szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to mogą być objawy ciąży???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna
Napisano: Treść:
Agula
2005-04-05
Email
Witam :) 8 dni, zaraz po stosunku miałam owulację. Zrobiłam test dwa dni temu, chyba trochę za wcześnie, wynik był negatywny. Czekam teraz na pojawienie się okresu, lub nie :) Nie mam żadnych typowych objawów, bo trochę chyba na to za wcześnie, natomiast zastanawia mnie "skacząca" temperatura. Mianowicie raz mam 37.3, 37.2, innym razem 36.6, 36.8, 37.0 - częściej powyżej 37, ale nie przez cały czas. Teraz mam 37.2 i tak jest od rana, tj. od 6 :) Czy to może być objaw ciąży??? Dodam, że nie jestem chora, a przynajmniej nic o tym nie wiem :) Nie mam nawet kataru...
Aguś
2005-06-30
14:31:53
Email
Hejjj... mam 20 dzień cyklu i juz drugi dzien podwyższona temperaturkę. Kochałam sie moim mężem 0d 13 do 17 dnia cylku,codziennie. Czy ta temp. to może byc objawem ciązy? Pozdrowionka
dominikasz
2005-06-30
14:52:41
Email
Proponuje jak najszybciej sie skontaktować z lekarzem nawet za granicą(najwyzej idz z kimś prywatnie do ginekologa)objawy mogą ale nie muszą wskazywac na ciąże pozamacziczna tym bardziej ze usg nic nie wykazało(ale to moze za wczesnie na to badanie)może sie okazac ze to zwykłe pobolewania przydatków, które na początku pod wpływem hormonów mogą troche szwankować.Ale proszę cie dla twojego dobrego i może dziecka idz do lekarza.jak sie cos dowiesz to napisz.bede czekała.trzymam kciuki.pa
Nusia
2005-06-30
17:23:51
Email
Ja jestem w drugiej ciąży, pierwsza była pozamaciczna. Nie chcę Cię martwić, ale wtedy też bolało mnie w okolicach jajnika. Wszyscy mi powtarzali, że wszystko jest ok. ale ja czułam, że to ciąża pozamaciczna i rzeczywiście była. Z kolei w ciąży w której jestem teraz też na początku miałam bóle w okolicy jajnika, kłucie i plamienia i też myślałam, że pozamaciczna, ale na szczęście szybko zrobiłam badania i okazało się, że wszystko prawidłowo. Takie bóle mogą się zdarzać na początku ciąży i zazwyczaj nie jest to nic złego. Najlepiej żebyś zrobiła badania i przestała się martwić. Na tym etapie już powinno być widać pęcherzyk w USG, a jeśli nie możesz zrobić tego badania to oznacz beta-HCG i po 3 dobach znowu. Jeśli przyrośnie chyba o 120% to znaczy, że to ciąża prawidłowa (tak mi wyluczono pozamaciczną). Nie martw się, na pewno wszystko jest ok.
Beth
2005-06-30
19:03:36
Email
Agula, ja własnie, będąc w pierwszym tygodniu ciąży ( nie wiedziałam o niej) miałam bóle w podbrzuszu podobne do tych, które pojawiają się tuż przed okresem. Zaopatrzyłam się nawet w Pyralginę ( sporą ilość), bo miesiączki miewałam bardzo bolesne. Kiedy okres się nie pojawiał, koleżanka stwierdziła, że to na pewno zapalenie układu moczowego i kupiła mi jakieś tabletki;-)Kto by pomyślał, że to były objawy ciąży?
Madusia
2005-07-08
11:18:43
Email
Kobietki może Wy powiecie co mi jest?przed ostatnim okresem bolały mnie piersi /jak zwykle/ w trakcie okresu i po.Wydało mi się to dziwne i poszłam do ginekologa.Przebadał mnie i powiedział,że wszytsko jest ok, a takie objawy czasami bywają.Przepisał mi nawet jakieś proszki,które miałam brać 16 dnia cyklu.Bol piersi po jakimś czasie ustąpił/na kilka dni/ i ponownie się pojawił przed nadchodzącym okresem...utrzymuje się do dzisiaj...okres powinnam dostać 2 tygodnie temu.Wczoraj zrobiłam test-wyszedł negatywny a okresu jak nie było tak nie ma.Fakt,że miałam dużo stresujących i nowych sytuacji w ostatnim miesiącu/przeprowadzkę, utratę bliskiego przyjaciela.../ ale czy to aż w taki sposób mogło zmienić mój cykl? czy to może być ciąża? dopiero w przyszłym tygodniu idę do lekarza...Co Wy na to?
emka
2005-07-09
23:26:05
Email
mojej znajomej po dość tragicznym dla niej rozstaniu jeden cykl w ogóle "zniknął".
Stres może bardzo to wszystko pomieszać, ale na pewno jest to sprawa indywidualna. Więc pewnie trzeba jeszcze poczekać. Cociaż test powinien już raczej coś wykazać, dla pewności może warto powtórzyć tylko testem innej firmy. POzdrawiam cieplutko
Jagoda
2005-07-10
01:10:08
Email
Emka ma rację :). Wizyta u gina też pewnie conieco wyjaśni :)
madusia
2005-07-11
16:19:09
Email
No zobaczymy.Narazie wszystkie objawy potencjalnego okresu/bol piersi,większy brzuszek/ ustąpiły...Sprawa się wyjaśni dopiero po wizycie u ginekologa...:/
Madusia
2005-07-15
19:12:39
Email
Byłam u lekarza. W ciąży nie jestem. Dostałam laki: Proverai Estrofem....Troszkę się boję...to leki hormonalne :/
emka
2005-07-15
23:28:08
Email
Gdybyś była w ciąży to rzeczywiście mogłyby zaszkodzić. A to pewnie jakaś krótka kuracja, która ma Ci uregulować cykl i potem wszystko będzie ok. W końcu byłaś u specjalisty więc głowa do góry. Dla pewności możesz sobie jeszcze raz test zrobić lub pójść do innego gina. a mówił na co te hormony. I jak długo masz je brać?
milka
2005-07-19
22:23:26
Email
temat boli jajnikabjoszke dawno rozpoczety, ale dla wszstkich zainteresowanych chcialam dodac, ze u mnie bole jajnika powrocily 4 dni po owulacji (i zaplodnieniu), ba, bolaly mnie na zmiane oba jajniki, choc glownie ten, z ktorego byla owulacja. i bardzo sie z tego cieszylam, bo wyczytalam ze to jeden z objawow ciazy. obecnie jestem w 3 m-cu ciazy, jak na razie najbardziej prawidlowej i klucia jajnika wciaz sie czasem zdarzaja. lekarz mowi, ze to nic groznego, a ja juz sie przyzwyczailam ze co chwila cos mnie kluje lub rozpiera. widac dzidzia rosnie. pozdrawiam
Madusia
2005-07-21
11:07:45
Email
kuracja hormonalna trwała 5 dni. Leki miały wywołać miesiączkę i uzupełnić niedobór"czegoś tam" ;) ...teraz cierpliwie czekam ;)
mroofka
2005-08-13
22:20:06
Email
witam,chciałabym się zapytać czy któraś z Was na początku ciąży odczuwała zwiększone pragnienie? to dopiero 10 dzień od owulacji, więc niczego nie jestem pewna, mam tylko wciąż ochotę na sok pomarańczowy:) i odczuwam lekkie bóle jajnika....Czekam na te pierwsze obkawy z utęsknieniem...:)
anka
2005-08-24
23:42:57
Email
hej dziewczyny mam pytanie 10 dni temu współzyłam z moim chłopakiem dwa dni po współzyciu zaczęły boleć mnie piersi a do okresu jeszcze 13 dni czy juz dwa dni po współzyciu bolące piersi mogą byc objawem ciązy???
dusieńka17
2005-08-25
13:45:42
Email
witam mam male pytanko jeżeli ma się normalne objawy miesiączki to czy mogę się obawiać że jestem w ciąży?
Misia
2005-09-01
20:35:29
Email
Hej mam pytanie cały czas czytam o objawach ciązy i zauwarzyłam u siebie linie biegnącą od pępka do spojenia łonowego piersi mnie bolą okres mi się spóżnia 19 dzień zrobiłam dwa testy i negatywnie a okresu jak niemiałam tak niemam. błagam pomóżcie.
Dominika
2005-09-02
17:23:25
Email
nie chce nic mowic , ale ja wynik negatywny mialam przy trzech testach i choc wiem ze trudno w to uwierzyc bylam w ciazy... (moze z tymi testami bylo cos nie tak) i dopiero czwarty test zrobiony trzy tygodnie po dacie spodziewanej miesiaczki byl pozytywny...
Dominika
2005-09-02
17:25:47
Email
dzis wiem juz napewno ze pierwszy test zrobilam za wczesnie ale co z pozostalymi dwoma bylo nie tak ??
annaf
2005-09-03
11:59:41
Email
Cześć Agula!!!.Jestem obecnie w 9 tygodniu ciąży.Powiem ci szczerze,że nie mnialam żadnych dolegliwości na początku.Zrobilam test po 10cio dniowym opóżnieniu sie miesiżczki.Test wyszedl pozytywnie.Wybralam się do ginekologa,okazalo sie że jestem w piątym tygodniu ciąży!Od tamtej pory nie mam żadnych objawów.Brzyszka jeszcze nie widać.Czuje się świetnie.
ania12345
2005-10-19
13:41:08
Email
W niedziele skonczył mi się okres i dalej (juz tydzien) czuję bóle w podbrzuszu czy to też może być objaw ciaży?
Kasienka
1999-04-11
20:57:07
Email
czesc dziewczyny! to juz 37 dzien cyklu. zawsze mialam nieregularne miesiaczki, ale najdluzszy cykl - 36 dni. mialam problem z ustaleniem owulacji. w tym miesiacu wydaje mi sie, ze dobrze obliczylam - 7 pazdziernika. kochalismy sie wtedy. wkrotce po stosunku przez tydzien odczuwalam bole podbrzusza. byalm z tym problemem u ginekologa, ale wszystko jest w porzadku. na twarzy pojawilo mi sie mnostwo wypryskow - nie mialam w tym wczesniej wiekszych problemow. poczekam do jutra, jak nie dostane okresu, to zrobie test ciazowy. ciekawe czy jestem w ciazy?
Kasienka
2005-10-26
09:44:51
Email
zrobilam test i wyszedl pozytywnie. jestem w ciazy...
natala
2005-11-02
09:56:36
Email
27 sierpnia wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia po 6 dniach dostalam miesiaczke, ktora trwala ok.5 dni. Mimo to bardzo się balam, bo podobno bedac w ciazy do 3 miesiaca moga wystepowac krwawienia. Bylam 2 razy u lekarza, ktory wykonal mi USG i powiedzial, że w 100% nie jestem w ciąży.Natomiast wykryl u mnie torbiela jajnika i zapisal tabletki na wywolAnie miesiaczki. Jednak od 3 dni dokuczaja mi nudnosci, moja temp. ciala wynosi ok.37 stopni C, i obwod mojego brzucha znacznie sie zwiekszyl. Wykonywalam testy ciazowe i wynik byl negatywny, jednak dosc czesto po uplywie ok. 10 min. na tescie pojawiala sie w okienku testowym bardzo slabo widoczna linia,a raczej jakby cien widoczny raczej przy swietle. Prosze o odpowiedz to dla mnie bardzo wazne
natala
2005-11-02
10:00:55
Email
27 sierpnia wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia po 6 dniach dostalam miesiaczke, ktora trwala ok.5 dni. Mimo to bardzo się balam, bo podobno bedac w ciazy do 3 miesiaca moga wystepowac krwawienia. Bylam 2 razy u lekarza, ktory wykonal mi USG i powiedzial, że w 100% nie jestem w ciąży.Natomiast wykryl u mnie torbiela jajnika i zapisal tabletki na wywolAnie miesiaczki. Jednak od 3 dni dokuczaja mi nudnosci, moja temp. ciala wynosi ok.37 stopni C, i obwod mojego brzucha znacznie sie zwiekszyl. Wykonywalam testy ciazowe i wynik byl negatywny, jednak dosc czesto po uplywie ok. 10 min. na tescie pojawiala sie w okienku testowym bardzo slabo widoczna linia,a raczej jakby cien widoczny raczej przy swietle. Prosze o odpowiedz to dla mnie bardzo wazne
olufal
2005-11-02
12:48:55
Email
Jezeli jestes w ciazy - i po twoich obliczeniach rowniez wychodzi,ze moglabys byc w ciazy ( bo w koncu bociany dzieci nie przynosza i jakis sex musi byc ;)a testy jak najbardziej wskazuja na to iz w niej jestes...to bol jajnika moze byc spowodowany : cysta na jajniku lub po prostu zmianami jakie dzieja sie w twoim organizmie.Ja osobiscie mialam takie bole spowodowane cysta-w pierwszych 8 tygodniach ciazy byla ona wieksza niz sam plod. Cysta byla tzw.cysta hormonalna i dzieki tonie hormonow udalo nam sie ja zlikwidowac. Coz wiecej nie moge Ci doradzic bo powinnasc jak najszybciej udac sie do ginekologa. Pozdrawiam Ola
olufal
2005-11-03
13:23:12
Email
Natala: zrob sobie beta hcg jest to hormon ciazy .Jezeli bedzie rowny 0 nie jestes w ciazy jezeli wynik bedzie rowny np.123 to zrob kolejne badanie 2 dni potem-jezeli wynik ulegnie zmianie (urosnie) jestes w ciazy. Powodzenia pozdrawiam Ola
aga g
2005-11-03
15:01:15
Email
Witam od kilku dni mam bóle podbrzusza tak jak przed okresem tylko lżejsze czy tydzień po możliwym zapłodnieniu takie mogą być objawy ciąży? CHCĘ mieć dzidziusia i proszę o pomoc po jakim czasie można wykonać pierwszy test ciążowy i jaki polecacie POZDRAWIAM
Kasienka
2005-11-04
10:47:19
Email
czesc! aga ja tak mialam. myslalam, ze cos jest nie tak z jajnikami. przez tydzien mnie bolaly, wiec udalam sie do lekarza i bylo wszystko w porzadku. wtedy na usg nie wyszlo, ze jestem w ciazy. ale potem sprawy sie szybko potoczyly.
olufal
2005-11-04
12:19:25
Email
aga idz sobie zrobic z krwi beta hcg hormon ciazy jezeli test wyjdzie dodatni zrob drugi po 2 dniach jezeli beta hcg bedzie roslo znaczy ze bedzie dzidzia :)
aniaa
2005-11-11
04:13:21
Email
Hey mam watpliwosci dlatego yu pisze!!4 miesiacee temuu ostatni raz wpolrzylam z chlopakiem i od tamtej poryy miesiaczka mi zanikla !poprostu jej niema!Przytylam 2 numeryy w pasie , jestemm prawie codziiennie niewyspana i spiaca!!Czy to mogaa byc objawyy ciazy czy moze ja juz jestem w ciazy niejestemm pelnoletnia proszee doradzcie mi to znaczy odpiszcie co mam robic !!Dziekujee prosze o szczere i szybki odpis
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum