szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Maluchy sierpień 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna
Napisano: Treść:
dominikapio
2006-09-03
Email
Szukam mam bobasów z sierpnia 2006, może macie podobne problemy jak ja. My walczymy właśnie z wieczornym zasypianiem i nocnymi przebudzeniami...w nocy walka z zaśnięciem wydaje się 1000 razy trudniejsza niż wieczorem...
jagoda28
2006-11-27
10:23:11
Email
czesc mamusie dzis Nikolka pobila rekord spala mi od 20 50 do 8 rano to11 godzin az wstawalam i patrzylam czy oddycha tak sie wystraszylam no ale dzieki temu mialam bardzo pelna jedna piers i kolo 7 wycisnelam troche do butelki jak mloda sie obudzila to chcialam jej dac by sprawdzic czy bedzie pila(jakis miesiac temu pila z butli cherbatke ale pediatra mi odradzila i potem jej butli nie dawalam az do teraz gdy chcialam wprowadzic sztuczne mleko) i wyobrazcie sobie ze nie chciala ksztusila sie dlatego tez podejzewam ze problem tkwi w sysaniu z butelki a nie koniecznie w mleku jak sadzicie?Potem probowalam jej podac cherbatke z kopru(ktora kiedys bardzo lubila) i efekt byl ten sam moze kupic inna butle z innym smoczkiem(probowalam tylko na 2 innych smoczkach ale widzialam jeszcze inne) pozdrawiam was mamusie
agusiaaa
2006-11-27
16:05:25
Email
Witam! Mikołaj bardzo ładnie pije mleczko z butelki, właściwie to lepiej niż z piersi,bo gdy karmie go piersia to niekiedy zdazy mu sie zakrztusic a z butekeczki nie, co prawda z butelki pil tylko kilka razy :-).
jagoda28
2006-11-27
17:26:35
Email
to znow ja znow odciagnelam mleko do butli i poprosilam sasiadke by podala mleko moje z butli Nikolka plakala grymasila ale w koncu od niej wypila potem probowal moj maz ale jemu to juz wcale nie wychodzilo stwierdzila ze mala jest po prostu leniwa i jej sie niechce sysac z butli chyba ma racje a tak wogole to chcialam wam powiedziec ze ta moja sasiadka jest bardzo fajowa sama ma 3 dzieci i duzo pomaga mi przy mlodej a to jej pazurki obetnie a to zabawi naprawde jest super pozdrawiam Was
dominikapio
2006-11-28
15:45:59
Email
My wczoraj byłyśmy na wizycie u homeopaty i znowu mamy odłożone szczepienie. Z Małą jestjuż prawie ok. ale potrafi jeszcze wpadać w szały...Będziemy próbowały nowy lek.:)Dziś jadłyśmy znowu jabłuszko i już całkiem nieżle nam poszło 3 łyżeczki znalazły się tylko w połowie na śliniaku:) ale trening czyni mistrza...papapa
dominikapio
2006-11-28
15:48:35
Email
Jagoda, Nikola musi się chyba nauczyć pić, z butelki mleko bardzo szybko wypływa i nie musi już tak ssać. zobaczysz nauczy się...
jagoda28
2006-11-28
16:56:46
Email
Dominika na co podajesz malej leki pewnie jestes dumna ze ladnie Ci je to super dzis odciagnelam Nikolce do butelki 100 mojego mleka troszke grymasila na 3 razy jej dawalam ale wypila bylam bardzo zadowolona jeszcze pocwicze 3 dni i podam jej nana ha1 podrawiam
jagoda28
2006-11-30
21:51:15
Email
czesc mamusie dlaczego sie nie odzywacie dzis bylysmy z Nikolka u pediatry i zmienila malej mleko na bebiko2 od jutra podaje kupilam tez soczki z jabluszka i soki z marchwi ciekawe czy zaakceptuje mleko jesli bedzie kaprysic to moge jej wymieszac z moim Doinika nasze lwiczki jutro koncza 4 miesiace pozdrawiam
agusiaaa
2006-12-01
16:23:59
Email
Witam! Wasze dziewczynki to juz duze panny - moj Mikus jest od nich mlodszy, dopiero tydzien temu skonczyl 3 miesiace. Teraz spi, a ja czekam na moje kolezanki, bo dopiero dzis przyjada zobaczyc moje szczescie kumpele jeszcze ze studiow. Zapowiada sie fajny weekend wreszcie sie nagadamy, nadrobimy zaleglosci, bo dawno sie nie widzialysmy. Pozdrawiam Was i caluje Wasze Malenstwa. Jagoda jak Malej smakuje nowe mleczko i soczek?
jagoda28
2006-12-01
21:22:58
Email
czesc mamusie wiesz Agusia podalam dzis Nikolce bebiko razem z moim mlekiem pomieszane i ku mojemu zaskoczeniu smakowalo jej wypila 130 i nie zapeszajac nawet mi nie ulewala fakt ze musialam ja wziazc na odbicie ale bylo ok jutro zwieksze dawke bebiko i bende obserwowac a Ty Agusia z kad jestes przesylam Wam usciski i pozdrawiam
agusiaaa
2006-12-17
19:25:47
Email
Cześć dziewczyny! Czyżbyście były tak bardzo zajęte świątecznymi porządkami,że nie macie czasu trochę popisać:-)??Ja ostatnio milczałam bo mój komputer był niesprawny. Jak Wasze maleństwa? Mikuś i ja przesyłamy pozdrowionka
jagoda28
2006-12-20
16:25:27
Email
czesc mamuski u nas duzo sie zmienilo moja malenka je juz zupki deserki a od niedawna podaje jej kaszke z mlekiem sztucznym nie mam juz zadnego problemu bardzo jej smakuje a i piersia niepogardzi z tym ze jest strasznie marudna podejzewam ze na zabki a co u Was pozdrawiam
agusiaaa
2006-12-20
20:04:23
Email
Ja nadal karmie Mikusia piersia, ale od niedawna na noc daje mu buteleczke mleczka sztucznego (wtedy spi mi dluzej). Moj maly glodomorek spal mi bardzo ladnie - budzil sie ok 2 w nocy i potem ok 6 rano,ale ostatnio potrafil budzic sie nawet go poltorej godziny, a jak dostanie butle po kapaniu to smacznie sobie spi, potem jak sie w nocy obudzi to cycusie sa pelne wiec sie dobrze naje i spi do rana:-) Pozdrawiam i przesylam buziaczki dla Waszych skarbow
dominikapio
2006-12-20
20:19:37
Email
Dziewczyny, ja już nie wiem w co mam ręce włożyć. Mała ma takie marudy,że cały czas kręce sie koło niej. W nocy też potrafi sie przebudzać bez sensu... Dziś zjadła banana. Zupek jeszcze nie jemy za to kaszka bananowa z nutramigenem to delicja, napiszcie ile Wasze zjadają na jedno posiedzenie, bo Matyśka tylko to nocne karmienie to 210 z kleikiem ryżowym . W dzień dużo mniej tak ok. 150, no i ograniczyłam jej soczki bo tylko je by chciała popijać zamiast mleka. Boże za 2 tygo. wracam do pracy. Co to będzie?????? Niania niby ok. ale to zawsze obca baba.Ja chyba nie przeżyję...choć bardzo chcę już normalnie żyć. No wiecie rano makijaż normalne ciuchy a nie dresiki...no i ludzie , którzy potrafia trochę więcej niż aguuuuuuuu hi,hi,hi.czy Wasze maleństwa też tak ćwiczą mostki, ja czasem myślę że się złamie, za to na brzuchu jest kijowo...pozdrawiamy
jagoda28
2006-12-23
15:08:29
Email
czesc mamusie z okazji Swiat zyczymy Wam zdrowka pomyslnosci i bogatego gwiazdora i wszystkiego co najlepsze a takrze smacznego karpia pozdrawiamy
jagoda28
2007-01-03
14:11:21
Email
czesc mamuski co jest z Wami wogole sie nie odzywacie u nas ok mimo ze malenka jest przeziebiona i meczy ja katar i candida sie wrocila ale walczymy i Nikolka jest dzielna bo znow musi lykac kulki i z noska ma odciagane okropne baboki za 3 tygodnie wracam do pracy i mam dolinke z tego powodu a Ty Dominiko wrocilas juz do pracy pozdrawiamy Was w tym NowymRoku
agusiaaa
2007-01-03
15:34:07
Email
Witamy Was w tym Nowym Roku. U nas wszystko po staremu, życzymy Nokoli szybkiego powrotu do zdrowia i przesylamy pozdrowionka. Jutro idziemy na szczepienie (bu.. jak sobie pomusle ze moje Malenstwo bedzie klute,no ale coz to dla jego dobra).Jutro napisze ile wazy moje szczescie:-)
dominikapio
2007-01-03
21:11:27
Email
Witajcie, już drugi dzień jestem bez Mjej Myszki, tzn. wróciłam do pracy... Pierwszego dnia było okropnie, myślałam,że nie wyjdę z domu, ale jakoś przetrwałam. Dziś lepiej bo tyko 3 godz. była z nianią a resztę dnia z tatusiem, więc byłam spokojna. Myślę, jednak że muszę mieć zaufanie do niani bo inaczej oszaleję! Jedno jest pewne,że dzień wygląda inaczej. Jestem strasznie wytęskniona.pozdrawiamy Was i ściskamy...
agusiaaa
2007-01-04
17:27:32
Email
Moje male-wielkie szczescie wazy 6900g, a przy zaszczyku zachowal sie jak prawdziwy facet w ogole nie zaplakal, tylko na chwilke sie skrzywil i dalej usmiechal sie swoim bezzebnim usmieszkiem do pielegniarki. Wspolczylemy Wam rozlaki i przesylamy buziaczki
jagoda28
2007-01-04
17:52:57
Email
czesc mamuski Dominiko dokonale Cie rozumiem mnie tez to czeka juz wkrotce a Tobie Agusia zazdroszcze ze masz to szczescie i bedziesz jeszcze ze swoim synusiem pozdrawiamy
jagoda28
2007-01-10
12:00:17
Email
czesc wiecie musze Wam sie pochwalic ze znalazlam u Nikolki juz jeden zabek na dole dopiero sie wybil a ja sie dziwilam dlaczego miala przez 2 dni biegunke hi hi pozdrawiam
agusiaaa
2007-01-10
16:27:25
Email
No to GRATULUJEMY Nikolce pierwszego zabka :-).U nas na razie zabkow nie widac,ale Mikus jest o 3 tygodnie mlodszy od Nikoli i ogolnie w naszej rodzinie dzieci raczej pozno zabkuja. Pozdrawiamy
dominikapio
2007-01-12
20:44:24
Email
GRATULUJEMY!!! Ja już myslałam ostatnio, że się pojawi coś u Matysi, bo bardzo się sliniła była marudna itd. ale nic...teraz to jest Aniołek... pozdrawiamy
jagoda28
2007-01-14
22:33:01
Email
czesc dziekuje w imieniu Nikolki wlasnie wyszedl jej drugi zabek ma juz dwie jedynki na dole wiecie mam wrazenie ze zanim nie bylo tych zabkow to lepiej mi jadla z lyzeczki zupki teraz mam wrazenie ze musi sie do nich przyzwyczaic i jak daje jej zupki to wypycha je jezykiem a tak ozatym to za tydzien wracam do pracy i mam z tego powodu dolinke pozdrawiam Was i Wasze pociechy
dominikapio
2007-01-18
19:42:09
Email
Witajcie, moja bezzębna córcia miała kontakt z dziewczynką z ospą... no i czekamy ponoć mamy aż 21 dni.. przez ten czas nie mogę jej szczepić a już miałyśmy zacząć akcję szczepienną...nieźle nie..)))) a tak poza tym mała prawie przesypia noc, budzi się tylko na chwilę ok.4.00 chyba tak z przyzwyczajenia, dostaje smoka i śpi dalej. Zaczynam widzieć światełko w tunelu,że jeszcze kiedyś prześpię całą noc hi,hi... A co tam u Was???pozdrawiam a Jagoda- chcę Cię pocieszyć, że idzie się przyzwyczaić do pracy,nawet to fajne spotkać "dojrzalszych' ludzi... choć czasem mam wątpliwości jak porównuję do mojej fenomenalnej córci...))))
1madzik
2007-01-22
09:45:43
Email
Hejka. oj nie wchodzilo sie na forum bo nie mialo sie czasu zbytnio :( mopja córcia urodzila sie 11.08.2006
jagoda28
2007-01-24
11:16:06
Email
czesc juz chodze 2 dzien do pracy nie jest najgorzej ale bardzo tesknie za moim malenstwem pozdrawiam Was mamusie i Wasze pociechy
jagoda28
2007-02-03
14:58:43
Email
czesc co jest z Wami mamusie ja rozumiem praca dom dzidzia ale odezwijcie sie czasem i napiszcie co u Waszych pociech i uwas pozdrawiamy
agusiaaa
2007-02-03
17:44:00
Email
Czesc!No fakt ja nie chodze do pracy,wiec mam wiecej czasu, obiecuje ze sie poroawie i bede czesciej pisala:-).Moj Mikulek wcina juz desreki i obiadki,nawet mu to smakuje(nadal karmie go piersia,ale dokarmiam butla bo niestety nie mam tyle pokarmu).A Wy same gotujecie obiadki,czy ze sloiczka?A co u Was i u Waszych pociech???
jagoda28
2007-02-03
20:47:53
Email
czesc Agusia ja daje Nikolce ze sloiczka bo tak mi wygodniej i szybciej no coz troche to lenistwo a troche brak czasu mala wcina juz chrupki kukurydziane az cala sie trzesie jak je widzi ostatnio wynalazlam gerbera banana w sloiczku i widze ze to raj w buzce mojej corci a ty gotujesz pozdrawiamy i slemy buziaki mam nadzieje ze inne mamy dolacza znow do nas
agusiaaa
2007-02-07
11:58:50
Email
Witam!Ja tez daje Mikusiowi obiadki ze sloiczka. Zarowno obiadki, jak i deserki gerbera bardzo mu smakuja. Mialam zamiar sama gotowac, ale nie mam swoich warzyw no a nie znam pochodzenia tych ze sklepu. Pozdrawiamy Was cieplutko:-)
dominikapio
2007-02-09
20:28:37
Email
No Witajcie... U nas same zmiany. Mamy już 2 zęby(w trakcie gdy małej rósł ząbek mi rosła ósemka :))) Mała kula się po podłodze jak oszalała, nie siedzi, woli stać na nogach a właściwie skakać. Ja też podaję jej słoiczki- chyba tak bezpieczniej... no i przesypia już prawie całą nockę. Budzi się tylko na moment- wkładam jej smoczka i śpi dalej do 6.00 od 19.30. Jest teraz taka słodka, że bym ją zjadła. Wprzyszłym tygodniu idziemy na pierwsze szczepienie, ciekawe jak będzie. Przez ostatnie 3 tyg. czekałam na wybicie ospy, bo miała kontakt z chorą dziewczynką ale luz tym razem się udało. Niania jest na razie super widzę jak Matylka ładnie na nią reaguje, i w ogóle jest teraz spokojniejsza tzn. że już tak tak nie krzyczy o byle co. Myślę,że najgorsze już za nami i teraz to tylko radość... To tyle w telegraficznym skrócie... Aaaaaaaa no i waży 6800, a ile Wasze cudeńka ważą? Pozdrawiamy...
jagoda28
2007-02-12
17:27:00
Email
czesc mamusie Dominiko gratulujemy pierwszych zabkow Matysi!!!!!!! bylam z Nikosiom we wtorek u szczepienia na zoltaczke zwazyli ja i wazy 7900 przelamalam sie i ugotowalam jej zupke podusilam ja widelcem i mala lykala ja jak szalona nie nadazalam jej podawac a nawet zaczela jesc ziemniaki potrafi wciagnac calego poduszonego ziemniaka no ale sa tez zle wiesci odebralam dzis malej wyniki moczu niestety sa w nich bakterie coli i to spore bo 10 do potegi 5 po pracy od razu polecialam do lekarki a ta kazala mi zrobic powtorke badania jutro zaniose a wlwsciwie bedzie musial zrobic to moj maz mam nadzieje ze da rade pozdrawiamy Was i Wasz pociechy
agafa
2007-02-22
14:16:45
Email
Hej dziewczyny, dolacze sie czasem do Was :) wprawdzie Jagodka urodzila sie we wrzesniu, ale 01. wies same rozumiecie...:)moze od ciut starszych :) mamus naucze sie czegos :) dominikapio jak Ty to zrobilas ze masz takiego aniolka, ja co chwile wpadam na forum radzic sie co robic z Gusi "bezsennoscia" pozdrawiam drogie kolezanki :)
agusiaaa
2007-02-23
15:12:01
Email
Witamy Jagódkę i jej Mamusię - bardzo jest nam miło, że od nas dołączyłyście:-).Mój Mikus jest bardzo towarzyskim i pogodnym dzieckiem, niestety nocek jeszcze nie mamy dopracowanych. Idzie spać ok 19.30 ok 22.30 dostaje butelke mleczka no a potem bywa różnie potrafi chciec cycusia nawet co 1,5 godzinki(nie wybudza sie całkowicie, bo śpi ze mną i jak tylko czuję że się wierci i smoczek nie działa to zaraz dostaje cycka. Próbowałam dać mu wodę do picia ale niestety wypluwa. Pozdrawiamy
agusiaaa
2007-02-23
15:12:25
Email
Witamy Jagódkę i jej Mamusię - bardzo jest nam miło, że od nas dołączyłyście:-).Mój Mikus jest bardzo towarzyskim i pogodnym dzieckiem, niestety nocek jeszcze nie mamy dopracowanych. Idzie spać ok 19.30 ok 22.30 dostaje butelke mleczka no a potem bywa różnie potrafi chciec cycusia nawet co 1,5 godzinki(nie wybudza sie całkowicie, bo śpi ze mną i jak tylko czuję że się wierci i smoczek nie działa to zaraz dostaje cycka. Próbowałam dać mu wodę do picia ale niestety wypluwa. Pozdrawiamy
jagoda28
2007-02-27
15:11:55
Email
czesc mamusie witam tez nowa mame i jej corcie u nas wlasciwie bez zmian drogie badania jeszcze gorsze niz te pierwsze Niki ma umowiona wizyte do nefrologa na 23 marca wprawdzie podaje jej leki ale poprawa jest niewielka a co u Was i jak tam Wasze pociechy pozdrawiamy
agusiaaa
2007-03-08
21:04:00
Email
Witam!!! Dziś byliśmy na szczepieniu, mój mały mężczyzna waży 7900. No i chciałam się pochwalić, że od wczoraj Mikuś robi kosi-kosi (ma 6 i pół miesiąca). Dziadek, czyli mój tata ciągle mu pokazywał jak się robi kosi-kosi, nawet Mikuś się buntował i jak widził dziadka to zaciskał sztywno rączki, a tu od wczoraj niespodzianka. Dziś jak poszliśmy do pani doktor to na począątku nie chciał, a jak mieliśmy wychodzić to pokazał że potrafi (za co został bardzo pochwalony, a mamusia była bardzo dumna:-).Pozdrawiam
asia79
2007-05-14
09:41:15
Email
czesc dziewczyny,dlaczego mamy sierpniowych maluchow juz nie pisza,przeciez to taka fajna stronka.Ja jestem mama takiego bobasa i chcialabym do was dolaczyc a tu taka cisza,odezwijcie sie!Co u waszych pociech? moja Mili ma juz dziewiec miesiecy,wcina prawie wszystko,oprocz niestety mleka.Napiszvie co jedza wasze dzieciaczki,jaki macie rozklad dnia z jedzonkiem?
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum