szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Klub trzylatków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
Kamila
2007-04-17
Email
Tak sobie pomyślałam, że warto już założyć nowy temat :) w końcu nasze najstarsze maluchy na tym forum mają już rocznikowo 3. latka :) Kubuśki (Agi, Sylwi i Katki), Sara, Misio, Kinia, Bożenka, Agatka, Bartuś, Ala, Łukasz, Gretka... jeśli zapomniałam o którymkolwiek przedszkolaczku - najmocniej przepraszam :) zachęcam do wpisów ;)
Kamila
2007-04-17
11:23:24
Email
Jako pierwsza mam pytanko: czy przy takiej pogodzie jak jest teraz, zakładacie jeszcze swoim maluchom rajstopy pod spodenki? Kinia jeszcze nosi, z tego względu, że rano jak idzie do żłobka jest jeszcze chłodnawo... ale wczoraj po południu była już w samych spodniach. Jak u Was kochane mamki?
aneta76
2007-04-17
14:53:07
Email
Kamila my od piątku biegamy już w samych cieniutkich spodenkach i na krótki rękaw. Ale faktycznie wychodzimy koło 11 na spacer wracamy między 13 a 14, a wtedy jest najcieplej. No a dziś we Wrocławiu temp.w cieniu wynosi 24 st.Więc jest baaaardzo ciepło. Aha Bożenka nosi już sandałki.
Ewka25
2007-04-17
18:11:00
Email
Ala skarpetki. Wychodzimy z domu po 7 rano, ale szybko do auta, potem szybko do babci do domu, a potem wychodzą dopiero ok. 9.30-10.00. Ale gdybym musiała ją prowadzić gdzieś dalej też nie ubierałabym rajstop.
kyja
2007-04-17
22:10:49
Email
Misiek od paru dni ma skarpetki do spodni, lekką bawełnianą bluzę z długim rękawem i wiosenną kurteczkę, no i czapkę z daszkiem i chustkę pod szyję-rano, gdy odprowadzam go do żłobka jest chłodno, nosi jeszcze półbuty, ale sandałki nowiutkie już czekąją;-)))od jutra na Dolnym Śląsku ma załamac się pogoda,więc moze rajtuzy jeszcze wrócą do łask;_))
sylwia
2007-04-18
20:51:18
Email
My to to chyba najstarsi jesteśmy wśród trzylatków :))))).
Kamila
2007-04-19
09:42:28
Email
Tak, tak Sylwia :) Kuba "lutowy", ale Kinia po mału już go dogania :) do sierpnia wszak nie daleko ;)
aneta76
2007-04-19
23:18:52
Email
Do Kyji! Mam prośbę Kyja, czy mogłabyś mi podać namiary na dobrego alergologa we Wrocławiu. Moja Bożenka miała uczulenie na białko mleka, od dłuższego czasu je nabiał i nic się nie dzieje, ale rok temu w czerwcu dostała takiej suchej, szorstkiej i czerwonej skóry na całym ciele. Wczoraj zauważyłam, że zaczęło jej znowu to wychodzić. Mam wrażenie, że przyczyną może być uczulenie na któryś rodzaj pyłków. Poza tym strasznie zle śpi w nocy i już naprawdę nie wiem do kogo się z tym udać... Wiem,że masz doświadczenie w bojach z alergiami Misia...
Kamila
2007-04-20
11:44:08
Email
Okropna dziś pogoda... straszny wiatr. A ja wczoraj obiecałam Kini, że pójdziemy dziś do cyrku.. kurcze, nie mogę malucha pozbawić takiej przyjemności, prawda???
kyja
2007-04-28
16:27:26
Email
Aneta, dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis. Z misiem chodziłam do alergologa na Kliniki -na Hoyne-Wrońskiego, tam jest klinika alergologii, do dr Danielewicz-bardzo fajna babka, polecam, z tym,ze było to 2 lata temu. Teraz sami walczymy z alergią małego. Ostatnio przez pare dni tarł oczka-boję,ze że to pyłki, gdy skończy 3 lata poprosże pediatrę o skierowanie do alergologa lub od razu na testy punktowe, zreszta sobie tez zrobię. Hmm, mam w domu Zyrtec w kroplach dla Misia-na wszelki wypadek,mozesz poprosić pediatre o recepte i podac Bożence na noc dawkę zalecaną przez lekarza lub podzielić ja na 2 dawki na dobę.Aneta i jak tam z przedszkolem? udało sie coś załatwić? teraz chyba były 2 nabory.
agnieszka74
2007-04-28
19:11:51
Email
a który trzylatek jest najmłodszy ???
Kuba jest z 2 listopada, czy ktos go przebije ??? ;))))
aneta76
2007-04-28
23:15:39
Email
No to chyba moja Bożenka jest najmłodsza 16.11.2004 urodzona... Dzięki Kyja za odp.w sumie na razie jej to zbladło, chyba jeszcze trochę poczekam, bo jak mam iść do pediatry to mnie trzęsie... A co do przedszkola, to Bożenka jest na 9 miejscu na liście rezerwowej( na 25 miejsc) i raczej nie zanosi się, aby ją przyjęli, chociaż przed chwilą dzwoniła koleżanka z wieścią, że podobno mają utworzyć jakieś dodatkowe grupy trzylatków. W poniedziałek muszę zrobić znowu akcję telefon do przedszkoli. Brr to niewiele przyjemniejsze, niż wizyta w przychodni...
Agata
2007-05-01
13:17:04
Email
No to chyba my was przebijemy.....Sara jest z 17 grudnia....i wychodzi na to, że najmłodsza...razem z Jagódkową Zuzią (boć to forumowe bliźniaczki :):)
Kamila
2007-05-02
09:59:10
Email
Hejka! Agata, jak tam z przedszkolem Sary, dostała się? Ja po długim weekendzie lecę też sprawdzić czy Kiniuśka się dostała.. mam nadzieję, że tak! Pozdrawiamy!
Michalina
2007-05-02
17:34:26
Email
No to Łukasz chyba najmłodszy, bo 3 latka skończy 5 stycznia 2008.
Agata
2007-05-03
13:54:35
Email
Hej. Kamila, Sara była zapisana do przedszkola jako pierwsza...także uważam, że jest na liście. Ale szczerze mówiąc, że nie upewniałam się jeszcze na 100%, chociaż moja znajoma chciała teraz zapisać synka do tego samego przedszkola i pani dyrektor powiedziała jej, że już nie ma miejsc.
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum