szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to mogą być objawy ciąży???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 15 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,
Napisano: Treść:
Agula
2005-04-05
Email
Witam :) 8 dni, zaraz po stosunku miałam owulację. Zrobiłam test dwa dni temu, chyba trochę za wcześnie, wynik był negatywny. Czekam teraz na pojawienie się okresu, lub nie :) Nie mam żadnych typowych objawów, bo trochę chyba na to za wcześnie, natomiast zastanawia mnie "skacząca" temperatura. Mianowicie raz mam 37.3, 37.2, innym razem 36.6, 36.8, 37.0 - częściej powyżej 37, ale nie przez cały czas. Teraz mam 37.2 i tak jest od rana, tj. od 6 :) Czy to może być objaw ciąży??? Dodam, że nie jestem chora, a przynajmniej nic o tym nie wiem :) Nie mam nawet kataru...
alunia
2014-04-22
08:30:14
Email
Od kilku dni bolą mnie piersi, które urosły mi o rozmiar, dodatkowo doszedł mi ból jajników i cały czas mi gorąco. Ginekolog olała mnie(starsza pani, która zawsze krytykuje osoby poniżej 60 roku życia) i powiedziała, że nic mi nie jest. Zastanawiam się czy to może być ciąża czy coś innego.Jestem ogółem chorowita i łapie wszystkie dziwne choroby, aktualnie leczę się z nerwicy i zdarzały mi się wycieki mleka z piersi w pozornie spokojnych momentach życia. Pierwszy raz mam dodatkowo bóle jajników poza okresem, do którego pozostał mi jeszcze pond tydzień. Ale moje pytanie to kiedy najwcześniej można zrobić test lub badanie krwi, tak żeby mieć pewność o ciąży?
ciekawa
2014-04-27
17:47:33
Email
Z moczu wychodzi w terminie kolejnej miesiączki z krwi z tydzień wcześniej.
Strona 15 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum