szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Maluchy sierpień 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 7 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,
Napisano: Treść:
dominikapio
2006-09-03
Email
Szukam mam bobasów z sierpnia 2006, może macie podobne problemy jak ja. My walczymy właśnie z wieczornym zasypianiem i nocnymi przebudzeniami...w nocy walka z zaśnięciem wydaje się 1000 razy trudniejsza niż wieczorem...
dominikapio
2007-02-09
20:28:37
Email
No Witajcie... U nas same zmiany. Mamy już 2 zęby(w trakcie gdy małej rósł ząbek mi rosła ósemka :))) Mała kula się po podłodze jak oszalała, nie siedzi, woli stać na nogach a właściwie skakać. Ja też podaję jej słoiczki- chyba tak bezpieczniej... no i przesypia już prawie całą nockę. Budzi się tylko na moment- wkładam jej smoczka i śpi dalej do 6.00 od 19.30. Jest teraz taka słodka, że bym ją zjadła. Wprzyszłym tygodniu idziemy na pierwsze szczepienie, ciekawe jak będzie. Przez ostatnie 3 tyg. czekałam na wybicie ospy, bo miała kontakt z chorą dziewczynką ale luz tym razem się udało. Niania jest na razie super widzę jak Matylka ładnie na nią reaguje, i w ogóle jest teraz spokojniejsza tzn. że już tak tak nie krzyczy o byle co. Myślę,że najgorsze już za nami i teraz to tylko radość... To tyle w telegraficznym skrócie... Aaaaaaaa no i waży 6800, a ile Wasze cudeńka ważą? Pozdrawiamy...
jagoda28
2007-02-12
17:27:00
Email
czesc mamusie Dominiko gratulujemy pierwszych zabkow Matysi!!!!!!! bylam z Nikosiom we wtorek u szczepienia na zoltaczke zwazyli ja i wazy 7900 przelamalam sie i ugotowalam jej zupke podusilam ja widelcem i mala lykala ja jak szalona nie nadazalam jej podawac a nawet zaczela jesc ziemniaki potrafi wciagnac calego poduszonego ziemniaka no ale sa tez zle wiesci odebralam dzis malej wyniki moczu niestety sa w nich bakterie coli i to spore bo 10 do potegi 5 po pracy od razu polecialam do lekarki a ta kazala mi zrobic powtorke badania jutro zaniose a wlwsciwie bedzie musial zrobic to moj maz mam nadzieje ze da rade pozdrawiamy Was i Wasz pociechy
agafa
2007-02-22
14:16:45
Email
Hej dziewczyny, dolacze sie czasem do Was :) wprawdzie Jagodka urodzila sie we wrzesniu, ale 01. wies same rozumiecie...:)moze od ciut starszych :) mamus naucze sie czegos :) dominikapio jak Ty to zrobilas ze masz takiego aniolka, ja co chwile wpadam na forum radzic sie co robic z Gusi "bezsennoscia" pozdrawiam drogie kolezanki :)
agusiaaa
2007-02-23
15:12:01
Email
Witamy Jagódkę i jej Mamusię - bardzo jest nam miło, że od nas dołączyłyście:-).Mój Mikus jest bardzo towarzyskim i pogodnym dzieckiem, niestety nocek jeszcze nie mamy dopracowanych. Idzie spać ok 19.30 ok 22.30 dostaje butelke mleczka no a potem bywa różnie potrafi chciec cycusia nawet co 1,5 godzinki(nie wybudza sie całkowicie, bo śpi ze mną i jak tylko czuję że się wierci i smoczek nie działa to zaraz dostaje cycka. Próbowałam dać mu wodę do picia ale niestety wypluwa. Pozdrawiamy
agusiaaa
2007-02-23
15:12:25
Email
Witamy Jagódkę i jej Mamusię - bardzo jest nam miło, że od nas dołączyłyście:-).Mój Mikus jest bardzo towarzyskim i pogodnym dzieckiem, niestety nocek jeszcze nie mamy dopracowanych. Idzie spać ok 19.30 ok 22.30 dostaje butelke mleczka no a potem bywa różnie potrafi chciec cycusia nawet co 1,5 godzinki(nie wybudza sie całkowicie, bo śpi ze mną i jak tylko czuję że się wierci i smoczek nie działa to zaraz dostaje cycka. Próbowałam dać mu wodę do picia ale niestety wypluwa. Pozdrawiamy
jagoda28
2007-02-27
15:11:55
Email
czesc mamusie witam tez nowa mame i jej corcie u nas wlasciwie bez zmian drogie badania jeszcze gorsze niz te pierwsze Niki ma umowiona wizyte do nefrologa na 23 marca wprawdzie podaje jej leki ale poprawa jest niewielka a co u Was i jak tam Wasze pociechy pozdrawiamy
agusiaaa
2007-03-08
21:04:00
Email
Witam!!! Dziś byliśmy na szczepieniu, mój mały mężczyzna waży 7900. No i chciałam się pochwalić, że od wczoraj Mikuś robi kosi-kosi (ma 6 i pół miesiąca). Dziadek, czyli mój tata ciągle mu pokazywał jak się robi kosi-kosi, nawet Mikuś się buntował i jak widził dziadka to zaciskał sztywno rączki, a tu od wczoraj niespodzianka. Dziś jak poszliśmy do pani doktor to na począątku nie chciał, a jak mieliśmy wychodzić to pokazał że potrafi (za co został bardzo pochwalony, a mamusia była bardzo dumna:-).Pozdrawiam
asia79
2007-05-14
09:41:15
Email
czesc dziewczyny,dlaczego mamy sierpniowych maluchow juz nie pisza,przeciez to taka fajna stronka.Ja jestem mama takiego bobasa i chcialabym do was dolaczyc a tu taka cisza,odezwijcie sie!Co u waszych pociech? moja Mili ma juz dziewiec miesiecy,wcina prawie wszystko,oprocz niestety mleka.Napiszvie co jedza wasze dzieciaczki,jaki macie rozklad dnia z jedzonkiem?
Strona 7 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum