szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Waga po porodzie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 7 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-08-13
Email
Dziewczyny! Tak wpadłam na pomysł może napiszemy ile przytyłyśmy w ciąży i jak waga wygląda teraz? Mniej, czy więcej, a może tyle samo co sprzed ciąży? Zacznę od siebie. W ciąży przytyłam bardzo dużo bo aż 30kg. Teraz waga wskazuje 20kg mniej więc zostało 10 nieszczęsnych kilo ;( W poniedziałek będzie 7 tygodni po porodzie.


agusiaaa
2006-06-08
13:41:34
Email
A od którego miesiąca ciąży zaczęły Wam się pojawiać rozstępy?Jakich kremów używałyście?
21Aneta
2006-06-08
14:29:38
Email
mi tak w szóstym o ile dobrze pamiętam... ale ja już wtedy miałam bardzo duży brzuch wiec miały prawo się pojawić. smarowałam kremem penaten i oliwką, jednak widocznie za rzadko...
21Aneta
2006-06-08
14:37:22
Email
tu jestem w połowie siódmego miesiąca i jak widać już cały brzuch miałam w rozstępach.

21Aneta
2006-06-08
14:38:31
Email
ale ja byłam gruba... fee... ale do twarzy mi było z takim brzusiem ;)
MoNiSiA
2006-06-08
18:42:24
Email
Mam bardzo podobne rozstępy jak Ty Anetko. Ach... :-( Chociaż dzisiaj tata Julci powiedział, że prawie ich nie widać i że przesadzam (rozciągałam się i akurat podniosła się bluzeczka;-) ). Co do diety, to hmmm...jest taki okres, że waga się zatrzymuje, po to, aby ponownie zacząć spadać. Dlatego może nie trać wiary, tylko do dzieła. :-) Ja dzisiaj zjadłam loda, ale raz na ruski rok pozwalam sobie na coś słodkiego. I tak moja kaloryczność dzień w dzień nie przekracza 1000. Buźki :*
Migotka
2006-06-08
20:20:11
Email
Mi jakimś cudem udało się uniknąć rozstępów,ale wydaje mi się również,że jakiś tam związek mają uwarunkwania genetyczne.Nie mam też kłopotów z wagą,jakiś czas temu bardzo chudłam,ale teraz udało mi się osiągnąć optymalną wagę -57 kg.i postaram się ją utrzymać.Do piersi też nie mam zastrzeżen,karmiłam piersią 7 miesięcy,ale tylko na leżąco,bo w takiej pozycji dzidzia nie ciagnie cucusiów w dół,co nie powoduje rozciągania skóry.Miseczki noszę C,tak jak przed ciążą.Więc spokojnie kochane brzuchatki, kremujcie sie i ćwiczcie,a na pewno będzie dobrze :)
MoNiSiA
2006-06-08
20:53:13
Email
Migotka, zgadzam się. Wszystko zależy od uwarunkowania genetycznego. Moją mamę też dopadła ta okropna przypadłość, ale nie w takim stopniu jak mnie. Druga sprawa; słyszałam, że młodsze dziewczyny, z powodu okresu dojrzewania, bardziej narażone są na rozstępy. Ja pewnie kończyłam ten okres i niestety "załapałam" się na te pręgole. Coś czuję, że kiedyś albo zaakcapteuję swoje ciało, tak naprawdę, albo zrobię sobie plastykę. Tak, czy siak, narazie sobie marzę po cichu, że jeszcze kiedyś włożę bikini. ;-) A co do kremów jakich używałam, to była ich cała masa; od oliwek, po Fissan, Galenic, czy Cepan. Jak widać, nie wszystkim kosmetyki pomagają.
Newfie
2006-06-18
09:28:35
Email
Witajcie! Jestem tu nowa :) Jestem drugi raz w ciąży, w 8 tc, córka ma 7 lat, i o niczym nie marzę tak jak o tym, żeby ta ciąża przebiegała tak jak poprzednia - przed ciążą ważyłam 61 kg/163 wzrostu, w ciąży przytyłam 7,5 kg. Położna mierzyła mi przed porodem obwód w pasie - 90 cm, mała miała 3100g Żadnych rozstępów, nigdzie :]. Piersi przed ciążą miałam spore (75 C/D), powiększyły mi się do pełnego D, karmiłam 5 miesięcy. Po zakończeniu karmienia wróciły do swojego dawnego rozmiaru i co najwazniejsze wyglądu! Po 4 miesiącach bez diety ważyłam 56kg. Miałam 25 lat. Teraz po 7 latach, znów na początek ważę 61kg, i na szczęście nie mam apetytu, więc liczę na to że ciąża przebiegnie podobnie :) Pozdrówka dla Wszystkich!
weridiana
2006-06-25
22:34:15
Email
Hej dziewczyny, ja w ciąży przytyłam 22kg a że przed ciążą do szczupłych zdecydowanie nie należałam 70kg to możecie sobie wyobrazić jak wyglądałam idąc rodzić, ale rozstępy mi się nie porobiły za to biust powiększył mi się zdecydowanie przed ciążą D a teraz nie mogę dopasować biustonosza kupiłam największy dla karmiących i jest lekko za mały. A co do wagi to jestem dopiero 9 dni po porodzie, a 2 dni po porodzie ważyłam 85 czyli 7 kg mi ubyło a dzisiaj rano już doszłam do 80 a więc nieźle, byle tylko tak dalej spadało to będę zadowolona bo może by mi się udało coś więcej zgubić. Buziaczki
weridiana
2006-07-14
08:58:37
Email
Jeszcze jeden wpis jestem 4 tg po porodzie i moja waga ładnie spadała piszę spadała bo od 4 dni ani drgnie a zostało mi jeszcze 5 kg do wagi z przed ciąży, ale gorsze w tym jest to że teraz porobiły mi się rozstępy co prawdz niewielkie ale są, moja koleżanka twierdzi że to od szybkiego gubienia kilogramów. A co do wagi to mam nadzieję że się dalej ruszy w dół oczywiście pozdrawiam
Strona 7 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum