szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Klub trzylatków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
Kamila
2007-04-17
Email
Tak sobie pomyślałam, że warto już założyć nowy temat :) w końcu nasze najstarsze maluchy na tym forum mają już rocznikowo 3. latka :) Kubuśki (Agi, Sylwi i Katki), Sara, Misio, Kinia, Bożenka, Agatka, Bartuś, Ala, Łukasz, Gretka... jeśli zapomniałam o którymkolwiek przedszkolaczku - najmocniej przepraszam :) zachęcam do wpisów ;)
Agata
2007-10-03
17:19:39
Email
No i dobrze, że Kinia nie da sobie w trąbę dmuchać...widać...ma to po mamusi hehe:):)
A u nas raz na wozie raz pod wozem. A mianowicie Sara póki co jest w domu. Od zeszłego poniedziałku nie chodzi do przeszkola z małą przerwą w ubiegły czwartek i piątek. Właśnie wtedy wyleczyła jedną infekcję i poszła na te 2 dni do przedszkola i niestety znów chora. W sobotę zaczęły się wymioty, kaszel paskudny i gorączka. I tak wymiotowała mi do poniedziałku. Byliśmy u 3 lekarzy. Osłuchowo czysto a tu kaszel i wymioty.W końcu dostała już profilaktycznie antybiotyk...no i na szczęście jest coraz lepiej...chociaż ten kaszel nie ustępuje.
Wczoraj miała pasowanie na przedszkolaka no i niestety nie mogła iśc - jako jedyne dziecko z grupy nie przyszła. Wierzycie, że inni rodzice przyprowadzili dzieci chore tylko na tę uroczystość, dzieci, które z powodu choroby od kilku dni nie chodzą już do przeszkola. Dla mnie to lekka przesada....w końcu zdrowie najważniejsze.
No i tak siedzimy sobie w domciu, bawimy się, wracamy do zdrowia i jest fajnie. Tyle, że przez te wymioty Saruśka straciła apetyt...i znów pewnie kilka dni potrwa nim zacznie ładnie jeść.
Ewka25
2007-10-03
17:57:56
Email
Kamila, pewnie nie uwierzysz, ale bywam tu regularnie, żeby...poczytać. Kibicuję Waszym przedszkolakom i podpatruję problemy, rady itp. Ala pójdzie w przyszłym roku do przedszkola, jeszcze rok z moją mamą pobędzie. Jest taka już duża, pięknie mówi, od dawna wymawia "r", rozwija się w niej myślenie abstrakcyjne.Uwielbia ostatnio kolorowanki, z czego jestem szczęśliwa, bo mam trochę spokoju wieczorem:)
NIECHA
2007-10-03
22:37:11
Email
Agata w pełni się z tobą zgadzam: zdrowie jest najważniejsze: Przed Sarunią jeszcze wiele podobnych imprez: niedługo mikołajki, zabawy karnawałowe, dzień babci itd. A tych matek co z chorymi dziećmi idą na takie imprezy to wogóle nie rozumiem. Nie dobrze,ze narażają swoje dziecko wychodząc z nim z domu to jeszcze mogą zarazić inne dzieci. Zupełny brak wyobraźni. A Saruni życzymy z Adasiem i Grzesiem szybkiego powrotu do zdrowia.
Julia
2007-10-05
14:34:10
Email
Agata jak tam Sarusia? I jak Ty się czujesz? Zgadzam się co do przedszkola, ja nawet słyszałam o rodzicach, co przyprowadzają do przedszkola dzieci na antybiotykach. Włosy się jeżą na głowie. Bidulki takie :o(
kyja
2007-10-06
22:32:20
Email
cześć dziewczyny!Julia mnie pogoniła na gg, to się posłusznie melduję;-)))Misiek chetnie biegnie rano do przedszkola, lubi dzieci( chociaż mówi,że jeden chłopiec go popycha) i przedszkolanki. Zauważyłam,że chyba zrobił sie bardziej zdyscyplinowany-ale nie wiem czy to kwestia bycia w przedszkolu czy bycia przedszkolakiem;-))I tak poaza tym, to nic nowego;-))zmieniłam pracę( a raczej stanowisko,bo nadal pracuje w tej samej firmie) no i troszkę zagoniona jestem;-))Ale staram się tu regularnie zaglądać:-)Pozdrowienia dla forumowych dzieciaczków i forumowych mam:-))!!!!
Agata
2007-10-09
13:01:57
Email
Hej dziewczyny:)
Julia ja czuję się w miarę dobrze, apetyt dopisuje mi niesamowicie, aż powiedziałabym, że za nadto.Kombinuje takie zestawy, że szok. Wczoraj np. po jajecznicy na kiełbasce musiałam natychmiast zagryźć czekoladą heheheh??
Sarusia szykuje się na powrót do przedszkola od jutra. Jest nastawiona pozytywnie...ale nie wiem jak to jutro będzie, bo przecież ponad 2 tygodnie nie chodziła. Jutro ma przyjśc do przedszkola fotograf i robić im zdjęcia i jak jej o tym powiedziałam to zaczęła popłakiwać, że ona nie chce żadnego zdjęcia mieć. Ech....zobaczymy.
Poza tym ostatnio Saruśka zakochała się w układaniu puzzli i wczoraj kupiliśmy jej nowe dwie układanki. Jedną z Kubusiem Puchatkiem z 15 elementów (rozpracowała w mig)...a druga ma 35 elementów, Na obrazku jest Noddy i widzę, że trochę się nad tą zniechęca jak nie bardzo jej idzie układanie. Ale niech sie uczy jak chce....tylko z cierpliwością mogło by być troszkę lepiej.
Pozdrawiam was dziewczyny i piszcie co u Was?
Kamila
2007-10-09
13:48:41
Email
Agata! Kurcze, te nasze córki to chyba jakieś bliźniaczki, bo Kinia też ma fioła na punkcie puzli. Moja mama kupiła jej ostatnio układankę z 60. elementów! Cicho przyznała, że myślała, że to za dużo dla Kini, ale... moja mała ułozyła ją nie patrząc na obrazek! Jestem w szoku - babcia też :) mała denerwuje się jak chce jej sie pomagać przy układaniu. No i jest leworęczna nadal, ale mi to wcale nie przeszkadza.. gorzej z teściową, bo ta wciąż zwraca jej uwagę: Kiniu trzeba jeść prawą rączką.. Kiniu, trzeba malować prawą rączką.. wrrrrrr co za babsko paskudne! ZGAGA jedna!!! A moja córcia do głowy nie bierze tak jak mamusia :D zaczęła ładnie malować, namaluje uśmiechniętą buźkę, bo i co najważniejsze, przypomina to buzię hahaha ciągle powtarza, że nas wszystkich kocha NAJMOCNIEJ na świecie, za Konradem biega a Konrad za nią.. jak mały kieruje się raczkując w kierunku jej pokoju to mała krzyczy: ejj mały, choć do mojego pokoju się bawić! Zobaczysz jeszcze Agata jak to wesoło ;-)
Anelka
2007-11-14
22:51:33
Email
Witam Panie! Jestem u Was po raz pierwszy (mam nadzieje nie ostatni). Potrzebuje POMOCY!!! Jestem mama 3 maluchow (1.5, 3 i 5 lat). Weszłam na TO forum bo chodzi wlasnie o moja 3-latke Julie. Przed nami swieta i Mikołaj, ja mam to "szczescie" byc w radzie rodzicow. Jestem więc opowiedzialna za prezenty od mikolaja!!! Rodzice zgodzili sie na paczki po 20 zl i teraz mam dylemat co kupic?? Chcialabym zeby to bylo cos co sprawi ze te male buzie beda sie usmiechac no i ze rodzice tez bada zadowoleni. Jesli macie jakies pomysly to chetnie skorzystam. Pozdrawiam Aneta
Kamila
2007-11-16
11:43:36
Email
Kinia wczoraj miała w przedszkolu pierwszą lekcję angielskiego. Wróciła do domu, pytam co i jak, mała jakoś tak dziwnie mało rozgadana.. no nic, myślę, może później coś powie.. wieczorkiem kładziemy się spać, leżymy, aż tu mała podśpiewuje: Good morning, good morning, hello hello to you! Wow! Ale mnie zaskoczyła hahaha nie wierzyłam, że po pierwszej lekcji już załapie kawałeczek piosenki :-D
Julia
2007-11-16
20:20:02
Email
Kamila super, gratulacje dla Kini! Nieźle sie czasem można uśmiać z tych dzieciaków, nie? Mój Bartek też chodzi na ang i jeszcze na rytmikę. Ile płacicie za zajęcia? My 2 zł za godzinę w tyg (po 2 zł za ang i rytm). Nie jest to dużo a dziecko ma atrakcję. Bartek mówi od jakiegoś czasu "hełol boj" (hello boy) i "hał al ju" ;o)
kyja
2008-02-06
11:18:01
Email
dziewczyny, wyciągam temat-odnoszę wrażenie,że chyba teraz na forum mało jest mam 3-latków jedynaków;)) U nas jest tygodniowa przerwa w przedszkolu-Misiek przez 3 dni ostro gorączkował, ma teraz katar i siedzimy sobie w domku, niestety mnie chyba łapie infekcja-gorączkuję i wszystko mnie łamie:(.Piszcie co słychać u Waszych maluchów-bale przebierańców w przedszkolach już się odbyły?
Julia
2008-02-06
12:32:58
Email
Hej Kyja, biedny Misio :o( Dużo zdrówka Wam życzymy! Niestety choróbska nikogo nie omijają, no poza Kamila i jej rodzinką, ale oni chyba jacyś ze skały czy co?? ;o) No niestety jesteś w mniejszości ;o) Jakoś tak zadomowiłyśmy się z dziewczynami w klubie mam dwójkowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś tam do nas dołączyła...po starej znajomości ;o)
Kamila
2008-02-06
12:41:47
Email
Julka, Ty mi tutaj nie kracz! Ale to prawda, jakoś moje maluchy zdrowe :) Kinia ostatnio co prawda narzekała na brzuszek, miała biegunkę, ale przeszło bez większych problemów.. podejrzewam, że to po zjedzeniu ogórka zielonego.. to ulubione warzywko mojej blondyneczki, w każdej postaci może jeść non stop :) Kyja, również życzę dużo zdrówka Misiowi! To masz przymusowy urlop ;-) Popieram słowa Julki - zapraszamy do naszego klubu mam dwójki hahaha
kyja
2008-02-06
12:59:24
Email
chyba jednak nie dam się zaciągnąć do klubu mam 2;)Misiek i tak w sumie się nieźle trzymał, bo ostatnio chorował na początku grudnia, a ja regularnie na początku każdego miesiąca gorączkuję i walczę z infekcją-ktoś chyba urok na mnie rzucił, heh;)jutro w przedszkolu Misia będzie bal przebierańców-i chyba go ominie:((
Kamila
2008-02-06
13:03:34
Email
O kurcze, szkoda! Kinia po balu szczęśliwa jak cholera :) wkleiłam fotki do działu ze zdjęciami :) Kyja: herbatką z sokiemm malinowym i cytrynką działa cuda :)
sylwia
2008-02-08
21:46:57
Email
Kamila!!! zostawiam was, ale nie na długo!! Wkrótce do mnie dołączycie:))))
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum