szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to mogą być objawy ciąży???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 10 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna
Napisano: Treść:
Agula
2005-04-05
Email
Witam :) 8 dni, zaraz po stosunku miałam owulację. Zrobiłam test dwa dni temu, chyba trochę za wcześnie, wynik był negatywny. Czekam teraz na pojawienie się okresu, lub nie :) Nie mam żadnych typowych objawów, bo trochę chyba na to za wcześnie, natomiast zastanawia mnie "skacząca" temperatura. Mianowicie raz mam 37.3, 37.2, innym razem 36.6, 36.8, 37.0 - częściej powyżej 37, ale nie przez cały czas. Teraz mam 37.2 i tak jest od rana, tj. od 6 :) Czy to może być objaw ciąży??? Dodam, że nie jestem chora, a przynajmniej nic o tym nie wiem :) Nie mam nawet kataru...
bea1978
2007-08-30
14:11:49
Email
Anielko, kup sobie test ciązowy w aptece i nie będziesz gdybac, on pokaże Ci już w miarę pewny wynik :)Ale według mnie zaczyna Ci sie okres skoro masz małe plamienia, zobaczysz do wieczora jeśli nie zaczna Ci sie krwawienia to kup test - ja bym tak zrobiła.
anielka
2007-08-30
14:23:24
Email
tak zrobię, ale juz jestem podłamana, tyle prób...też myslę że to okres i bedzie jedna kreska ... :(
bea1978
2007-08-30
14:31:59
Email
Nie ma się co zamartwiac - trzeba dalej próbowac :))Powodzenia :)
bea1978
2007-08-31
11:34:59
Email
I jak Anielka?Coś już wiadomo dzisiaj?
Anielka
2007-09-04
11:01:32
Email
hej, dzięki za zainteresowanie, przez 3 dni miałam krwawienia i spadła mi temperatura ale wieczorem wziełam Clostilbegyt na jajeczkowanie i w 5 i dzisiaj 6 dniu cyklu mam temperaturę 37,1 i od 2 dni nie mam krwawień. Nigdy tak nie miałam, mój @ trwa zazwyczaj 7 dni nawet jak wczesniej brałam Clostilbegyt...teraz to już ostatnia szansa bo biorę go od 6 miesiecy...a rzekomo nie można dłużej, co dalej robić...nie myslałam że będzie to takie trudne...
bea1978
2007-09-04
16:15:21
Email
Trzymam kciuki, ja Ci niestety nie pomogę w tych sprawach, nie miałam problemu z zajsciem ani w jedną ani drugą ciążę. Bądź dobrej mysli, trzymaj się cieplutko :)
bela
2007-09-04
17:30:15
Email
Anielka troche mieszasz albo ja cie nie rozumie do konca z tym @.Jesli mialas krwawienia i spadek temp to raczej nie mozna byc w ciazy gdyz dla utrzymania jej temp musi rosnac. A to ze teraz masz podniesiana to byc moze wynik tego leku. Musialabym bardziej sie wglebic w twoj pzrypadek zeby rozpoznac fazy cyklu i mozliwosci zajscia w ciaze.
ciekawa
2007-09-05
10:24:46
Email
Jak sie za bardzo chce zajść to tez człowiek potrafi sie przyblokować-ciąża to nie zamówienie pizzy czasem trzeba po prostu poczekać i nie denerwować sie tak bo nerwy napewno nie pomagają w zajściu.
anielka
2007-09-05
10:51:25
Email
to prawda spadek temperatury oznacza ze nie moge być w ciąży to dlatego się zdziwiłam jak po 3 dniach znowu sie podniosła, ale to moze być reakcja na clo ..., muszę po prostu wyluzować, z tą pizza dobre w sumie trafione bo pisze właśnie z Włoch, gdzie mieszkamy z moim Italiano. Gin. mam w Polsce ale teraz chyba bedę zmieniać by mieć tu, na miejscu... no cóż nie tracę nadziei pomimo że kuracja mi sie kończy - dam znać...pozdrawiam cieplutko
marlena
2008-02-07
08:52:38
Email
Witajcie ! Dziewczyny mam pytanie . otoz moja ostatnia miesiaczka byla 5 stycznia kolo 20 stycznia wtopilismy z chlopakiem do dnia dzisiejszego czyli 7 luty nie mam okresu mam objawy ciazy jednak test wyszedl mi ze niby nie jestem wciazy a ginekolog powiedzial ze sa zmiany w macicy czy moge byc wciazy czy nie . prosze o szybka odpowiedz
Goga66
2008-02-07
10:38:49
Email
Kup jeszcze jedne test, innej firmy a najlepiej zrób w przychodni tekst z krwi - one się nie mylą. Te kupne czasem si e nie sprawdzają chociaż naprawdę rzadko. Możesz mieć też zaburzenia hormonalne, co trzeba leczyć a mogą zmieniać pewnie wygląd szyjki macicy. Czemu ginekolog nie wysłała Cię na testy? Jak okaże się, że nie jesteś w ciąży i za miesiąc okres nie wróci, to pewnie będziesz musiała zbadać poziom hormonów. Może je też na krótko zaburzyć zmiana klimatu, miejsca pobytu czy silniejszy stres. Także nadmierny wysiłek fizyczny.
julia84
2008-03-03
01:54:55
Email
witam, mam problem... mam nieregularny @, z chlopakiem kochalam sie pare dni po okresie... mija teraz 2 tydz.od wpadki... moze to tylko moja wyobraznia ale chce poznac wasze zdanie na ten tamt. pare dni temu mialam bole podbrzusza, a dzis mnie strasznie piersi bola tak jak na okres..a mam go dostac za ponad dwa tyg. [pzdrawiam...piszcie na ten temat
bea1978
2008-03-03
12:43:13
Email
Julio kochając się parę dni po okresie można zajść w ciążę bardzo szybko. Zrób sobie test jeśli bardzo się denerwujesz, powinien już wyjść prawidłowo, bo zazwyczaj na nich piszą, że można zrobić już tydzień po ewentualnym zapłodnieniu. Ja jak zaszłam w ciążę miałam w terminie przypuszczalnej miesiączki normalne bóle piersi, podbrzusza tak jak przed okresem. Czekałam na okres bo byłam pewna że go dostanę, bo dolegliwości wskazywały codziennie że on kiedyś nadejdzie. A jednak nie nadszedł :) zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. Tak było w obu ciążach :)
julia84
2008-03-03
14:12:28
Email
teraz to troche sie boje;( w sumie mam partnera juz, nie jestem malolata kiedys to musi mnie spotkac.. mam 24 za pare dni ehh.. zauwazylam ze moje sutki sa twarde jakbym nabrzmiale, zmieni sie moje cale zycie... jutro alebo pojutrze sobie test, jaki mam sobie kupic najlepiej?? co mi doradzacie...Pozdrawiam i dziekuje za pomoc
bea1978
2008-03-03
14:47:56
Email
Powiem Ci szczerze że dla mnie nie miało znaczenia jakiej firmy test sobie kupię. Jednak jedno co wiem z doswiadczenia, leprze są te normalne, gdzie wkraplasz 2-3krople moczu w okienko, nie te paskowe, zwykłe gdzie moczysz pasek w pojemniczku z moczem. Te leprze mają na opakowaniu takiego bobaska, zreszta w aptece kobiety na pewno Ci coś doradzą :) Daj znać co pokazał test :) Pozdrawiam
bela
2008-03-03
15:15:42
Email
zalezy w ile dni po okresie sie kochalas. Pzrez kilka dni po okresie sa dni nieplodne. Poza tym testy robi sie dopiero po terminie spodziewanego okresu! Wczesniej nie wykaza a jesli to bardzo rzadko. Ja mysle ze ciaza w twoim przypadku jest znikoma !!!!!!!!!!!!!!!!
bea1978
2008-03-03
16:34:48
Email
Belu co ty mówisz, dni płodne zaczynają się na około 7 dni po miesiączce, dlatego kochanie się bez zabezpieczenia w parę dni po okresie, daje dużą szansę na zajscie w ciążę. Tym bardziej że plemniki w pochwie żyją od 3-5dni. Julia pisze że miała nieregularne miesiączki co daje jeszcze wiekrze prawdopodobieństwo, że dni płodne mogły się u niej przesunąć :) A na testach jest napisane wyraźnie, że mozna robić już po około 6 dniach od ewentualnego poczęcia.Pozdrawiam
bea1978
2008-03-03
16:37:47
Email
Fakt, że po tych 6 dniach test może nie wyjść wiarygodny, tu sie zgodzę ale Julia jest już 14 dni po ewentualnym poczęciu więc nie ma raczej takiego ryzyka.
bela
2008-03-03
18:38:52
Email
droga Bea Julia nie sprecyzowala ile dni po miesiaczce sie kochala. Roznie to wiec mozna zrozumiec. Tak jak piszesz jest te 7 i tez wiecej dni w zaleznosci od dlugosci cyklu. Julia pisze ze mija 2 tydz.od wpadki a okres ma dostac za ponad dwa tyg. Wnioskuje z tego ze wlasnie przechodzi owulacje i stad ma takie dolegliwosci. No chyba ze ja zle rozumie to mnie popraw. Nie mozliwe jest zatem aby plemniki wytrwaly 2 tyg. Co do testow to na moich kolezankach i na mnie nie wykazaly ciazy po 5-6 dniach od zaplodnienia dlatego wynik moze byc niemiarodajny. Pozdrawiam rowniez
bea1978
2008-03-03
18:44:37
Email
Belu nie ma co grybać nie znając do końca dokładnych dat, jednak jedno jest pewne - dla uspokojenia nerwów Julia moze spokojnie zrobić test ciążowy, który na dzień dzisiejszy powinien wyjść poprawnie.
bela
2008-03-03
20:25:41
Email
no i tu sie w 100% zgadzamy :-)))
julia84
2008-03-03
23:44:05
Email
juz wam pisze co i jak. I bardzo dziekuje za odpowiedzi. @ dostalam 11.02 mialam do 15.02 .....14.02 sie kochalismy byla mala wpadka i po @ czyli 17.02 tez byla takze wpadka;/;/ . wyliczylam sobie mniej wiecej ze mam dostac @ po 20.03 wiec jakies 3 tyg... ale raczej z rana zrobie sobie test, jakos wogole o tym nie myslalam az tych boli nie dostalam i piersi zeczely mnie bolec;/;/; wtedy dziwne mysli mnie naszly... teraz troche panikuje wiec jutro zrobie i oczywiscie dam wam znac moje drogie koleznaki. milo bedzie jak napiszecie cos na temat tych danych dni co wam napsialam... Pozdrawiam
bela
2008-03-04
09:07:26
Email
Julia troche chyba mieszasz. Skoro dostalas okres 11 lutego to nastepny po 20 marca?? Cykl trwalby wtedy ponad 40 dni. Wg mnie ani 14 ani 17 nie moglo dojsc do zaplodnienia pod warunkiem ze cykl nie jest krotszy niz 28 dni. Przy 28 dniowym cyklu owulacja wypadalaby ci ok 24 lutego. Przyjmujac ze plemniki wytrzymuja nawet te 5 dni to musialyby czekac nie dluzej niz od 19 lutego. Jesli zas cykle masz dluzsze to zapas jest wiekszy, a mniejszy jesli cykle krotsze niz 28 i wtedy mogloby zahaczyc o 17 lutego. Nie wiem jakie masz cykle a jesli nie regularne to tym gorzej stwierdzic. To jest teoria a praktyka i zycie plataja figle. Zrob test, poczekaj. Teraz juz musztarda po obiedzie i nic nie zdialasz. Bedziesz sie tylko cieszyc jakiekolwiek zakonczenie bedzie :-)
julia84
2008-03-04
09:15:11
Email
moze i tak mieszam ale ja mam taki dlugie cylke czasami od @ do @ mam 50 pare dni;/ zaraz mykam po test i napisze co wyszlo. pozdrawiam
julia84
2008-03-04
10:34:00
Email
a wiec z testu wynika ze jest negatyw:):):) a moge byc pewna 100% ?? mojemu partnerowi troszke mina zrzedla...bo byl nastawiony ze bede a tyle mu powtarzalam he he. Pozdrawiam wszystkich
bea1978
2008-03-04
11:16:37
Email
Moze trochę późno piszę ale na moje oko też nie powinno być ciąży i test wg. mnie wyszedł z dobrym wynikiem. Jednak przy takich nieregularnych cyklach, jeśli nie planujecie jeszcze dzidziusia, to po prostu sie zabezpieczajcie! Wyliczanie dni płodnych w takim przypadku staje się rzeczą niemal niemożliwą. Jeśli cykle są nieregularne to może się zdarzyć nawet, że dni płodne przypadną w czasie okresu, o takich przypadkach słyszałam i o ciąży poczętej w tym czasie również. Tak więc jak pisała Bela teoria i praktyka swoje, a życie płata różne figle :)
ivcia
2008-05-13
17:38:58
Email
Czesc :) Zrobilam sobie test ciazowy,ale wyszedl ujemny lecz nadal nie dostaje miesiaczki...Czy powinnam zrobic test ponownie czy moze skonsultowac sie z lekarzem?
majka_76
2008-05-13
18:05:52
Email
Kiedy powinnaś dostać miesiączkę? Czy w ostatnim czasie brałaś antybiotyki, lub stosowałaś dietę, albo byłaś narażona na stres? Te wszystkie czynniki mogą opóźnić pojawienie się miesiączki. No i czy twoje cykle są regularne? Jeśli przypuszczasz, że możesz być w ciąży powtórz test - najlepiej rano. Jeśli wynik nie będzie jednoznaczny zrób badanie z krwi. Jeśli wynik będzie negatywny, a miesiączka nie będzie się pojawiała nadal idź do lekarza. Może to zaburzenia hormonalne. Piszę tak, ale celuję w ślepo, bo za mało danych podałaś. Trudno tak coś napisać sugerując się tylko negatywnym wynikiem testu i stwierdzić czemu nie masz okresu. Pozdrawiam
ivcia
2008-05-13
18:45:18
Email
Miesiaczke powinnam dostac 4 maja,ale powiem szczerze ze nie mam regularnej miesiaczki ,bo zazwyczaj mi sie spoznia 2-3 dni,ale tym razem to juz jest 10 dni...Nie bralam rowniez zadnych antybiotykow i nie bylo powodow do zmartwien...Bola Mnie piersi zawsze na dostanie miesiaczki i tak jest,ale nawet moga bolec jak jest sie w ciazy prawda?Pozdrawiam
majka_76
2008-05-14
10:10:30
Email
W pierwszych dniach ciąży nie ma żadnych objawów, no oprócz braku miesiączki. Piersi bolą znacznie później, ale to też indywidualna sprawa. Mnie np. nie bolały. Proponuję zrobić jeszcze raz test. Jak będzie pozytywny to iść do gina, jak negatywny to odczekać jeszcze trochę. Jak okres się nie pojawi iść do gina. Wszystko będzie ok, tzn. tak, jak ty chcesz, bo nie wiem czy ciąża byłaby niepożądana w Twoim wypadku. Pozdrawiam
ivcia
2008-05-14
10:46:07
Email
To znaczy mam chlopaka juz od 3 lat wiec nie ma zadnego problemu.Duzo razy rozmawialismy na te temat.Ale predzej czy pozniej i tak bym zaszla w ciaze wiec niczym sie nie marwie.Takie jest w koncu zycie :)Czytalam na innym forum,ze zdazaja sie takie przypadki,ze nawet jesli sie zrobi test ciazowy 3 razy i wyjdzie nadal ujemny to i tak dziewczyny byly w ciazy czy to mozliwe?A jesli chodzi o objawy to Moja bratowa jak zrobila test i wiedziala ze jest w ciazy to ja tak samo bolaly piersi jak Mnie i miala nawet bole menstruacyjne jak na dostanie sie miesiaczki...Dziaa wielkie i Pozdrawiam:)
majka_76
2008-05-14
11:22:52
Email
Może tak być, że test pokaże brak ciąży, a w ciązy jest się faktycznie. Testy nie dają 100% pewności. Lepiej zrobić badanie z krwi. Nawet jakbyś poszła teraz do gina, to ciąży może nie stwierdzić, bo to za wcześnie. Owszem, w ciąży są takie bóle podobne do menstruacyjnych. Mam nadzieje, że wszystko będzie tak jak chcesz. Daj koniecznie znać. Pozdrawiam. 3maj się :)
ivcia
2008-05-14
11:25:57
Email
Na pewno bede zdawac relacje :) Dziaaa wielkie jeszcze raz:) Pozdrawiam
JOLA-JOLKA
2008-05-14
16:46:33
Email
Witam. Ja też jak robiłam test ciążowy, to test wykazał jedną kreskę i pomyślałam, że nic z tego i po jakimś czasie spojrzałam na niego jeszcze raz i ukazała się druga kreska, ale bardzo słaba. A jednak się udało. W ciąży ja miałam takie bóle jak menstruacyjne i lekarz dał mi duphaston na podtrzrmanie.To moja trzecia ciąża.Przy pierwszej ciąży też miałam takie bóle i nie dostałam żadnego leku we wczesnym stadium i poroniłam w 6-tym tygodniu.Za drugim razem dostałam leki już od 5 tygodnia i urodziłam synka.Teraz ma 2 latka.I teraz trzeci raz.Od razu pobiegłam do lekarza po leki, bo miałam też takie okresowe bóle i narazie jest ok.Najlepiej idź do lekarza, zrobi test i jak boli brzuch da leki i leżenie.Uważajcie na siebie.
ciekawa
2008-05-14
17:30:27
Email
dziewczyny mają racje trzeba zrobic test z krwi ale moim zdaniem jest ciut za wcześnie jajeczko zagnieżdżone powoduje zmiane w hormonach dopiero po kilku tygodniach. dlatego lepiej sie wstrzymać z testem-zwłaszcza ze masz nieregularne miesiączki. Poczekaj z 4 dni i idź do laboratorium-gin bez tego wyniku nic ci nie poradzi nie przepisze żadnych leków. Co do bólu piersi to mnie bolały okropnie.
ivcia
2008-05-14
21:15:42
Email
Tak Moja bratowa miala te bole menstruacyjne,ale po jakims czasie okazalo sie ze plod byl martwy i miala zabieg.Teraz jest ponownie w ciazy i nawet byla w szpitalu,bo lekarze obawiali sie ze moze stac sie to ponownie.Naszczescie jest juz wszystko dobrze i malenstwo sobie rosnie:)
ivcia
2008-05-15
11:50:40
Email
Ajjj dziewczyny dostalam dzisiaj miesiaczke :((( Szkoda,a juz myslalam ze bede Mama :(((
majka_76
2008-05-15
13:53:32
Email
Próbuj, próbuj - na pewno się uda i Mamą zostaniesz :) Pozdrowionka
amira
2008-05-23
22:17:57
Email
hej dziewczyny.mam pytanko 31 maja dostabrunodekeyser@euphonynet.bene okres.16 maja bylam przypadkowo na wizycie u ginekologa na kontroli zrobil badania i przy okazji zrobil usg mowioc ze niejestem w ciozy.ale juz od kilku dni zle sie czuje mam piersi powiekszone tak zwane pajoczki na nich.noi skaczoco temperature.jak myslicie czy to moze byc cioza.
amira
2008-05-23
22:22:59
Email
sory dzieczyny niechcocy wstawilam adres meila do mojego pytania
amira
2008-05-23
22:26:53
Email
chodzi mi oto ze 31 maja powinnam dostac okres.a 16 maja bylam u ginekologa i zrobil mi usg mowioc ze niejestem w ciozy.dzieki i czekam na odpowiedz
majka_76
2008-05-24
11:33:07
Email
Kiedy mogło dojść do zapłodnienia? Jeśli niedługo przed wizytą u gina to na pewno by nie stwierdził ciąży. Zrób test i się dowiesz. Ból piersi niekoniecznie oznacza ciąży.
amira
2008-05-24
21:29:33
Email
dzieki za odpisanie ale wiesz dziwnie sie czuje naprawde,chcialam tylko wiedziec czy ginekolog mugl niezauwarzyc albo bylo za wczesnie.mam nawet przeczucie ze cos mi polatuje z piersi w glowie sie kreci.
majka_76
2008-05-24
22:29:28
Email
Kobieto, zestresowałaś się i już. Nic ci z piersi nie może lecieć. Siara(czyli to, co z piersi"polatuje") może, ale nie musi, wydobywać się dopiero po 20 tygodniu ciąży. Zrób test, bo się zadręczysz. A po co Ci niepotrzebne nerwy?!Pozdrawiam:)
majka_76
2008-05-24
22:32:10
Email
Zresztą okres masz dostać dopiero 31 maja. Przed okresem piersi też się powiększają i bolą. Poczekaj spokojnie do dnia miesiączki i nie nakręcaj się sama niepotrzebnie. Jak się będzie opóźniał @ kilkanaście dni to się wtedy będziesz martwiła. Ale myślę, że nie masz czym :)
amira
2008-05-26
11:43:03
Email
niezgodze sie stobo ze okolo 20 tygodnia polatuje cos z piersi 3 miechy temu bylam w ciozy ale niestety poronilam i i bylam w 2 tygodniu jak mi cos polatywalo.a pozatym wczoraj zrobilam test i jestem w ciozy takze kochane kazda znas przechodzi to inaczej niewarto sluchac bredni.pozdrawiam
majka_76
2008-05-26
19:13:42
Email
amira- skoro taka mądra jesteś to po co piszesz i prosisz o radę?chciałam Cię jakoś pocieszyć, poradzić a ty mi tu, że mówię brednie. No sorry. Gratuluję tak wielkiej wiedzy i tego, że rozpoznajesz dwutygodniową ciąże.Życzę powodzenia i gratuluje :)
perla24
2008-05-27
14:20:10
Email
hej od pewnego czasu staramy sie z mezem o dziecko, jak narazie bez skutku, ale ostatnio zauwazylam ze tak od tygodnia mam bole brzucha i temperature tak 37stopni albo wiecej, jestem w 24 dniu cyklu i czekam czy dostane miesiaczke, dzis nie moglam juz wytrzymac i zrobilam test ale byl niestety negatywny, moge byc mimo to w ciazy, moze za szybko zrobilam test??prosze o szybkie odpowiedzi
marta0309
2008-05-28
18:29:10
Email
test jednak najlepiej zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki. ja tez bylam niecierpliwa i zrobila test po tyg od jajeczkowania- wyszedl negatywny. pozniej powtorzylam kilka dni po dniu spodziewanej miesiaczki bo okres mi sie spoznial i ... wyszly dwie krechy:)
marta0309
2008-05-28
18:29:27
Email
cierpliwosci... jeszcze kilka dni:)
perla24
2008-05-28
20:09:31
Email
dzieki za podniesienie na duchu, tzn mam jeszcze szanse???teraz musze cierpliwie wyczekiwac na miesiaczke, mam nadzieje ze jej nie dostane!!!jak co to napisze czy sie udalo czy nie :-)
myszka92
2008-07-22
14:37:24
Email
cześć dziewczyny... mam dopiero 16 latek... można powiedzieć że już z moim chłopakiem to zrobiłam ale nie do końca...to było tylko jedno wejście we mnie... od tamtego czasu miałam raz delikatny okres, tzn taki że tylko wkładka mi wystarczała....od jakiś 4dni odczuwam silne bóle podbrzusza, w niedziele baardzo mnie głowa bolała i moje sutki są bardzo obolałe jak je ścisne delikatnie... mam nadzieje że nie jestem w ciąży...testu jeszcze nie robiłam, nie wiem czy Pani w aptece nie spojrzy się na mnie jak na jakąś "dziwkę" bo młodo wyglądam...proszę o pomoc.z góry dziękuję...a i do tego niby stosunku doszło miesiąc temu
ismenka22
2008-07-22
16:45:35
Email
Zrób sobie test i wtedy bedziesz pewna.Panią z apteki sie nie przejmuj,to nie jej sprawa.
ciekawa
2008-07-22
19:44:39
Email
Dokładnie tak a na przyszłość może pogadaj z kimś o zabezpieczeniach -16 lat to bardzo młody wiek chyba nie chcesz jeszcze zostać mamą.
Joanna26
2008-07-23
11:35:19
Email
Niech Twoj chlopak pojdzie po test. Swoja droga to ciekawe zjawisko - do lozka dosc dojrzali, do kupna gumki lub testu w aptece nie. Skoro decydujecie sie na doroslosc i seks, to badzcie konsekwentni!
Asiia27
2010-03-07
22:03:02
Email
Witam Prosze o porade! Czy mam się martwić jeżeli dzien po współzyciu miałam półdniowy okres a raczej krwawienie, po tygodniu pojawia mi sie linia od pępka w dół i sutki stają się napięte i ciemniejsze? Czy to znaczy że jestem w ciąży?? Dwa testy wyszły mi negatywnie. Pierwszy zrobiłam 3 dni po zblizeniu a drugi 7 dni po i oba wyszły negatywnie. Czy mam wierzyc w wynik testu? Odpiszcie prosze:(
Asiia27
2010-03-07
22:05:24
Email
Tak dokładnie to nawet nie współżyliśmy ale uprawialiśmy peeting. Ale bardzo prawdopodobne jest ze plemniki dostały sie do mojej pochwy. A miałam dni płodne...
basienka25
2010-03-08
07:50:58
Email
Chyba za bardzo się stresujesz i tą linię na pępku sobie wyobraziłaś. W zasadzie pojawia się ona w ciąży, gdzieś ok 6 miesiąca. Wg mnie masz jakieś zaburzenia miesiączkowania.
GOSIUNIA
2010-03-24
20:55:16
Email
Witam wszystkie Panie. Mam taki problem od 3 dni mam brunatnego koloru upławy powinnam mieć miesiączkę a nic nie ma. Boli mnie również prawy jajnik byłam u lekarza i robiłam test ale jest negatywy lekarka stwierdziła że może to być jeszcze za wcześnie. Czy to może być ciążą
Magdalenka
2010-04-19
07:55:46
Email
tak. moze. wszystko jest mozliwe.
jc_k86
2010-06-16
18:53:45
Email
Witam wszystkie Panie i proszę o radę. otóż mam bardzo nieregularne @ trwające średnio 42 dni. ostatnio dostałam 14maja i trwało to 3dni ale to tak jakbym nie miała. w tym czasie byłam chora a jak dostałam niby okres to 17 maja zaczęłam brac antybiotyk przez 4dni. 19 i 23 maja kochałam się z moim mężem. robimy to tak często jak tylko jest to możliwe gdyż często jest w delegacji i nie ma go średnio przez ok 9 dni a jest ok 6 dni. to juz 34 dni od tego plamienia. czy to mozliwe że jestem w ciązy? bardzo bym chciała bo juz staramy sie ponad pol roku i nic :( bola mnie piersi i w podbrzuszu a jem bardzo duzo i przytyłam. wymyslam dziwne potrawy... tak tez mam przed okresem. dlatego nie wiem czy mam jeszcze czekac zeby zrobic tescik czy juz moge robic i bedzie pewne czy jestem czy też nie. prosze o szybką rade. pozdrawiam
jc_k86
2010-06-17
14:19:42
Email
kochane zrobiłam pre-test z porannego moczu i wyszedł negatyw :( a juz myslalam ze tym razem sie udalo... a moze powinnam poczekac i zrobic za tydz? dzisiaj byl 36 dzien cyklu a ja mam srednio 42 - 44dni
pajka
2011-12-31
02:01:30
Email
Witam!Mam pytanie.Kochałam się z moim mężem 3 i 1dzień przed owulacją w trakcie i jeden dzień po.Czy mogłam zajść w ciążę.Troszkę pobolewają mnie jajniki,a zwłaszcza jeden.Dodam,że było to 25 grudnia.Pozdrawiam i proszę o odp.
ciekawa
2012-01-03
19:59:21
Email
No jeśli w trakcie owulacji to tak jest taka możliwość ale nikt Ci tu nie powie, ze jesteś w ciąży - trzeba poczekać na test.
pajka
2012-01-10
18:09:55
Email
Hej!Za 3 dni powinnam dostać okres.Jak myslicie,czy jak zrobię test 1 dzień przed okresem to wynik wyjdzie wiarygodny czy może lepiej poczekać do piątku.ODP
lajka
2012-02-04
22:33:03
Email
Dzień dobry. Czy powiększony jajnik oznacza ciążę?
Goga66
2012-02-23
10:28:44
Email
Kochana - powiększony jajnik może oznaczać torbiel, endometriozą, problemami hormonalnymi itp. Nie przypominam sobie żeby jajnik miał coś wspólnego z ciążą, poza oczywiście wcześniejszą produkcją jaja i pobolewaniem czasem. Na USG można jeszcze stwierdzić, z którego jajnika jest zapłodnione jajo, ale to raczej macica się powiększa. Ale oczywiście nie jestem ginekologiem i mogę się mylić. Tak czy owak - do lekarza - bo ciąża może być, a równolegle coś do leczenia. A jeśli nie ciąża, to lepiej jajnik leczyć przed niż w trakcie
ja
2013-01-10
17:12:33
Email
Witam Mam take pytanko od pewnego czasu strasznie zaczął mi rosnąc brzuszek i w bokach. Boje sie ze to może być ciąża. Mój chłopak ostatnio powiedział mi ze moje piersi zrobiły sie twardsze ja tego osobiście nie odczuwam.Tak to Nie mam żadnych innych objaw ciąży miesiączkie dostaje wczesniej niz zawsze itp . czy jest to możliwe ze będądz w ciąży nie bende miała żadnych objaw przez jakiś czas, czy jest to możliwe ze jestem w ciąży
ja
2013-01-10
17:15:53
Email
Witam Mam take pytanko od pewnego czasu strasznie zaczął mi rosnąc brzuszek i w bokach. Boje sie ze to może być ciąża. Mój chłopak ostatnio powiedział mi ze moje piersi zrobiły sie twardsze ja tego osobiście nie odczuwam ale ostatnio zaczęłam często robić siusiu. Tak to Nie mam żadnych innych objaw ciąży dostaje miesiączkie co miesiac coraz wczesniej ale wyglada normalnie jak zawsze itp . czy jest to możliwe ze będądz w ciąży nie bende miała żadnych objaw przez jakiś czas, czy jest to możliwe ze jestem w ciąży
ona23
2013-02-21
23:39:49
Email
Witam, 3 dni pod rząd współżyłam z moim facetem po kilka razy dziennie ,mieisączki mam nieregularnie czy mogłam zajść w ciąże ?podbrzusze mnie boli oraz lewy jajnik mnie kuje i jakby był podpuchnięty jak go dotykam czuje twardą kulke na razie nie widze nic po moich piersiach chyba nawet jest za wcześnie za 6 dni zrobie sobie test robiłam go dzisiaj ale,jest za wcześnie niech ktoś mi doradzi....
Goga66
2013-03-05
19:31:24
Email
Jak współżyłaś 3 dni pod rząd to możesz być w ciąży. A kiedy masz okres płodny to sama powinnaś wiedzieć. Twardy jajnik? Kłujący ból? Dlaczego nie pójdziesz do ginekologa? A może to węzeł chłonny powiększony w pachwinie, co świadczyłoby raczej o infekcji po tym 3-dniowym współżyciu. Nie piszesz, ile czasu minęło od seksu z chłopakiem. Jedyne co pewne z Twojegoi wpisu - jak jest seks to może byc ciąża
gabra93
2013-03-23
00:06:36
Email
4 tygodnie temu wspolzylam bez zabezpieczenia i chlopak skonczyl we mnie. Okres powinnam dostac 10 dni temu ale sie nie pojawil, odczuwam bol w podbrzuszu i klucie jajnikow jak na okres a poza tym z pochwy wydziela mi sie bialawy sluz. Dodam ze robilam test 2 dni temu ale weczorem i wynik byl negatywny. Czy to mimo wyniku testu moze byc ciaza?
ciekawa
2013-03-26
16:37:47
Email
Poczekaj jeszcze kilka dni i najlepiej zrób test z krwi.
wielkieserce55
2013-04-18
14:12:17
Email
Witam, jestem nowa na tym forum. Staram się o drugiego dzidziusia, kochałam się z mężem w dni płodne okres mi się spóźnia tydzień, robiłam test ciążowy 4 dni temu ale wyszedł negatywny, robiłam go popołudniu nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, okresu ciągle nie dostałam, zamiast okresu mam tylko biały śluz, często chodzę do toalety i mam zaparcia;/ nie wiem co o tym myśleć bardzo chciałabym być w ciąży a ten test zabił moją iskierkę nadziei, doradźcie mi coś
ciekawa
2013-05-11
21:43:23
Email
Wiesz zaparcia i częstomocz to raczej przypadłość jak ma się spory brzuszek. Zbadaj poziom prolaktyny bo może jest za wysoki i żadne starania nie pomogą-będzie trzeba zbijać. Inna kwestia..wyliczaj dni płodne..mierz temperaturę w pochwie i daj facetowi spokój na kilka dni przed dniami płodnymi niech mu się uzbiera. Mnie tak poradził ginekolog i strzeliłam idealnie. Powodzenia
alunia
2014-04-22
08:30:14
Email
Od kilku dni bolą mnie piersi, które urosły mi o rozmiar, dodatkowo doszedł mi ból jajników i cały czas mi gorąco. Ginekolog olała mnie(starsza pani, która zawsze krytykuje osoby poniżej 60 roku życia) i powiedziała, że nic mi nie jest. Zastanawiam się czy to może być ciąża czy coś innego.Jestem ogółem chorowita i łapie wszystkie dziwne choroby, aktualnie leczę się z nerwicy i zdarzały mi się wycieki mleka z piersi w pozornie spokojnych momentach życia. Pierwszy raz mam dodatkowo bóle jajników poza okresem, do którego pozostał mi jeszcze pond tydzień. Ale moje pytanie to kiedy najwcześniej można zrobić test lub badanie krwi, tak żeby mieć pewność o ciąży?
ciekawa
2014-04-27
17:47:33
Email
Z moczu wychodzi w terminie kolejnej miesiączki z krwi z tydzień wcześniej.
Strona 10 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum