szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Waga po porodzie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-08-13
Email
Dziewczyny! Tak wpadłam na pomysł może napiszemy ile przytyłyśmy w ciąży i jak waga wygląda teraz? Mniej, czy więcej, a może tyle samo co sprzed ciąży? Zacznę od siebie. W ciąży przytyłam bardzo dużo bo aż 30kg. Teraz waga wskazuje 20kg mniej więc zostało 10 nieszczęsnych kilo ;( W poniedziałek będzie 7 tygodni po porodzie.


andzia
2005-08-15
11:15:08
Email
Monia wkladki i sciagarka napewno ale zawsze bedziesz mogla wyjsc do toalety na 5 min i naciszniesz piers kilka razy reka i upuscisz troche mleka ja tak robie dosyc czesto
Anula
2005-08-15
18:28:58
Email
Ja w obu ciążach przytyłam po 16 kg (za dużo, bo przy mojej drobnej sylwetce, 162 cm. powinnam góra 12 kg-reszta przekształciła się w tłuszcz:-( Jeżdziłam do takiego gina, gdzie przed wizytą położna miała z ciężarnymi pogadankę o diecie, miezrzyła ciśnienie, ważyła, robiła ktg. Za każdym razem powtarzła, że za szybko i za dużo tyję.Mówiła co mogę jeść a czego nie. Ale i tak się nie dało. Monisiu nie przejmuj się-to dopiero 7 tygodni. Ja wcisnęłam się w dżinsy dopiero po 2 czy 3 m-cach. Ale mam dla Was fajną wiadomość-nie miałam w domu wagi i dopiero teraz sobie kupiłam.Doznałam szoku, gdy zobaczyłam że po 4 m-cach ważę o 1-2 kg mniej niż przed ciążą czyli 51-52 kg.Szkoda tylko że po 2 ciążach został mi tylko OGROMNY brzuch. Nie przesadzam! Wyglądam jakbym była w 4 m-cu ciąży.Ludzie zresztą mówią mi to (i ustępują np. miejsca w tramwaju:-( Macie na to jakiś pomysł? Chyba sobie kupię AB-Kinga (w Mango 700 zł,podróbka w Auchan 219 zł ...)
kyja
2005-08-15
19:18:27
Email
hej!w ciazy przytylam 12-13 kg-wazyłam 61-62 kg,teraz, rok po porodzie waze 45 kg-ostatnio tyle wazylam 5 lat temu, jak przezywalam duzy stres i zarazilam sie owsikami;-]].Mam 161 cm wzrostu, wiec wygladam normalnie, chociaz maz mowi na mnie 'chuda mietla'.Karmie jeszcze piersia, jem b.duzo i w ogóle nie tyje,do tego pracuje i jestem raczej nerwusem-pewnie dltego przy moim apetycie nie tyje. W biustonosze sprzed ciazy zaczelam miescic sie dopiero 5 m-cy temu, do Swiat Bozego Narodzenia zrzucilam pozostale po ciazy kilogramy.Pozdrawiam;-]]]]
anaisia
2005-08-15
21:43:39
Email
Ja też ważę mniej niż przed ciążą:) Karmienie piersią bardzo pomaga w zrzuceniu paru kg. Teraz nie karmię już małego od paru miesięcy i cały czas ważę tyle samo chociaż się objadam i nie stosuję żadnej diety. CUD!!!
abc
2005-08-15
21:45:32
Email
ja wazylam 53 kg i przytylam 12 kg.(166 cm wzrostu) udalo mi sie tak malo przytyc bo mialam to szczescie, ze duzo moglam sie ruszac i do konca pracowalam. teraz, 4 miesiace po porodze waze 53 kg i juz od 2 miesiecy nie karmie piersia. ale jedzenie moze dla mnie nie istniec-ogolnie rzecz biorac, chodze we wszystkich starych ciuchach i wage mam taka sama chyba od 10 lat.
MoNiSiA
2005-08-16
08:34:53
Email
Andzia, czasem te wkładki mi przemakają! :-))) No mam nadzieję, że jakoś to się "ustatkuje" i tak jak mówisz - na przerwach myk do toalety i mleko do kibelka :P Hihi Dziś muszę się pochwalić - schudłam 1 kilogram. Jestem z siebie dumna :))) choć przede mną jeszcze dłuuuga droga do wagi sprzed ciąży. Buziaki dla Was kochane :***
Magda
2005-08-18
04:15:01
Email
czesc ciezarowki! jestem nowa tutaj. jestem w 27 tygodniu i jak na razie przytylam 13 kilo. przeraza mnie to troche, bo zaczelam tyc tak naprawde od 5 miesiaca, wczesniej albo wcale, albo bardzo niewiele. a teraz prosze, waga ruszyla "z gorki na pazurki". zaczelam sie pilnowac, nie jem juz pozno i staram ograniczac, ale bez przesady, bo skoro jestem glodna to chyba znaczy ze dzidzia potrzebuje tez cos przekasic. zaczelam sie naprawde martwic tym skokiem wagi i nawet przyszlo mi do glowy ze moze mam blizniaki, bo chyba az tak sie nie objadam zeby tyle przytyc w ciagu 2-3 miesiecy. co prawda blaizniaki chyba sa malo prawdodpodobne, usg w 20 tygodniu poakazalao 1 dziecko, ale moze jednak gin nie zauwazyl drugiego :-)
Julia
2005-08-19
21:54:12
Email
Kamila ja miałam bardzo podobnie. Też mam 172 cm, przed ciążą ważyłam 71 kg, przytyłam 13, czyli też ważyłam 84. Po porodzie bardzo szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży, chyba po ok 3 tygodniach. Ale niestety na tym stanęło i cały czas moja waga waha się pomiędzy 70-72 kg. :o( Już straciłam nadzieję :o(
emka
2005-08-21
21:30:43
Email
To ja tez niestety jestem chudzielcem poporodzie :( W ciąży przytyłam 20 kg a teraz waże mniej niż przed ciążą, tylko 50 kg przy wzroście 172 to mało. We wszystko się mieszczę, tak, ale część rzeczy mi z tyłka spada i musiałm sobie nowe spodnie pokupować. Majtki ciążowe też wyglądają na mnie komicznie ;) Jem na potęgę, ale faktem jest że zdzrzają sie dni gdy długo jestem tylko na śniadaniu. Nie mam kiedy zjeść i jem dopiero z mężem obiad ok 18.00. Ale nie wyrabiam gdy tak się zdarza i zawsze staram sie coś jeść. Za to porcje jem olbrzymie (na śniadanie ok 6 kanapek - całych kromek chleba). Tylko że moja niunia ma alergię i nie jem żadnych słodyczy ani ciast (mleko) :((( Bardzo bardzo tęsknię za czekoladą i już nie mogę się doczekać kiedy odtsawię niunię. Wtedy rzucam się na batoniki i mam nadzieję,że wtedy przytyję. POza tym trzeba się przyznać,że nerwus jestem..
To tyle o mnie bo dużo się zrobiło :))
emka
2005-08-21
21:37:46
Email
Monisiu Wkladki mozesz zawsze zmienic. Ja wkladek nie lubie, ale tez juz od jakiegos czasu nie "przelewa" mi sie z piersi. Jednak gdy trafi sie dzien gdy Ania ma ochote tylko na cycyusia a kaszkami pluje to potem sie moze zdarzyc. Staram sie miec zazwyczaj w takich dniach ryzyka ;) cos (typu, bluza, apaszka tec.) by zasłonić ewentualne przemoknięcia. Ale ja mam "wyjścia" tylko z niunią na spacerek, do sklepu, zasadniczo w okolice domu, więc też specjalnie się tym nie strsuję. Poza tym laktator to dobra rzecz. Tylko kup sobie pożądny, bo takie np. szklane z gumową gruszką są do niczego. Jest post o laktatorach na forum, tam dziewczyny piszą więcej. Będziesz też wtedy miała mleczko dla Julci :)))
EWCIA
2005-08-22
23:14:46
Email
Cześć. Jestem nowa i chcę włączyć się do tematu o wadze. Jestem w 32 tyg. ciąży, do tej pory przytyłam 10,5kg. Prawde mówiąc już nie mogę się doczekać jak urodzę bo chodzenie z brzucholem wcale ale to wcale mi się nie podoba... no i synusia wreszcie bym zobaczyła. Ja mam 170 cm wzrostu, waga z przed ciąży 54 kg. teraz 64,5 a pewnie przybędzie jakieś 4 kg...Zastanawiam się w jakim czasie średnio wraca się do wagi z przed ciąży??? Jak to u was było dziewczyny?
Asia
2005-08-23
08:32:07
Email
Ja to przed pierwszą ciążą ważyłam 62kg przy wzroście 164cm, w ciąży przytyłam 29 kg czyli do porodu miałam 91kg, po porodzie w pierwszym tygodniu schudłam 10kg i to wszystko, niestety w ciągu pół roku karmienia piersią dostałam wszystko z powrotem czyli ważyłam znów 89kg. Teraz znów jestem w ciąży (7 miesiąc) i na razie przytyłam 7kg, więc nie tak źle, ale i tak mam teraz 96kg i jestem załamana!!!! Boję się że do porodu przekroczę 100kg!!!! (mam 164cm i ważyłam kiedyś 62kg- 2 lata temu) Jestem zrozpaczona!!!
emka
2005-08-27
23:35:36
Email
Asia, nie martw się. Kochanego ciałka nigdy za wiele :))
I jak to miło przytulać się do kogoś kto jest mięciutki a nie do jakichś kościstych badyli :)
emka
2005-08-27
23:39:43
Email
Ewciu, już przy samym porodzie sporo wagi spada. POtem to różnie bywa. ja tak strasznie schudłam dopiero ok 5 misiąca. To od karmienia piersią. Niunia wszystko ze mnie wyciąga ;) Dlatego tak ważne jest jedzenie i dbanie o siebie przy karmieniu piersią. U mnie tez tryb życia sie zmienił. Codzienne spacerki po 2-3 godziny dużo dają. Nigdy tyle nie chodziłam. Nie ma już leniuchowania i gnicia w łóżku. Chlip chlip. Śmieję się, że na stare lata sobie wypocznę :)
Martyna69
2005-09-28
16:17:03
Email
Witam!Akurat moja waga z przed ciazy to 45 kg takze kolos ze mnie nie byl.W ciazy przytylam na 66kg-czuje sie okrutnie bo nic sie nie zmienilo tylko opuchlizna z nog zeszla i pozostal brzuch i te same ubrania w czasie ciazy.Takze zegnaj roz.36.Wazne ze walcze i mowie sobie cierpliwosci
Michalina
2005-10-18
11:37:56
Email
Przed ciążą ważyłam 55 kg (164 cm). W ciąży przytyłam jakies 14 kg i teraz ważę 54-55 kg czyli tyle co przed ciążą. Nie kilogramy więc mnie martwią tylko te oponki na brzuchu, trzęsące się udo. Mam wrażenie, że za dużo na mnie skóry. I na dodatek nie chce mi się ćwiczyć :(
Anna
2005-10-18
16:34:35
Email
Mam dokładnie to samo!!!!
ka_ma
2005-10-19
11:07:10
Email
cześć Dziewczyny!!!! Jestem w 16 tygodniu i przytyłam 3 kg to moja druga ciąża. W pierwszej przytyłam prawie 30 kg. Moja waga wyjsciowa sprzed pierwszej ciąży to 59 kg przy wzroście 170 cm. Po urodzeniu synka chudłam przyzwoicie ale ćwiczyłam 2 razy dziennie. Najmniej ważyłam 60 kg tak 1,5 roku po porodzie. Póżniej wskoczyło 4-5 kg. Strasznie boję się żeby historia się nie powtórzyła!!!! Kupiłam książkę " Joga na czas ciąży" mam zamiar ćwiczyć i odstawiłam słodycze. Pozdrawiam!
Eryka
2005-10-26
14:31:24
Email
Przed ciążą moja waga wahała się w granicach 52-57. W ciąży doszłam do 72, teraz jestem 3 tygodnie po porodzie i jak dotąd spadłam 10 kg. Karmię tylko piersią.
Nesca
2005-10-28
19:33:18
Email
W ciazy przytyłam az 30 kg, przy moim wzroscie 166 to troche duzo:)Te 20 jakos zrzuciłam bez wiekszych problemow.Od kilku tygodni głoduje ba nawet zaczełam ćwiczyc a waga nie chce mi drgnac nawet troche:( niedługo ide do pracy co robic? przeciez musze jakos wygladac.
MoNiSiA
2005-10-30
10:56:18
Email
Nesca, kochana! Ja mam identycznie! Też ciągle mi waga stoi, chyba się już przyzwyczaiłam do niej :(
Goga66
2005-11-01
11:37:44
Email
Przed ciążą przy 161 wzrostu ważyłam 50 kg. W ciąży utyłam 10 kg, które w przeciągu 1 tygodnia po porodzie mi gdzieś zniknęły. Teraz ważę 48 kg. Karmię piersią a Zuzia ma 4 miesiące
Goga66
2005-11-01
11:58:25
Email
A tak wyglądam wychudzona przez mojego żarłoka 4 mies po porodzie

ismena
2005-11-01
15:48:31
Email
Ja natomiast przytyłam około 16 kg, mało??? ważyłam równe 75kg. Tydzień po porodzie zrzuciłam 10.A teraz 3 miesiące po porodzie ważę około59 kg. i po ciuchach widzę, że przed ciążą ważyłam ciut więcej niż teraz. Ja się cieszę ale mój mąż narzeka bo woli więcej kochanego ciałka:)). Dodam,że nie stosowałam żadnych diet po prostu maluszek dał mi popalić i jakoś apetyt miałam mniejszy ....Pozdrawiam
Gosia
2005-11-08
07:20:21
Email
Przed ciaza wazylam 62kilo a w ciazy przytylam 18kg latwo policzyc ze wazylam 80 kg:((( Po porodzie odrazu zniknelo mi 8kg (Mateusz+wody)W ciagu miesiaca zgubilam gdzies 4 kg. Mati ma 3 miesiace ja waze 68kg a najgorsze ze pozostal mi wielki faldowaty bebech!!!!!!!!!tragedia. Zapinam swoje stare spodnie a tu wal tluszczu czy skory(sama juz nie wiem co to) wyskakuje Koszmarnie sie z tym czuje.
MoNiSiA
2005-11-09
07:42:11
Email
A Gosia ile masz wzrostu?
Gosia
2005-11-12
13:18:31
Email
Niewiele bo 166cm. Nogi normalne, tyleczek malutki 92 w biodrach ,spore piersi prawie 100 cm i ten wielki bebech!!!

MoNiSiA
2005-11-12
20:04:01
Email
Gosiu, na zdjęciach wyglądasz bardzo ładnie i nic nie widać, żeby było coś nie tak, może to tylko przewrażliwienie na tym punkcie? :) Ja już przyzwyczaiłam się do mojego okropnego wyglądu po porodzie ;) Zacznę poważniej myśleć kiedy zbliżać się będzie lato, oj wtedy to będzie straaaasznie :(
elle
2005-11-15
16:49:33
Email
WITAM JESTEM NOWA .CHĘTNIE WŁĄCZE SIĘ DO ROZMOWY. URODZIŁAM 2 TYG TEMU .SYN 4 KG I 60 CM DŁUGI . NAJWIĘKSZY NA PORODÓWCE. PRZED CIĄŻĄ WAŻYŁAM 50 KG 172 CM WZROSTU .PRZYTYŁAM 22 KG PO PORODZUE ODRAZU MINUS 12. ZOSTAŁO MI 10 NADWAGI I ROZSZERZYŁY MI SIĘ BIODRA ŻE SZOK. CZY TE CHOLERNE BIODRA MI WRÓCĄ DO NORMY? JAK MYŚLICIE
VEGA
2005-11-18
10:47:01
Email
wczoraj dowiedziałam sie ze jestem w ciazy, w pierwszej przytyłam zgrozo 30kg, histerycznie sie boje byc takim potworem jak wtedy...
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum