szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Waga


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 24 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, następna
Napisano: Treść:
marta7896
2006-08-29
Email
Witam :) Juz myslalam, ze moja waga nie pojdzie za bardzo do gory... A tu w ciagu miesiaca przytylam 4 kg! (6 miesiac). Jak dzis moja gin zobaczyla wynik, to sie niezle usmiala. A mi wcale nie do smiechu, jeszcze tyle przede mna. Jestem ciekawa jak duzo mi jeszcze przybedzie. Zastanawiam sie dlaczego tak szybciutko mi przybylo skoro jem tyle co zwykle (nie mam zachcianek), duzo spaceruje, a tu taka niespodzianka :( Pozdrawiam
agusia83
2007-09-27
09:18:33
Email
No dieta matki karmiącej jest rzeczywiscie bardzo skuteczna.. ale już mi sie waga zatrzymala.. wlasnie na 58 kg.. czyli 17 kg mi zeszło.. te 4 kg to mam nadzieję zejdzie sobie powoli dzieki karmieniu.. zaczełam tez już ćwiczyć, bo z brzuszka to mi się flaczek zrobił.. ale w ciuchy sprzed ciązy już się wcisne.. wiec nie jest źle.. w końcu 11 dni temu urodziłam:)))
donka
2007-09-27
12:41:29
Email
Aga,nie za wczesnie z tymi cwiczeniami?raczej nie powinnysmy sie zbytwysilac tak krotko po porodzie,mimo dobrego samopoczucia. ja i tak nie oszczedzalam sie az tak,ale tylko jak byla u mnie tesciowa z babcia,to krzyczaly,ze 2pierwsze tyg.po porodzie to powinnam tylko lezec i nic nie robic.nawet to,ze chodze po domu i robie drobne czynnosci uwazaly za niedozwolony wysilek.chcailam kupicpas teresy na flaczek,aleakurat nie bylo w aptece,wiec uzywam na razie bandaza elastycznego.
katarzyna_j
2007-09-27
13:05:31
Email
Dieta karmiącej matki pewnie skuteczna. Ja mogę jeść wszystko, więc z chudnięcia nici. Już mi chociaż trochę cukromania przechodzi. Ja mam pas teresy, ale ja go wkładałam dopiero po jakimś miesiącu od porodu. Wcześniej się bałam, że zaburzę naturalny proces obkurczania. Ale jak się go zdejmie, to brzuszek taki płaski. A potem wszystko się stopniowo rozpycha. :) Mam nadzieję, że mi ten pas pomoże i przed zimą wcisnę się w spodnie. :)
Julia
2007-09-27
20:48:26
Email
Kasiu ja też mogę jeść wszystko a chudnę. Nawet słodycze wcinam, tylko w rozsądnych ilosciach. Kluczem do sukcesu jest nieobjadanie się i ruch.
katarzyna_j
2007-09-28
08:45:55
Email
Małymi kroczkami usuwam z diety różne rzeczy. Czasami mam taki napad głodu, że nie da się niczym oszukać. Jem jedno jabłko, drugie, trzecie, a potem już wiem, że to nie to, że jabłkiem nie oszukam głodu. I musze jakąś kanapkę. A że kanapki jem pszenne, to efekty są. ;(
agusia83
2007-09-30
08:33:58
Email
Kurcze mnie teraz dopadł wilczy apetyt.. nie potrafię go niczym oszukac, wiec wiem o czy piszesz Kasiu.. mam nadzieję, ze nie wrócą mi te kilogramy.. dziś mały ma juz dwa tygodnie, wiec od jutra biore się za codzienną gimnastykę.. pierwsze zakwasy mam juz za sobą, nawet mięśnie na brzuszku już widac.. i we wszystkie przedciążowe ciuszki juz wchodze:)))))
katarzyna_j
2007-09-30
21:31:47
Email
Ja dzisiaj się ważyłam pierwszy raz od 14 września. Schudłam 200 g. Śmieję się z tego "schudłam", ale cieszę się, że w skali dwóch tygodni nie przytyłam. Odstawiłam już większość słodyczy, teraz zaczynam się pilnować i może waga zacznie spadać. Nie mieściłam się ostatnio w moje spodnie. Nie chcę na razie ich przymierzać, żeby znów się nie zawieść. na razie siostra, która ostatnio dużo schudła, dała mi dwie pary za dużych na siebie spodni. Jestem uratowana. :)
Marla_
2007-10-07
08:02:31
Email
Jestem w 38 tyg a moja waga szaleje, pnie się w górę każdego dnia. Co jest grane? Na twarzy sie zrobiłam okrąglutka. Myslałam ze na 11-12kg poprzestanę a tu w ciągu tygodnia kilogram dochodzi. Już 14 na plusie. Boje sie ze przez to dzidzia z 2900 skoczy na 3900 i będzie ciężko urodzic.
katarzyna_j
2007-10-07
22:24:27
Email
Dzidzie tak szybko nie skaczą. Około 200 gram tygodniowo podobno. A ty wodę zbierasz pewnie. Ja jestem ponad 7 tygodni po porodzie i nadal obrączka mi na palec ciężko wchodzi, bo jestem trochę jeszcze opuchnięta. Ale zaraz po porodzie niemal cała opuchlizna zeszła. Zostało to, czego się nie da gołym okiem zauwazyć. Plus oczywiście kilogramy tłuszczowe nagromadzone dzięki czekoladzie, krówkom i innym pysznościom. :)
monia_ireland
2007-10-08
07:58:43
Email
Kasia ma racje. Marla ja tylam srednio po 2kg tygodniowo a w ostatni miesiacu przybywalo mi nawet po 4 na tydzien:) w ten sposob dobilam do ok34kg na plus nie jedzac NIC slodkiego cala ciaze-jedynie pozniej krowki podjadalam ale w malenskich ilosciach. Przy porodzie srednio traci sie ok 7kg-ja stracilam 14 a 5 dni pozniej juz 17-to ze przybierasz na wadzenie swiadczy ani o wielkosci dziecka ani o tluszczu nagromadzonym. MOja kumpela przybrala tylko 9kg w ciazy a urodzila4-kilowego bobasa:) nie ma reguly!!!!!!!!!!
Marla_
2007-10-08
09:50:27
Email
może rzeczywiscie woda sie zbiera bo i ręce mi napuchły - nie moge obrączki nosic bo sie już nie miesci. Niech ta dzidzia juz na świat przyjdzie, nie moge sie doczekac i co dzień mi sie śni ze mam skórcze :)
monia_ireland
2007-10-08
14:41:33
Email
HEHEHE pewnej nocy lub dnia Ci sie nie przysni!! a uwierz ze poczujesz ze to jawa:))))cierpliowsci moja droga-kruszynka tuz tuz:)))
kasia22
2007-10-09
11:13:39
Email
witam wszystki dziewczyny. ja przybywam tu z innym problemem. otóż od poprzedniej wizyty u ginekologa, która była 2 tygodnie temu, schudłam 2 kilo!!!! czy to możliwe? a może z wagą coś nie tak. czy Wy też tak miałyście na początku? ja jestem w 12 tygodniu.
katarzyna_j
2007-10-09
12:39:25
Email
Nie przejmuj się. Możliwe, że na początku ciąży się chudnie. Szczególnie jak zamiast apetytu ciągle towarzyszą ci wymioty. :)
monia_ireland
2007-10-09
12:56:45
Email
dokladnie-mi to nie grozilo bo jadlam jak najeta ale moja kumpela nawe 5kg schudla przez pierwsze3 miesiace.Jednakze kontroluj wage bo to bardzo wazne i jak mozeszjescto jedz zeby nie wpascw anemie
agnieszka_z
2007-10-10
07:51:10
Email
Ja do 12 tyg schudlam ok 3 kg. Potem tylam :) i pod koniec 7 msc znowu schudlam 2 kg :)
kasia22
2007-10-10
19:25:56
Email
no rzeczywiście czasem wymiotuję i te okropne nudności!!!! ale to nic, przynajmniej wiem że z ciążą wszystko w porządku. a co do apetytu to oststnio na prawdę go nie mam ale może wróci. lekarz kazał mi jeść na siłę i ja kiedy tylko nie męczą mnie nudności to jem ale nie za wiele, bo jak kiedyś mołam np.jednorazowo zjeść 5 kanapek to teraz ledwo 2 zjadam i to z wielkim wysiłkiem...no ale cóż czego się nie robi dla naszych maleńkich ukochanych dzieciątek!!!!!!
katarzyna_j
2007-10-13
09:53:47
Email
Dzisiaj się zważyłam i waga wreszcie zaczęła trochę spadać. Bardzo wolno, ale też mam spory apetyt, więc nie ma szans spadać zbyt szybko. Trochę ponad 2 kg na dwa tygodnie. Cieszę się, że w końcu coś się ruszyło. :)
Strona 24 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum