szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Maluszki sierpień 2005


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
martusieg
2006-07-06
Email
Czy jest gdzieś forum mam maluszków z sierpnia 2005? Szukałam i nie mogłam znaleźć. Jeśli nie to napiszcie, jak się mają Wasze niemal roczne pociechy, co Was martwi, co cieszy etc. Pozdrawiam wraz z Maksiem (ur.9 sierpnia 2005)
martusieg
2006-07-07
21:28:57
Email
Nie ma wsród Was mam maluszków z sierpnia 2005? Nie możliwe bym była "samotna". Pomóżcie mi znaleźć kontakt!
gigabyte
2006-07-08
15:46:10
Email
moja wiki urodzila sie 25 sierpnia 2005 pozdrawiam serdecznie lecz zadko jestem na forum bo nie mam kompa u siebi .
Isia
2006-07-10
12:05:52
Email
Wiesz co Marto, gdzieś było forum sierpniówek... Pewnie zaginęło w przepaściach netu...A więc- jestem mamą Weroniki, która urodziła się 12 sierpnia 2005 r. Już niedługo roczek!!Pozdrawiam was, gigabyte- buziak!
gigabyte
2006-07-10
17:47:26
Email
isia odezwij sie na gg jak bede miala czas to odpisze pisalam do ciebie napisz jak tam Weroniczka pozdrawiamy serdecznie.
martusieg
2006-07-10
21:22:34
Email
Dzięki, że się odezwałyście. Dopiero od niedawna mam dostęp do netu i już myślałam, że jestem jedyną zeszłoroczną, sierpniową mamą. Teraz przeżywamy ciężki czas, bo uczę Maksia picia mleka modyfikowanego. Do tej pory karmiłam piersią i jak narazie skutków nauki nie ma. Poza tym mały dostał jakiejś dziwnej wysypki na szyjce, klatce piersiowej i rączkach. Mam nadzieję, że to od tych temperatur, ale trochę się martwię. Pozdrawiam Was serdecznie i Wasze pociechy!
martusieg
2006-07-10
21:26:28
Email
Dzięki, że się odezwałyście. Dopiero od niedawna mam dostęp do netu i już myślałam, że jestem jedyną zeszłoroczną, sierpniową mamą. Teraz przeżywamy ciężki czas, bo uczę Maksia picia mleka modyfikowanego. Do tej pory karmiłam piersią i jak narazie skutków nauki nie ma. Poza tym mały dostał jakiejś dziwnej wysypki na szyjce, klatce piersiowej i rączkach. Mam nadzieję, że to od tych temperatur, ale trochę się martwię. Pozdrawiam Was serdecznie i Wasze pociechy!
Isia
2006-07-10
22:30:11
Email
Gigabyte,ty się odezwij, bo ja straciłam gg i wszystkie kontakty swego czasu... Marto, nie martw się, to na pewno jest zwykła potówka. Ja też karmię piersią, ale tylko w nocy (lenistwo w najczystszej postaci), w dzień ma mnóstwo innego jedzonka. A może mleko które wprowadzasz, nie smakuje małemu? Jakie dajesz? Pozdrawiam serdecznie.
martusieg
2006-07-11
10:21:57
Email
Mój Maksiu w ciągu dnia też zjada dużo różnego jedzonka - w sumie niemal to co my tylko w lżejszej postaci. Od początku sama mu gotowałam, bo to mu bardziej smakowało. Zaczęłam mu dawać Enfamil - tak polecała pediatra, ale wcale nie dziwię się, że mu nie smakuje, jest okropne - a nasz synek ma już wyrobiony smak. Muszę spróbować innego, ale boję się by nie zraził się całkowicie do picia mleka z butelki, więc troszkę odczekam. W najgorszym razie zostanie przy piersi, której już tak dużo nie bierze. Pozrawiam!!
Isia
2006-07-11
15:39:11
Email
Ja przygotowuję małej kaszki na Bebilonie. Moim zdaniem jest dość smaczne. A jak postępy w rozwoju Maksia? Wiki ma 6 zębów, raczkuje jak rakieta, staje przy czym sie tylko da.. Nie chodzi jeszcze, ale to przez naszą długą walkę z dysplazją...Właśnie grozi mi pięścią z łóżeczka..Chyba do niej pójdę, co? Pozdrawiam !
martusieg
2006-07-11
21:59:29
Email
Na razie przygotowuję Maksiowi kaszki na tym mleku, zobaczę czy się przekona do smaku, jeśli nie to chyba spróbuję Bebilon, bo już od kilku osób słyszałam dobre opinie. Maksiu ma tylko cztery ząbki, niby idą dalsze, ale jakoś ich nie widać. Też raczkuje z dużą prędkością i wstaje sprawnie, ale sam nie chodzi i chodzenie nie sprawia mu wielkiej radości. Cieszę się jednak, że już dobrze stoi, bo dosyć późno zaczął raczkować, siadać, więc to i tak dobrze. Poza tym mamy za sobą trzydniówkę - było ciężko. jest pogodny, dużo opowiada i dyskutuje. Pozdrawiam serdecznie!
Isia
2006-07-12
11:34:22
Email
Wiki ząbki zaczęły iść dopiero jakiś miesiąc temu! I właśnie wtedy również dostała trzydniówkę... Myślałam, że oszaleję. Wyszły dolne jedynki i skończyła się trzydniówka (obsypało ją). Górne zęby natomiast poszły jak burza- może to za sprawą wapna, które jej podawałam? Sama nie wiem. Jest OK. Dziś Wikusia kończy 11 miesięcy. I do tego wizyta kontrolna u ortopedy, brrrr...
martusieg
2006-07-12
20:38:28
Email
Najlepsze życzenia dla Wiki z okazji , za miesiąc to się będzie działo ;)! Maksiowi ząbki wychodziły po dwa, co półtora miesiąca, czekamy na kolejne, już zaczyna marudzić:( Poza tym próbuję go odwyczaić od zasypiania przy piersi (niestety tak go nauczyłam), chyba nie mam na to siły. A inne mleczka popróbował i może jednak będzie pił.
Isia
2006-07-14
10:29:34
Email
Oj, ja też mam problem z tym zasypianiem przy cycusiu... U nas to efekt 5 tygodni w szpitalu na wyciągu... Na razie moje lenistwo wygrywa, niedobrze! U ortopedy wszystko na szczęście w porządku. Dysplazja wykopana z półobrotu w kosmos!!
martusieg
2006-07-15
21:19:24
Email
To super, że z Wiki wszystko ok! My uczymy się zasypiać bez , jakoś nawet idzie. Niestety Maksiu żadnego mleczka nie chce pic z butelki. Już zaczęłam ściągać swoje, on nie akceptuje butli. Zobaczę jak pójdzie delej, bo to jednak jest trudna sprawa, przecież trochę mleka musi pić. Coś nadrabia serkami, jogurtami i kaszkami, ale to chyba zbyt mało:( Pozdrawiamy!!
Isia
2006-07-17
11:41:34
Email
Ty mi powiedz, jak uczysz zasypiania bez cycusia... Bo mnie jakoś brak weny kompletnie...
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum