokojnie musisz poczekac do dnia miesiaczki i wtedy zrobic test.Ja tez robilam test bo chccialam szybko wiedziec ale nic nie wskazywal pomimo wyzszej temperatury.Pozniej DR powiedziala mi ze w niektorych przypadkach testy nie wykrywaja ciazy jak pisza po 7 dniach (przyczyna moze byc male stezenie jakiegos hormonu- tak mi mowila o ile dobrze pamietam).Zrobilam test po 3 dnioach gdy nie mialam okresu i wtedy byly piekne dwie kreseczki.Cierpliwosci :-))))
kiwi
2006-05-25
10:00:31
Email
Dziewczyny, nie wygłupiajcie się! połowa z was 3 dni po niezabezpieczonym stosunku ma wszystkie objawy ciąży. Serio, mdłości nie pojawiają się tak szybko, piersi nie robią się niebieskie a sutki duże w takim tempie. Aż dziwne że żadnej nie zaczeły puchnąć nogi już na drugi dzień po zapłodnieniu. To autosugestia moje drogie. Róbcie testy! Pozdrawiam
bela
2006-05-25
10:52:09
Email
KIWI mam nadzieje ze "nie pijesz" do mnie.Moze zle zrozumialas moje 3 dni.Pisze ze zrobilam test po 3 dniach gdy nie dostalam spodziewanego okresu.
Goga66
2006-05-25
12:11:18
Email
małax2 pomijając kwestię czy jesteś czy nie w ciąży, bo na objawy raczej za wcześnie, to stosunek przerywany nie jest żadnym zabezpieczeniem. 90 proc. facetów ma przedwytrysk - taki mini wytrysk już na samym początku. Poza tym taki stosunek jest stresujący dla obu stron. Nie lepiej zadbać o normalną antykoncepcję - przynajmniej użyć prezerwatywy???
kiwi
2006-05-25
12:32:52
Email
bela, absolutnie nie chciałam Cię urazić. Przeczytałam "ciurkiem" wszystkie posty i napisałam to co mi przyszło do głowy. Poprostu za wcześnie spodziewacie się obiawów. Wiem że oczekiwanie jest nie do zniesienia. Cierpliwości... pozdrawiam
Goga66
2006-05-25
14:29:47
Email
Bela po tym teście po 3 dniach już ma dziecko:)
marta0309
2006-05-25
14:38:16
Email
hej Polka! Kiedy byłam w 4-6 tyg ciąży też bolał mnie jajnik i panicznie sie bałam, że to torbiel bo ból był podobny( jak przy trobielach) ale lekarz zrobił USG i nic nie było:) taki boł w ciązy to normalne bo rozszerzaja sie wiązadła macicy.Miałam brać magnez( asmag) i wszystko przeszło:) tak więc spokojnie:) Juz jestem w 14-15 tyg:) Bedzie dobrze!!! Trzymaj sie mocno!!!
marta0309
2006-05-25
14:40:10
Email
ale jaja!!! to co przed chwila napisa tam powyżej jest nieaktualne:))))odpisałam dziewczynie ktora wpisala sie rok temu i nie spojrzalm na date!!!!Upsss.......
bela
2006-05-25
16:54:01
Email
GOGA nie moglam Cie zrozumiec :-))) ale juz kapuje.No tak to juz przeszlosc.KIWI nie urazilas mnie tylko zle zrozumialas te "3 dni po spozniajacej sie miesiaczce".Teraz juz mam synka :-)))
kiwi
2006-05-25
20:24:15
Email
Bela, misiu ale ja wogóle nie mówiłam do Ciebie tylko tak ogólnie. Gratuluje dzidziusia, ja muszę jeszcze poczekać do września. Ale mam wszystkie objawy ciąży,hi hi hi. Pozdrawiam.
bela
2006-05-25
22:18:01
Email
KIWi ok.Jakos tak wzielam to do siebie :-).Pamietam jak tez zaraz chcialm wiedziec a test nic nie wskazywal mimo iz pisze na nich ze wykrywaja po 6 dniach.Guzik prawda.Najadlam sie tylko nerwow ze jestem bezplodna.Juz sie pogodzilam z mysla ze tym razem sie nie udalo (prowadzilam dokladne obserwacje)choc w glebi serca wciaz mialam taka cichutka nadzieje a moze?Tylko jak skoro testy nic nie mowily??Dopiero spozniajacy sie 3 dni okres i ponowny test wyjasnily wszystko.Teraz mam 3,5 miesiecznego, tak wyczekiwanego Tomusia.Rozumie dziewczynu tu piszace ale tylko cierpliwosc jest potrzebna bo niestety objawy tak szybko nie wystepuja.Pozdrawiam 9A wiesz co bedziesz miec)
małax2
2006-06-03
19:38:54
Email
Dostałam okresu 2 dni temu ,ale dalej mnie bolo piersi juz 5 dni a do tej pory nigdy w czasie okresu nie bolały i temperatura tez ponad 37 st.
kornelia20
2006-06-04
17:06:33
Email
No to ja wam powiem ja to jest u mnie o ciąży wiem 4 dni , owulacja 18 dni przed miesiączką w takim razie w ciąży jestem 3 tygodnie licząc od owulacji a z tego co się dowiedziałam to liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki wiec 5 tygodni ma moja fasolka , powiedzcie mi czy to prawda ze tak się liczy . A więc , dopiero bo zrobieniu testu wiedziałam ze jestem ,ale z 3 dni przed oczekiwana miesiączka pobolewał mnie prawy jajnik ale tak przerywanie i jakieś 2 dni przed miesiączka moje piersi stały się wrażliwsze ale nie to ze bolały jedynie z boku ale tak delikatnie, słyszałam ze 3 dni po zapłodnieniu mogą bolec jajniki ale czy to prawda to tez nie wiem . Za każdym razem gdy byłam pewna ze jestem w ciąży test pokazywał jedna kreske a tez miałam mdłości i nie wiadomo co jeszcze, w tym miesiącu byłam pewna ze nie zaszłam mogłabym dać sobie rękę uciąć taka byłam pewna a jednak się udało po 5 miesiącach starań . Życzę wszystkim wymarzonych fasolek .
bela
2006-06-04
19:44:53
Email
KORNELIA to prawda ze ciaze liczy sie od pierwszego dnia okresu.Tak przyjmuja lekarze gduz trudno im czasem ustalic kiedy dokladnie moglo dojsc do zaplodnienia i stad takie liczenie.Na poczatku ciazy moga bolec jajniki, piersi, glowa.To normalne objawy ciazy ale dluzsze wystepowanie tzreba zglosic lekarzowi.jak bedziesz miec jescze jakies zapytania to pytaj.A jak nie bylas jeszcze u lekarza a chcialabys znac date porodu to podaj mi date ostatniej miesiaczki.Pozdrawiam.Mail jest uaktywniony
moniat
2006-06-04
23:19:50
Email
czesc dziewczyny ja znow powtorze temat ale u mnie ten problem staje sie powazny. ostatnio dostalam okres po prawie 2 miesiacach jego nieobecnosci (dodam ze miesiaczkuje nieregularnie), byl to okres jednak niezbyt normalny dzisiaj po 2 tygodniach od jego zakonczenia bola mnie strasznie piersi, mam powiekszone sutki a do tego ostatnio bolalo mnie podbrzusze, co to moze byc, mam tylko nadzieje ze nie ciaza... czekam na wizyte, jak to w polsce jest na wszystko trzeba czekac... :( czekam rowniez na wasze odpowiedzi...
Gosia
2006-07-19
13:11:21
Email
Cześć dziewczyny:) Mam pytanko brałam tab. anty. Miałam bóle głowy i za porozumieniem z l lekarzem przerwałam ich branie(taka 1 miesieczna przerwa aby sprawdzić czy to od tabletek) Ale nie w tym rzecz! Otóż opakowanie skończyłam 8 czerwca a 11 czerwca dostałam okres(standard 4 dni)I po okresie już nie zaczynałam nowego opakowanie- minął miesiąc- bóle głowy znikneły a okresu jak nie było tak nie ma!!!Planowo powinien sie pojawićok 9- 10 lipca a tu nic. Wczoraj robiłam test ciążowy i wynik wyszedł negatywny. Nie twierdze ze jestem w ciazy chociaż nie miałabym nic przeciwko ale chciałam sie dowiedzieć ile dni musi minąć od zapłodnienia aby test potwierdził ciąże. Czy jesli zaszłam w ciąże np. 5 dni przed miesiączką? to czy mogła sie nie pojawić?Pozdrawiam
bela
2006-07-19
14:04:18
Email
wydaje mi sie ze nie mozna zajsc w ciaze na 5 dni przed okresem.Nie masz okresu juz 10 dni (tak zrozumialam) ale mioze to byc wynik odstawienia leku.Bywa tez ze test nie wykrywa tak szybko - choc powinien jak pisza ;-).Jesli okres spaznia sie 16 dni to wtedy juz jest ciaza.Brakuje ci jeszcze 6 ;-)))))
ciekawa
2006-07-19
14:17:19
Email
kochana ja jak odstawiałam pigółki to pierwsze krwawienie(nie okres) miałam zawsze normalnie ale na drugi to sie czasem musiał naczekać. Poza tym radziła bym sie zabezpieczac-to chyba nie najlepszy pomysł zachodzić w ciaze zaraz po pigułkach. choc jak sie już zdazyło-trudno-trzeba siecieszyc;)
Gosia
2006-07-19
17:00:15
Email
Dzieki bela- nie wiem czy można czy nie , te 5 dni tak tylko podałam bo chodziło mi o jakieś dni bliskie miesiaczki:) Bo ponoć i w take zajsc można... Dzieki ciekawa za rade hi hi. Moje pierwsze dziecko nosiłam w brzuszku miesiąc czasu i przyjmowałam pigułki bo kompletnie nie spodziewałam się ciązy...dziś dzieki bogu mam zdrowe i kochane dziecko. Zdarzają sie czasem rzeczy mało wytumaczalne... Miała bym myślenie z głowy po wizycie u ginekologa ale ide dopiero w przyszłym tygodniu bo jest na urlopie... Dzieki dziewczyny:)
MoNiSiA
2006-07-19
19:14:33
Email
Oj, tak...zdarzają się mało racjonalne ciąże...Jednym przykładem jest mojej mamy znajoma - zaszła w ciążę w momencie kiedy miała spiralę i przyjmowała tabletki antykoncepcyjne. No i ja też jestem swojego rodzaju ewenementem ciążowym, bo moja mama zaszła w ciążę na kilka dni przed okresem. A podobno wtedy nie ma dni płodnych. ;-) Pozdrawiam.
Gosia
2006-07-22
21:59:57
Email
Kurna a okresu jak nie było tak nie ma....ciągle czekam...
bela
2006-07-23
19:35:24
Email
oj GOSIA chyba cos bedzie ;-)))))
aniolek22
2006-08-02
13:37:22
Email
od roku staramy sie o dzidziusia przez ostatni tydzien odczuwam bóle w podbrzuszu,zgage,czuję sie rozdrażniona wyskoczyło mi pełno wyprysków i mam spory apetyt.Czy mozliwe są takie objawy w 2-3 tygodniach ciązy???BARDZO PROSZE o odpowiedz
bela
2006-08-02
13:44:05
Email
kazda z nas inaczej reaguje. Cqalkiem to mozliwe.A ile spoznia Ci sie okres ??
aniolek22
2006-08-02
13:53:46
Email
wiem ze pomyslicie ze to głupie ale okres mam dostac dopiero 8 więc...ale jak bylam u gin powiedzial mi ze mam torbiel dosc duży a gdy poszłam skonsultowac z innym powiedział ze na tym zdjęciu z usg moze byc wszystkotylko ze po tym usg miałam miesiączkę wiec...
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum