szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - nie moge dojść do siebie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,
Napisano: Treść:
sylwetka
2005-11-16
Email
oj kobitki juz prawie 7m-cy po porodzie a ja nie mogę dojść do porozumienia ze swoim ciałem...tojest w tej chwili dobijające... mówię tu o nadmiarze kilogramów, o wypadających włosach, o pryszczach wyskakujących tu i tam (np na pupie)och mówię Wam czuję się taka nieatrakcyjna...piersi jakieś takie nie wiadomo jakie, bo mleko niby jeszcze jest, ale juz niewiele...och i jakoś nie mam wiary, że kiedys to minie...
Basia.26
2006-08-11
07:46:56
Email
kurcze sama nie wiem, co napisać. żadna z bliskich mi osób nie doświadczyła aż takich następst ciąż jak niektóre kobiety na tych zdjęciach. ale tak na prawdę przecież zachodząc w ciążę nigdy nie wiemy jak to się odbije na naszym ciele. można się sugerować genami, własną mamą,ale to nigdy nie daje stuprocentowego obrazu. i każda kobieta chcąca mieć dziecko podejmuje to ryzyko. sama napiszę, że warto, ale jest mi cholernie szkoda niektórych kobiet z tych zdjęć.
MoNiSiA
2006-08-11
09:31:42
Email
Mnie również jest szkoda. :-( Tym bardziej, że rozstępy zostają na całe życie. Sądzę, że nie wiele pomogłaby nawet operacja. Niestety, takie uroki macierzyństwa. Ale podziwiam te kobiety za odwagę...Z każdym rokiem od porodu będzie lepiej. Ciało znowu się uleastyczni, napnie się, rozstępy zdecydowanie wygładzą. Ale potrzeba duuużo czasu i cierpliwości. Mnie jednak wewnętrznie wzmocnił ten tekst, dlatego super, że Aga go wystawiła. Pozdr.
MamaJulci
2007-10-27
13:50:47
Email
Julcia ma dziś 3 miesiące, a mnie przerarzają te kłęby włosów codzień na szczotce...i zwiotczały biust...a właścwie jego brak...pozdrawiam...

MamaJulci
2007-10-27
13:52:36
Email
Julcia ma dziś 3 miesiące, a mnie przerarzają te kłęby włosów codzień na szczotce...i zwiotczały biust...a właścwie jego brak...pozdrawiam...
ciekawa
2007-10-28
09:44:07
Email
ej kobito głowa do góry Nastka ma prawie 5 miesięcy a mnie dolega więcej po ciąży jak przed. Mam nawracające zapalenie stawów, problemy z kręgosłupem, kolanami. Nadal blisko 10 kilo do zrzucenia. Jeszcze rok temu miałam mięsnie na brzuchu w kostkę i mocne jak stal-dzis no cóż flaczek:( Zero kondycji. Ale nic to, 400 brzuszków dziennie i wrócę do siebie. Intensywnie ćwiczę i widzę efekty-narazie malusie ale są. na cycki dobry krem i jeszcze sie podniosą-może nie tak jak na 18-stke ale będzie z nimi dobrze:) Łykaj witaminki i ćwicz sama nie zauważysz kiedy wszytko sie poprawi:)
Felicia
2008-09-28
19:02:16
Email
Hej, u mnie było to samo. W trakcie ciąży jak się zwiększa ilość estrogenu to rośnie ilość włosów które rosną w trakcie anagenu, po ciąży zmniejsza się ilość hormonów i włosów jest coraz mniej. Tu masz trochę więcej informacji na ten temat http://www.handsomemen.pl/wlosy,lysienie,wypadanie_wlosow_po_ciazy.html
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum