szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - marzec 2007 :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 12 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, następna
Napisano: Treść:
Joanna26
2006-12-07
Email
Czesc dziewczyny:)Nie wierze, zeby nie bylo marcowych dzieciaczkow. Ja mam termin na koniec marca. Odezwijcie sie:)
Goga66
2007-03-14
19:05:49
Email
A, Venuss, nie odpowiedziałam Ci jak sobie poradziłam. Nie poradziłam sobie - b. późno ale sama powoli bilirubina spadła do normy
venuss
2007-03-15
12:26:34
Email
Goga dzięki, dzis pobrano krew mojemu malenstwu do badania, zobaczymy ile tej bilibruliny będzie, mam nadzieje ze nie będzie zle:) pozdrawiam
asonta
2007-03-19
17:06:52
Email
Długo mnie nie było Dzis wrocilam do domku z moim maleństwem Antoś ma 57cm i 3650gram. choc teraz juz 3800 Była to ciężka przeprawa ale warto było;-) Do szpitala pojechalam dzien po terminie niestety po zbadaniu nie bylo zadnych objawow porodu Szyjak długa rozwarcie na jeden palec zero skurczy Ordynator po zbadaniu powiedzial duzo chodzic i tyle. Coz wiec chodzilam po korytarzu kilka razy dziennie na siódme pietro i nic. Kolejne badania i zadnego rezultatu jedynie nieprzyjemny bol. Po tyg zbadali mi wody płodowe czyste ale jak bolało chyba ze trzech lekarzy mnie wtedy badalo pewnie cos naruszyli bo kolejnego dnia zaczal bolec brzuch Pojawiły sie pierwsze skurcze ale nic wielkiego Kolejny dzien kolejne badanie i oprocz bolu przyniosły kolejne skurcze bolesne tym razem w nocy co dziesiec min dostalam tabletke na sen spalam 10 min i skurcz 10 min i skurcz Umeczylam sie potwornie. Kolejny dzien pobytu w szpitalu a ja coraz bardziej zrezygnowana obolala i zniecierpliwiona Kolejne badania Były watpliwosci co do polozenia zbadali mnie chyba wszyscy lekarze i polozne takie zreszta bylo plozenie wg usg w 32 tyg Niestety ordynator uparl sie ze jest głowka i usg niepotrzebne Zdecydowano przebic wody plodowe Czulam sie okropnie bo skurcze sie zaczely nasilac no i wyobrazcie sobie ze po przebicu wod okazalo sie ze polozenie bylo posladkowe kwalifikujace sie do porodu cesarskiego I po jaki but lezalam tydzien czasu w szpitalu No i wzieli mnie na cesarke Zanim jednak do niej doszło nasiliły sie tak skurcze ze ledwo pozwoliłam sobie wkłuc znieczulenie w kregosłup. Po chwilce jednak ccaly bol ustapił Znieczulenie bylo czesciowe wiec po ok 15 min zobaczylam swoje malenstwo i oczywiscie sie poplakalam ze szczescia. Antos jest cudowny grzeczny ssie cyca i przybiera na wadze W szpitalu po cesarce bylam jeszcze tydz Ciezko sie dochodzilo do siebie ale teraz jestesmy w domku ze swoim malenstwem bardzo szczesliwi!! Pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski i zycze powodzenia;-) A oto nasz Antos dzien po narodzinach;-)

Goga66
2007-03-19
17:09:10
Email
Cudowny czarnulek - dla takiego warto było się pomęczyć. Dużo szczęścia wam życzę:)
asonta
2007-03-19
17:09:52
Email
Venuss gratulacje slicznotak z tej Twojej córci;-)
ciekawa
2007-03-19
17:13:22
Email
Pieknosci:) gratulacje
Julia
2007-03-19
17:40:36
Email
Asonata gratulacje, piękny syn i prawie taki sam jak mój, Bartek też miał 57 cm i ważył 3560 :o) A tak na marginesie, to dziwi mnie, że lekarze nie zrobili Ci od razu usg, przecież to rutynowe badanie, wcale nie kosztowne, z tego co wiem to podstawowe jak się idzie do szpitala w ciąży, tym bardzie kiedy z porodem coś nie tak.
venuss
2007-03-20
12:55:33
Email
asonta, wiem , ze opisałaś wszystko w wersji "soft" i tym bardziej Ci kochana wspólczuję, niepotrzebnie Cię tyle męczyli! Ale jesteś dzielna, jesteś zuch, bo wszystko to zniosłaś i za to masz cudowną nagrodę. Antoś jest słodki, gratulacje!!!!!!!!
asonta
2007-03-20
15:36:34
Email
dziekuje dziewczynki Wiedzialam ze kiedy sie antos urodzil bede bardzo szczesliwa nie zdawalam sobie jednak sprawy jak ogromne emocje w kobiecie wywoluje moment kiedy zobaczy juz swojego szkraba, do tej pory kiedy pomysle o tym gdy pierwszy raz zobaczylam antosia lezka mi sie w oku kreci;-) Venuss a jak tam twoja dzidzia sie sprawuje? Spokojna? U mnie byla dzis polozna z przychodni super babka siedziala chyba ze trzy godz wszystko mi powedziala o pielegnacji malucha o karmieniu piersia o diete podczas karmienia Jak sie okazalo naprawde mozna jesc duzo podczas karmienia
asonta
2007-03-20
15:36:45
Email
dziekuje dziewczynki Wiedzialam ze kiedy sie antos urodzil bede bardzo szczesliwa nie zdawalam sobie jednak sprawy jak ogromne emocje w kobiecie wywoluje moment kiedy zobaczy juz swojego szkraba, do tej pory kiedy pomysle o tym gdy pierwszy raz zobaczylam antosia lezka mi sie w oku kreci;-) Venuss a jak tam twoja dzidzia sie sprawuje? Spokojna? U mnie byla dzis polozna z przychodni super babka siedziala chyba ze trzy godz wszystko mi powedziala o pielegnacji malucha o karmieniu piersia o diete podczas karmienia Jak sie okazalo naprawde mozna jesc duzo podczas karmienia
lidiamital
2007-03-20
16:22:55
Email
Dziewczyny może któraś chciała by kupić wózek Deltim premier. Pompowane koła tapicerka granatowo niebieska. Gondola i spacerówka ze spiworkiem na nóżki i szelkam stan b dobry przednie koła skrętne JEDYNIE RĄCZKA NIE JEST REGULOWANA TAK JAK W TYM MODELU. Wgondolce tylko do 4 miesiąca jeździł mój mały spacerówka tylko przez okres zimy użytkowana czyli 3 msc. Teraz mamy graco spacerówkę. Jeśli któraś jest zainteresowana to podaję gg 5357495. Zrobię zdjęcia aktualne i prześlę.Wózek głęboko-spacerowy Deltim Premier kolekcja 2006 1 Pompowane, skrętne koła to łatwość prowadzenia wózka 2 Wygodny i bezpieczny hamulec 3 Automatyczny system zapinania - CLICK to wygodny i prosty system mocowania gondoli i spacerówki 4 Regulowane oparcie i podnóżek to najwygodniejsza pozycja dla dziecka w danej chwili 5 Zdejmowany pokrowiec pozwala na komfortowy spacer przy każdej pogodzie 6 Okienko wentylacyjne zapewniające właściwy przepływ powietrza we wnętrzu wózka 7 Regulowane oparcie wewnątrz gondoli zapewni dziecku najwygodniejszą pozycję w danej chwili. 8 Miękkie zawieszenie to mniej wstrząsów dla Twojego dziecka 9 Torba z przewijakiem na niezbędne drobiazgi 10 Wygodna spacerówka montowana przodem lub tyłem do kierunku jazdy to duży komfort i możliwość ochrony dziecka przed wiatrem i słońcem 11 System cichego składania budki - nie musisz się martwić, że obudzisz swoje maleństwo 13 Regulowane oparczie wewnątrz gondoli zapewni dziecku najwygodniejszą pozycję w danej chwili 14 W OPCJI: Do podwozia można zamontować za pomocą adaptera fotelik samochodowy Grillo dla dzieci do 13 kg Wymiary podwozia po złożeniu: Wysokość 42cm Szerokość 58cm Długość 104cm Wymiary wewnętrzne gondoli: Wysokość 16cm Szerokość 30cm Długość 76cm Wymiary wewnętrzne spacerówki: Wysokość 19cm Szerokość 30cm Długość 80cm Waga wózka: Wersja głęboka 17kg Wersja spacerowa 16kg
asonta
2007-03-21
21:29:02
Email
Apeluje do wszystkich ciezarowek wysypiajcie sie na maksa i odpoczywajcie po porodzie ciezko bedzie. Wszak nasz antos nie jest moze az tak bardzo absorbujacy nie placze naszczescie ale potrafi pol nocy nie przespac Mleko leci mi z piersi hektolitrami i zmeczona jestem Coz nikt nie mowil ze bedzie latwo Wystarczy jednak spojrzec na nasze malenstwoi wszystkie problemy macierzynstwa znikaja;-)
venuss
2007-03-22
12:50:11
Email
asonta, moja księżniczka zanim dobrze otworzy oczy przeraźlwie krzyczy, na początku myslałam ze cos ją boli, że kolka moze... ona w ten sposób oznajmia ze sie budzi i chce jesc. Nie ważne czy to noc czy dzień, budzi cały dom i już. Ale to malenstwo przeciez inaczej nie powie ze ma mokro, ze chce jesc, albo jej niewygodnie. Kazdej mamusi zycze cierpliwosci i w chwilach ciezkich pamietajcie ze to bezradny ludzik, który nie jest złosliwy tylko poprostu czegos mu brak:) Buziaki dla bobasków!
asonta
2007-03-27
10:50:02
Email
Moj antos dostal w niedziele ataku kolki koszmar krzyczal w nieboglosy brzuszek mial twardy jak kamien nie wiedzialam co robic Na szczescie zadzwonilam do swojej poloznej i poradzla mi jak masowac brzuszek przeszlo pomogly kropelki ktore polozna polecila zaaplikowac Wczoraj tez byl troche marudny ale popoludniu zaczal robic normalne kupy i sie uspokoilo Smiac mi sie chce rzewczywiscie zycie po urodzeniu dziecka zmienia sie o 180 stopni NIe macie pojecia jaka szczesliwa bylam kiedy maly zrobil porzadna kupe i puscil w koncu baka po tych wzdeciach;-) Mimo wszyskto udaje mi sie codziennie wyjsc na spacerek takia piekna ostatnio pogoda mam cudowna tesciowa ktora mi bardzo pomaga
Joanna26
2007-03-27
13:47:53
Email
Czesc Marcowki!:)Nareszcie wrocilam.Asonta,gratuluje synka!Ale sie nameczylas!I to zupelnie niepotrzebnie...Do luftu zupelnie jest polska sluzba zdrowia,niech ich...O moich przeprawach relacja w dzisiejszych majowkach.Pozdrowienia dla Marcowek i ich Pociech!Napiszcie w wolnej chwili,co u Was. Usciski:):):)
venuss
2007-03-27
18:44:34
Email
Asiu gratuluje raz jeszcze, jestes super dzielna! Odpoczywaj i wracaj do nas na forum:)
venuss
2007-03-27
18:47:02
Email
Asiu fajnie byc mamą, zobaczysz... potem będzie ten pierwszy usmiech, to spojrzenie w oczy... samo szczęście:)Pozdrawiam Cie gorąco!

Strona 12 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum