szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Co Wy na to??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 7 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,
Napisano: Treść:
Rozpieszczona
2007-04-07
Email
Jestem w ciąży (drugi miesiąc). To druga moja zagrożona ciąża, pierwszą poroniłam. Niedawno wyszłam ze szpitala z zaleceniem bezwzględnego leżenia w łóżku (ma częste krwawienia). Mój mąż pracuje 7 dni w tygodniu, od 7 do 18.00, czasem nawet do 20.00. Także długofalowo na większą pomoc nie mogę z jego strony liczyć. Teraz trafił mu się tygodniowy wyjazd z pracy, choć nie powiem, nie do końca to wyjazd służbowy- bardziej rekreacyjny. Moim zdaniem nie jest to dobry czas wyjazdu ponieważ mam zakaz wykonywania jakichkolwiek prac domowych. Rzecz jasna nie stosuję sie rygorystycznie do zaleceń lekarzy gdyż moejgo meża nie ma prawie całymi dniami w domu. Mąż chciał odstawić mnie na ten tydzień do Rodziców ale po pierwsze oni również są pracujący a po drugie nie chcę od nich wymagać by dopasowywali sie do zachcianek mojego męża. Czy Waszym zdaniem jestem rozpieszczona, niesamodzielna i rozhisteryzowana??
agafa
2007-06-14
18:13:42
Email
sądząc po "tonie" Twojej wypowiedzi wyczuwam ze mimo nie do końca konktertnej wizyty, czujes i masz-cie się dobrze:):):) tak trzymać!!! hm...seriale, płaczki i ja tak miałam :)tylko niech to będą baksy ze wzruszenia :)u nas się dzieje...Gusia zaczyna już powolutku sama wstawać, spać nie chce bo woli pobrykać :) gada po swojemu ja najęta:) mocno ściskamy i czekamy na wieści :):):)
Joanna26
2007-06-15
10:36:16
Email
Czesc Rozkojarzona:)Ciesze sie, ze u Ciebie "do przodu":),bardzo dobrze.Poglaszcz Malutkiego od nas:)
Rozpieszczona
2007-06-15
11:12:18
Email
Dziękuję, już pogłaskałam:)i bardzo się ucieszył:)Najśmieszniej jak On robi tak jakby pupą i plecami naciskał w jednym miejscu i tworzy się tylko w tej części taka kuleczka twardsza.Jeszcze jest malutki bo mieści się cały w jednej części brzucha:)BUZIAKI moje drogie koleżanki:*
Goga66
2007-06-15
20:29:44
Email
Ciesz e się, że jesteś w formie i dzidzia też :) Pozdrawiam
Strona 7 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum