szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - matki- egoistki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,
Napisano: Treść:
sylwia
2008-03-13
Email
Witajcie kochane! Zastanawialam się tak ostatnio, co sądzicie o matkach, rodzicach, którzy nie chća miec więcej dzieci niż jedno? Przeczytałam sobie niedawno artykuł w internecie zatytułowany 'matki - egoistki", a pod artykułem wypowiedziało się wiele matek. Niektóre miały po jednym dziecku inne po dwoje lub troje. Zastanawiam się, jestem egoistką? Chcę dobrze wykształcić swojego synka, chcę poświęcić mu czas wolny, którego mamy w dzisiejszych czasach niewiele. Boję się, że możemy z męzem stracić pracę i co wtedy? A do czego zmierzam i co równiez było poruszone w artykule, to to, że naokoło pada pytanie "KIEDY DRUGIE". Na początku odpowiadalismy z uśmiechem na ustach, teraz jest już pewna konsternacja. Pytania są wręcz natarczywe, żartować już nie mamy siły z tego tematu. Niedługo chyba stanę się agresywna, jak usłysze "ja w twoim wieku to już dwójkę do szkoly prowadzalam", albo "ty to masz leniwą żonę". Czy stykacie się z takim problemem? Co odpowiadacie? Podpowiedzcie coś, bo ja naprawde zaraz będe odpowiadać, aby mi nosa pod koldre nie wkładali :)))
Agata
2008-03-18
11:13:44
Email
Julia... mówiłam, że z nas to trojaczki...a nie tylko z Kamilą bliźniaczki...hehe:)
bea1978
2008-03-18
11:18:19
Email
Myślę, że więkrzość z nas wie, że w niektóre wątki lepiej się nie wcinać:) bo albo zostanie się nie zauważoną albo wywoła jakąś zwadę niepotrzebnie :) Ja na przykład kiedyś weszłam żeby coś poradzić na majowo-czerwcowe i zostałam całkowicie zignorowana :) Spoko, nie mam żalu. Jednak wydaje mi się, że jeśli któraś ma problem to wtedy otwiera nowy wątek i tam już wszyscy "bezpiecznie" mogą się wpisywać :) a w poszczególne działy lepiej nie wchodzić hihi Zgadzam się ze słowami Gogi i też nie jestem pocieszona takim postepowaniem.
Joanna26
2008-03-18
11:23:33
Email
No widzisz, Jula, mnie nie przeszkadza, jak sie ktos wpisuje w innych watkach, wrecz przeciwinie, ja to lubie, Brakuje mi w moim ulubionym watku, czyli w "majowkach" wpisow "nie-majowek" i tez bym zachecala do "otwarcia forum";), ale samej mi czasami glupio sie gdzies wciac, w jakies zamkniete towarzystwo. A z tym nielubieniem to nie przesadzaj:)) Znasz powiedzenie, ze jeszcze sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodzil? Na forum za duzo jest charakterow, zeby sie wszyscy kochali:)
Julia
2008-03-18
12:22:11
Email
Asiu zgadzam się Tobą. Ja się tym nie przejmuję, może przesadzam...czasem się tam wpisuję. Faktem jest też to co pisze Bea, że same wiemy, że w pewne wątki lepiej nie wchodzić. Ja też bym się ucieszyła, gdyby więcej osób wpisywało się w "nasze" wątki, byłoby ciekawiej, bo takie forum, jak opisuje Agata, funkcjonujące na zasadzie że każdy się wpisuje gdzie chce i ma coś do powiedzenia było fajniejsze. Nie czujecie, że ostatnio zrobiło się tu jakoś ciasno, jakieś takie ograniczone to wszystko? Każda się pewnie boi wpisywać tam, gdzie niby nie przynależy, bo a nuż zostanie oskarżona o wtrącanie się itp., szkoda mi szczerze mówiąc, że tak jest, ale to niestety efekt ostatnich kilku kłótni. Mam wrażenie, że coraz bardziej przewrażliwione jesteśmy. Joasiu pomysł z kafeterią jest ok, tylko ja bym była za tym, żeby całe forum stało się tą kafeterią ;o) Fajniej by było wtedy, no nie? :o))
kyja
2008-03-18
20:42:39
Email
ja właśnie prze te ignorowanie coraz bardziej się ograniczam z wpisywaniem, ba, po ostatnich akcjach na forum obawiam sie,że jeszcze spadnie mi na głowę kubeł zimnej wody, tak więc "wyciszam się" na forum. Dlatego tez rzadko wklejam fotki Misia i raczej zrezygnuję z tego, zresztą Misiek już jest za spory i "opatrzony" na forum,żeby jeszcze ktoś mu generować jakikolwiek komentarz, taka jest kolej rzeczy...
sylwia
2008-03-18
21:53:07
Email
Kyja ! ja mam dokładnie takie samo zdanie jak ty. Wiecie dziewczęta czasem moglabym coś poradzić, napisac, ale jak wpadnę na forum i widzę takie długie wątki, to nie wiem, czy nawet jak tam się doczytam do 500 strony, to czy będę mile widziana. Buziaczki przedświąteczne:)
Agata
2008-03-20
09:42:23
Email
Kyja - Ty to sobie uważaj!!! Ino mi spróbuj fotek mojego zięcia nie wklejać!! Co Ty sobie myślisz, że my nie chcemy Misiutka oglądać jak rośnie, jak się zmienia. Ja zawsze z przyjemnością oglądam wasze dzieciaczki. Buziaczki
Kamila
2008-03-20
10:34:48
Email
Tęsknię za tamtymi czasami, gdy wszystkie kobietki się udzielały.. właśnie Kyja, Sylwia, Aga, Iśka, Ewa25... wiele ich było.. Kyja, Sylwia, nie rozumiem czemu nie wklejacie fotek swoich chłopaków, nie mówię tutaj, żebyście codziennie coś wrzucały, ale choćby raz na jakiś czas.. Wasze maluchy są tutaj tak długo, przyzwyczaiłyśmy się do nich, polubiłyśmy.. i wcale nie są za duzi na odwiedzanie tego forum :) czytałam Waszą dyskusję i powiem Wam, że widać na forum podział, ale mnie to nie martwi :) ja wpisuję się tam gdzie chcę :) naprawdę, uwierzcie, nie mam nic przeciwko temu, żeby inne kobietki wpisywały się do "naszych" topików! Naprawdę!!! Jest tutaj tyle wspaniałych kobiet, dzieci.. szkoda zamykać się w jednym wątku, np. w dziale niemowlęcym.. zapraszamy :)
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum