szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Waga po porodzie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-08-13
Email
Dziewczyny! Tak wpadłam na pomysł może napiszemy ile przytyłyśmy w ciąży i jak waga wygląda teraz? Mniej, czy więcej, a może tyle samo co sprzed ciąży? Zacznę od siebie. W ciąży przytyłam bardzo dużo bo aż 30kg. Teraz waga wskazuje 20kg mniej więc zostało 10 nieszczęsnych kilo ;( W poniedziałek będzie 7 tygodni po porodzie.


MoNiSiA
2005-08-13
20:39:26
Email
Czekam na Wasz wpisy :)

sylwia
2005-08-13
21:04:26
Email
Monisiu! ja ci tych kilogramów szczerze zazdroszczę! W ciązy przytylam az 26 kg, ale szybko wracałam do figury i tak wróciłam, ze teraz ważę mniej niz przed ciążą i ogólnie chyba straszę, bo przy wzroście 167 cm ważę 50kg. Dziewczyny dajcie mi kilka kg chetnie przyjmę, jak wam zbywa!!!!
agnieszka74
2005-08-13
21:52:42
Email
Sylwia bierz ode mnie..:(
Ja przytyłam prawie 30 kg. Miesiąc temu jak się ważyłam to waga mi pokazała 82...buuuuuuuuuuu:((((( no chyba ze waga skopana )
a przed ciąża wazyłam 62 przy wzroście 170..

MoNiSiA
2005-08-14
08:44:13
Email
Sylwia a ile czasu jesteś po porodzie? Ja nie mogę chodzić po sklepach bo się dołuję jak widzę super spodnie - no ale niestety nie na moją "figurkę" ;((( Stosujesz jakąś dietę? Chodzi mi czy jesz wszystko, czy jednak czegoś unikasz?
agnieszka74
2005-08-14
10:07:15
Email
Z tego co wiem Moniu to Sylwia moze nie jesc pięć dni i żłopie kawę.... :):):)
Moja szwagierka zresztą tez i jest chuda jak patyk..

MoNiSiA
2005-08-14
10:40:28
Email
O kurczę, ja to lubię sobie pojeść ;((( Niedługo będę ubierać się w sklepach dla puszystych ;((( Straszne...Zostaje tylko chudnąć...Jak się karmi piersią to nie można chyba robić diet, więc unikać zacznę tylko kolacji i słodyczy - one tuczą bardzo! ;((( Ale jakie są pyszne! ;(((((((
agnieszka74
2005-08-14
14:29:47
Email
poodobno w spalaniu tłuszczu pomaga ocet jabłkowy (łyżka na szklankę wody pół godz. przed śniadaniem)
ale jak to wypić ..brrrr jak to tak stynksi fermentem ..bleee

mati81
2005-08-14
14:52:23
Email
Hej laseczki ja w ciązy przytyłam 20kg a że miałam już wczesniej troszke kilo za duzo to razem troche sie nazbieralo:(( ale na całe szczęście już w dwa tygodnie po porodzie pozbyłam się tych 20 kilogramów!!!! Z ciekawości weszłam na wagę zaraz w 1 dniu po porodzie i było mniej 9kilo resztę czyli 11 zgubiłam już w ciągu tych dwóch tygodni, sadze ze poszło tak szybko bo 10 dni byłam na szpitalnej diecie i dodatkowo karmiłam piersią. Obecnie w dwa miesiace po porodzie waże juz nawet trzy kilo mniej jak przed ciążą:) ale nadal karmie piersią i mam nadzieję że pomalutku pozbędę się jeszcze tych kilku niechcianych kilogramów i wróce do figórki z czasów gdy poznalam męża;) pozdrowionka i życzę wszystkim kobietkom wytrwałosci w niejedzeniu:) (ja tez uwielbiam jeść;)) papa
MoNiSiA
2005-08-14
16:03:23
Email
Fuj, jak to trzeba się katować żeby dobrze wyglądać i dobrze się czuć ;((( Kiedyś chciałam być chłopcem bo oni nawet jak będą duuużo jeść to będą raczej dobrze wyglądać a kobieta? No niestety musi dbać o siebie zwłaszcza figurę. Tylko jak to możliwe skoro jedzenie tak smakuje ;(((
sylwia
2005-08-14
16:55:45
Email
Hej dziewczyny! Monisiu! ja żadnej diety nie stosuję, a Aga to ma poczucie humoru:). Niestety ja jestem straszny nerwus i chyba dlatego tak chudnę. Pytalas ile jestem po porodzie: w sześć miesięcy od porodu tak schudłam, a teraz juz od tego pamiętnego dnia minęło 1,5 roczku. jak dobrze pamietam to od września bedziesz uczyć się(chyba tak?) to bieganina i pomoze Ci schudnąć - zobaczysz. ja teraz to mam problem w druga stronę, bo wyglądam prawie jak anorektyczka, chociaż jem sporo. AGA- WIEDŹMO! skąd wiesz o kawie????? Pozdrawiam serdecznie. Mój mąż zawsze mi mówił, ze te kilogramy po dzieciaczku to takie słodkie kilogramy, więc się nie przejmowałam, że po porodzie zostało mi wiele i wychodząc ze szpitala wyglądałam jakbym dopiero miała rodzić.
Kamila
2005-08-14
17:39:02
Email
W ciąży przytyłam 14 kg, ważyłam 84 kg... później jakoś samo zleciało do 78 i tak stało do momentu przebojów z moim "mężusiem"... Teraz waże 64kg. przy wzroście 172. Nigdy tyle nie ważyłam, ale powiem szczerze, przez miesiąc NIC nie jadłam... tylko kawa i fajury fujjjjjjj.... nie lubię siebie za to! Ale z tą wagą czeuję się extra :) wszystko jem i nic... waga stoi, ale to pewnie dlatego, że mam bardzo ruchliwą pracę... ciągle latam! Pozdrawiam Was gorąco!
MoNiSiA
2005-08-14
18:54:32
Email
Kurczę to może jeszcze mi się uda wrócić do wagi sprzed ciąży? :( Ważyłam 60kg :( Jejku jakie to są piękne wspomnienia ;(
MoNiSiA
2005-08-14
20:36:19
Email
Sylwia, tak zaczynam szkołę i mam nadzieję że ta bieganina będzie i wyjdzie mi na dobre :) Mam zamiar karmić dalej piersią a boję się że pokarm będzie mi po kilku godzinach lekcyjnych wypływać obficie i wszystko będzie przeciekać przez bluzkę. Tak mam gdy mała przesypia nawet 7/8 godzin w nocy a mi produkuje się mleko które nie jest jedzone o czasie i ja budzę się dosłownie cała mokra :( Macie dziewczyny na to jakiś sposób lub pomysł? Dzięki wielkie :***
agnieszka74
2005-08-15
09:25:35
Email
Monia moze dobry laktator i wkładki laktacyjne do biustonosza...
andzia
2005-08-15
11:10:44
Email
Ja przed ciaza wazylam 69kg w ciazy przytylam tylko do 76kg i wyszlo tak ze waze mniej niz przed porodem bo 62kg ale mam nadzieje ze jeszcze schudne z5 kg a wtedy bedzie LUKS!!No moj problem to piersi nie moge kupic zadnej bluzki wszystkie male obwod to 107 :((
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum