szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to mogą być objawy ciąży???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 14 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna
Napisano: Treść:
Agula
2005-04-05
Email
Witam :) 8 dni, zaraz po stosunku miałam owulację. Zrobiłam test dwa dni temu, chyba trochę za wcześnie, wynik był negatywny. Czekam teraz na pojawienie się okresu, lub nie :) Nie mam żadnych typowych objawów, bo trochę chyba na to za wcześnie, natomiast zastanawia mnie "skacząca" temperatura. Mianowicie raz mam 37.3, 37.2, innym razem 36.6, 36.8, 37.0 - częściej powyżej 37, ale nie przez cały czas. Teraz mam 37.2 i tak jest od rana, tj. od 6 :) Czy to może być objaw ciąży??? Dodam, że nie jestem chora, a przynajmniej nic o tym nie wiem :) Nie mam nawet kataru...
jc_k86
2010-06-16
18:53:45
Email
Witam wszystkie Panie i proszę o radę. otóż mam bardzo nieregularne @ trwające średnio 42 dni. ostatnio dostałam 14maja i trwało to 3dni ale to tak jakbym nie miała. w tym czasie byłam chora a jak dostałam niby okres to 17 maja zaczęłam brac antybiotyk przez 4dni. 19 i 23 maja kochałam się z moim mężem. robimy to tak często jak tylko jest to możliwe gdyż często jest w delegacji i nie ma go średnio przez ok 9 dni a jest ok 6 dni. to juz 34 dni od tego plamienia. czy to mozliwe że jestem w ciązy? bardzo bym chciała bo juz staramy sie ponad pol roku i nic :( bola mnie piersi i w podbrzuszu a jem bardzo duzo i przytyłam. wymyslam dziwne potrawy... tak tez mam przed okresem. dlatego nie wiem czy mam jeszcze czekac zeby zrobic tescik czy juz moge robic i bedzie pewne czy jestem czy też nie. prosze o szybką rade. pozdrawiam
jc_k86
2010-06-17
14:19:42
Email
kochane zrobiłam pre-test z porannego moczu i wyszedł negatyw :( a juz myslalam ze tym razem sie udalo... a moze powinnam poczekac i zrobic za tydz? dzisiaj byl 36 dzien cyklu a ja mam srednio 42 - 44dni
pajka
2011-12-31
02:01:30
Email
Witam!Mam pytanie.Kochałam się z moim mężem 3 i 1dzień przed owulacją w trakcie i jeden dzień po.Czy mogłam zajść w ciążę.Troszkę pobolewają mnie jajniki,a zwłaszcza jeden.Dodam,że było to 25 grudnia.Pozdrawiam i proszę o odp.
ciekawa
2012-01-03
19:59:21
Email
No jeśli w trakcie owulacji to tak jest taka możliwość ale nikt Ci tu nie powie, ze jesteś w ciąży - trzeba poczekać na test.
pajka
2012-01-10
18:09:55
Email
Hej!Za 3 dni powinnam dostać okres.Jak myslicie,czy jak zrobię test 1 dzień przed okresem to wynik wyjdzie wiarygodny czy może lepiej poczekać do piątku.ODP
lajka
2012-02-04
22:33:03
Email
Dzień dobry. Czy powiększony jajnik oznacza ciążę?
Goga66
2012-02-23
10:28:44
Email
Kochana - powiększony jajnik może oznaczać torbiel, endometriozą, problemami hormonalnymi itp. Nie przypominam sobie żeby jajnik miał coś wspólnego z ciążą, poza oczywiście wcześniejszą produkcją jaja i pobolewaniem czasem. Na USG można jeszcze stwierdzić, z którego jajnika jest zapłodnione jajo, ale to raczej macica się powiększa. Ale oczywiście nie jestem ginekologiem i mogę się mylić. Tak czy owak - do lekarza - bo ciąża może być, a równolegle coś do leczenia. A jeśli nie ciąża, to lepiej jajnik leczyć przed niż w trakcie
ja
2013-01-10
17:12:33
Email
Witam Mam take pytanko od pewnego czasu strasznie zaczął mi rosnąc brzuszek i w bokach. Boje sie ze to może być ciąża. Mój chłopak ostatnio powiedział mi ze moje piersi zrobiły sie twardsze ja tego osobiście nie odczuwam.Tak to Nie mam żadnych innych objaw ciąży miesiączkie dostaje wczesniej niz zawsze itp . czy jest to możliwe ze będądz w ciąży nie bende miała żadnych objaw przez jakiś czas, czy jest to możliwe ze jestem w ciąży
ja
2013-01-10
17:15:53
Email
Witam Mam take pytanko od pewnego czasu strasznie zaczął mi rosnąc brzuszek i w bokach. Boje sie ze to może być ciąża. Mój chłopak ostatnio powiedział mi ze moje piersi zrobiły sie twardsze ja tego osobiście nie odczuwam ale ostatnio zaczęłam często robić siusiu. Tak to Nie mam żadnych innych objaw ciąży dostaje miesiączkie co miesiac coraz wczesniej ale wyglada normalnie jak zawsze itp . czy jest to możliwe ze będądz w ciąży nie bende miała żadnych objaw przez jakiś czas, czy jest to możliwe ze jestem w ciąży
ona23
2013-02-21
23:39:49
Email
Witam, 3 dni pod rząd współżyłam z moim facetem po kilka razy dziennie ,mieisączki mam nieregularnie czy mogłam zajść w ciąże ?podbrzusze mnie boli oraz lewy jajnik mnie kuje i jakby był podpuchnięty jak go dotykam czuje twardą kulke na razie nie widze nic po moich piersiach chyba nawet jest za wcześnie za 6 dni zrobie sobie test robiłam go dzisiaj ale,jest za wcześnie niech ktoś mi doradzi....
Goga66
2013-03-05
19:31:24
Email
Jak współżyłaś 3 dni pod rząd to możesz być w ciąży. A kiedy masz okres płodny to sama powinnaś wiedzieć. Twardy jajnik? Kłujący ból? Dlaczego nie pójdziesz do ginekologa? A może to węzeł chłonny powiększony w pachwinie, co świadczyłoby raczej o infekcji po tym 3-dniowym współżyciu. Nie piszesz, ile czasu minęło od seksu z chłopakiem. Jedyne co pewne z Twojegoi wpisu - jak jest seks to może byc ciąża
gabra93
2013-03-23
00:06:36
Email
4 tygodnie temu wspolzylam bez zabezpieczenia i chlopak skonczyl we mnie. Okres powinnam dostac 10 dni temu ale sie nie pojawil, odczuwam bol w podbrzuszu i klucie jajnikow jak na okres a poza tym z pochwy wydziela mi sie bialawy sluz. Dodam ze robilam test 2 dni temu ale weczorem i wynik byl negatywny. Czy to mimo wyniku testu moze byc ciaza?
ciekawa
2013-03-26
16:37:47
Email
Poczekaj jeszcze kilka dni i najlepiej zrób test z krwi.
wielkieserce55
2013-04-18
14:12:17
Email
Witam, jestem nowa na tym forum. Staram się o drugiego dzidziusia, kochałam się z mężem w dni płodne okres mi się spóźnia tydzień, robiłam test ciążowy 4 dni temu ale wyszedł negatywny, robiłam go popołudniu nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, okresu ciągle nie dostałam, zamiast okresu mam tylko biały śluz, często chodzę do toalety i mam zaparcia;/ nie wiem co o tym myśleć bardzo chciałabym być w ciąży a ten test zabił moją iskierkę nadziei, doradźcie mi coś
ciekawa
2013-05-11
21:43:23
Email
Wiesz zaparcia i częstomocz to raczej przypadłość jak ma się spory brzuszek. Zbadaj poziom prolaktyny bo może jest za wysoki i żadne starania nie pomogą-będzie trzeba zbijać. Inna kwestia..wyliczaj dni płodne..mierz temperaturę w pochwie i daj facetowi spokój na kilka dni przed dniami płodnymi niech mu się uzbiera. Mnie tak poradził ginekolog i strzeliłam idealnie. Powodzenia
alunia
2014-04-22
08:30:14
Email
Od kilku dni bolą mnie piersi, które urosły mi o rozmiar, dodatkowo doszedł mi ból jajników i cały czas mi gorąco. Ginekolog olała mnie(starsza pani, która zawsze krytykuje osoby poniżej 60 roku życia) i powiedziała, że nic mi nie jest. Zastanawiam się czy to może być ciąża czy coś innego.Jestem ogółem chorowita i łapie wszystkie dziwne choroby, aktualnie leczę się z nerwicy i zdarzały mi się wycieki mleka z piersi w pozornie spokojnych momentach życia. Pierwszy raz mam dodatkowo bóle jajników poza okresem, do którego pozostał mi jeszcze pond tydzień. Ale moje pytanie to kiedy najwcześniej można zrobić test lub badanie krwi, tak żeby mieć pewność o ciąży?
ciekawa
2014-04-27
17:47:33
Email
Z moczu wychodzi w terminie kolejnej miesiączki z krwi z tydzień wcześniej.
Strona 14 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum