szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Dieta kapuścina....


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
agnieszka74
2006-06-26
Email
Czesć Kobitki !!!
Czy któraś z Was stosowała dietkę kapuściną ???
Jaki był efekt ??? Czy i ile udało Wam się schudnąć ???
Gosia
2006-07-17
13:26:14
Email
No właśnie niedawno wróciliśmy z miasta i kupiliśmy, chciałam go zrobić ale mężulek chce mieć 100 % pewności i mamy go zrobić jutro rano he he ale co tam jak będzie tak będzie....dam jutro znać. Narazie Marcin kazał mi zaprzestać diete:))) he he
MoNiSiA
2006-07-17
17:49:36
Email
Trzymam kciuki!!! I z niecierpliwością czekam na wiadomość! :-) Pozdrawiam!
Gosia
2006-07-18
11:18:49
Email
Test wyszedł negatywny ,nawet szkoda bo już się trochę cieszyłam, ale nadal nie mam okresu to już 10 dni hmm...
Magdalenka
2006-07-28
13:10:29
Email
taaa, sprobowalam te diete w tym tygodniu. wytrzymalam pol dnia. zupa w smaku jest OBRZYDLIWA, nie mozna solic, wegety ityd. tylko ziola. to co z tego, ze mozna ja jesc bez ograniczen, kiedy sie jesc nie da! tragedia!
ciekawa
2006-07-28
13:13:46
Email
No coś Ty jak to solić nie można??? Dlaczego? Moja mama robiła super doprawioną nawet pierną i smakował super. No nie przesadzajmy-sama dieta jest dosć uboga więc pozbawianie zupy smaku to juc chyba z adużo.Poprostu ja dobrze dopraw. Toc ona i tak prawie tłuszczu nie zawiera i jest dietetyczna
Magdalenka
2006-07-30
22:54:00
Email
mysliesz ze mozna solic? przepis na necie mowil ze nie wolno. ale skoro twoja mama stosowala i dzialala mimo soli, to moze sprobuje jeszcze raz. dam znac jak podziala.
bela
2006-07-31
09:23:58
Email
ja tez kiedys stosowalam te diete ale bez doprawiania chyba by mi nie smakowala.Wszystko wg przepisu z dodatkiem wegety lub soli i pieprzu.Zupa wtedy bardzoo mi smakowala i sie nia objadalam a kilogramy ubywaly
agnieszka74
2006-08-01
23:03:05
Email
tylko w tym momecie ma jeszcze jedna wade...sól zatrzymuje wode w organizmie..
Magdalenka
2006-08-02
19:33:48
Email
no, dziewczynki. nigdy w zyciu nie stosowalam zadnej diety. wkurza mnie to wazenie, mierzenie, liczenie itd. dlatego zachwycilam sie opisem diety kapuscianej, ale tak jak pisalam wczesniej, ze wzgledu na smak zupy odpuscilam. od poniedzialku (czyli dzis jest 3 dzien) za to stosuje diete kopenkaska, co prawda nie tak rygorystycznie, szczegoonie 1 dnia, bo po prostu bylam glodna tym bardziej, ze befsztyk mialam malutki, zreszta mie lubie befsztykow i zjadlam pare czeresni czy czegos tam, juz nie pamietam. dzis jest mi juz nacznie latwiej ciagnac te diete, zobaczymy ile schudne (trwa ona 13 dni). zwrocilam uwage na nia dlatego, ze siostra mojej kolezanki bardzo na niej schudla, i co najwazniejsze minal juz chyba rok a ona utrzymuje wage. trzymacie kciuki, pulchniutka magdusia ;-)))
21Aneta
2006-08-03
00:39:02
Email
Magdalenko... cały sekret skuteczności diety kopenhaskiej polega na tym, żeby jesc tylko to co w niej napisane. Inaczej nie poprawisz swojej przemiany materii. I tylko wtedy unikniesz efektu jojo jeśli nie będziesz jadła nic dodatkowego - chodzi o poprawe przemiany materii i jesli po tych trzynastu dniach zaczniesz jesc normalnie to nie przytyjesz.
Magdalenka
2006-08-03
03:27:02
Email
o jezu, aneta, nie dobijaj mnie... a juz sie cieszylam ze jestem taka dzielna... a co tam, najwyzej tobedzie dieta 1000 kcal (bo chyba wiecej na niej nie spozywam). nic, trudno, pozostaje byc grubszawa ;-) do wagi sprzed ciazy brakuje mi 5 kilo, niby nieduzo, ale jednak. jak w pracy, aneta?
21Aneta
2006-08-04
09:47:00
Email
Magdalenko schudniesz napewno... ale przemiana materii pozostanie taka sama ;(
Latarnia
2006-09-14
23:10:37
Email
Cześć..ja na diecie 1000kal...od początku wakacji..spadło 7kg...ciężko..i wolno . Chyba pomyslę o jakiejś dietce?????? ach
ciekawa
2006-09-15
07:55:03
Email
No coś Ty idzie Ci świetnie:)Waga nie powinna spadac zbyt szybko-a to co piszesz swiadczy że tracisz kilogramy w dobrym tempie. Nie głódź sie-powolutku do celu-powodzenia. Kurcze mnie tez sie po wakacjach zaokrągliły biderka(tyłeczek):) hi hi oj chyba odstawie batoniki i cisteczka:)
agnieszka74
2006-10-13
16:18:45
Email
I komu tu wierzyć????? Diety
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum