szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - usg bioderek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
Michalina
2005-03-11
Email
Wczoraj byliśmy z Łukaszem na usg bioderek. Okazało się, że bioderka ma na "1a". Co to oznacza? Myślę, ze nie jest źle bo kazano mi go tylko szeroko pieluchować i przyjść na kontrolę za miesiąc. A tak w ogóle co myślicie o szerokim pieluchowaniu? Czytałam kilka artykułów, w których pediatrzy opowiadają sie za swobodą ruchów malucha, a nie profilaktycznym krepowaniu jego nóżek w szerokie pileuchy.
Isia
2006-05-25
12:20:22
Email
Bożenko, moje dziecko Cię posłuchało i teraz nie mogę jej zatrzymać!! Już raczkuje!!
Goga66
2006-05-25
12:23:49
Email
Cieszę się, dziewczyny, że Wasze maluszki już mogą być w pełni swobodne. Serce matki chyba się kraje, kiedy patrzy na leżącego, unieruchomionego niemowlaczka. Buziaczki dla dzielnych i cierpliwych maleństw i życzę szybkich postępów :)
bena
2006-06-07
20:57:13
Email
czesc..dzieki Goga:) Rzeczywiscie serce sie raduje kiedy widze moja coreczke wolna i szczesliwa, przewracajaca sie z brzucha na plecy:)Isia widze ze Wiki mknie do przoduw szybkim tempie-to super!!:)Ja mialam problem z kompem i niestety stracilam Twoj nr gg...odezwij sie kiedys do mnie:)zebym mogła Cie na nowo zapisac...pozdrawiam goraco
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum