szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Tak bardzo sie boję!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 6 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6,
Napisano: Treść:
ismenka22
2007-02-27
Email
Czesc dziewczyny.Jestem tu nowa.Jestem w piątym miesiącu ciązy i bardzo,bardzo boje sie porodu.Cały czas placze w poduszke i zadreczam wszystkich dookola swoimi wątpliwosciami.Martwie sie o zdrowie swojego dziecka,wrecz panicznie boje sie wizyt u ginekologa.Nie umiem sie cieszyc ale bardzo chce tego dziecka.Moze ktos umie mnie jakos pocieszyc?
badeve
2007-04-06
08:23:52
Email
cześć wszystkim, chciałam wam życzyć przede wszystkim spokojnych świąt bez żadnych przebojów, ja obecnie chora...ale może do świąt mi minie.... ismenka dzięki za karteczkę- nawzajem !!!!!!!
Natialia
2007-04-09
19:02:10
Email
czesc wam dziewczyny. Ismenko22 ja równiez jestem w 5 miesiacu i tez mam wiele obaw. Czasami wydaje mi sie ze nie podołam a po chwili znow jest wszystko w porzadku. Gorąco pozdrawiam
ismenka22
2007-04-13
20:06:54
Email
Czesc dziewczyny.A ja dopiero dzisiaj wrocilam do domku po świętach.Badeve-dzięki wielkie za zdjęcia.Bardzo ładnie wyglądasz z brzuszkiem.Mój jest strasznie duży i coraz cięzej mi sie chodzi,zwłaszcza ze dużo przytylam.We wtorek mam wizytę.
ismenka22
2007-04-14
08:30:06
Email
Dziewczyny ale mnie gardło dzisiaj boli!Wczoraj zjadłam takiego dużego loda i na efekty nie trzeba bylo dlugo czekac:(Fatalnie sie czuje.

Strona 6 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum