szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - "Łatwy Plan"


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna
Napisano: Treść:
Beth
2006-01-19
Email
Dziewczyny , wprowadzałyście to w życie? Jestem ciekawa z jakim efektem? Ja się męczę od ponad tygodnia, jest dużo lepiej, ale synek jeszcze nie przesypia nocy. Napiszcie, proszę, jak to u Was było.
Beth
2006-01-20
10:53:57
Email
Ja popełniłam wiele błedów od początku życia dziecka ( teraz synek ma 5 miesięcy).Karmiłam synka kiedy tylko zapłakał ( wydawało mi się, że tego właśnie chce), kiedy kręcił na boki główką leżąc, myslałam, że męczy się powodu alergii i też ( jako smoczek, bo smoczka nie tolerował) dawałam mu cyca itd., itd.Jeszcze dziwiłam się dlaczego moje dziecko prawie nie śpi!Mały oczywiście spał z nami, bo karmiąc go co godzinę( w końcu się tak przyzwyczaił, a ja myslałam, że taka jego natura) , nie dało się inaczej...Teraz to wszystko wydaje mi się śmieszne i w sumie powiem szczerze, głupio mi, że kompletnie nie umiałam odczytać komunikatów swego dziecka.Teraz Mikołaj śpi już w swoim łózeczku, w ciągu dnia ma kilka drzemek po 45 minut( teraz mu się wydłużają), je co 2,5-3 godziny i widzę, że jest szczęśliwy i wypoczęty.Jeszcze z nocami nie mogę się uporać.Zgodnie z zaleceniami Tracy odzwyczajałam go od karmienia nocnego i teraz Mały budzi się tylko o 2.00, 4.30 po to, żeby possać smoczek przez minutę ( o 6.00 lub 6.30 już go karmię).Tylko coś wygląda na to, ze ukochał sobie ten smoczek.No, a ja oczywiście jestem jak śnięta ryba, bo nie mogę się porządnie wyspać wtając do niego.nie wiem czy wszystko stanęło w miejscu, czy też za jakiś czas nie będzie się budził.Dzisiaj był kolejny sukces, bo o 2.00 sam zasnął, bez smoczka- nie zdążłam nawet do niego dobiec.Może niepotrzebnie biegam ze smoczkiem kidy tylko się obudzi? P.S.Właśnie Mikołajek dał mi do zrozumienia, że chce spać, więc włożyłam go do lóżeczka i troszeczkę popłakując, zasnął.Tak to wygląda.Jestem taka szczęśliwa, że trafiłam na tą ksiązkę.Dziecko jest wreszczie przewidywalne.Jeśli wyjeżdzam z domu, wiem, że nie będzie rewelacji,wiem o której mam być spowrotem, wiem ile mleka zostawić, o której dziecko jada itd.Tylko te noce mnie tak męczą...Podobno 5-miesięczne dziecko powinno już przesypiać w nocy 10-12 godzin.:(
Goga66
2006-01-20
11:15:49
Email
Beth, ja mam 7 miesięczne dziecko, które niestety je mało ale często i nie mogę jej w żaden sposób przestawić na jedzenie więcej ale rzadko. Kiedy próbowałam - sytuacja owszem, zmieniła się. W dzień je 3 razy ale w nocy sobie odbija, je częsciej. Przy tym to typ niemowlaka, który padnie na nos a zrobi wszystko, żeby się rozbudzić. Jak już zasypia rzuca głową, trze intensywnie oczka, po to tylko, żeby nie zasnąć. Zgłupieć można. Napisz, jak sobie radziłaś w praktyce.
N-I-U-N-I-A
2006-01-20
17:08:01
Email
Hej dziewczyny ja tez poprosze o przeslanie tych e-ksiazeczek moj e-mail to agnieszka_kaska@wp.pl z gory goroco dziekuje
setka
2006-01-20
21:30:13
Email
Słyszałam ze te ksiazeczki sa SUPER jak można to tez poprosze na maila: set_ka@wp.pl Z GORY WIELKIE DZIEKI:)))
setka
2006-01-20
21:32:22
Email
Słyszałam ze ksiazeczki sa SUPER Jak można tez chetnie bym skorzystał z przysługi. Moj mail: set_ka@wp.pl Z GORY WIELKI DZIEKI POZDRAWIAM :))
setka
2006-01-20
21:36:04
Email
słyszałam ze te ksiazki sa super. Jezeli jest jeszcze możliwość to tez poproszE obie. Moj mail: set_ka@wp.pl Z GORY WIELKIE DZIEKI POZDRAWIAM:)))
setka
2006-01-20
21:37:41
Email
ALE JAJA A JA MYSLALAM ZE KOMP MI PADL I NIC NIE WYSYLA HIHIHIHI
Izka
2006-01-20
22:29:54
Email
dziewczyny podaję stronę na której znalazłam książkę Język niemowląt http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf
aga b
2006-01-22
13:56:20
Email
witam. jeżeli ktoś może, to niech wyśle mi te dwie książki. Mój adres : agabilewicz@op.pl. Z góry dziękuję
Magduska
2006-01-22
22:32:16
Email
Wiecie, co? nie chce zapeszac, ale u mnie zaczela sie pewna regularnosc. karmienie co 3,5-4 godziny, ok. 12 spacer 1.5-2.5godziny. Sen po wieczornej kapieli od ok. 20 do 4-6 rano. mysle ze ksiazka jezyk niemowlat jest naprawde dobra. zaczelam obserwowac moja Julke ZE ZROZUMIENIEM, wczesniej nie do konca wiedzialam co znaczy jej okreslone zachowanie. teraz latweij zasypia, co mnie ogromnie cieszy, bo od problemow ze spaniem zaczely sie problemy z karmieniem. i tak bledne kolo. mam nadzieje ze to potrwa jak najdluzej. ale tez i jula nie sprawiala wiekszych problemow od poczatku (tfu, tfu na psa urok, zeby nie zapeszyc, ma dopiero 7 tygodni). pozdrawiam mamuski i dzieciaczki, magda
Doti
2006-01-22
22:54:10
Email
Magda, to Ty? z Niu Jorku??czy to ktoś inny..
Magdalena
2006-01-23
03:10:10
Email
tak, ja.. ktos mi buchnal nika, chyba sobie jakiegos zarezerwuje albo co :-)
Doti
2006-01-23
08:15:03
Email
zarejestruj się i podaj hasło to nikt nie "przywłaszczy" sobie nicka.
Micka
2006-01-23
17:27:30
Email
czy ja rowniez moglabym dostac obie te ksiazki, bede bardzo wdzieczna bo moj maly szkrabik nadal nie spi cala noc choc ma juz 5 miesiecy moj adres mail'owy to korkoszowie@o2.pl z gory slicznie dziekuje
karol_ina
2006-01-31
10:46:47
Email
witajcie kobietki, wkrotce zostanę mamą i w związku z tym proszę o przesłanie ksiażeczki "uśnij..." na adres karol_ina81@op.pl. mam już "język niemowląt", ale przyznam ze jeszcze nie czytałam
GraNia
2006-02-01
22:44:16
Email
ja tez poprosze o te ksiażeczkę zyraffowo@wp.pl z góry dziękuje
Karolcia
2006-02-02
11:13:44
Email
Jeśli to jest jeszcze możliwe to i ja również bym prosiła o te dwie książeczki(; karolcia.arka@interia.pl Z GÓRY BAAARDZO DZIĘKUJE(((:!! i pozdrawiam
misia
2006-02-03
12:10:20
Email
Ja próbuję "Łatwego Planu" pięć dni. Jakieś efekty są, ale jest ciężko. Aleks niby jest karmiony co trzy godziny prawie od samego początku, ale jeszcze nie mogę przewidzieć ile zje pokarmu, bo jest karmiony z piersi i z buteki. Dlatego czasem jest głodny wcześniej, jednego dnia zjada więcej, drugiego mniej.Co do spania to żeby zasnął sam w łużeczku muszę przy nim siedzieć i trzymac go za rączkę, czasami pośpiewać kołysanki.Nie wiem czy dobrze robię , bo pewnie się do tego przyzwyczai, ale już to lepsze niż bieganie po domu i lulanie go na rękach, podczas którego i tak płakał. Czasem jeszcze popłakuje i marudzi i muszę go wziąć na ręce, ale jest i tak, że sam wtuli się w kocyk i zaśnie.Zwracam uwagę na ziewanie, bo jak położę go gdy marudzi,ale jeszcze nie ziewa,trwa to trochę dłużej. Średni czas jego zasypiania, to 20-30 minut. Mam nadzieję, że w miarę upływu czasu będzie lepiej,a i tak osiągnęłam dużo bo z mojego syneczka twarda sztuka jest.
IZA_CH
2006-02-03
13:31:24
Email
witam!! jeśli to możliwe ja rónież poproszę o przesłąnie polecanych przez was pozycji. Z góry dziękuję - ichlebosz@op.pl
edzia
2006-02-03
19:43:45
Email
dziewczyny pliz przeslijcie mi 'łatwy plan' z gory dzieuje edytasosnowska@o2.pl
aguska
2006-02-04
22:23:56
Email
witam dziewczyny! bardzo prosze o przeslanie ksiazeczek, od kilku dni moj synek zmienil diametralnie swoje zachowanie , mam problem zarowno z jedzeniem jak i spaniem, dziekuje bardzo!
aguska
2006-02-04
22:25:01
Email
zapomnialam podac maila:) aloboda@op.pl jeszcze raz dziekuje!!!
askawisniewska
2006-02-06
11:24:56
Email
Dziewczyny możecie przesłac mi też te ksiązki
askawisniewska
2006-02-06
11:26:02
Email
Zapomnialam o mailu joanna.wisniewska@pag.com.pl
askawisniewska
2006-02-06
13:23:48
Email
Czesc dziewczyny ja czytalam ksiazke jezyk niemowlat i zaczelam stosowac w zyciu latwy plan i naprawde jestem szczesliwa ze taka ksiazka wpadla mi w rece teraz polecam ja wszystkim nowym matkom. Moje dziecko nauczylo sie ze po jedzeniu ma troche aktywnosci pozniej ma spac. wiem kiedy bedzie chciala jesc i spokojnie moge z nia wychodzic na spacer czy na zakupy. Zdarza sie ze nie zawsze spi tak jak to w ksiazce opisuja bo ma czasto kopki ktore sa objawami kolki itd itp. Ale nie musza ja kolysac godzinami zeby na godzine usnela. wystarczy ze po aktywnosci ja troszke uspokoje przytule ukolysze i klade do lozeczka gdzie zasypia. Caluski dla wszystkich
askawisniewska
2006-02-06
13:32:15
Email
jesli macie jakies pytania to czekam:-)
aga
2006-02-06
15:19:06
Email
no to ja też poprosze,bo już rady nie daję..aga.hejmann@neostrada.pl
aguska
2006-02-06
17:57:29
Email
bardzo dziekuje za ksiazki! teraz tylko sie brac za czytanie! a potem za wprowadzenie w zycie!
joanna
2006-02-06
20:20:50
Email
Widze, ze te e-ksiazeczki ktorach piszecie ciesz sie wielka popularnoscia.Dopiero w czerwcu zostane mama, ale jak to taki "plynny" towar, to prosilabym bardzo ktoras z Was o przeslanie mi tychze dwoch pozycji. Z gory bardzo,a le to bardzo dziekuje. E-Mail: joannaziegler@online.de
madzia7777
2006-02-10
11:58:06
Email
Mam prośbę, czy mogę prosić o przesłanie mi na maila e-wersję "Uśnij wreszcie", bo mój synek /1,5m-ca/nie chce spać, ani w dzień, ani w nocy!pomocy liczę na was niech któraś z was mi ją prześle dziękuję z góry-niwyspana madzia mój mail: mskolanek@op.pl
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum