szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Maluchy sierpień 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 6 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna
Napisano: Treść:
dominikapio
2006-09-03
Email
Szukam mam bobasów z sierpnia 2006, może macie podobne problemy jak ja. My walczymy właśnie z wieczornym zasypianiem i nocnymi przebudzeniami...w nocy walka z zaśnięciem wydaje się 1000 razy trudniejsza niż wieczorem...
agusiaaa
2007-01-03
15:34:07
Email
Witamy Was w tym Nowym Roku. U nas wszystko po staremu, życzymy Nokoli szybkiego powrotu do zdrowia i przesylamy pozdrowionka. Jutro idziemy na szczepienie (bu.. jak sobie pomusle ze moje Malenstwo bedzie klute,no ale coz to dla jego dobra).Jutro napisze ile wazy moje szczescie:-)
dominikapio
2007-01-03
21:11:27
Email
Witajcie, już drugi dzień jestem bez Mjej Myszki, tzn. wróciłam do pracy... Pierwszego dnia było okropnie, myślałam,że nie wyjdę z domu, ale jakoś przetrwałam. Dziś lepiej bo tyko 3 godz. była z nianią a resztę dnia z tatusiem, więc byłam spokojna. Myślę, jednak że muszę mieć zaufanie do niani bo inaczej oszaleję! Jedno jest pewne,że dzień wygląda inaczej. Jestem strasznie wytęskniona.pozdrawiamy Was i ściskamy...
agusiaaa
2007-01-04
17:27:32
Email
Moje male-wielkie szczescie wazy 6900g, a przy zaszczyku zachowal sie jak prawdziwy facet w ogole nie zaplakal, tylko na chwilke sie skrzywil i dalej usmiechal sie swoim bezzebnim usmieszkiem do pielegniarki. Wspolczylemy Wam rozlaki i przesylamy buziaczki
jagoda28
2007-01-04
17:52:57
Email
czesc mamuski Dominiko dokonale Cie rozumiem mnie tez to czeka juz wkrotce a Tobie Agusia zazdroszcze ze masz to szczescie i bedziesz jeszcze ze swoim synusiem pozdrawiamy
jagoda28
2007-01-10
12:00:17
Email
czesc wiecie musze Wam sie pochwalic ze znalazlam u Nikolki juz jeden zabek na dole dopiero sie wybil a ja sie dziwilam dlaczego miala przez 2 dni biegunke hi hi pozdrawiam
agusiaaa
2007-01-10
16:27:25
Email
No to GRATULUJEMY Nikolce pierwszego zabka :-).U nas na razie zabkow nie widac,ale Mikus jest o 3 tygodnie mlodszy od Nikoli i ogolnie w naszej rodzinie dzieci raczej pozno zabkuja. Pozdrawiamy
dominikapio
2007-01-12
20:44:24
Email
GRATULUJEMY!!! Ja już myslałam ostatnio, że się pojawi coś u Matysi, bo bardzo się sliniła była marudna itd. ale nic...teraz to jest Aniołek... pozdrawiamy
jagoda28
2007-01-14
22:33:01
Email
czesc dziekuje w imieniu Nikolki wlasnie wyszedl jej drugi zabek ma juz dwie jedynki na dole wiecie mam wrazenie ze zanim nie bylo tych zabkow to lepiej mi jadla z lyzeczki zupki teraz mam wrazenie ze musi sie do nich przyzwyczaic i jak daje jej zupki to wypycha je jezykiem a tak ozatym to za tydzien wracam do pracy i mam z tego powodu dolinke pozdrawiam Was i Wasze pociechy
dominikapio
2007-01-18
19:42:09
Email
Witajcie, moja bezzębna córcia miała kontakt z dziewczynką z ospą... no i czekamy ponoć mamy aż 21 dni.. przez ten czas nie mogę jej szczepić a już miałyśmy zacząć akcję szczepienną...nieźle nie..)))) a tak poza tym mała prawie przesypia noc, budzi się tylko na chwilę ok.4.00 chyba tak z przyzwyczajenia, dostaje smoka i śpi dalej. Zaczynam widzieć światełko w tunelu,że jeszcze kiedyś prześpię całą noc hi,hi... A co tam u Was???pozdrawiam a Jagoda- chcę Cię pocieszyć, że idzie się przyzwyczaić do pracy,nawet to fajne spotkać "dojrzalszych' ludzi... choć czasem mam wątpliwości jak porównuję do mojej fenomenalnej córci...))))
1madzik
2007-01-22
09:45:43
Email
Hejka. oj nie wchodzilo sie na forum bo nie mialo sie czasu zbytnio :( mopja córcia urodzila sie 11.08.2006
jagoda28
2007-01-24
11:16:06
Email
czesc juz chodze 2 dzien do pracy nie jest najgorzej ale bardzo tesknie za moim malenstwem pozdrawiam Was mamusie i Wasze pociechy
jagoda28
2007-02-03
14:58:43
Email
czesc co jest z Wami mamusie ja rozumiem praca dom dzidzia ale odezwijcie sie czasem i napiszcie co u Waszych pociech i uwas pozdrawiamy
agusiaaa
2007-02-03
17:44:00
Email
Czesc!No fakt ja nie chodze do pracy,wiec mam wiecej czasu, obiecuje ze sie poroawie i bede czesciej pisala:-).Moj Mikulek wcina juz desreki i obiadki,nawet mu to smakuje(nadal karmie go piersia,ale dokarmiam butla bo niestety nie mam tyle pokarmu).A Wy same gotujecie obiadki,czy ze sloiczka?A co u Was i u Waszych pociech???
jagoda28
2007-02-03
20:47:53
Email
czesc Agusia ja daje Nikolce ze sloiczka bo tak mi wygodniej i szybciej no coz troche to lenistwo a troche brak czasu mala wcina juz chrupki kukurydziane az cala sie trzesie jak je widzi ostatnio wynalazlam gerbera banana w sloiczku i widze ze to raj w buzce mojej corci a ty gotujesz pozdrawiamy i slemy buziaki mam nadzieje ze inne mamy dolacza znow do nas
agusiaaa
2007-02-07
11:58:50
Email
Witam!Ja tez daje Mikusiowi obiadki ze sloiczka. Zarowno obiadki, jak i deserki gerbera bardzo mu smakuja. Mialam zamiar sama gotowac, ale nie mam swoich warzyw no a nie znam pochodzenia tych ze sklepu. Pozdrawiamy Was cieplutko:-)
dominikapio
2007-02-09
20:28:37
Email
No Witajcie... U nas same zmiany. Mamy już 2 zęby(w trakcie gdy małej rósł ząbek mi rosła ósemka :))) Mała kula się po podłodze jak oszalała, nie siedzi, woli stać na nogach a właściwie skakać. Ja też podaję jej słoiczki- chyba tak bezpieczniej... no i przesypia już prawie całą nockę. Budzi się tylko na moment- wkładam jej smoczka i śpi dalej do 6.00 od 19.30. Jest teraz taka słodka, że bym ją zjadła. Wprzyszłym tygodniu idziemy na pierwsze szczepienie, ciekawe jak będzie. Przez ostatnie 3 tyg. czekałam na wybicie ospy, bo miała kontakt z chorą dziewczynką ale luz tym razem się udało. Niania jest na razie super widzę jak Matylka ładnie na nią reaguje, i w ogóle jest teraz spokojniejsza tzn. że już tak tak nie krzyczy o byle co. Myślę,że najgorsze już za nami i teraz to tylko radość... To tyle w telegraficznym skrócie... Aaaaaaaa no i waży 6800, a ile Wasze cudeńka ważą? Pozdrawiamy...
jagoda28
2007-02-12
17:27:00
Email
czesc mamusie Dominiko gratulujemy pierwszych zabkow Matysi!!!!!!! bylam z Nikosiom we wtorek u szczepienia na zoltaczke zwazyli ja i wazy 7900 przelamalam sie i ugotowalam jej zupke podusilam ja widelcem i mala lykala ja jak szalona nie nadazalam jej podawac a nawet zaczela jesc ziemniaki potrafi wciagnac calego poduszonego ziemniaka no ale sa tez zle wiesci odebralam dzis malej wyniki moczu niestety sa w nich bakterie coli i to spore bo 10 do potegi 5 po pracy od razu polecialam do lekarki a ta kazala mi zrobic powtorke badania jutro zaniose a wlwsciwie bedzie musial zrobic to moj maz mam nadzieje ze da rade pozdrawiamy Was i Wasz pociechy
agafa
2007-02-22
14:16:45
Email
Hej dziewczyny, dolacze sie czasem do Was :) wprawdzie Jagodka urodzila sie we wrzesniu, ale 01. wies same rozumiecie...:)moze od ciut starszych :) mamus naucze sie czegos :) dominikapio jak Ty to zrobilas ze masz takiego aniolka, ja co chwile wpadam na forum radzic sie co robic z Gusi "bezsennoscia" pozdrawiam drogie kolezanki :)
agusiaaa
2007-02-23
15:12:01
Email
Witamy Jagódkę i jej Mamusię - bardzo jest nam miło, że od nas dołączyłyście:-).Mój Mikus jest bardzo towarzyskim i pogodnym dzieckiem, niestety nocek jeszcze nie mamy dopracowanych. Idzie spać ok 19.30 ok 22.30 dostaje butelke mleczka no a potem bywa różnie potrafi chciec cycusia nawet co 1,5 godzinki(nie wybudza sie całkowicie, bo śpi ze mną i jak tylko czuję że się wierci i smoczek nie działa to zaraz dostaje cycka. Próbowałam dać mu wodę do picia ale niestety wypluwa. Pozdrawiamy
agusiaaa
2007-02-23
15:12:25
Email
Witamy Jagódkę i jej Mamusię - bardzo jest nam miło, że od nas dołączyłyście:-).Mój Mikus jest bardzo towarzyskim i pogodnym dzieckiem, niestety nocek jeszcze nie mamy dopracowanych. Idzie spać ok 19.30 ok 22.30 dostaje butelke mleczka no a potem bywa różnie potrafi chciec cycusia nawet co 1,5 godzinki(nie wybudza sie całkowicie, bo śpi ze mną i jak tylko czuję że się wierci i smoczek nie działa to zaraz dostaje cycka. Próbowałam dać mu wodę do picia ale niestety wypluwa. Pozdrawiamy
jagoda28
2007-02-27
15:11:55
Email
czesc mamusie witam tez nowa mame i jej corcie u nas wlasciwie bez zmian drogie badania jeszcze gorsze niz te pierwsze Niki ma umowiona wizyte do nefrologa na 23 marca wprawdzie podaje jej leki ale poprawa jest niewielka a co u Was i jak tam Wasze pociechy pozdrawiamy
agusiaaa
2007-03-08
21:04:00
Email
Witam!!! Dziś byliśmy na szczepieniu, mój mały mężczyzna waży 7900. No i chciałam się pochwalić, że od wczoraj Mikuś robi kosi-kosi (ma 6 i pół miesiąca). Dziadek, czyli mój tata ciągle mu pokazywał jak się robi kosi-kosi, nawet Mikuś się buntował i jak widził dziadka to zaciskał sztywno rączki, a tu od wczoraj niespodzianka. Dziś jak poszliśmy do pani doktor to na począątku nie chciał, a jak mieliśmy wychodzić to pokazał że potrafi (za co został bardzo pochwalony, a mamusia była bardzo dumna:-).Pozdrawiam
asia79
2007-05-14
09:41:15
Email
czesc dziewczyny,dlaczego mamy sierpniowych maluchow juz nie pisza,przeciez to taka fajna stronka.Ja jestem mama takiego bobasa i chcialabym do was dolaczyc a tu taka cisza,odezwijcie sie!Co u waszych pociech? moja Mili ma juz dziewiec miesiecy,wcina prawie wszystko,oprocz niestety mleka.Napiszvie co jedza wasze dzieciaczki,jaki macie rozklad dnia z jedzonkiem?
Strona 6 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum