szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Maluchy sierpień 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna
Napisano: Treść:
dominikapio
2006-09-03
Email
Szukam mam bobasów z sierpnia 2006, może macie podobne problemy jak ja. My walczymy właśnie z wieczornym zasypianiem i nocnymi przebudzeniami...w nocy walka z zaśnięciem wydaje się 1000 razy trudniejsza niż wieczorem...
dominikapio
2006-09-05
10:36:25
Email
Czy żadne dzieci nie urodziły się w sierpniu tego roku????? Myślę,że mamusie tych dzieci tak są zajęte opieką, że nie odchodzą od łóżeczek.Chyba trzeba na nie jeszcze poczekać.
agusiaaa
2006-09-12
14:30:04
Email
Witam! Mój synek urodził się 23 sierpnia, jest bardzo grzeczny i nie mamy wielkich problemów z zasypianiem. Wczoraj miał pierwszą kolke - było mi go tak bardzo żal, tzk mocno krzyczał a ja nie mogłam mu za bardzo pomóc. Mam nadzieje że te kolki nie będą się często, a tak w ogóle to mój Mikuś jest taki słodki i kochany, jest moim największym szczęściem:-)
dominikapio
2006-09-18
15:39:05
Email
Wiesz agusia chyba tylko my urodziłyśmy w sierpniu hi,hi...dlatego "podłączyłam się" do czerwcowych mamuś. Bardzo sympatyczne dziewczyny....pozdrawiam
dominikapio
2006-09-18
15:42:02
Email
aaa czytałam,że niedługo organizujesz chrzciny. Ja jeszcze trochę poczekam, pewnie do wiosny, ponieważ mój mąż jest ciągle w rozjazdach- a wypadałoby żeby był na tej imprezie hi,hi:))) Wam życzę przyjemności.
aaaaaaa
2006-10-23
22:58:13
Email
hello kochane mamusie,moja córcia Julka przyszła na świat 31 sierpnia[po wielkich męczarniach]MOJE SŁONECZKO
Sylwia9
2006-10-31
16:16:26
Email
Witam jestem sierpniową mamuśką małego Mateuszka. Jako tako odpukać nigdy nie mieliśmy większych problemów z zasypianiem ani wieczorem a tym bardziej w nocy. Nasz maluch bardzo ładnie zasypia przy piersi a jeżeli mu to nie wyjdzie to biorę go na ręce, trzymam poziomo, nakładam pieluche na główkę żeby go nic nie rozpraszało ale w taki sposób by mógł oddychać i czasami daje mu smoczek do tego energicznie go kołyszę i to bardzo dobrze skutkuje. Mamy natomiast inne problemy może ktoś pomoże. Jakiś czas temu zaczęły występować u mojego malucha zielone kupki po tygodniu zmagań i po konsultacji z dwoma pediatrami zaczęłam podawać Mateuszowi lacidofil - kupki są już normalnego koloru lecz bardzo wodniste, przypominają kisiel lecz nie jest to biegunka bo załatwia sie raz może dwa razy dziennie, do tego na ciele wyszły mu takie placki szorstkie lekko czerwone i ma je tylko na szyi oraz na klatce piersiowej i plecach, od poziomu pępka i niżej skóra jest w idealnym stanie. Zastanawiam się czy nie jest to alergia na proszek? Zastanawiam się również czy nie ma to związku z tymi kupami? Jeżeli ktoś miał podobny problem proszę o radę.
jagoda28
2006-11-02
21:01:08
Email
czesc ja mam sierpniowa corke niki jest kochanym i cierpliwym dzieckiem karmie ja piersia w nocy potrafi mi spac od 5 do 9 godzin ale malo spi w dzien ma problem z noskiem ma ciagle zapchany musze kilka razy dziennie czyscic pediatrzy mowia ze to przejdzie ale dla nas jest to meczace moze ktos cos doradzi bylo by milo
jagoda28
2006-11-02
21:14:08
Email
czesc ja mam corcie urodzona 1 sierpnia 2006 ma naimie Nikola jest codownym i cierpliwym dzieckiem mala karmie piersia w dzien spi bardzo malo ale w nocy to aniolek potrafi przespac mi od 5 do 9 godzin za to mamy problem z jej noskiem od urodzenia ma zapchany ciagle jej czyszcze woda morska marimir ale to pomaga na troche jesli ktos moze nam cos doradzic to bylo by milo
dominikapio
2006-11-04
20:21:37
Email
Wiesz jagoda, moja córcia też miała katar od urodzenia, niedawno się skończył...Wiem tyle, że nie powinno się takim maluszkompodawać soli morskiej-może wpłynąć do płuc i spowodować stan zapalny.Też na początku jej używałam ale zaprzestałam.Natomiast bardzo pomocna jest FRIDA-to taka rureczka, za pomocą siły własnych płuc wciągasz katarek z noska.SUPER sprawa.tylko tyle... Ja tak poza tym leczę małą homeopatycznie i myślę,że dzięki temu kataru już nie ma...pozdrawiam Was
dominikapio
2006-11-04
20:23:53
Email
Jagoda moja dziweczyna też urodziła się 1 sierpnia :)))
jagoda28
2006-11-06
11:06:48
Email
czesc dzieki za rade byl;am w aptece i kupilam EUPHORBIUM krople homeopatyczne i troche jakby lepiej zamiast fridy mam sopelka jest podobny troche mnie martwi ten katar bo trwa juz 2 tydzien tak myslalam jeszcze o oilbas oil co sadzisz o tym klade mokre reczniki wspomne jeszcze ze Niki miala sapke od urodzenia zal mi jej jak widze ze sie tak meczy pozdrawiamy serdecznie usciskaj swoje 1 sierpniowe sloneczko
dominikapio
2006-11-06
22:02:46
Email
witaj, chcę Ciebie pocieszyć, bo Matylda miała ten katarek od urodzenia, dopiero 2 tygodnie temu się skończył. Najgorsze było ksztuszenie się przy jedzeniu, myślałam że mi serce stanie... ale przeszło. ODWAGI...Pozdrawiamy.
jagoda28
2006-11-09
22:21:31
Email
czesc bylam u pediatry homeopatki przepisala malej jakies kulki i lakcid podaje jej juz 2 dzien i jakby bylo lepiej bardzo mnie to cieszy dzieki za motywacje i pomysl z homeopatia pozdrawiam!!!
dominikapio
2006-11-10
18:23:45
Email
Jagoda napisz mi jaki lek podajesz Małej, czy lekarka powiedziała ci jaką ma konstytucję? Moja to beladonna-to łagodnie mówiąc żywe dziecko...nie nudzę się przy niej:))) Bądź cierpliwa bo to leczenie trochę trwa, ale warto...
jagoda28
2006-11-10
22:50:08
Email
czesc te kulki nazywaja sie CANDIDA C200 jest to grzyb mala zarazila sie prawdopodobnie odemnie jak bylam w ciazy to pod koniec mialam stan zapalny i nie moglam go wyleczyc po porodzie miala sapke i katarek a niedawno sie nasililo jak miala 3 tygodnie to miala strasznie duzo plesniawek a zaraz potem miala tak obszczypanom pupe ze robily jej sie rany i ta homeopatka stwierdzila ze to od tego ja tez musze brac te leki i mam diete to znaczy przez 2 tygodnie nie moge jesc slodkiego makaronu miodu jasnego pieczywa moge jesc tylko jablka z owocow i widze ze jest lepiej malej cofnal sie katar ale mam ja obserwowac przez 2 tygodnie powiem jeszcze tyle ze te kulki nie kupisz w karzdej aptece wiem ze u nas sa 2 ktore maja a co bylo twojej malej pozdrawiam acha no i podaje lakcid 2razy dziennie
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum