szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - mleko modyfikowane dla alergika


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 6 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6,
Napisano: Treść:
emka
2005-08-29
Email
Hej kochane Kobitki! Dokładnie to piszę do mam alergików. Jakie dajecie mleko modyfikowane swoim maleństwom. Chodzi mi o mleko dla okruszka, który jest uczulony na białko mleka krowiego. Mam taką jedną kruszynkę w domu i tak się zastanawiam, co by jej tu podać. Sojowe ponoć niedobre.. Inne ponoc też, ale zawsze najlepiej zapytać się weteranek. Więc się pytam :)Wszelkie rady i uwagi mile widziane :)
ps. a do krówek ja nic nie mam, zasadniczo ja to tęsknię za nimi..


annika
2005-11-14
15:04:47
Email
izo a może to jakaś alergia na antybiotyk
Bobly
2006-09-11
17:16:56
Email
mój Mały (5 mies) ma silna odmianę alergii. Próbowaliśmy już kilku mlek, HA,Isomil, Nutramigen, teraz Amino. Całe szczęście przechodzi na kolejne mleka bez problemu. Byłam u kilku lekarzy, teraz prowadzi go alergolog. Jeśli chodzi o Isomil to powiedziano mi że w smaku jest b.dobre, ale jest jeden problem jest mlekiem słodzonym, a więc zawiera cukier i nie jest zalecany w żywieniu początkowym.
dominikapio
2006-09-11
20:12:59
Email
witajcie, jeśli mogę się wtrącić w rozważania o mleku. Moja córeczka od 3 tyg. życia pije wyłącznie Nutramigen i rośnie jak na drożdżach!!! Nie ma żadnych kolek choć pije je co 2 godziny.Co do mleka sojowego-uważajcie!!! Nie zaleca się stosowania mleka sojowego w profilaktyce i leczeniu alergii pokarmowej! Uwieżcie mi, trochę o tym czytałam(pisałam pracę magisterską o profilaktyce alergii). Według najnowszych badań... zaleca się nutamigen itp. Soja bardzo uczula. Pozdrawiam Was ciepło...
kabria
2006-09-12
09:52:50
Email
a ja nauczyłam własnie córke pic mleko sojowe....a czy nutramigen jest odpowiedni dla skazy białkowej?... najbardziej denerwuje mnie u lekarzy to że wszystko zwala sie na skaze białkową...jak dziecku pojawi sie coś na ciałku to diagnoza :skaza białkowa...
dominikapio
2006-09-12
10:52:10
Email
Kabria - być może Twoje dzieciątko nie uczuli się na soję... ale myślę, że nie potrzebne jest podawanie nastepnego alergenu. Z alergią to jest tak, że ignorowana może doprowadzić do powikłań, albo przejść w ostrzejszą fazę...Jestem pewna jednak, że u Was będzie ok. Pozdrawiamy Was...
kabria
2006-09-12
11:04:05
Email
dzieki wielkie za porade i pocieszenie:) Ale wiesz co chce jechac do innego lekarza, zobaczymy co powie, nasza lekarka jakos dziwnie wszytko olewa i mówi: ma Pani wybór, to zależy co Pani chce, co wybierze itditp...no i tak naprawde to chyba najbardziej trzeba polegać na swojej intuicji...POZDRAWIAM
kabria
2006-09-12
11:07:44
Email
no i mała ma juz 10 miesiecy, dopiero teraz wprowadzałam mleko sojowe(aby przyzwyczai mała do innego smaku), bo wiem ze do 10 miesiąca najwiecej jest dziecko podatne na alergie...nadal karmie piersią, ale powoli z niej zrezygnuje aż mała skończy 12 miesięcy.POZDRAWIAM. Kasia
justka271
2007-01-05
12:56:12
Email
Hej! Mam do was pytanko na temat mleka nutramigen. Czy ktores z was dawal swemu malenstwu to mleczko?Co na jego temat mozecie powiedziec? Dzis mam jej podac pierwszy raz?Czy moze ja bolec brzuszek?Lub byc jakas niespokojna?Moja Juleczka ma 2 miesiace i pila NAN HA AR.Dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi na ten temat
pawelll
2007-06-21
22:18:27
Email
witam mam pytanie do was: moja coreczka skonczyla wlasnie roczek podawalismy jej bebilon amino ale po ukonczeniu roczku nie mozna go dostac na recepte, szukamy czegos zastepczego i wyprobowanego a takze tanszego mleczka, dzieki za wszelkie informacje pozdrawiam
tysia
2007-07-10
20:42:11
Email
Czesc moja cora niedlugo skonczy 7 mies i wciaz nia przesypia nocy dodam ze karmie ja piersia oprocz tego je zupki za to kaszek nie chce.Od szesciu mies nie przespalam calej nocy wiec jestem tym juz okropnie zmeczona

Strona 6 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum