szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Maluszki sierpień 2005


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,
Napisano: Treść:
martusieg
2006-07-06
Email
Czy jest gdzieś forum mam maluszków z sierpnia 2005? Szukałam i nie mogłam znaleźć. Jeśli nie to napiszcie, jak się mają Wasze niemal roczne pociechy, co Was martwi, co cieszy etc. Pozdrawiam wraz z Maksiem (ur.9 sierpnia 2005)
Isia
2006-09-15
12:48:29
Email
Weronice wychodzi prawa dolna dwójka... Więc wybaczcie że mnie nie ma aż tyle..Buziaki!
gigabyte
2006-09-15
16:29:13
Email
WITAM WIKI CHODZI JUZ ZA JEDNA REKE RACZEJ BIEGA NIZ CHODZI UWIELBIA KRAWERZNIKI SCHODY I TRAWE A CHODNIKI TO JA CHYBA PARZA:)DZIS ZROBILA 3 KROCZKI SAMA ALE TO JESZCZE NIE TO BO JESZCZE UCZY SIE OPANOWAC ROWNOWAGE GDY STOI TO JESZCZE UPADA ALE CZWICZY DZIELNIE ROJBER Z NIEJ SIE ZROBIL I TYLKO MAMA I MAMA NAWET JAK PUJDE DO UBIKACJ TO JUZ WOLA I PLACZE MLECZKO JUZ TERZ NIE ZBYT SMAKUJE 3 RAZY PO 150 TO JES COD JAK ZJE A TAK TO WSZYSTKO PAPAUSIA CO SIE DA LUBI OGLADAC BAJKI A NAJLEPIEJ TO PINGU O TAKIM PINGWINKU CO NIE MOWI PO LUCKU I SWIETNIE SIE DOGADUJA BO MUWI TAK SAMO JAK ON :)SIKAM Z NIEJ JAK TO WIDZE A TAK TO DUZO NASLADUJE POWTARZA UMIE PAPA KOSI KOSI CIUS CIUS NUNU PRZESYLA BUZIAKI PUSZCZA OCZKA I SUPER TANCZY BIODRAMI RAMIONAMI I SKACZACO ZALEZY JAKA MUZYKA NO I SPIEWA .POZDRAWIAMY WSZYSTKIE MAMAUSIE A NAJBARDZIEJ WSZYSTKIE ROCZKI MAMA I WIKI.
Isia
2006-09-19
14:17:17
Email
Myślę o was dziewczyny, ale wieczorami po prostu padam na dziób...

martusieg
2006-09-28
21:00:37
Email
Pozdrawiamy mamy i maluszki!!! Nikt nic nie pisze, a może czas się przenieść do tematu. Niestety nie mam czasu zaglądać tu często - praca pochłania niemal całkowicie a coś musi zostać dla Maksia ;) Mocno ściskamy i całujemy!!! Napiszcie co u Was!
gigabyte
2007-02-02
14:00:09
Email
hej dziewczyny gdzie sie podziewacie kope lat???????? Wiki rosnie rozrabia ale terz uczy sie ladnie duzo juz potrafi gotuje z mama wyzuca smieci do smietnika sprzata oglada baje czya z nami no i tanczy i spiewa coraz to fajniejsza taka samodzielna sie robi alez to urocze duzo mowi choc wiekzosc slow to mieszane z naszym ale bardzo podobne np dannan to bannan koaj to mikolaj ityp pozdrawiamy serdecznie i czekamy na ciekawostki od sierpniowych dzieci i juz poltora roczku leci czas :D
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum