szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - nie moge dojść do siebie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
sylwetka
2005-11-16
Email
oj kobitki juz prawie 7m-cy po porodzie a ja nie mogę dojść do porozumienia ze swoim ciałem...tojest w tej chwili dobijające... mówię tu o nadmiarze kilogramów, o wypadających włosach, o pryszczach wyskakujących tu i tam (np na pupie)och mówię Wam czuję się taka nieatrakcyjna...piersi jakieś takie nie wiadomo jakie, bo mleko niby jeszcze jest, ale juz niewiele...och i jakoś nie mam wiary, że kiedys to minie...
anika
2005-11-16
22:57:40
Email
minie minie....ja miałam dokładnie to samo i z dnia na dzien coraz bardziej mnie to dołowało. Myślałam ze juz nigdy nie wroce do normy, aż do czasu gdzy odstawiłam małą od piersi. Nagle włosy przestały wypadać, pryszcze wyskakiwać i odzyskałam siły i wiarę w siebie. Tylko te cycki nie chca już wrócić do siebie, ale może znajde kiedyś czas i popracuje nad nimi na siłowni. Wiec trzymaj sie Sylwetko i głowa do góry, bedzie jeszcze kiedyś normalnie :-)
MoNiSiA
2005-11-17
09:43:33
Email
To sprawka hormonów :( Ach, jak ja tęsknię za tą moją gładką skórką w ciąży :(
Dagmara
2005-11-25
20:18:03
Email
ja jestem 2 miesiące po porodzie i też walczę z pryszczami...
agnieszka74
2005-11-25
21:44:11
Email
pryszcze zniknął, włosy przestanął wypadać, kilkogramy tez spadnął..tyle ze trzeba nad tym popracowac.
Ja od urodzin Kuby zrzuciłam tylko 1 kg i to pewnie dzięki siłowni na którą chodze dopiero od miesiąca :(( A ile mam jeszcze za duzo nie bede pisac.......:(((
Duzo tez zalezy od tendencji genetycznych no i pewnie poziomu hormonów..od tego co sie je i ile..i takie tam.:))
sylwetka
2005-11-26
09:41:55
Email
Dzięki za pocieszenie, ale czy jest jakiś preparat na wzmocnienie włosów, który można brać karmiąc i czy takie faszerowanie się czymścokolwiek daje?Smieję się, że wkrótce będę łysa. Nic śmiesznego,bo dodatkowo mąż sądzi,że ja po prostu o siebie nie dbam.A jak Wasi mężowie reagowali/reagują na Wasz zmieniony wygląd?
agnieszka74
2005-11-26
12:45:57
Email
mój wogóle nie reaguje...i chciałby zebym wygladała jak przed ciążą :\
Goga66
2005-11-26
20:30:29
Email
mnie już włosy prawie przestały wypadać. Figurę ma prawie taką jak przed porodem tylko cycki z racji karmienia większe. Mój mąż jest zadowolony - chyba z tych cycków a nie przerzedzonych włosów ;) Pryszcze miewam okresowo.
andzia_01
2005-11-26
21:23:08
Email
Z tego co się zdążyłam zorientowac nie jest wskazane przyjmowanie tych doustnych preparatów zapobiegających wypadaniu włosów, właściwie na tych, które oglądałam w aptece było napisane w przeciwwskazaniach: okres ciąży i karmienia piersią. Więc kupiłam sobie preparat /tylko kompletnie w tej chwili nie pamietam nazwy, jest cała seria tych kosmetków -dostępne w aptece, jak sobie przypomne to napisze../ który wciera sie w skóre głowy. I faktycznie jakiś tam efekt był. Przed stosowaniem preparatu miałam wrażenie, ze moje włosy "wychodzą garściami" a po - faktycznie trochę się wmocniły i przestały aż tak strasznie wypadac. Podobno najlepsze do stosowania miejscowego są takie ampułki firmy Vichy- właśnie p-wko wypadaniu włosów, tyle ze ta cena....
Goga66
2005-11-27
12:47:48
Email
Ja używałam kupionego w aptece szamponu NERIL i takiego toniku do niego o tej sameej nazwie Garniera. Stosunkowo tanie a chyba właśnie to mi pomogło. Uważajcie żeby preparaty nie miały sterydów! Wtedy tylko w porozumieniu z lekarzem. Ja dostałam taki od dermatologa (z licznymi zastrzeżeniami) ale nie stosowałam.
anika
2005-11-27
23:24:10
Email
O tak Neril ja też polecam. Nie zachamował wypadania włosów zupełnie, ale napewno mocno zmniejszył no i wzmocniły sie one dosyć. Zapewniam was że nie wyłysiejecie. Poprostu w czasie ciąży hormony wzocniły wasze włosy i nawet jesli tego nie zauważyłyście to ich objetosc sie zwiekszyła, no a teraz po porodzie i w czasie karmienia nie "działają" juz te same hormony "piękna" i niestety to co przybyło musi teraz wypaść. Wiem że jest to przetrażające ale jak tylko skonczycie karmic to obiecuje, że włosy przestana wypadać. Pozdrawiam
Goga66
2005-11-28
15:54:42
Email
mój fryzjer powiedział mi, że po okresie wypadania włosów po ciąży jego bratowej wyrosło jeszcze więcej włosów i na dodatek mocniejszych.
Gosia
2005-11-30
07:10:53
Email
Po porodzie odeszlo mi 8kg. Potem zrzucilam 5 kg a teraz znowu mi to wróciło.Tragedia. A bębzon wielki jakbym była znowu w ciąży.Koszmar!Oczywiscie misiek tego nie komentuje ale napewno chciałby zebym wygladala jak wczesniej tzn z plaskim brzuchem.Ryczec sie chce jak patrze w lustro:((((
Kornela
2005-11-30
12:22:33
Email
Fryzjerka mi doradziła, że na wypadanie włosów jest dobry wosk pszczeli (do kupienia w aptece do wlosow blon i ciemnych). Stosowałam go jeszcze przed ciążą i teraz jak zaczęły mi wypadać włosy też go używam. Mnie pomaga, włosy mniej wypadają i są bardziej lśniące. Z pryszczami na szczęście nie mam problemów ale chętnie pozbyłabym się brzuszka.
jessunia
2006-01-11
12:42:51
Email
Oj tak ja też poozbyłabym się brzuszka, kilogramów, rozstępów i problemu z włosami :((( mama i teściowa mnie pocieszają że to wszystko minie szkoda tylko że one swojego brzuszka już nie zrzuciły. Tęsknie za moim dawnym ciałem!!!
Eryka
2006-01-13
22:35:41
Email
Mi też zaczynają wypadać włosy, pojawiają się pryszcze na twarzy (jestem 3,5 mies. po porodzie). Schudłam już w zasadzie do swojej wagi, ale brzusio dalej flakowaty, trzęsące udo, parę rozstępów na biodrach. bleee... A piersi? Biust urósł mi porządnie. Nie wbiję sie w żadną bluzkę sprzed ciąży (i niestety masa rozstępów:((((
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum