szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Antykoncepcja w czasie karmienia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 7 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,
Napisano: Treść:
Justyna
2005-04-28
Email
Dziewczyny w jaki sposób się zabezpieczacie? Karmię piersią. Podobno sa jakieś tabletki dla karmiących.
anjag
2007-12-04
12:42:25
Email
Wiesz Rena jak bym mogla to karmilabym jak najdluzej, ale moj Szymus juz nie jest zbytnio zainteresowany piersia (ma 11 m-cy). Zarlok jest z niego straszny i teraz jest na etapie probowania "doroslego" jedzenia. Zaglada wszystkim do talerza i dasa sie jak podaje mu np. kaszke. A piers to juz w ogole.. jest tak zniecierpliwiony tym ze na mleczko trzeba chwilke poczekac ze czasem konczy sie tylko na gryzieniu. Jedynie nocne karmienie jakos nam jescze wychodzi. Tak wiec moj synus chyba sam podjal juz decyzje. Tak naprawde to jest tutaj wina mojej mamy z ktora dotychczas mieszkalismy. Nie wiem dlaczego starsze osoby mysla ze dziecko karmione wylacznie piersia sie nie najada. Tak sie wlasnie dalam przkonac i w 3 miesiacu zaczelam dokarmiac Szymka butla. I tak wlasnie cycus szedl sobie w odstawke. Przy kolejnym dziecku nie popelnie juz takiego bledu.
anjag
2007-12-04
12:47:27
Email
A do prezerwatywy raczej sie nie dam przekonac. Uczucie "szorowania butelki" o czym pisalas to jest jedna sprawa. A druga to taka ze wlasnie przez zawodnosc gumki moj kochany synek pojawil sie na swiecie:):)
anjag
2007-12-04
13:16:37
Email
Rena gdzies na forum znalazlam Twojego posta w ktorym pisalas ze jestes filigranowa kobitka. Powiedz mi czy po ciazy udalo Ci sie cos przytyc? Ja mam ten sam problem. Mam 150cm i przed ciaza wazylam 44 kg. W ciazy przytylam do 63 a teraz jest po prostu masakra. Nie moge przekroczyc 40 kg!!! Wygladam jak szczurek. Nie wiem moze to karmienie mnie tak wykonczylo. A teraz jeszcze ta miesiaczka...
rena27
2007-12-04
20:42:29
Email
ha ja mam ten sam problem przed ciążą wazyłam 42. w ciąży przytyłam do 64kg a teraz ważę 40:) przy takim samym wzroście jak ty. ale wiesz ma to i swoje dobre strony bo czasem kiedy patrzę na kibitki które po ciąży dźwigają sadełko i nie moga go za nic zgubić to myślę że fajnie tak bez żadnego wysiłku wyglądać szczupło.
rena27
2007-12-04
21:07:38
Email
nie martw się takie filigranowe kobitki jak my mają duże powodzenie u płci brzydkiej. wiesz taka malutka kruchutka istotka jest w sam raz do kochania i opiekowania się nią do bronienia. słowem ma facet pole do popisu:)
anjag
2007-12-06
15:54:33
Email
Poszlam do innego gina z tym moim 1,5 miesiecznym krwawieniem i.. dostalam skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie. Facet jest niby ordynatorem ginekologii ale jakos nie za bardzo wierze w te jego opinie ze bez wyczyszczenia macicy sie nie obedzie. Gosc nawet mi usg nie zrobil (bo tak na marginesie nie mialby czym, taki mial wypasiony gabinet). Wsadzil mi tylko paluszka.. i na tej podstawie wydal opienie. Co o tym myslicie? A dodam jeszcze ze usg mialam robione tydzien temu i "moj" ginekolog stwierdzil ze wszystko jest ok. Endometrium 6 mm, jajniki w porzadku.
anjag
2007-12-06
16:21:15
Email
I mam jeszcze jedno pytanie. Jesli to krwawienie jest spowodowane dzialaniem hormonow (bralam Cerazette) to jak dlugo po odstawieniu moze jeszcze trwac??
kasia30
2007-12-12
22:43:43
Email
dziewczeta odradzam depo provera. fakt jest wygodny raz na trzy miessiace, zero tycia, zero miesiaczki. ale gdy juz odstawicie to juz koniec. nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie okres, cała twarz w trądziku i co najgorsze chcesz miec drugie dziecko i nic z tego. ja staram sie od dwóch lat i nic szkoda ze gin nie uprzedził mnie o tym. dobra metoda dla kobiett które nie chca miec dzieci.
EWELCIA0803
2007-12-19
17:22:05
Email
witam kobietki! mam pytanko co do tab. CERAZETTE, czy ich działanie zaczyna się zapaz po zażyciu pierwszej tabletki, czy jeszcze przez jakiś czas trzeba się dodatkowo zabezpieczać? jeśli tak, to przez jaki czas? proszę o odpowiedz!!!!
Strona 7 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum