szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Maluszki sierpień 2005


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
martusieg
2006-07-06
Email
Czy jest gdzieś forum mam maluszków z sierpnia 2005? Szukałam i nie mogłam znaleźć. Jeśli nie to napiszcie, jak się mają Wasze niemal roczne pociechy, co Was martwi, co cieszy etc. Pozdrawiam wraz z Maksiem (ur.9 sierpnia 2005)
Isia
2006-08-06
18:16:22
Email
Tak mi przyszło do głowy... A może z okazji ukończenia roczków naszych pociech kilka wspomnień? Bo chyba żadna z nas o tym nie pisała... No więc, świecąc przykładem, ja zacznę: Termin miałam na 7 sierpnia. Wiki urodziła się 12 sierpnia przez cesarskie cięcie po 14 godzinach i zatrzymaniu akcji porodowej. Ważyła 3900, mierzyła 54 cm i dostała 10 punktów Apgar. To moje pierwsze dziecko. Od początku pragnęłam karmić piersią, udało się i udaje się do dziś. No! Teraz wy!!
martusieg
2006-08-06
22:17:20
Email
Ja natomiast miałam ciążę, na którą musiałam uważać. Miałam termin na 27 sierpnia, 5-go pojechałam na kontrolę, bo czułam się dziwnie i trafiłam do szpitala na obserwację. Rano 9-go mnie wypisali (było małe rozwarcie), w drodze do domu czułam, że chyba się coś zaczyna :) ok 16.30 pojechaliśmy znów do szpitala i o 19.55 Maksiu już był z nami (poród naturalny). Ważył 2880, 51 cm długości i dostał 10 pkt w skali Apgar. To był początek 38 tygodnia, więc nie był wcześniaczkiem. Trzy tygodnie temu ograniczyłam karmienie piersią, w tej chwili już tylko . Cieszę się bardzo,że przez niemal rok mogłam go karmić - cudowne doświadczenie i więź. Czekam na opowieści innych mamusiek!
Isia
2006-08-07
14:51:53
Email
Marto, zazdroszczę ci porodu przed terminem. Ostatnie dni oczekiwania są okropne. A bycie "przeterminowaną" ciężarowką na patologii ciąży to już w ogóle masakra...
Asiunia81
2006-08-08
20:25:49
Email
Witam ponownie!Ja miałam termin porodu na 8 sierpnia jednak Jagódka postanowiła urodzić sie 13 sierpnia (może szczęśliwa)w Gnieźnie o godz.8:10 w sobote.Wazyła 3100 i mierzyła 52 cm.
martusieg
2006-08-08
21:13:11
Email
Moim największym marzeniem było donosić maluszka do terminu. Wiedziałam, że wagę miał jeszcze małą i byłam przerażona tym, że już się zaczęło. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Ja rodziłam w Poznaniu -świetna opieka.
Isia
2006-08-08
22:10:28
Email
Jeszcze ja nie napisałam.. Jestem z Krosna na Podkarpaciu. Im bliżej tych pierwszych urodzin, tym więcej emocji i uczuć związanych z tamtym dniem wraca do mnie...
martusieg
2006-08-09
21:22:25
Email
Właśnie dziś minął rok od urodzenia się Maksia. Wiele wspomnień i wzruszeń wiąże się z samymi narodzinami i z całym minionym rokiem. Rok pełen nowych przeżyć, chwil wesołych i przepełnionych niepokojem - wszystko było nowe... A od jutra zaczynamy kolejny rok, mam nadzieję co najmniej tak wspaniały jak poprzedni :)
Isia
2006-08-09
22:06:03
Email
Dopiero teraz znalazłam chwilę czasu.. A więc: Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogę, by złożyć Ci życzenia!Lecz wzywam los i proszę go: Niech spełnia się dziś Twe najskrytsze marzenia.Tak co roku, o tej samej porze,każdy Ci życzyć będzie co tylko może.Więc i ja korzystając z tej sposobności,życzę Ci wiele szczęścia i radości.By to o czym marzysz się spełniło!A to co kochasz... TWOJE BYłO! MAKSIOWI- WERONICZKA Z MAMĄ ISIĄ

Dorota
2006-08-09
22:21:55
Email
Gorące życzenia roczkowe od Gretki!!!!

martusieg
2006-08-10
15:21:05
Email
Serdecznie dziękujemy za życzenia!!! Uroczystość urodzinkową Maksiu będzie miał w niedzielę, ale wczoraj zachowywał się tak, jakby wiedział, że coś się święci. Tajemniczo się uśmiechał (tak się uśmiecha, gdy ma zamiar coś zbroić) i cały dzień był rozbawiony!!! Pozdrawiamy gorąco!
Isia
2006-08-11
12:24:52
Email
Nie mam czasu, ale myślę o was ciepło!
martusieg
2006-08-12
13:23:49
Email
Kochana Wiki!!! Kiedy róży piękny kwiat rozkwita Dzień urodzin Ciebie wita Wietrzyk niesie Ci życzenia A słoneczko pozdrowienia Zaś, co najważniejsze przecie Żyj sto lat nam na tym świecie! Z okazji Twoich pierwszych urodzinek Życzymy abyś była zdrowa i zawsze szczęśliwa!!! Całujemy i ściskamy mocno -Maksiu z Rodzicami

Isia
2006-08-13
16:23:40
Email
Weroniczka dziękuje za życzenia... Fotki urodzinowe na www.isia23.bobasy.pl! Zapraszamy!
martusieg
2006-08-14
09:49:09
Email
Spóźnione, ale najlepsze życzenia z okazji Pierwszych Urodzinek Jagódki. Byś zawsze była uśmiechnięta i zdrowa, każdego dnia odkrywała kolejną piękną rzecz na świecie i wszystkiego naj... życzy Maksiu z Rodzicami

Isia
2006-08-14
19:24:29
Email
Weroniczka również dołącza się do życzeń dla Jagódki... Marto, jak udała się imprezka urodzinowa???
Asiunia81
2006-08-14
21:02:53
Email
Bardzo dziękujemy za życzonka i również życzymy maluszkom Wszystkiego Najlepszego!Nasza imprezka się udała no i Jagódka uradowana z prezentów.Buziaki!
martusieg
2006-08-14
21:12:11
Email
Imprezka była bardzo fajna! Maksiu był nieco zdziwiony faktem, że cała rodzina zjechała się naraz (ostatnio tak było na chrzcinach). Ogromnie cieszył się z prezentów. Taki był przejęty, że zapomniał jak się dmucha świeczki i dopiero po fakcie zaczął prawidłowo to robić (oczywiście wyręczyli go rodzice). Wyciągnął pieniądze i tylko to go interesowało - taki, na codzień, zakazany owoc ;) Podziwialiśmy śliczne zdjęcia z urodzinek Weroniczki (i wcześniejsze również), super dziewczynka!!! Imprezka zapewne była bardzo udana?! Pozdrawiamy gorąco!
Isia
2006-08-18
12:23:36
Email
Sklonujcie mnie, to zapędzę klona do roboty a sama siądę tu i będę klikać... Myślę o was, ale realia powalają z nóg..
martusieg
2006-08-20
21:38:47
Email
Nie martw się Isiu, każda z nas ma dużo pracy, czasem zdarzają się dni, że jest spokojniej. Niedługo ja też będę tu rzadkim gościem. Życzymy choć troszkę spokoju i pozdrawiamy!
gigabyte
2006-08-21
15:40:16
Email
Witam wszystkie mamusie i sierpniowe dzieciaczki moja wiki urodzila sie 25 sierpnia w gorzowie wielkopolskim o 7:37 przez cesarskie ciecie porud nie postepowal i zaczelo zanikac tetno w prawie 42 tygodniu mialam wielowodzie i lezalam przez poltora miesiaca w szpitalu z powodu wczesnego porodu a tu nic wazyla 3200 i 51 cm choc jeszcze sama nie drepta to i tak duzo juz rozrabia wszystkim skonczonym roczka duzzzzzzzzzzzzo zdrowka i usmiechu na twarzy pozdrawiamy Wiki i mama.
Isia
2006-08-22
18:41:52
Email
No niech mnie kule biją!!!! GIGABYTE, dawaj pyska!!!!!!! Kopę lat!!!!

gigabyte
2006-08-23
14:27:21
Email
Witam cie Isiu buziaki dla ciebie I Weroniczki jak tam urodzinki my robimy 26 niemoge sie doczekac co wziela twoja córcia ? a teraz do wszystkich mam roczków powiedzcie czy wasze maluszki dreptaja same i jak zaczynaly moja Wiki jeszcze sama nie chodzi ale jak trzyma sie mebli lub luzeczka to chodzi sobie ale jeszcze tak po malutku raczkowac zaczela dopiero tydzien po skonczeniu 10 miesiecy i jeszcze sie nie puszcza sama ani jeszcze nie umie stac sama nie trzymajac sie niczego nie przejmuje sie bo kumpeli niunia zaczela sama chodzic trzy miesiece po roczku pozdarwiam serdecznie wszystkie mamy i roczki .
martusieg
2006-08-23
20:46:39
Email
Witajcie: Gigabyte i inne Sierpniówki! Mój Maks skończył roczek 9-go i jeszcze sam nie chodzi. Sprawnie raczkuje i wspina się gdzie popadnie, staje przy wszystkim co tylko napotka, czasem zapomina się i stoi bez trzymania. Przechodzi sobie, gdy ma się o co oprzeć, jednak nie chce być prowadzanym za rączki. Troszkę pochodzi, gdy bawi się taczką, musimy mu ją podtrzymywać. Ja się w ogóle tym nie przejmuję, widzę że robi postępy, a na siłę nie mam zamiaru uczyć go chodzenia. Gdy będzie gotowy, to sam podrepce ;) Nie używamy także chodzika ani nic z tego rodzaju. Pozdrawiamy serdecznie!
Isia
2006-08-24
13:26:36
Email
Gigabyte, odezwiesz się na gg czy nie??? Moja Wiki wybrała różaniec, ale potem kasa też ją zainteresowała. Sama też jeszcze nie chodzi, ale trzymana za rączkę dreptałaby cały dzień...
Eryka
2006-08-24
22:37:18
Email
Przepraszam, że tak wpadam do sierpniowych mamusiek, ale chciałam gorąco pozdrowić Gigabyte i Wiki. Fajnie, że sie pojawiłaś na forum. Kiedy byłyśmy jeszcze w ciąży to zaglądałaś tu częściej. A teraz to wiadomo czasu brak. Nasze dzieciaczki rosną i rosną (mój Kacperek jest z 3 października). Gratuluję serdecznie nadchodzącego roczku słodkiej córeczki. Pozdrawiam jeszcze raz gorąco:)
gigabyte
2006-08-28
15:12:39
Email
Witam was babeczki i po roczku juz Wiki zlapala kase i chciala ja utopic w kielichu ale sie wycofala i zaczela przegladac ksiazke ale kasa byla w raczce caly czas , a propo zagladania nie mam u siebie w domku kompa tyklko u rodzicow i dla tego tak rzadko pisze Eryka pamietam pamietam czasem nawet sobie czytam te nasze wpisy ciazowe kiedy to bylo ,Isiu daj nr na gg bo nie mam jak sie odezwac pozdrawiam was serdecznie i dzieciaczki wszystkie:)
Isia
2006-08-28
17:53:37
Email
Gigabyte, 4000174- mo numer gg. Reszta mamusiek też może pisać oczywiscie... :P
martusieg
2006-08-30
10:55:29
Email
Witam wszystkie mamusie! Codzienne sprawy uniemożliwiają częste odwiedzanie forum a szkoda :( Maksiu od poniedziałku chodzi na parę godzin do żłobka. Ciężkie przeżycie i dla maluszka i dla mamy. Żyję tylko nadzieją, że się przyzwyczai. Nadal jeszcze nie chce chodzić, ostatnio troszkę był zaziębiony i dopiero dziś chyba będzie szczepiony (odra, świnka, różyczka). Pozdrawiamy wszystkich i ściskamy gorąco!!!
Isia
2006-08-31
12:13:04
Email
A ja namietnie szukam mieszkania i pracy...
martusieg
2006-09-06
22:09:42
Email
Witajcie Sierpniówki! Co słychać u maluszków? Nasz Maksiu złapał katar i cały tydzień nie chodzi do żłobka. Szaleje z dziadkami z dala od rodziców. Ja chodzę do pracy :( Pozdrawiamy!!!
Isia
2006-09-15
12:48:29
Email
Weronice wychodzi prawa dolna dwójka... Więc wybaczcie że mnie nie ma aż tyle..Buziaki!
gigabyte
2006-09-15
16:29:13
Email
WITAM WIKI CHODZI JUZ ZA JEDNA REKE RACZEJ BIEGA NIZ CHODZI UWIELBIA KRAWERZNIKI SCHODY I TRAWE A CHODNIKI TO JA CHYBA PARZA:)DZIS ZROBILA 3 KROCZKI SAMA ALE TO JESZCZE NIE TO BO JESZCZE UCZY SIE OPANOWAC ROWNOWAGE GDY STOI TO JESZCZE UPADA ALE CZWICZY DZIELNIE ROJBER Z NIEJ SIE ZROBIL I TYLKO MAMA I MAMA NAWET JAK PUJDE DO UBIKACJ TO JUZ WOLA I PLACZE MLECZKO JUZ TERZ NIE ZBYT SMAKUJE 3 RAZY PO 150 TO JES COD JAK ZJE A TAK TO WSZYSTKO PAPAUSIA CO SIE DA LUBI OGLADAC BAJKI A NAJLEPIEJ TO PINGU O TAKIM PINGWINKU CO NIE MOWI PO LUCKU I SWIETNIE SIE DOGADUJA BO MUWI TAK SAMO JAK ON :)SIKAM Z NIEJ JAK TO WIDZE A TAK TO DUZO NASLADUJE POWTARZA UMIE PAPA KOSI KOSI CIUS CIUS NUNU PRZESYLA BUZIAKI PUSZCZA OCZKA I SUPER TANCZY BIODRAMI RAMIONAMI I SKACZACO ZALEZY JAKA MUZYKA NO I SPIEWA .POZDRAWIAMY WSZYSTKIE MAMAUSIE A NAJBARDZIEJ WSZYSTKIE ROCZKI MAMA I WIKI.
Isia
2006-09-19
14:17:17
Email
Myślę o was dziewczyny, ale wieczorami po prostu padam na dziób...

martusieg
2006-09-28
21:00:37
Email
Pozdrawiamy mamy i maluszki!!! Nikt nic nie pisze, a może czas się przenieść do tematu. Niestety nie mam czasu zaglądać tu często - praca pochłania niemal całkowicie a coś musi zostać dla Maksia ;) Mocno ściskamy i całujemy!!! Napiszcie co u Was!
gigabyte
2007-02-02
14:00:09
Email
hej dziewczyny gdzie sie podziewacie kope lat???????? Wiki rosnie rozrabia ale terz uczy sie ladnie duzo juz potrafi gotuje z mama wyzuca smieci do smietnika sprzata oglada baje czya z nami no i tanczy i spiewa coraz to fajniejsza taka samodzielna sie robi alez to urocze duzo mowi choc wiekzosc slow to mieszane z naszym ale bardzo podobne np dannan to bannan koaj to mikolaj ityp pozdrawiamy serdecznie i czekamy na ciekawostki od sierpniowych dzieci i juz poltora roczku leci czas :D
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum