szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - LISTOPADOWE DZIECI 2005


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 45 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,
Napisano: Treść:
kabria
2006-07-26
Email
Witam, jestem nowa własnie przegladam tematy. Na temat listopadowych dzieci trafiłam ale w dziale matki, żony, kochanki...wiec założyłam nowy temat o tym tytule w dziale niemowlaki. Nie wiem czy czegoś nie namieszam..z góry przepraszam. Ninka urodziła sie 17 listopada i ma już 8 miesięcy. Chciałbym poznac i wymienic sie doswiadczeniamiz mamami, które urodziły w listopadzie. Pozdrawiam i czekam na odzew:)
kabria
2008-08-22
21:46:45
Email
Witajcie dziewczyny:) my juz po badaniach, pierwszy termin badania przesunelismy bo nina zasymulowała chorobe CWANIACZKA:) noc przed badaniem miała gorączke i nastepnego dnia tez, ale jak przyjechalismy z kliniki goraczka spadła:) no ale nastepnym razem było ok, dzielna dziewczynka dała sobie wkłuc wenflon...a ja sie popłakałam jak ją uspili było to straszne,,,,,,na szczescie w główce wszystko ok:) no ale niestety powieka opada i coraz to gorzej ....29 mamy wizyte u neurolog bo jest na urlopie, ale w pon jedziemy do drzewieckiej na konsultacje, chciałabym miec wyjasnione to wszystko, najgorsze jest to że nina sie świetnie rozwija i nawet nie chce mi sie wierzyc ze może byc na coś chora, mam nadzieje, ze jest to tylko jej uroda:( ,,,czasem mysle, że ja ktos zauroczył, bo kazdy gadał i zachwycał sie nad jej pięknymi oczętami:(...pozdrawiam serdecznie i buziaczki dla wszystkich
femag
2008-09-01
11:31:56
Email
Witajcie, Zuzanka od 2mcy śpi bez pampersa więc zamówiliśmy jej nowe łóżko. Już po wakacjach, my zaczynamy zajęcia od czwartku. A wasze dzieciaczki pewnie już dziś przywitały się z przedszkolem. I jakie wrażenia?? Zuzanka robi duże postępy w nauce literek i cyferek, bardzo się cieszę że wreszcie umie liczyć do 20 i zna prawie cały alfabet. Śpiewa piosenki z bajek i płyt. Zna wiele bajek na pamięć i opowiada nam lub misiom. Układac puzzli już nie chce, ale za to z klocków buduje prawie wszystko i uwielbia rysować, przeważnie postacie. Jak idzie jazda na rowerku waszym dzieciom?? Zuza jest trochę leniwa przekręci dwa razy i albo zsiada albo każe się pchać. Na hulajnodze próbowała u kuzyna i też nie potrafi, za to z quada ciężko ja ściągnąć, męczy tatę aby ja zabierał i woził:). To tyle o Zuzi po dłuższej przerwie:). A jak tam zdrówko Niny?? I co słychać u innych listopadowych prawie trzylatków?? Pozdrawiam serdecznie Magda
mattww
2008-09-08
13:17:00
Email
witajcie dziewczyny.Iwo nie poszedł do przedszkola, ja mialam przez trzy tygodnie angine, iwo tez troche byl przeziebiony, a teraz ma noge w gipsie wiec go wypisalam bo szkoda bylo placic bo nie wiem jak dlugo z tym gipsem bedzie chodzil.narazie sie meczymy bo nie moze wstawac, ale jest dzielny i az sama sie zdziwilam ze nie marudzi ze chce biegac. madziu gratuluje tak zdolnej zuzi, iwo nie chce sie uczyc,jakos mu z trudem to wszysko przychodzi, ja tez nie staram sie zmuszac go do nauku, moze sam nabierze ochoty .na rowerku jezdzi nawet calkiem niezle.pozdrawiam was serdecznie i do zobaczenia
femag
2008-09-10
08:39:05
Email
A gdzie to Iwo skakał że złamał nogę?? Wydawało mi się że on taki spokojny a tu urwisiątko wychodzi:). To super że dzielny z niego chłopak ale teraz macie nie wesoło, niech noga goi się szybko, dużo cierpliwości życzę dla Ciebie i Iwa. Może jak zagoi mu sie noga i będzie mu się nudzić to wtedy go puścisz do przedszkola? A my mamy katar i Zuza marudzi trochę, nic nie chce jeść ale energii do zabawy ma dalej mnóstwo.
femag
2008-09-10
09:02:03
Email
Zuza bardzo stęskniła się za dziećmi i panią, nawet połowe zajęć była grzeczna i wykonywała polecenia pani a potem szalała z koleżanką w kąciku. Grupkę ma tę samą co w zeszłym roku więc wszyscy sie znają:). Zuza we wtorek była gościnnie w przedszkolu u babci i tak jej się spodobało że wyjść nie chciała, siedziała z dziećmi nawet się nie ogladała za mną, rysowała i opowiadała pani jak spędziła wakacje. Zuza chce chodzić do przedszkola tylko tam miejsca nie ma, popytam jeszcze w naszym rejonie może chociaż na drugie półrocze córcia się wciśnie:). Pa
mattww
2008-09-10
14:34:42
Email
witajcie, byli u nas znajomi z takim duzym psem, i to ten pies skoczyl na iwo i jakos tak mu stanal na noge ze mu pekłą kość piszczelowa.strasznie byłam wsciekła, a na dodatek w szpitalu czekalismy dwie godziny na lekarza , jakis koszmar zeby dzieci w szitalu musialy tak dlugo czekac.Jesli chodzi o przedszkole to wysle iwo na wiosne mysle ze w kwietniu, jak bedzie miejsce oczywiscie. A jak na razie to wiekszosc dnia iwo oglada bajki, i troche spacerujemy, chcialam go zabrac na plac zabaw ale sie poplakal bo mowil ze nie da rady biegac z dziecmi. pozdrawiamy!!!
femag
2008-09-10
15:17:25
Email
O rany ale pech, ja też byłabym wściekła. A co do szpitala to już tak jest, że nie patrzą ile pacjent ma lat i co mu dolega tylko musi czekać. Zdrówka życzę i wymyślaj mu dużo domowych zabaw aby nie był smutny. Buziaki, pa
femag
2008-10-09
11:56:43
Email
Ale cisza u nas w dziale. A Zuza od wczoraj ma kolczyki w uszach, męczyła mnie kilka miesięcy o przebicie uszu i jej wkońcu uległam. Trochę płakała po pierwszym uchu i mówiła ze już nie potrzebuje kolczyków, ale jak dostała dyplom i lizaka to uśmiech zagościł na jej twarzy. Dziś jest zadowolona na maxa że ma różowe kolczyki, nic ją nie szczypią i daje sobie przemywać. No i pięknie wyglada. A wasze dziewczynki mają przebite uszy??
kabria
2008-10-15
11:46:52
Email
Witajcie kochani.....nas tez juz tu długo nie było,,,,,my jestesmy juz po 2 rezonansie tym razem oczodołów, po lezeniu tygodniowym w klinice po wielu badaniach,,,i dalej stoimy w miejscu bo nie znamy przyczyny opadania powieki,,,,wszystkie badanie sa dobre, moim zdaniem jest to porazenie nerwu III po szczepieniu na menigokoki,,,tylko zaden lekarz nie chce tego potwierdzic, nie chca sie przyznac bo z tego olbrzymia kase maja, a szczepienia na menigokoki maja byc obowiazkowe w przyszłym roku...zaklejam ninie oczko zdrowe aby miesien powieki opadającej cwiczył i nawet widac rezultaty...zobaczymy co bedzie dalej:)
kabria
2008-10-15
11:53:06
Email
Nina tez chodzi do przedszkola, ale ostatnio nie czesto w nim bywa:) , nie chciałam zeby zachorowała przed klinika i ja mało dawałam, a teraz ma jakis dziwny kaszel który trwa juz 3 tydzien, bez goraczki, nie umie jej z tego wyleczyc,,,,,pampersa na noc juz od dawna nie ma, jeździ jak szalona na rowerze i hulajnoce, niestety przez badania nie ma kolczyków w uszkach, ale bardzo chce i chyba jej przebijemy na urodzinki:) jak byłysmy na badaniach w klinice to miała badanie u psychologa i wyszło ze jest rozwinieta na 4,4 latka,, byłam pod wrazeniem, że tak duuuzo potrafi:) Chodzi tez na angielski na Helen Doron.......no tak juz nasze dzieciaczki beda miec 3 latka...jak ten czas szybko leci...pozdrawiamy serdecznie i zdrówka dla Iwa życzymy
kabria
2008-10-15
11:54:13
Email
Madziu, a gdzie uszka Zuzie przebijałas, że dyplom i lizaka dostała,,,dobry pomysł:)
femag
2008-10-15
13:37:52
Email
Zuzi przebiłam uszy u Jagiellończyków na górze w Trendach.
femag
2008-10-15
13:46:21
Email
Ale masz przeboje z Niną, dobrze że już jej lepiej. Ale fajnie że Nina chodzi na angielski i jeszcze do przedszola to się dziewczyna nie nudzi, a wiedzę szybko chłonie i ma kontakt z dziećmi. Zuzi też by się przedszkole przydało to by się wybawiła z rówieśnikami, bo w domu nie ma gdzie wykorzystać swojej energii:).
mattww
2008-10-27
19:25:03
Email
witajcie dziewczyny,jakos dlugo sie nie oddzywalismy, ale dopiero tydzien iwo nie ma gipsu,juz jestem wykonczona,jeszcze zabardzo nie chodzi na ta noge i od jutra zaczynamu rechabilitacje.Jesli chodzi o przedszkole to iwo mial isc od wrzesnia ale z powodu tej nogi nie poszedl a teraz to nie wiem czy jest sens posylac go na zimę. pozdrawiam serdecznie i buziaki dla waszych dziewczyn
Strona 45 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum